بهترین مرکز مشاوره تلفنی در تهران

 
helpkade
بهترین مرکز مشاوره تلفنی در تهران
بهترین مرکز مشاوره تلفنی در تهران

بدون شک می توان گفت یکی از مجهزترین و بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران کلینیک تخصصی روان آرام می باشد که با کادری از برترین و با تجربه‌ ترین روانشناسان خانواده تهران، ارائه دهنده خدمات مشاور خانواده حضوری و به صورت تلفنی در سراسر کشور در تهران است. گروه روان شناسان مجموعه ی روان آرام افتخار دارد که تاکنون توانسته در حل مشکلات کوچک و بزرگ خانوادگی و ارائه راهکار های علمی و عملی مناسب با شرایط هر مشترک ،آنها را تا مرحله ی حل کامل مشکلات همراهی کند.

همانطور که برای کنترل یا تعمیر هر سیستم و مجموعه ای مثل سیستم یک تلویزیون یا یک اتومبیل اجزای آن را از هم جدا نمی‌کنیم لازم است که برای کمک و حل برخی مشکلات خانوادگی که همه اعضا را درگیر کرده است نیز یک بررسی یکپارچه از آن خانواده به عمل‌ آوریم. روانشناس اعضای خانواده را که با هم زندگی می‌کنند به‌ عنوان یک سیستم در نظر می‌گیرد که افکار، رفتار و گفتگو های آنها بر یکدیگر اثر می‌گذارد. مشاور خانواده حصوری در بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران علاوه بر حل مشکلات فردی اعضا، الگو های روابط بین فردی آنها را نیز بررسی و اصلاح می‌کند تا اعضا پس از درمان، کشمکش های ارتباطی سابق را ادامه ندهند.

کسانی‌ که که با دیگر افراد خانواده خود مشکلاتی دارند و سردرگم می‌شوند و از مشاوره فردی رضایت کامل را به دست نمی‌آورند، بعد از مراجعه خانوادگی به بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران و بهره گیری از راهکارهای مشاور خانواده به چند علت حال بهتری پیدا می‌کنند:بهترین مرکز مشاوره تلفنی در تهران

مراجعه به مشاوره خانواده حضوری می تواند با اهداف زیر صورت پذیرد و به افراد کمک می کند تا از مزایای آن بهره مند شوند.

شکاف در ارتباطات، واحد خانواده را مختل می کند، ساختار آن را تغییر می دهد و منجر به فروپاشی تمام خانوار می شود. رفتار ناخوشایند زمانی رخ می دهد که اعضای خانواده یکدیگر را درک نمی کنند و اینجاست که لزوم مشاوره از متخصص روانشناسی خانواده و مراجعه به بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران به خوبی درک می شود.  در واقع یک مشاور خانواده ، مفید، مثبت و هدفمند زندگی کردن را به افراد می آموزد و راهکار هایی طلایی را در اختیار آن ها قرار می دهد تا بتوانند مشکلات خود را به سرعت حل و فصل نمایند.

بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران به تشخیص و درمان اختلالات روحی، روانی و عاطفی می پردازد: به عنوان مثال افسردگی، اختلال دوقطبی، اضطراب و افسردگی بالینی.انجام مشاور خانواده حضوری اعضای خانواده را تشویق می کند تا احساسات خود را شناسایی کرده و تجربه های خود را اذعان کنند.

آموزش به افراد خانواده که چگونه به دقت واکنش خود را در موقعیت های مختلف بهبود بخشند و از مهارت های مقابله ای مثبت بهره مند شوند نوعی دیگر حمایت های مشاوره خانواده محسوب می شود. همچنین درست همراه شدن با تغییرات زندگی برای مثال به دنیا آمدن نوزاد، طلاق، پیری، بروز بیماری و…

همچنین آموزش اینکه چطور می توانند تصمیمات مالی، زندگی، شخصی، آموزشی، والدین و تصمیم گیری های عاقلانه و سودمند گرفته و آن ها را اجرایی نمایند.

مشاوره خانواده حضوری و تلفنی در مواقع بحرانی نقش مؤثری در روابط اعضای خانواده دارد. مشاور خانواده جهت دستیابی به آرامش، آمادگی برای رویارویی با موقعیت مرتبط و فعال بودن در آن زمان، نظم بخشی هیجانی افراد، ریشه یابی صحیح و دقیق مسئله، یافتن افکار و رفتارهای مقابله‌ ای مناسب مفید و کارآمد است و از تداوم راهبرد های مقابله‌ای ناکار آمد جلوگیری می‌کند. زمانی که افراد از زندگی در کنار هم لذت می‌برند و سعی دارند اختلافات حتی کمرنگ تر تا پررنگ تر را نیز حل کنند، خطاهای رفتاری و فکری یکدیگر را برجسته می‌کنند و بابت آنها اعتراض می‌کنند.

مراجعه خانوادگی به بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران در زمینه مشکلات انکار شده و اعضای بی‌ پروا کمک بزرگی می‌کند. فردی که متوجه رفتار های خودش نیست، نمی‌تواند رفتارش را کنترل کند، نسبت به عواقب رفتارش بی احتیاط است، ممکن است به دیگران آسیب بزند، ممکن است به خودش آسیب جسمی بزند و حتی ممکن است بابت سادگی، بی‌ احتیاطی و هیجانی بودنش خودش را درگیر ارتباط‌ ها، مشاغل و برنامه‌ هایی کند که آسیب ببیند.

اگر چه کلینیک روانشناسی روان آرام ارائه دهنده خدمات مشاوره خانواده تلفنی نیز هست، اما مشاوره خانواده حضوری نیز مزیت های بسیاری دارد. از جمله این مزیت ها می توان به تاثیر گذاری بیشتر صحبت های مشاور خانواده در جلسه حضوری اشاره کرد. زمانی که شما و یا خانواده تان با روانشناس رو در رو صحبت می کنید، مشاوره رنگ و شکل دیگری می گیرد که احتمالا تاثیر گذاری آن بیشتر است.

البته در برخی از موارد افراد به دلیل آنکه خجالت می کشند یا نمی توانند رو صحبت کنند به مشاوره تلفنی و آنلاین رو می آورند که پیشنهاد مناسب تری برای آنان است. فاصله مکانی نیز از دیگر عواملی است که افراد را به سمت مشاوره تلفنی و آنلاین سوق می دهد.

با هر شرایطی به شما پیشنهاد می کنیم که برای حل مشکلاتتان از حضور روانشناسان و مشاوران با تجربه و علم در این حوزه که در بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران حضور دارند بهره بگیرید تا کیفیت زندگی خود را افزایش دهید.

تخصص مشاور خانواده در چه زمینه هایی است ؟

برای رفع مشکلات خانواده ، روش های مختلف درمانی و مشاوره وجود دارد که هر مشاور خانواده ممکن است از یک یا چند نوع از آن ها ، استفاده کند . اما به طور کلی ، او باید در موارد زیر ، تخصص داشته باشد :

یگ مشاور خانواده باید :

برای به دست آوردن مهارت های لازم برای انجام این وظایف ، یک خانواده درمانی معمولاً مدرک لیسانس مشاوره ، روانشناسی ، جامعه شناسی یا کارهای اجتماعی را کسب می کند و به دنبال آن یک مدرک کارشناسی ارشد در مشاوره ازدواج و خانواده درمانی می گیرد . در مرحله بعد ، به احتمال زیاد مشاور خانواده ، پس از فارغ التحصیلی باید دو سال کار نظارت شده را انجام دهد ، درمجموع 2000 تا 4000 ساعت تجربه بالینی . در صورت برآورده شدن این شرایط ، پزشک متخصص نیز نیاز به گذراندن امتحان مجاز و همچنین دوره های آموزشی سالانه ادامه تحصیل ، خواهد داشت . تمامی مشاورین خانواده روان آرام دوره های مدنظر را گذرانده و دارای مدارک کارشناسی ارشد و دکترا هستند و علاوه بر این دارای تجربه چندین ساله هستند.

این آموزش ها ، مشاور خانواده را برای حل کردن طیف وسیعی از مشکلات ، آماده می کند . مانند :

هدف خانواده درمانی چیست؟

کنفوسیوس :

برای درست کردن جهان ، باید ابتدا ملت را نظم بخشیم . برای نظم دادن به ملت ، ابتدا باید خانواده را نظم دهیم . برای نظم دادن به خانواده ، ابتدا باید زندگی شخصی خود را پرورش دهیم . ابتدا باید قلبمان را درست تنظیم کنیم.

به طور خلاصه ، هدف از خانواده درمانی این است که با هم کار کنیم تا مشکلات روحی ، عاطفی و روانی را که خانواده شما را از هم پاشیده است ، بهبود بخشد . . هدف از مشاور خانواده ، هدایت خانواده به سمت زندگی سالم است . هدف این است که درمانگران برای کمک به افراد در بهبود ارتباطات ، حل مشکلات خانوادگی ، درک و رسیدگی به شرایط خانوادگی و ایجاد یک محیط خانه با عملکرد بهتر ، تلاش کنند. در بهترین مرکز مشاوره خانواده این موارد به طور کامل اموزش داده می شود.

اهداف خانواده درمانی به مشکلات موجود در خانواده ها بستگی دارد . به عنوان مثال ، اهداف ممکن است بر اساس سناریوهای زیر متفاوت باشند :

مزایای خانواده درمانی چیست ؟

در خانواده درمانی در بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران ، خانواده ها می توانند با راهنمایی یک متخصص بهداشت روان با عنوان مشاور خانواده ، در یک محیط امن و کنترل شده بر روی مشکلات خود کار کنند .

به طور خاص ، مشاور خانواده می تواند روابط خانوادگی را از طریق :

مشاور خانواده در خانواده درمانی ،  مهارت های مورد نیاز برای عملکرد سالم خانواده را از جمله ارتباطات ، حل و فصل تعارض و حل مسئله را افزایش می دهد . بهبود این مهارت ها همچنین باعث افزایش پتانسیل موفقیت در غلبه بر و رفع مشکلات خانوادگی می شود .

این تمرین ها و تکنیک های زیر به معنای استفاده در چارچوب یک رابطه کاری درمانی است ، اما بعضی از آنها برنامه هایی را نیز برای کسانی که مایل هستند قبل از اقدام به درمان طولانی مدت با یک درمانگر ، مواردی را کشف کنند. اگر شما یک درمانگر یا یک متخصص بهداشت روان هستید ، ممکن است این تمرینات را علاوه بر مفید بودن در جعبه ابزار درمانی خود بدانید. با مراجعه به بهترین مرکز مشاوره خانواده می توانید به این اهداف دست یابید.

جهت بهره گیری از مشاوره تلفنی و حضوری و ارتباط با متخصصین روانشناسی روان آرام می‌توانید از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید.

سوالات رایج:

– پذیرش نامشروط نسبت شما دارد. – برای ایجاد یک رابطه درمانی قوی بر اساس اصول انسانی تلاش می کند. – روانشناس باید قابل اعتماد بوده و امین اسرار مراجعین خود باشد. – شما را نسبت به الگوهای رفتاری مسدود کننده یا مشکل سازتان آگاه می کند. – عوامل و ریشه مشکلات خانوادگی یا شخصی شما را بررسی می کند. – احتمالا برای شما خوشایند نباشد اما فردی که در صورت لزوم شما را به متخصص دیگری ارجاع دهد. ما در روان آرام در کنار شما هستیم تا باهم به یکدیگر کمک کنیم.حل مشکل شما و رضایت شما و نهایتا معرفی ما به صورت دهان به دهان به کسانی که به خدمات ما نیازدارند برای ما مهم تر از هزینه ای است که بابت ویزیت از شما دریافت میشود.همانطور که تاکنون همینطور معرفی شده ایم و به آن میبالیم.

همیشه و هر لحظه که احساس نیاز کردید که به کمک فکری یا درک احساسات خود توسط فردی به جز اعضای خانواده تان احتیاج دارید. پاسخ صادقانه به این سوال این است که هر فردی برای بالا بردن کیفیت زندگی خود و مدیریت صحیح روابط و انتخاب ها و تصمیم گیری ها نیاز به 3 مشاور معتمد و متعهد دارد؛1.پزشک معتمد خانوادگی 2. مشاور حقوقی خانوادگی(وکیل معتمد) 3. مشاور روانشناس خانوادگی

البته که تعیین کننده ی این ملاک ها با توجه به نیاز و روحیه فرد نهایتا خود مراجع هست اما بدیهی است که دانش تجربه و سابقه فعالیت بر دانش آکادمیک بدون سابقه مقدم است و ایده ال مجموع این دو حالت باهم است.

 

تلفن:

بهترین مرکز مشاوره تلفنی در تهران

88216100

88216200

آدرس:

تهران، میدان ونک ،خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی ،نبش کوچه شهریار  ،پلاک 181، طبقه 3، واحد 16

 

سلام چد وقتیه ک احساس میکنم زنم منو دوس نداره چیکار کنم

علت احساس تان چیست آن را بنویسین

من ۳ ساله شپش دارم و هرکاری میکنم خوب نمیشه من خیلی از اینکه هر کاری میکنم خوب نمیشه حرسم میگیره

دوست خوبم حتما به دکتر پوست و مو مراجعه کنید .

سلام تنها راه درمان شونه ی لیندا نیت هست از دیجی کالا تهیه کنید

عزیزم ۳ ۴روز وازلین بزن زیاد تو سرت مشمبا بکش روش بعد برو حموم شونه بکش رو موهای خیلی چرب زیاد نمیتونن بمونن با سرکه ام میتونی از بین ببری

عزیزم من هم داشتم از شامپو شپش استفاده کن از داروخانه تهیه کن و تمام لباس و رو بالشی و تشک و حوله و…داخل آب جوش بزار چند ساعت و خوب بشور با شامپو شپش .شامپو ففط شپش رو از بین میبره و تخم هاش بجا میمونه تخم هاش که شبیه شوره سر هستن و به تار موهات چسبیدن رو جلو آینه دونه دونه با دستت از موهات جدا کن هرروز موهاتو با شونه شپش شونه بزن تا تمیز بشن خیلی زود جواب میگیری کمتر از یکماه موفق باشی

سلام دوست عزیز، اسپند خالص ( بدون دانه های رنگی و گلپر) آسیاب کنید، بعد بجوشانید، بعد از صافی رد کنید و آبش رو روی موهاتون اسپری کنید. بعد از یک ساعت بشویید. من تجربه شو دارم خیلی عالیه. با سه چهار بار انجام دادن، از بین میرن. البته قبل شستن حتما از شانه مخصوص استفاده کنید.

احساست نشانگر كم محبتي خودتون هستش

سعي كن با محبًت زياد و إبراز علاقة بهش بگيد كه دوستش داريد اهميت ب همسرتون رو زياد كنيد

سلام من 27 سالمه و خواهری دارم 22ساله با پسری در دانشگاه اشنا شده بود بعد گزشت دو ماه از هم جدا شدند چند وقت پیش خبر دار شده ک پسری ک اینقد دوسش داشته ازدواج کرده اصلا حالش خوب نیس همش داره غصه میخوره و گریه میکنه چکار کنم از این حال و هوا در بیاد

حتما به یک مشاور فردی یا روانپزشک مراجعه کنید.

بهش بگین اگه تو رو دوست داشت میموند باهات حالا هم تو واسش مهم نیستی پس اونم واست مهم نباشه…

سلام من عقد کردم و با شوهرم نزدیکی داشتیم ولی خونواده ها اطلاع ندارن . الان میخوایم جدا بشیم. چجوری میشه طلاق گرفت بدون اینکه خونواده ها چیزی درباره نزدیکی ما بدونن؟توروخدا جواب بدین بحث ابرو در میانه. اگر بابام بفهمه خون بپا میشه.

دوست خوبم بهتون پیشنهاد میکنم حتماً به یک مشاور که در زمینه خانواده تخصص داره مراجعه کنید ، کلینیک روان آرام مشاور های بسیاری داره که در زمینه خانواده تخصص دارن ، با گرفتن شماره 02188216100 میتونید ازشون وقت بگیرید .

سلا م من هم اتفاقا نیاز به مشاوره دارم اما ماشالا انقد هزینه جلسات مشاوره زیاده که ادم پشیمون میشه میگه خودم حلش میکنم بره

دوست خوبم ، میتونید به مراکز دولتی مراجعه کنید. یا اگر بیمه تون شامل جلسات مشاوره میشه از اون استفاده کنید.

چه بيمه اي ؟!؟

سلام منم مث تو بودم خیلی ترس داشتم اما همه چیزو فهمیدن اخر خودشون درک کردن ک تقصیر من نبوده پس نگران نباش مراحل دادگاه ک انجام بشه میری پزشک قانونی اونا معاینت میکنن بعدش میری واسه طلاق ب محضر

سلام من ۲۱ سالمه و وقتی میخوام با همسرم یا خانواده ها راجب موضوعی ک ناراحتم حرف بزنم نمیتونم گریه نکنم و جلو خودمو بگیرم باید چیکار کنم

سلام من خدمتتون عرض بکنم که وقتی که افراد در رابطه با موضوعاتی که براشون ناراحت کننده هست سوال می‌کنند یا حرف می‌زنند یا می‌شنوند هیجاناتی در آن ها برانگیخته میشه طبیعتاً مواردی که باعث برانگیخته شدن هیجانات منفی می‌شوند باعث بروز احساسات منفی هم می‌شد و این شما را بگیری وا می‌دارد باید خدمتتون عرض می کنند که این هیچ مشکل خاصی نیست و یک سبک برخورد هست در رابطه با این مسئله باید بگم که همین که خودتون رو میشناسید و بینش دارید نسبت به این موضوع که وقتی در مورد مسائل ناراحت کننده برای خودتان حرف می‌زنید… بیشتر بخوانید »

جوابتون قانع کننده نیست باید بتونید کمکشون کنید

دوست عزیز مادر کامل صرفاً با یک متن چه ابزاری داریم برای کمک کردن آیا مصاحبه بالینی درستی انجام می‌دهیم و شرح حال درست می گیریم آیا ما تشخیص قطعی می‌توانیم بدهیم و آیات ابزار تست های روانشناسی رو داریم ببینید جواب دادن به کامنت‌ها برای مشکلات فردی خیلی راحت تر هست برای مشکلات بین فردی برای مشکلات زوجی زناشویی و همینطور خانوادگی واقعاً خواهش می کنم ازتون که با دید باز این متن رو بخونید

منم دقیقاً اینجوریم ولی نمیدونم چیکار کنم

منم اینجوری بودم .حتی تو مدرسه میخواستم اعتراضی بکنم گریه ام میگرفت.الان خیلی بهترم.کار خاصی نکردم فقط بیشتر خودمو تو این وضعیت قرار دادم که برام عادی بشه حرف و ناراحتیمو بگم اینکارو بیشتر در محل کار انجام دادم تا بتونم شجاعانه حرف بزنم الان فقط گاهی پیش همسرم اینجوری میشم اونم تو مسایل خیلی احساسی نه تو جمع خانواده

سلام من ۲۸سالمه ۳ساله ازدواج کردم،من واسه خواهرم یه پسری رو از دانشگاه معرفی کردم وازدواج کردندولی شوهرم این موضوع معرفی رونمیدونست خودم نگفتم چون میدونستم مانعم میشه.امابالاخره بهش گفتم والان چندوقته هردعوایی داشته باشیم این موضوع رو میکشه وسط حالام هروقت شوهرخواهرم رو جایی ببینیم من حق ندارم باهاش احوالپرسی کنم وشوهرم میگه بایدقایم بشم.همش باشوهرم دعوای شدیددارم توروخدابگیدچیکارکنم

سلام خیلی متشکرم از اینکه سال تمام در میان گذاشتن در رابطه با جواب سال و خدمتتون عرض کنم که من واقعا متوجه نمیشم که این دو تا مسئله چه ارتباطی به همدیگه دارند که این شاعر شما را ناراحت کرده اگر که بیشتر توضیح بدین راحت میتونم راهنماییتون کنم

خدا شفا بده شوهرتو😂

سلام حالم اصلا خوب نیس شوهرم در حالی ک دستش خالیه و شغلش آزاد ولی خیلی خیلی ب خانواده اش اهمیت می دهد و برای ما کم می زاره ولی خانواده اش ن محبتش هم نسبت ب من کمه چیکار کنم چجوری باهاش حرف بزنم خوب بشه مح

سلام با سحر جادو این اتفاق نمی افتد به یک مشاور خانواده مراجعه کنید

سلام .بعدازیکسال متوجه شدم همسرم اعتیاد به گل و قرص داره ازخیلی وقت پیش ها بوده.تحت تاثیراین مواد خیلی شکاک و دروغگو هست و موقعی ک نیاز داشته باشه همه جارو میزنه بهم ک هرطورشده ازخونه میره وکسی جلودارش نیست. کمپ هم بردیمش اما ترک نکرده .میخواستم بدونم آیا من باید جدابشم یانه. چون شنیدم طلاق و جدایی رو مشاور باید تایید کنه.ممنونم

سلام حتما به یک مشاور متخصص خانواده و ازدواج مراجعه کنید تا یک تصمیم درست برای زندگی تان بگیرید .

تا بچه دار نشدی طلاق بگیر

سلام وقت بخیر من از شوهر اولم سه بچه دارم اما چند وقتی که طلاق گرفتیم من راضی به طلاق نبودم بیشتر اون و خانواده اش باعث شدن البته اشتباهات منم بی تقصیر نبود بعداز طلاق چندباری باهم در ارتباط بودیم ولی هیچ وقت حرف از برگشت نزد منم شرایط سختی داشتم و ازدواج کردم از زندگی الانم تا حدودی راضی ام ولی این اواخر شوهر سابقم دوباره پیام داده فقط گفته سلام اومده از دور منو ببینه پروفایل های منو میزاره تلگرامش نمیدونم باید چیکار کنم و قصد و هدفش چیه

سلام بنظر میرسد اقدامات ایشان به جهت دلتنگی و دست ورزی است هر گونه پاسخ توسط شما موجب شروع و ادامه یک ماجرا جدید میشود بی پاسخ بگذارید و توجه نکنید

سلام محدثه ام من خونوادم خیلی برای پوشیدن چادربهم گیرمیدن من یه دهه هشتادیم واصلا ازچادرخوشم نمیاد میگن اگه چادرنپوشی توی محدودیتی من نمیپوشم ونه برام گوشی میخرن نه وسایل موردنیازم وبهم اهمیت نمیدن وای دارم روانی میشم بین دوراهی گیرم دیشب داشتیم میرفتیم خونه عموم بابام گفت اگه چادربپوشی ۲۰تومن بهت میدم وضع مالیمونم خیلی خوبه من قبول کردم چون چادرنمیپوشم پول توجیبیمم حذف شده من تلاش میکنم پولمو پس اندازکنم تابتونم برای خودم نیازهاموبرطرف کنم خواهشا کمکم کنین تاحالاپیش ۳تامشاورم بامامانم رفتیم براش توضیح دادن که عقیده مامتفاوته وبه نپوشیدن چادرگیرندین ولی یه گوششون دره یکی دروازه خواهشابگین… بیشتر بخوانید »

چراجواب نمیدین

عذرخواهی میکنم سایت دیروز اختلال داشت پوزش میطلبیم

سلام به مرور زمان با استقلال بیشت شما و کار پیدا کردن میتوانید از لحاظ مالی مستقل شوید به شما نبریک میگوییم که خودتان را میشناسید و کار خلاف میل تان را انجام نمیدهید رشوه در قبال حجاب مصداق بارز تظاهر وریا است از اینکه قبول نکردید نشان دهنده عزت نفس شماست

سلام ومشکلم با خانوادم اینک نیازهای سنم رو درک نمیکنن و پدر علاقه خواسی ب تربیت ب روش قدیم یعنی کتک زدن و زندانی کردنه و فقط ب امور درسی توجه داره و بقیه رو اصلا نادیده میگیره یا خیلی کمتر توجه میکنه و خیلی شده با جلوی حمع بی دلیل تحقیر کنه و من متنفرشدم از خونه یا هرچیزی رو ربط میده به من

سلام دوست عزیزم خیلی متشکرم از اینکه سوالات اوباما در میان گذاشتیم در رابطه با جواب سوال شما باید خدمتتون عرض می کنم که کتک زدن زندانی کردن یا موارد اینچنینی مثل تحقیر شدن به کل دیگه الان رد شده و اصلا وجود نداره در مدارس در خانواده‌ها و متاسفانه اگر وجود دارد اصلاً درست نیست و اورژانس بهزیستی به شماره تلفن ۱۲۳ میتونید تماس بگیرید این شماره تلفن در سراسر کشور پاسخگو است و این مسئله می‌تواند اعلام بکنید و پدرتون با این روش تربیتی کتک زدن در حقیقت دیگه میتونه انجام بده و به خاطر اعلام شما باید… بیشتر بخوانید »

باور کن جدی میگم .برو یه کلاس دفاع شخصی یا یه ورزش رزمی دیگه .دفعه ی دیگه که بابات دستش رو روت بلند کرد یه حرکت بزن .دیگه میفهمه که زمان زورگوییش تموم شده.اما کنارش محبتت رو هم بهش زیاد کن .عشق واقعا جواب میده

از کلینیک روانشناسی روان آرام

کلینیک روان آرام با دارا بودن جمعی از مشاوران خبره، اساتید دانشگاه و درمانگران مفتخر است در خدمت شما عزیزان باشد. لازم به ذکر است که کلیه خدمات این مجموعه توسط متخصصان دوره دیده در زمینه های مختلف روانشناسی عرضه میگردد.

تهران، میدان ونک خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی نبش کوچه شهریار پلاک 181، طبقه 3، واحد 16

ravanaramvanak@gmail.com

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به روان آرام
کلینیک می باشد طراحی و سئو توسط لومین

لیست کلینیک های مشاوره روانشناسی خوب ازدواج، خانواده و کودک تهران و معرفی بهترین دکتر رواشناس و مشاور (حضوری و آنلاین) همراه با شماره تلفن، آدرس و شرایط نوبت دهی برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

بر اساس آخرین تعرفه سازمان نظام روان‌شناسی تعرفه هر ۴۵ دقیقه مشاوره از 72 هزار تومان شروع میشه و تا 165 هزارتومن هم افزایش پیدا میکنه. این بستگی به مدرک تحصیلی مشاور شما داره. میتونین در این صفحه تعرفه خدمات هر مرکز یا روانشناس رو به تفکیک مشاهده بفرمایید.

برای پاسخ به این سوال می بایست لیست مشاوران و مراکز مشاوره در تهران در این صفحه را ملاحظه بفرمایید و نظرات کاربران، تخصص هر یک و سوابق شغلی و تحصیلی آنان را با هم مقایسه فرمایید. هر کدام از مشاوران تخصص و شیوه مشاوره مخصوص به خود را دارند.

مشاوره ازدواج معمولا در چند جلسه انجام می شود. پس در لیست مشاوران و مراکزی که در این صفحه هستند به موقعیت مطب و مرکز توجه کنید. همینطور به اطلاعات مربوطه به شیوه مشاوره و تست‌هایی که از زوجین گرفته می شود نیز توجه داشته باشید.

مشکلات کودکان متفاوت است. برای درمان هر مشکلی مانند گفتار درمانی، باید به متخصص آن مراجعه نمایید. در این صفحه لیست تمامی مشاوران کودک تهران نیز گردآوری شده است.بهترین مرکز مشاوره تلفنی در تهران

برای انتخاب مشاور خانواده مناسب باید به نظرات کاربران در مورد هر مشاور یا مرکز مشاوره و همینطور به شیوه ارائه مشاوره و هزینه های آن در این صفحه توجه نمایید. بدیهی است که تعرفه خدمات هر یک به میزان تحصیلات، سوابق کار و نیز شیوه ارائه مشاوره مرتبط است. 

برای دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان در خصوص ثبت پروفایل مرکز مشاوره یا مشاورین و روانپزشکان در این صفحه، تبلیغات در کل سایت جامعه سلامت و یا هر نوع مشاوره بمنظور معرفی خدمات این حوزه در فضای مجازی با شماره 09375386828 تماس حاصل فرمایید.

لیست کلینیک های مشاوره روانشناسی خوب ازدواج، خانواده و کودک تهران و معرفی بهترین دکتر رواشناس و مشاور (حضوری و آنلاین) همراه با شماره تلفن، آدرس و شرایط نوبت دهی برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

بر اساس آخرین تعرفه سازمان نظام روان‌شناسی تعرفه هر ۴۵ دقیقه مشاوره از 72 هزار تومان شروع میشه و تا 165 هزارتومن هم افزایش پیدا میکنه. این بستگی به مدرک تحصیلی مشاور شما داره. میتونین در این صفحه تعرفه خدمات هر مرکز یا روانشناس رو به تفکیک مشاهده بفرمایید.

برای پاسخ به این سوال می بایست لیست مشاوران و مراکز مشاوره در تهران در این صفحه را ملاحظه بفرمایید و نظرات کاربران، تخصص هر یک و سوابق شغلی و تحصیلی آنان را با هم مقایسه فرمایید. هر کدام از مشاوران تخصص و شیوه مشاوره مخصوص به خود را دارند.

مشاوره ازدواج معمولا در چند جلسه انجام می شود. پس در لیست مشاوران و مراکزی که در این صفحه هستند به موقعیت مطب و مرکز توجه کنید. همینطور به اطلاعات مربوطه به شیوه مشاوره و تست‌هایی که از زوجین گرفته می شود نیز توجه داشته باشید.

مشکلات کودکان متفاوت است. برای درمان هر مشکلی مانند گفتار درمانی، باید به متخصص آن مراجعه نمایید. در این صفحه لیست تمامی مشاوران کودک تهران نیز گردآوری شده است.

برای انتخاب مشاور خانواده مناسب باید به نظرات کاربران در مورد هر مشاور یا مرکز مشاوره و همینطور به شیوه ارائه مشاوره و هزینه های آن در این صفحه توجه نمایید. بدیهی است که تعرفه خدمات هر یک به میزان تحصیلات، سوابق کار و نیز شیوه ارائه مشاوره مرتبط است. 

برای دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان در خصوص ثبت پروفایل مرکز مشاوره یا مشاورین و روانپزشکان در این صفحه، تبلیغات در کل سایت جامعه سلامت و یا هر نوع مشاوره بمنظور معرفی خدمات این حوزه در فضای مجازی با شماره 09375386828 تماس حاصل فرمایید.

ونک – خیابان گاندی جنوبی – خیابان نوزدهم – پلاک 12 – طبقه 5 – واحد 17

ونک – چهارراه جهان کودک – بلوار جردن جنوبی – خ نوزدهم – پلاک 12 – طبقه 5 – واحد 17

جامعه سلامت پایگاهی از مطالب مفید است که با نگاه به نیاز مخاطبین تولید و یا از منابع معتبر گردآوری شده‌اند. جامعه سلامت با هدف ارتقا دانش عمومی و با تمرکز بر مواردی که به سلامت جسم و روح افراد مرتبط است می‌کوشد تا به سهم خود و به عنوان یک رسانه در مسیر ارتقا جامعه حرکت نماید. افزایش آگاهی، راهنمایی و سنجش چرخه‌ایست که با کمک شما مخاطبین تکمیل خواهد شد.

توجه: مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.

توجه: استفاده از مطالب سایت به هر شکل و در هر فرمتی مجاز نمی باشد و شامل پیگرد قانونی خواهد شد.

ضمن تقدیر از همراهی شما مخاطب گرامی، خواهشمند است تمامی سوالات خود را در سایت و در بخش نظرات مطالب مطرح فرمایید. لطفا از راه‌های ارتباطی ذیل تنها برای مباحث بازرگانی استفاده نمایید.

شما می‌توانید برای درج هر نوع آگهی تبلیغاتی از جمله تبلیغات بنری، رپورتاژ آگهی و یا ثبت دفاتر مشاوره در سایت از طریق راه‌های زیر با ما در ارتباط باشید.

برای دریافت وقت مشاوره به صفحه “لیست بهترین مراکز مشاوره روانشناسی در تهران” مراجعه بفرمایید.

ایمیل تبلیغات : [email protected]

ارسال نظرات: [email protected]

تلفن تبلیغات (لطفا تنها برای امور تبلیغاتی تماس بگیرید): 09375386828

آدرس بهترین مراکز مشاوره روانشناسی تهران کجا است؟ بسیاری از شهروندان ساکن در تهران برای مشاوره گرفتن در زمینه های مختلف روانشناسی به دنبال یافتن بهترین مرکز مشاوره روانشناسی هستند اما به دلیل عدم شناخت و آگاهی کافی در مورد بهترین کلینیک مشاوره روانشناسی در تهران عاجز اند و سردرگم می شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسی هنر زندگی تنها تسهیل و کمک به دسترسی مردم به بهترین مرکز مشاوره روانشناسی تهران می باشد.

در ادامه آدرس کلینیک مشاوره روانشناسی تهران آورده شده است. شما می توانید با مشاوران مرکز هنر زندگی تماس بگیرید تا به شما در یافتن بهترین مرکز مشاوره روانشناسی شما را یاری نماید.

برای آگاهی از بهترین کلینک های مشاوره روانشناسی تهران می توانید با شماره 9099075228 تماس بگیرید.

مرکز مشاوره هنر زندگی در تهران ارتباط تلفنی می پذیرد، مرکز مشاوره حامی هنر زندگی طی همکاری مشترک با خانه روانشناسان قابلیت مشاوره روانشناسی تلفنی را با بهترین مشاوران کشور فراهم آورده است. با توجه به مشکلاتی که مردم برای مراجعه به کلینیک مشاوره روانشناسی در تهران مواجه هستند و دسترسی افراد به مشاوران متخصص در اکثر شهرستان های دور استان ها سخت، زمان بر و پر هزینه می باشد.بهترین مرکز مشاوره تلفنی در تهران

مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی در سراسر کشور شروع به ارائه خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی توسط متخصصین دانشگاه ها و خبره کشور نموده است که مشاوره تلفنی هنر زندگی می تواند جایگزینی مناسب برای مشاوره حضوری برای مردم ساکن در تهران باشد تا با ارائه مشاوره های صحیح و تخصصی از بار مشکلات افراد بکاهد و به تمامی هموطنان در راستای خود شکوفایی در مسیر بالندگی فردی کمک کند.

با توجه به این که دست یابی و وقت گرفتن از مراکز و کلینیک های مشاوره روانشناسی برای مشاوره حضوری از مشاوران خوب و کلینیک مشاوره روانشناسی مشکلات خاص خود را دارد. یک روش جایگزین و مناسب استفاده از مشاوره روانشناسی تلفنی مرکز حامی هنر زندگی می باشد. از سوی دیگر با توجه به اینکه مشاوره روانشناسی حضوری دارای محدودیت های زمانی خاص خود است که مراجعان نه تنها در تمامی ساعات شبانه روز قادر به ارتباط با مشاور نیستند بلکه برای دریافت خدمات مرکز از قبل نیاز به هماهنگی و گرفتن یک وقت ویزیت دارند.

شما می توانید از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی بصورت شبانه روزی در هر ساعتی روز بهره مند شوید. نکته دیگر مقرون به صرفه بودن این خدمات نسبت به مرکز مشاوره تهران به صورت حضوری این است که نه تنها موجب صرفه جویی در وقت بلکه از نظر هزینه نیز بسیار برای مردم تهران اقتصادی می باشد؛ چرا که دیگر نیاز به رفت و آمد به کلینیک و هماهنگ کردن وقت نیست. البته این مورد را هم به هیچ وجه نباید فراموش کنیم که در بعضی موارد، بیان مسئله برای مخاطبان به صورت حضوری دشوار می باشد. به همین دلیل مشاوره روانشناسی تلفنی می تواند یک بستر امن برای مشاوره گرفتن را فراهم نماید.

از جمله مزایای مشاوره تلفنی مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی می توان به موارد زیر اشاره داشت  :

از جمله خدمات مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی می توان به موارد زیر اشاره داشت :

مشاوره خانواده : از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در زمینه مشاوره خانواده می توان به اختلافات و مشکلات خانوادگی ، مشکلات زوجین ، مشکلات فرزندان و والدین و … برای داشتن خانواده سالم اشاره داشت.

مشاوره ازدواج : زوجین باید قبل از ازدواج اطلاعات خود را در مورد ازدواج و اشکال آن افزایش دهند و اطلاعات کافی در زمینه های مختلف مانند انگیزه ی ازدواج ، نحوه انتخاب همسر مناسب ، آشنایی و دوستی های قبل از ازدواج ، نحوه صحیح رابطه در دوران عقد و ازدواج و … به دست آورند و مهارت های لازم برای ازدواج را بیاموزند.

مشاوره کودک : از جمله مهمترین مسائل موجود در زمینه کودک می توان به رشد کودک در سنین مختلف ، مشکلات کودکان ، تربیت کودک و … اشاره داشت.

مشاوره طلاق و مشاوره خیانت : زوجین در زمان مواجه شدن با مشکل باید قبل از هر اقدامی شرایط را به درستی و به دور از شتاب زدگی مورد بررسی قرار دهند از جمله مهمترین زمینه ها در این زمینه می توان به علائم و نشانه های خیانت، خیانت همسر ، طلاق ، بازگشت به زندگ بعد از طلاق و … اشاره داشت.

مشاوره ارتباط با جنس مخالف : بسیاری از افراد در زمینه برقراری ارتباط با جنس مخالف خود با مشکل مواجه هستند؛ که با کسب مهارت هایی می توانند این مشکل را برطرف کنند. در زمان ارتباط با جنس مخالف افراد ممکن است با مسائل مختلفی مانند شکست عشقی مواجه هستند و نیاز است تا نحوه درمان شکست عشقی و بازگشت به زندگی بعد از شکست عشقی را بیاموزند.

مشاوره جنسی : رابطه جنسی یکی از مسائلی است که باید تمامی زوجین در مورد آن آموزش ببینند. عدم آموزش صحیح زوجین سبب به وجود آمدن نارضایتی آنان شده از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در این زمینه می توان به زود انزالی ، درمان زودانزالی ،  مشکل اختلال نعوظ، بی میلی جنسی و … اشاره داشت. توصیه می کنیم تا اطلاعات خود را علاوه بر مشکلات جنسی در زمینه اختلالات جنسی نیز افزایش دهید.

مشاوره ترک اعتیاد : از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در زمینه مشاوره ترک اعتیاد می توان به نشانه ها و علائم اعتیاد به مواد مخدر ، تست اعتیاد ، ترک اعتیاد و … اشاره داشت.

مشاوره افسردگی : تشخیص علائم افسردگی ، درمان افسردگی و کسب اطلاعات در زمینه داور های ضد افسردگی از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در زمینه افسردگی می باشد.

مشاوره فردی : مسائلی همچون درمان اضطراب ، درمان استرس ، فوبیا ، حملات پانیک ، وسواس فکری عملی ، اختلال دو قطبی ، درمان وسواس ، کنترل خشم  و خودکشی … در این زمینه مطرح می گردند.

اختلالات شخصیت : اختلالات شخصیت و نحوه درمان اختلالات شخیصت از جمله مسائل مهم مطرح شده در بسیاری از جنبه های زندگی مانند ازدواج، اشتغال و … می باشد.

مشاوره تحصیلی : یکی از مسائل بسیار مهم برای بسیاری از دانش آموزان برای یافتن استعداد و انتخاب رشته صحیح کنکور می باشد.

مشاوره شغلی : دریافت مشاوره شغلی به شما کمک می کند تا با یافتن استعداد ها و مهارت هایتان بهترین شغل را برای خود انتخاب کنید.

برای دریافت مشاوره در زمینه مرکز مشاوره روانشناسی تهران می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی تخصصی کشور با مجرب ترین مشاوران روانشناسی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در زمینه های مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربیت کودک ، جوانان ، مهارت های ارتباطی ، ترک اعتیاد ، مشاوره روانشناسی ، روان درمانی و … می باشد. به امید زندگی شاد و سالم برای یکایک مردم ایران…

با عضویت در خبرنامه، از جدیدترین و بهترین کتاب ها و مقالات روانشناسی اطلاع پیدا کنید…

© کلیه حقوق برای حامی هنر زندگی محفوظ می باشد. انتشار مقالات با ذکر منبع بلامانع می باشد.

ارائه خدمات تخصصی مشاوره روانشناسی، مشاوره ازدواج، مشاوره خانواده، روانشناسی کودک و…

دارای مجوز رسمی مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده از سازمان ملی جوانان به شماره پروانه  562- مدارای مجوز رسمی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره به شماره پروانه  562- م

ارائه خدمات تخصصی مشاوره روانشناسی خانواده

ارائه خدمات تخصصی مشاوره قبل از ازدواج

بهترین مرکز مشاوره تلفنی در تهران

ارائه خدمات تخصصی مشاوره زوج درمانی

ارائه خدمات تخصصی مشاوره جنسی

ارائه خدمات تخصصی مشاوره فرزند پروری

ارائه خدمات تخصصی روانشناسی و مشاوره کودکان

ارائه خدمات تخصصی مشاوره نوجوانان

ارائه خدمات تخصصی خانواده درمانی

ارائه خدمات تخصصی مشاوره خیانت زناشویی

ارائه خدمات تخصصی مشاوره قبل از طلاق

ارائه خدمات تخصصی مشاوره انفرادی

ارائه خدمات تخصصی مشاوره مهارت های ارتباطی

ارائه خدمات تخصصی مشاوره روانکاوی

ارائه خدمات تخصصی مشاوره تحصیلی

ارائه خدمات تخصصی مشاوره شغلی و کسب و کار

ارائه خدمات روانسنجی و تست های روانشناسی

ارائه خدمات روانشناسی صنعتی و سازمانی

ارائه خدمات تخصصی روان درمانی

ارائه خدمات تخصصی درمان عصبانیت و خشم

ارائه خدمات تخصصی درمان وسواس

ارائه خدمات تخصصی درمان افسردگی

ارائه خدمات تخصصی درمان اضطراب و استرس

ارائه خدمات تخصصی درمان فوبیا و ترس

ارائه خدمات تخصصی روان پزشکی

ارائه خدمات تخصصی درمان با نوروفیدبک

ارائه خدمات تخصصی گروه درمانی

ارائه خدمات تخصصی مشاوره با تلفن

خدمات تخصصی مشاوره روانشناسی با واتس آپ

ارائه خدمات تخصصی مشاوره روانشناسی با ایمو

خدمات تخصصی مشاوره روانشناسی با اسکایپ

برگزاری کارگاه تحلیل رفتار متقابل TA

برگزاری کارگاه تخصصی فرزند پروری

برگزاری کارگاه تخصصی مقاله نویسی

بهترین مرکز مشاوره تلفنی در تهران

تخصص: مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره خانواده

تخصص: مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره خانواده

مرکز مشاوره انتخاب نو توسط خانم دکتر نسرین باقری و آقای دکتر محمدرضا تابع جماعت تاسیس گردید.

تهران، خیابان دولت، بلوار کاوه، نبش اخلاقی غربی، پلاک29، واحد6، طبقه سوم – ساعت کاری: 9صبح تا 10شب

در پایین ما لیستی از بهترین مراکز مشاوره تهران را بر شما مخاطبان هوش کالا گلچین کردیم. اگر بدنبال مرکز مشاوره خوب در تهران هستید از لیست زیر استفاده کنید. مطب های روانشناسی معرفی شده در لیست پایین خدمات؛ مشاور خانواده، ازدواج، زوج درمانی ، کودک ، افسردگی و … را ارائه می دهند.

شمال شرق تهران

کلینیک آرامش نویندرمانگر : رقیه علی نژادخدمات :مشاوره خانواده ، زوج درمانی ، پیش از ازدواج ، فرزند پروریآدرس :فرمانیه ، بلوار شهید اندرزگو، نبش عبدالهی جنوبی ، ساختمان پارسیان ، طبقه ۵تلفن پذیرش :۰۹۳۰۶۴۴۱۴۸۵

غرب تهران

مرکز مشاوره حالی نومتخصصین حرفه ای و کاردان در تمامی حوره هاخدمات: مشاوره فردی، روانکاوی، زوج درمانیپیش از ازدواج، طلاق، اعتیاد و…آدرس :ضلع جنوبی بلوار فردوس، بین ابراهیمی و ستار، پلاک ۴۳۸، ساختمان پارسا، طبقه۱، واحد۳تلفن پذیرش:۰۹۱۹۸۲۰۴۸۷۱۰۲۱۴۴۰۷۰۲۵۳بهترین مرکز مشاوره تلفنی در تهران

شمال غرب تهران

مرکز مشاوره ندای دروندرمانگر : دکتر ماهرخ بریریآدرس:جنت آباد شمالی، بالاتر از آبشناسان، بین کوچه تروند و بهارستان ۱۶، پلاک ۳۲۱جنب شرینی فروشی رنگارنگ، زنگ ۴تلفن پذیرش:۰۲۱۴۴۸۶۳۹۵۲۰۹۰۱۱۸۰۹۳۰۹در این مرکز خدمات مشاوره انلاین ارائه می گردد

شرق تهران

کلینیک منصوره شهریاری احمدیآدرس:تهرانپارس ، بالاتر از فلکه اول ، نبش کوچه اصغری (۱۵۶ غربی)،پلاک ۲ ، واحد ۱۳تلفن پذیرش :  09337755304

مرکز تهران

کلینیک روانشناسی تدبیر راه نوآدرس:بلوار کشاورز ، روبروی هتل اسپیناس ، خیابان شوریده ، نبش رستاک ، پلاک ۳ ، واحد ۱۷تلفن پذیرش: ۰۲۱۸۸۳۹۶۹۱۶

جنوب

کلینیک روانشناسی دریاآدرس:شهر ری، روبروی مترو شهر ری،  ساختمان پزشکان نور،  طبقه ۴. واحد ۱۰تلفن پذیرش: ۰۹۰۲۹۰۲۴۰۱۴

در ادامه ی لیست کلینیک روانشناسی تهران را در پایین آورده ایم. سعی شده است که این لیست تمام خدمات مورد نیاز شما از جمله ( مشاور ازدواج تهران ، مشاور کودک ، نوجوان ، طلاق ، تحصیلی ، خانواده ، رایگان ، تلفنی ) را در این لیست قرار بدهیم.

اگر شما روانشناس شاغل در تهران هستید و نام خود را در لیست فوق نمی بینید از طریق لینک ثبت نام دفتر رواشناسی اطلاعات خود را وارد نموده تا پس از اعتبار سنجی و تایید نام مرکز شما هم نمایش داده شود.

مرکزمشاوره دواتی تهران (انقلاب)آدرس :خیابان پیروزی ، خیابان نبرد ، جنب سازمان آبتلفن پذیرش :۰۲۱۳۳۱۷۴۰۴۰

مرکز دولتی  آمنهآدرس :خیابان ولیعصر ، بالاتر از میدان ونک ، روبروی میرداماد ، نبش پمپ بنزینتلفن پذیرش :۰۲۱۸۸۷۷۹۳۵۵

کلینیک روان درمانی دولتی تهران ( جامع )آدرس :خیابان ولیعصر ، خیابان رشت ، کوچه جمشید جم تلفن پذیرش :۰۲۱۶۶۴۰۷۷۹۱

مرکز استاد روزبهآدرس :خیابان شریعتی ، بالاتر از سه راه طالقانی،  جنب پاناسونیک ،  کتابخانه مرکزی کانون اسلامی انصارتلفن پذیرش :۰۲۱۷۷۶۴۱۰۳۳

  مشاوره مشورت و دریافت کمک اطلاعاتی دربارهٔ یک موضوع است که بین مراجع (کمک‌گیرنده) و متخصص  انجام می‌گیرد. و در موضوعات و زمینه‌های مختلف علمی و برای اهداف گوناگون انجام می‌شود که در میان مردم، بیشتر جنبهٔ روان‌شناختی آن (مشاورهٔ روان‌شناسی) معروف است که هدف از آن بهبود وضعیت روحی–روانی و کیفیت‌بخشی به زندگی مراجع از جهت روانی‌است. ( ویکی پیدا )

لیست مراکز مشاور خانواده تهران فوق شامل لیستی از مشاوره خانواده خوب تهران است. این لیست در حال تکمیل است و به مرور کامل تر می شود. از نظر ما مشاوره خوب در تهران به مرکزی اطلاق می شود که دارای تجربه کافی در زمینه روانشناسی کودک ، روانشناسی خانواده ، روانشناسی نوجوان و جوان  ، اعتیاد و.. باشد و همچنین دائما علم خود را بروز کند.

معمولا افراد واژه های مشاوره و روانشناس را به جای هم به کار می برند. باید در نظر داشته باشید که دو حوزه متفاوت و مجزا هستند. مشاوران به دنبال حل مسائل و مشکلات پیچیده و روانی افراد نیستند بلکه به افراد در راستای نیازهایشان مشاوره می دهند. اگر فرد به اختلالات روانی مانند اضطراب ، افسردگی و … مبتلا باشد باید به روانشناس مراجعه کند.

بر اساس تعرفه سازمان نظام روانشناسی هزینه ۴۵ دقیقه مشاوره از ۷۰ هزار تومان تا ۱۷۰ هزار تومان متغیر است. البته بسته به این که مشکل فرد چه باشد هزینه ها هم متغیر هستند.

در این نوشته ما لیستی از بهترین روانشناسان تهران را در حیطه تخصص های مختلف را جمع آوری کرده ایم. برای مشاهده تخصص های آن ها بر روی جزئیات کلینیک ، کلیک کنید.

روانشناس خوب باید دارای علم و دانش به روز در حیطه روانشناسی باشد. در حیطه تخصصی فعالیت کند و عضو سازمان نظام روانشناسی باشد. همچنین مراجعان وی رضایت بالایی داشته باشند. ما در این نوشته لیستی از بهترین روانشناسان تهران را آورده ایم.

یکی از اهداف مشاوره پیش از ازدواج برای کمک به افراد برای انتخاب زوج مناسب است. مرحله پیش از ازدواج یکی از مراحل حساس در انتخاب زوج مناسب است و می تواند از بروز مشکلات بعدی در زندگی زوجین جلوگیری کند.

انجمن روانشناسی آمریکا

مجله توانبخشی و مشاوره هوش کالا با انتشار مقالات عمومی ، آگاهی عموم مردم و قشر سلامت  را از خدمات رشته های روانشناسی و مشاوره و همچنین رشته های توانبخشی ( فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی ، بینایی سنجی ، ارتوپد فنی ) بالا می برد.

این وب سایت مسئولیتی در قبال کیفیت مراکز معرفی شده ندارد. لذا قبل از مراجعه بررسی های لازم را به عمل آورید.

یا نام متخصص را جستجو کنید

روانشناس کیست؟

روانشناس کسی است که فرایندهای ذهنی و رفتار انسان‌ها را از طریق مشاهده، تفسیر و ثبت نحوه ارتباط افراد با یکدیگر و محیط پیرامون‌شان، بررسی می‌کند. روانشناسان سعی دارند که سلامت و رفاه ذهنی همه افراد، اعم از خانواده‌ها، گروه‌ها و جوامع مختلف را تضمین کنند.

روانشناس، یک متخصص آموزش‌دیده است که در زمینه تحقیقات، آزمایشات و رسیدگی به چالش‌های عاطفی و روانی بیماران فعالیت می‌کند. مشاور و روانشناس خوب در هر زمینه ای می تواند خدمات خود را در مراکز مشاوره، بیمارستان ها یا مطب متخصص ارائه کنند. برخی مراکز به شکل اختصاصی مرکز مشاوره ازدواج هستند.

روانشناسان خدمات متنوعی را به مردم ارائه می‌کنند:بهترین مرکز مشاوره تلفنی در تهران

تحصیلات و مدرک روانشناسان

اخذ مجوز کار، مستلزم داشتن مدرک دکترا (Ph.D. ،Psy.D. و Ed.D.) و گذراندن یک دوره دو ساله در یک مرکز خدمات بالینی است. روانشناسان، بیش از هر متخصص دیگری در زمینه روانشناسی و خدمات روان درمانی، تحصیل کرده و آموزش می‌بینند. دکتر روانشناس خوب می تواند با تخصص خود مسائل زیادی را حل کند.

از زیرشاخه های اصلی روانشناسی در ایران، می‏توان روانشناسی بالینی و روانشناسی عمومی و روانشناسی کودکان استثنائی را نام برد.

روانشناس بالینی

فعالیت اصلی روانشناسان بالینی شامل تست‏ های روانشناسی، ارزیابی و تشخیص مشکلات روانی، روان درمانی، تحقیق در زمینه کشف راه‌های بهبود سلامتی، تدریس و مشاوره می‌شود. روانشناسان بالینی در اماکن مختلف، از جمله بیمارستان‎ها، کلینیک‌های بهداشت روانی، مطب‌ها، مدارس ابتدایی و متوسطه، برنامه‌های توانبخشی کارکنان و شرکت‌ها فعالیت دارند. روانشناسان بالینی می‏توانند در زمینه های کودک و نوجوان و یا خانواده، آموزش‏ های تخصصی لازم را ببیند و در هر یک از این حیطه ها، تخصصا مشغول به کار درمان شوند.

سایت پزشک خوب با استفاده از بهترین روانشناس در هر شهر، مشاوره روانشناسی را برای حل معضلات و اختلالات مراجعان به کار می گیرد. در همین راستا لیست روانشناسان در هر شهر قابل مشاهده و انتخاب است.

صدیقه ابراهیمی 

مرضیه دولت آبادی 

زهرا آزادی 

سارا احمدی 

میثم آبانگاه 

دکتر مرضیه اعتمادنیا 

مجید علوی 

حامد گل محمدی 

محمد جواد فهیمی فر 

پوپک رحیمی 

تمامی آدرس ها را بر روی نقشه می توانید مشاهده کنید

loading…

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

مشاوره به عنوان یک راهکار مهم برای کاهش دغدغه ها و مشکلات افراد شناخته می شود.

مشاوره می‌تواند سبب کاهش بسیاری از مشکلات آنها در زمینه های گوناگون زندگی شود.

در گذشته استفاده از مشاوره چندان رایج نبود و افراد ترجیح می دادند تا خود به درمان و برطرف نمودن مشکلات خود از طریق مشاوره و مشورت گرفتن از افراد با تجربه اقدام کنند.

امروزه با گسترش اطلاعات و دانش افراد در رابطه با دانش مشاوره استفاده از مشاوره روز به روز در حال افزایش است.

۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲

بهترین مرکز مشاوره تلفنی در تهران

۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰

۰۲۱۲۲۳۵۴۲۸۲

موبایل مراکز

۰۹۰۳۱۲۳۶۴۴۶۰

۰۹۰۳۵۶۷۳۰۵۰

۰۹۱۰۸۳۴۷۵۹۷

برای عزیزان خارج از کشور

۹۸۹۰۳۱۲۳۶۴۴۶+

۹۸۹۰۳۵۶۷۳۰۵۰+

۹۸۹۱۰۸۳۴۷۵۹۷+

مشکلات بسیار زیادی وجود دارد که افراد می‌توانند برای مشاوره به مراکز مشاوره در جهت حل آنها اقدام کنند.

مشاوره می تواند از طریق راه های گوناگونی صورت بگیرد تا بتواند نیازها و دغدغه های افراد مختلف را در زمینه‌های گوناگون برطرف نماید.

یکی از روش هایی که توسط مرکز مشاوره ما برای افرادی که قادر به حضور در مراکز مشاوره نیستند ایجاد شده است مشاوره تلفنی رایگان با موبایل است. امروز تمامی افراد موبایل دارند و به راحتی از طریق آن به شبکه اینترنت و نیز شبکه تلفن وصل می باشد.

افراد به راحتی می توانند از طریق مشاوره تلفنی رایگان با موبایل به مشاور مورد نظر خود متصل شده و دغدغه ها و مشکلات خود را با او در میان بگذارد.

یکی از مشکلاتی که افراد می توانند از طریق مشاوره تلفنی رایگان با موبایل برای حل آن اقدام کنند مشکلات شخصیتی است.

امروز مشکلات و اختلالات شخصیتی افراد بسیار زیادی را درگیر نموده و مشکلات زیادی را برای خود آنها و برای افرادی که با آنها زندگی می‌کنند به وجود اورده است. برای درمان و شناخت بهتر این اختلالات راه‌ های گوناگون وجود دارد.

مثلاً در مراکز مشاوره مشاوران اقدام به انتشار تست های روانشناسی شخصیت می کند و پس از پاسخ دادن به تست های روانشناسی می تواند به شناخت مناسب از وضعیت خود توسط تجزیه و تحلیل مشاور دست یابد.

یکی دیگر از مواردی که مشاوره تلفنی رایگان با استفاده از موبایل می تواند برای حل آن صورت گیرد مشکلات استرس و اضطراب در دنیای کنونی است.

استرس و اضطراب از افراد جوان و نوجوانی که درگیر تحصیل و پیدا کردن شغل هستند تا افراد پیری که بازنشسته شده اند و زندگی را به تنهایی می گذرانند در بر میگیرد.

در واقع این یکی از اختلالات بسیار مهم و بزرگ در زندگی کنونی افراد است.

مشاوره تلفنی ارزان با موبایل

۰۹۰۳۱۲۳۶۴۴۶۰

۰۹۰۳۵۶۷۳۰۵۰

۰۹۱۰۸۳۴۷۵۹۷

دکتر ویلیام البرتو، مشاور خانواده در ایتالیا، بیان می کند که: “انجام مشاوره با مشاوران روانشناسی و روانپزشکی می تواند برای درمان این بیماری بسیار مفید و موثر واقع گردد. یکی دیگر از بیماری‌ ها و اختلالاتی که می تواند از طریق مشاوره تلفنی رایگان با تلفن مورد بررسی قرار بگیرند اختلالات رفتاری و اخلاقی است”.

بسیاری از افراد با این اختلالات روبه‌رو هستند بنابراین زندگی مشترک آنها و روابط اجتماعی آنها تحت تاثیر قرار می گیرد.

بسیاری از خانواده ها و زن و شوهرها به دلیل همین مشکلات و اختلالات با دغدغه های بسیار زیادی در زندگی مشترک خود روبرو هستند. بسیاری از افراد در حیطه کاری خود نمی ‌توانند ارتباطات مناسبی را با همکاران خود برقرار کنند.

تمامی موارد گفته شده می ‌تواند در رابطه با اختلالات مربوط به رفتار و اخلاق انسان ها باشد مشاوره در این زمینه بسیار مهم و حیاتی بوده می تواند سبب کاهش بسیاری از مشکلات و دغدغه های افراد در زمینه‌های گوناگون یاد شده باشد.

یکی دیگر از مواردی که برای انجام مشاوره مفید و موثر است را می توان مشکلات مربوط به خانواده دانست امروزه خانواده های بسیار زیادی وجود دارند که در زمینه های گوناگون با مشکلات مختلف دست و پنجه نرم می کنند.

این مشکلات می‌تواند سبب مانع بزرگی بر راه خوشبختی و سعادت خانواده ها باشد. به همین دلیل مشاوره خانواده به عنوان یکی از مشاوره های بسیار مهم در مراکز مشاوره انجام می گیرد.

مشاوره تلفنی رایگان با موبایل می‌تواند در این زمینه فعال بوده و خانواده‌های مختلف را از جهات دغدغه های گوناگون یاری و هدایت نمایند.

یکی دیگر از مشکلاتی که بسیار مهم و اساسی بوده و می‌تواند سبب به وجود آمدن اختلالات بسیار زیادی در زندگی افراد شود مشکلات مربوط به امور جنسی است. مشکلات جنسی افراد بسیار زیادی را چه نوجوان چه جوان و چه در سنین میانسالی و پیری با خود درگیر نموده است (منبع سایت علوم روانشناسی فرانسه).

افراد بسیار زیادی هرروزه به مرکز مشاوره مراجعه می‌کنند و در زمینه یاد شده اختلالات و دغدغه های خود را و مشاوران در میان می‌گذارند.

بسیاری از آنها از بیان این اختلالات به صورت حضوری خجالت می کشند با توجه به موارد گفته شده مشاوره تلفنی رایگان با این روش می‌تواند برای کاهش دغدغه این افراد بسیار مهم و موثر باشد.بهترین مرکز مشاوره تلفنی در تهران

در کنار تمامی موارد یاد شده مشکلات اقتصادی سبب می‌شود که بسیاری از افراد از مراجعه به مرکز مشاوره و یا انجام مشاوره در سایر روش ها خودداری کنند بنابراین رایگان بودن این نوع مشاوره می تواند برای این افراد بسیار مهم باشد و آنها را ترغیب به استفاده از مرکز مشاوره و مشورت و مشاوران نماید.

در ادامه مقاله به بررسی دغدغه‌ها و مشکلاتی که در زمینه مشاوره تلفنی وجود دارد می‌پردازیم.

مزیتها و معایب این روش را به‌گونه‌ای خوب مورد بررسی قرار می دهیم تا افراد بتوانند در مورد نحوه استفاده از این روش تصمیم گیری کنند.

در روش مشاوره تلفنی افراد زمان بسیار کمی را برای انجام مشاوره با مشاور خود صرف می کنند اما نکته مهم اینجاست که در مشاوره های حضوری و رو در رو شناخت بسیار مناسبی از فرد مقابل صورت می‌گیرد.

بنابراین ترجیح اول و اولویت اول برای انجام مشاوره مشاوره های حضوری است.

اما برای کسانی که امکان مشاوره حضوری ندارند مشاوره تلفنی می‌توانند مفید باشد.

همچنین از نظر اقتصادی به دلیل اینکه این مشاوره رایگان است و هزینه بسیار کمی را برای افراد به دنبال دارد بنابراین می‌تواند به عنوان یک راهکار مناسب برای کسانی که با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کنند باشد.

از دیگر معایب این روش می توان به منتظر ماندن پشت خط تلفن اشاره کرد.

بسیاری از افراد زمان این را ندارند که بخواهند پشت خطوط ارتباطی منتظر برقراری ارتباط با مشاور موردنظر خود باشند.

بنابراین با توجه به جمعیت موارد گفته شده بایستی اولویت را مشاوره حضوری دانست و برای درمان هر چه بهتر و شناخت هرچه بهتر بیماری‌ها و مشکلات به مشاوره حضوری اقدام نمود.

اما در شرایطی که امکان این موارد وجود نداشته باشد مشاوره تلفنی رایگان با استفاده از موبایل و به آسانی می‌ توانند در جهت های گوناگون برای برطرف کردن مشکلات استفاده شود.

سایت “مشاورانه” ، مرجع مشاوره خانواده و روانشناسی،” مشاوره تلفنی رایگان با استفاده از موبایل در زمینه های گوناگون مانند:

منبع : moshavereh.kanonm.ir

چگونه کار می کند؟ مشاوره و درمان تلفنی یک رابطه درمانی ساختاری است که در آن مشتری و درمانگر به جای ملاقات حضوری با تلفن و یا موبایل صحبت می کنند… جلسات، مانند مشاوره حضوری و چهره به چهره نیاز است به صورت هفتگی و یا بر اساس تشخیص درمانگر ادامه یابد.

درمان آنلاین یا مشاوره آنلاین، به مشاوره ای گفته می شود که از طریق اینترنت، سایت و یا شبکه های مجاری انجام می شود و در سایت مشاورانه رایگان در اختیار افراد قرار داده شده است.

روش اول: تماس با مراکز معتبر و مورد تایید مرکز مشاوره روانشناسی مشاورانه با تعرفه ارزان روش دوم: دفاتر کانون مشاوران ایران که امکان تبدیل به مشاوره حضوری هم هست روش سوم: تماس با شماره موبایل و مشاوره تلفنی با مشاور روش چهارم: استفاده از تلفن هوشمند سراسری که هر 60ثانیه حدود 2000تومان است و روی قبض تلفن آخر ماه باید پرداخت شود.(توجه این روش ممکن است هزینه زیادی برای شما به همراه داشته باشد)

مرکز مشاوره مشاوره و مراکز همکار تعرفه هایی با قیمت مناسب ارائه می دهند که سبب رضایت تمامی مشتریان شده است. برای اطلاع از هزینه به سایت مشاورانه رجوع کنید.

بله، مرکز مشاوره مشاورانه این امکان را فراهم کرده و شما هر لحظه که بخواهید می توانید مشاوره تلفنی خود را به مشاوره حضوری با همان مشاور تغییر دهید.

مشاوران به افراد، زوج ها، خانواده ها و گروه هایی که با موضوعاتی همچون افسردگی، اعتیاد، وسواس، دوقطبی و غیره سر و کار دارند، مشاوره ارائه می دهند. روش های درمانی مختلفی برای هر مشکل از سوی درمانگر ارائه می شود.

به مراکز برتر کانون مشاوران ایران مراجعه کرده و یا از سایت مشاورانه به صورت رایگان کمک بگیرید.

بله. امکان پذیر است و نتیجه خوبی تا کانون داشته است. ولی در برخی موارد در صورت نیاز و صلاح دید مشاوره باید حضوری صورت بگیرد.

سلام خسته نباشید من۲۷سالمه. ۱۰سال یه زندگی مشترک داشتم ک حاصلش یه بچه ی۹ساله هست ولی همیشه با شوهرم اختلاف نظرهایی داشتیم واین باعث سردی رابطه مون شده بود. چن سال اخر زندگی مو با یه اقایی اشنا شدم مجرد بودن ۵سال از من بزرگتر. که بهم قول ازدواج داد و بخاطر علاقه شدید و ارزش و احترام و توجهی ک بهم میداد من قید همه چیو زدم و جدا شدم.البته قبل جدایی بارها گفتم شاید خانواده ت منو قبول نکنن بخاطر شرایطم شاید طردت کنن بزارنت کنار ولی ایشون گفتن من مشکلی ندارم هرکی خواست طردم کنه .. بعد… ادامه دیدگاه »

سلام به شما مریم جان ببین عزیزم احساساتی که داری قابل احترام هست اما دقت کنید که رابهط داشتن در دوران متاهلی وارد ارتباط شدن به هر دلیلی خیانت محسوب می شود و می تواند هم برای زندگی همان زمان شما مشکلات بیشتری را ایجاد کند و هم اینکه باعث ایجاد وابستگی بیشتری به فرد مقابلتان شود و این باعث می شود که شما به شرایط این آقا و اختلاف هایتان توجه نداشته باشید . بهتر است سعی کنید که در زمان فعلی از هیجانی تصمیم گیری خوداری کنید و با همسرتان به زوج درمانگر مراجعه کنید تا اختلافات و… ادامه دیدگاه »

سلام.من یه مشکل دارم ک میخوام اینجابگم واگ میشه راهنمایی کنید من۲۷سالمه و همسرم ۴سال از من بزرگتره کارشون ماموریتی هست و درماه فقط۷روز خونه است. تو دوره نامزدی ما پدرشون آلزایمر داشت و برادرکوچکتر ک مجرد بود و مادرشون ازش نگهداری میکردن ایشون تو ۷روزی ک میومد میگفت من باید حتما پیش پدرم باشه و بهش کمک کنم تا در اون روز بار روی دوش خانواده کم بشه و ما کل اون۷ روز خونه مادرشون بودیم و کلا یه وعده غذایی میومدن خونه اونم ساعت ۸ونیم میومدن ساعت۱۰برمیگشتن خونه پدرشون و تمام دوره نامزدی حتی پارک وخیابون و… نرفتیم… ادامه دیدگاه »

سلام به شما زهرا جان قابل درک هست که شما می خواهید زندگی مستقل تری داشته باشید و نیاز دارید که تایم بیشتری را باهم تنها باشید اما عزیزم دقت کن که تنها ۷ روز در ماه همسرتان در کنار شما می باشند و اگر این ۷ روز نیز با درگیری و بحث همراه شود می تواند برای هردوی شما آسیب زا باشد و تمایل به تنها بودن همسرتان با شما را کاهش بدهد . بهتر است سعی کنید که بجای بحث و درگیری زمان های باهم بودن را با توجه به علایق همسرتان که می تواند شامل هر چیزی… ادامه دیدگاه »

سلام من خانمی ۳۳ساله هستم و یه پسر ۱۲ساله دارم ۱۶ساله ازدواج کردم. مشکل اساسی زندگی من خیانت‌های بود که همسرم تو این چند سال بهم کرد. اما پارسال که کار به شکایت و.. رسید ، از من خواست رضایت بدم .و دیگه دست از کاراش بر میداره. شکایتم مبنی بر رابطه اش و همچنین خوراندن متادون تو مدت چند ماه بدون اطلاع من بود. که بعد از انجام آزمایش متوجه این موضوع شدم. اما از اون زمان به بعد باوجود اینکه خودم رو بی تفاوت نشون میدادم نسبت به این قضیه ،اما حس کنجکاوی هم داشتم که مبادا دوباره… ادامه دیدگاه »

سلام به شما دوست عزیز قابل درک هست که این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه هست اما عزیزم با نادیده گرفتن و یا بخشیدن مهریه که بهتر است به هیچ عنوان این کار را نکنید و یا اینکه خانه به نام شما بزنند و… این مشکلات برطرف نمی شود چون شما بیان می کنید ۱۶ سال ایشان با تمام قول ها و شکایتی که شده است بازهم به مسیر اشتباه خود ادامه داده اند . دوست داشتن شما قابل احترام هست اما دقت کنید که ایشان نیاز به پروسه درمانی دارند تا بتوانیم به ایشان کمک کنیم… ادامه دیدگاه »

راضی کردن خانواده برای مهاجرت

سلام به شما زهرا جان
اطلاعات بیان شده توسط شما ناقص می باشد اطلاعات بیشتری در مرود شرایط سنی ، شرایط اقتصادی و همچنین دلایل مخالفت خانواده برای مهاجرت شما و در کنار این موارد اینکه شما چگونه این موضوع را با آنها به اشتراک گذاشته اید در اختیار ما قرار بدهید تا باهم بیشتر صحبت کنیم.

سلام من ۳۳ سالمه یه بچه دارم دلم می خواد درامد داشته باشم اما مشکلم اینه که اول انرژی خیلی کمی دارم دوم شوهرم به هیچ عنوان اجازه نمیده و من می خوام توی خونه کار کنم سوم من به روانشناسی علاقه دارم خیلی هم تو این زمینه مطالعه دارم کتابای دانشگاهی رو هم خوندم اما نمی دونم چطوری می تونم بدون مدرک تو خونه تو این زمینه درامد داشته باشم مدتی سعی کردم برنامه نویسی یاد بگیرم و از این روش درامد کسب کنم اما واقعا برام سخته درکش نمی کنم و مریض شدم از شدت فشار نمی دونم… ادامه دیدگاه »

سلام ۲۳ساله هستم و ی دختر ۲ساله دارم دورازخونوادم درتهران زندگی میکنم شوهرم صبح میره سرکارتاساعت ۸ ۹شب.درکمارخونواده شوهرم زندگی میکنم امابافاصله نه چندان دور.باهمسایهای خودمم رفت وامددارم مخصوصاباهمسایه بغلیم.ی سالی میشه همسایه بابغلیم بابازشدن مدارس رابطشوباهام کم کردچون معلم بودومادر۲بچه مدرسه ای.من خیلی ازلحاظ روحی ضربه خوردم ناراحت شدم اماچیزی بهش نگفتم تودل خودم نگهش داشتم.دوتاازجاریام هم کنارمنن امایکی ازجاریام مادرش نزدیکش زندگی میکنه همیشه باهمن سرش شلوغه سرگرمه تفریحات خودشوداره وقتی برای این نداره منودعوت کنه یامنوبخوادازتنهایی دربیاره تلفنی زنگ میزنه منم بهش زنگ میزنم.چیزی که اذیتم میکنه اینکه حرف دلموبه همه میگم ساده وبی ریام فک میکنم… ادامه دیدگاه »

سلام. وقت بخیر.
دختری ۲۵ ساله هستم. همیشه احساس تنهایی و غم داشتم. خواهر و برادری نداشتم. والدینم هم ۱۰ ساله جدا شدن. قبل از جدایی هم درگیری زیاد داشتن. اقوام زیادی نداریم و به خاطر شرایط خاص ما، هیچ کس رابطه‌ی خوبی باهامون نداره. روابط اجتماعیم زیاد خوب نیست، هیچ وقت دوست نزدیکی نداشتم. جدیداً هم خیلی بی اعتماد به نفس شدم. حتی حرف‌زدن هم برام سخت شده. از طرفی به خاطر تنهایی مادرم هم عذاب وجدان دارم. حوصله‌ی هیچ کاری ندارم و واقعا نمیدونم چیکار کنم.

سلام به شما دوست عزیز قابل درک می باشد که جدایی و درگیری های قبل از طلاق می تواند برای شما با فشار روحی زیادی همراه باشد اما دقت کنید که پدر و مادرتان دو فرد بالغ می باشند که می توانند در مورد زندگی خود تصمیم گیری کنند و نیاز است که شما بپذیرید که انها از یکدیگر جدا شده اند و بر مبنای زندگی فعلی خود برای رسیدن به شرایط بهتر اقدام کنید . اینکه بخاطر تصمیمات والدین شما بخواهید خود را سرزنش کنید کمکی به شما نمی کند سعی کنید که برای زندگی روزانه خود برنامه ریزی… ادامه دیدگاه »

سلام من نزدیک ۴سال یه پسری رو عاشقانه دوس دارم .خیلی شبیه هم دیگه هستیم منتها از وقتی راجعبه حس من مطلع شده کلا بهم سرد شد و بی محلی کرد بهم به نظرتون چکار کنم؟؟؟

سلام به شما دوست عزیز
رکسانا جان شما و فردی که به ایشون احساس علاقمندی می کنید چند سالتونه؟
آیا ایشون از هدفش درباره ی این رابطه با شما صحبت کرده بود؟
قبلا ایشون در جریان این موضوع نبود که شما بهشون علاقمندید؟
چه مدت هست که نسبت به شما سرد شده؟
آیا در مورد رفتار ایشون باهاشون صحبت کردین؟

سلام من پریا هستم و ۱۲ سالمه امروز صبح سنجابم از بالکنمون پرت شد پاییت بعد رفتم اوردمش و هیچیش نشد و فقط یکمی بی حال بود بعد گزاشتمش توی اتاقم و یه لحظه رفتم توی سالن بعد که اومدم تو اتاقم دیدیم نیس کل اتاقمو گشتم و پیداش نکردم الان خیلی داغونم نمیدونم چی کار کنم ۳ ساعت گذشته و هنوزش نمیتونم پیداش کنم به خاطر من مرد درستهههههههه ۳ سال بود که داشنمش

سلام به شما پریای عزیز احساس شما قابل درکه و اینکه شما الان برای سنجابتون غمگین و ناراحت باشید طبیعی هستش و شما کاملا حق داریدولی عزیزم افتادن سنجابتون از بالکن فقط یه اتفاق بوده و شما نباید خودتون رو بابت این موضوع مقصر بدونید. بعد اینکه سنجاب شما الان گم شده و اصلا معلوم نیست که مرده باشه. زمانی که مشخص نیست که الان سنجابتون زنده اس یا مرده شما نباید خودتون رو سرزنش کنید و احساس گناه رو کنید که باعث مرگش شدید. سعی کن ارامش خودت رو حفظ کنی و در حین اینکه برای نبودن سنجابتون ناراحت… ادامه دیدگاه »

سلام من پریا هستم و ۱۲ سالمه امروز صبح سنجابم از بالکنمون پرت شد پاییت بعد رفتم اوردمش و هیچیش نشد و فقط یکمی بی حال بود بعد گزاشتمش توی اتاقم و یه لحظه رفتم توی سالن بعد که اومدم تو اتاقم دیدیم نیس کل اتاقمو گشتم و پیداش نکردم الان خیلی داغونم نمیدونم چی کار کنم ۳ ساعت گذشته و هنوزش نمیتونم پیداش کنم به خاطر من مرد درستهههههههه

‌سلام ۲۸سالمه۴ساله ازدواج کردم وی پسر۲ساله دارم من مشکلم اینک آرامش ندارم احساس ضعف میکنم،خیلی ناراحت میشم وقتی شوهرم بایک خانم صحبت میکنه بهم میریرم داغونم خودمم نمیدونم چکارکنم

سلام به شما فاطمه جان اگر که ایشان روابط نامناسبی دارند شما می توانید در احترام با ایشان صحبت کنید اما اگر ایشان روابطی که دارند مشکلی ندارد و بیشتر حساسیت های شما می باشد بهتر است در این مورد طرحواره های شا به کمک یک طرحواره درمانگر بررسی شود تا بتوانیم به شما کمک کنیم .گاهی افراد به دلیل افکار بنیادینی که دارند باعث می شود که در زندگی مشترک رفتارهای فرد احساسی و یا افراد نزدیک را بد برداشت کنند و یا بدون دلیل احساس کنند که فرد مقابلشان به آنها خیانت می کند بدون اینکه مدرک کافی… ادامه دیدگاه »

سلام خسته نباشید ی دختر ۱۸ سالم یک سالم میشه نامزدم البته با خواست خودم بعضی وقتا حس می کنم هیشکی رو دوست ندارم کلا بی حسم حتی پدرومادرمو انگار حس می کنم فقط وابستگیه اون دوست داشتنی ک میدونم باید باشه نیس شاید معنی دوس داشتنو نمیدونم

سلام عسل جان
تازگیا این حس بهت دست داده یا همیشه توی زندگیت اینطور بودی؟ معمولا چندببار در ماه این حس بهت دست میده؟ از نظر خلق و خو چطور هستی؟

سلام وقتتون بخیر خسته نباشید من حدود۷ماهه بایه پسری که۳سال ازخودم کوچکترهستش دوست شدم ازطریق کلاسی که میرفتیم باهمدیگه آشناشدیم خیلی رفتارامون بهمدیگه مبخورد همدیگرودوست داشتیم ولی تازه میخواست سربازیشوشروع کنه وکاری نداشت که بیاد برای خواستگاری تااینکه الان تقریبا۳هفتس برام خواستگاراومده وشرایطش خوبه ولی۹سال ازمن بزرگتر هستش من بااون پسردیگه حرف نزدم بباینکه همودوست داشتیم ولی گفتم به دردم نمیخوری وباخواستگارم رفتم ۳جلسه صحبت کردم که قرار شد بریم پیش مشاوره خانواده پیش از ازدواج که ببینیم بهم دیگه میخوریم یانه که دیروز همون پسره باهاش دوست بودم پیام داده که من دلم نمیخواد توروازدست بدم برگرد من میام… ادامه دیدگاه »

سلام به شما
عزیزم شما چند سالتون هست؟ و اون آقا پسر چند سالش بود؟ احساستون نسبت به خواستگار فعلیتون چی هست؟ در حال حاضر احساسی به اقا پسری که باهاش در ارتباط بودید دارید یا خیر؟

من خودم ۲۳سالمه واون آقاپسر ۲۰سالش وخواستگارم که برادر همکارمم هست ۳۱سالش هست ..احساسم نسبت خواستگارم خب خانواده داره اخلاقورفتارش خیلی محترمانه وخوب هستش .ولی خب یه مسئله ای که هست این هستش که زمان زیادی ازجداییم با اون پسرنگذشته که بتونم فراموش کنم پیامم که میده دلم براش میسوزه ولی نمیتونم جوابی بدم تاتکلیفم مشخص بشه باخواستگارم چون پدرم سریسری مسائل فعلا مخالفت کردن ولی خانواده اون راضی هستن من خودمم بین دوراهی گیر کردم بتونید کمکم کنید ممنون میشم

ببین نگین جان نگرانی شما قابل درک می باشد اما دقت کنید که این آقا پسر ۳ سال از شما کوچک تر می باشند و تصمیم گیریشان بیشتر بر پایه هیجان می باشد در کنار اینکه این اختلاف سنی نیز نیاز به بررسی دارد و اینکه شما در زمان فعلی به یکدیگر احساس وابستگی کنید طبیعی می باشد اما بهتر است در کنار احترام به احساسات خودتان واقعیت بیرونی را مد نظر قرار بدهید و بعد تصمیم گیری داشته باشید ایشان از نظر سنی ۳ سال از شما کوچک تر می باشند ، از نظر اجتماعی و سربازی هنوز به… ادامه دیدگاه »

بله درسته اون آقاپسرواقعا معیارهایی که من میخوام درحال حاضر ندارن فقط یکسری قول هایی دادند که معلوم نیست قابل اجرا باشن یانه ولی این خواستگارم تقریبا معیارهایی که میخوام رو دارن ولی خب پدرم سراختلاف سنی مشکل دارن که اونم خودم صحبت کردم اصلا صحبت کردنشون واخلاقشون وحتی ظاهرشون به پسر۳۱ساله نمیخوره کمتر بهشون میخوره مثلا درحد ۲۷سال یاشایدم۲۸سال پس براحساسم غلبه کنم ودیگه جواب اون پسرروندم وباخواستگارم برم پیش مشاوره ازدواج درسته؟

سپاس فراوان واقعا ممنونم از راهنماییوکمکتون

سلام الان در حدود ۶ سال است ازدواج کردم وکارمم بصورت شیفتی میباشد یکروز سر کارم و دوروز استراحت همسرم شدیدا وابستگی عجیبی به خانواده اش وابستگی داره به بهانه که از تنهایی میترسه روزهایی که من شیفت هستم میره پیش خانواده اش اوایل دلایلش برام منطقی بود ولی الان دیگه بیش از حد شده ۶ سال است آرزو دارم از سر کار میام خسته صبح همسرم در رو روم باز کنه ولی همیشه خودم با یه خونه خالی و سرد مواجه میشم و ساعت ۱۲ ظهر میاد و حداقل هفته ای یکبار هم به بهانه های مختلف امتحان برادرش… ادامه دیدگاه »

با سلام خدمت شما دوست عزیز
در این‌مسیر بهتر است در زمان‌مناسبی در احترام و بدون صحبت در مورد خانواده ایشان با همسرتان صحبت کنید و احساسات و نیازهای خودتان را با ایشان در میان بگذارید و صحبت های ایشان را نیز بشنوید و بیان کنید ک به احساس نیاز ایشان به حضور در خانواده و تنهایی او احترام‌می‌گذارید اما مایل هستید که در زمان برگشت به خانه ایشان در منزل باشند تا شما بتوانید با دیدنشان شرایط بهتری از نظر روحی بدست بیاورید این مشکلات در تعامل و درک‌متقابل نیازهای یکدیگر می‌تواند شرایط بهتری را ایجاد کنید .

چندین بار بهش گفتم ولی متاسفانه گوش نمیکند و بازهم ادامه میدهد دائما خانه را ترک میکند

در این سمیر بهتر است به صورت حضوری به زوج درمانگر مراجعه داشته باشید تا باهمسرتان صحبت شود و دیدگاهای هردوی شما مورد بررسی قرار گیرد و بتوانیم در این زمینه به هردوی شما کمک کنیم تا بتوانید مسیر بهتری را طی کنید .
در این زمینه بدون مقصر دانستن همسرتان و یا صحبت از خانواده ایشان به ایشان بیان کنید که برای بهبود زندگی مشترکتان و رفع یک سری مشکلات مایل هستید که چند جلسه زوج درمانی را تجربه کیند.
درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱-۲۲۶۸۵۷۴۱

سایت “مشاورانه” به صورت 24 ساعته در زمینه های مشاوره روانشناسی خانواده تلفنی و حضوری در خدمت شماست ۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰ برترین روانشناسان ایران در کنار شما هستند

انجمن روانشناسی آمریکا

کانون مشاوران ایران

انجمن روانشناسی ایران

Medical news

مرکز مشاوره خانواده رایگان در تهران آماده خدمت رسانی به شهروندان تهرانی و سایر شهرستان ها است.

مشکلات خانوادگی هر انسان را می توان با روش های مختلفی مانند مشکلات دیگر مواجه کرد.

مثال هایی از مسائل عاطفی، احساسی، اخلاقی و اجتماعی هستند که همه آنها به عقب می روند.

هنگامی که ازدواج به درستی انجام می شود، به این معنی است که مردان و زنان با بلوغ فکری، اجتماعی، احساسی و اخلاقی وارد زندگی می شوند، قطعا مشکلی خاص نخواهند داشت.

بهترین مرکز مشاوره تلفنی در تهران

در مقاله در مورد حل مسائل مربوط به خانواده با کنترل احساسات می گوییم که در مورد اختلافات خانوادگی معمولا دو حالت پیش می آید:

به طور طبیعی، اولین گزینه یک راه حل منطقی برای مشکلات خانوادگی است و بدون هیچ هزینه ای باید از خشم اجتناب کرد.

اما گاهی اوقات شرایطی که تا کنون ادامه دارد، گفتگو منطقی و محترمانه امکان پذیر نیست.

در این مورد ممکن است گزینه سوم وجود داشته باشد.

فرم زیر را پر کرده و سوال خود را با توضیحات کامل بیان کنید.

حتما نام مستعار استفاده کنید چون تمامی مطالب در سایت نمایش داده می شود.

پاسخ شما بر اساس زمان تخمین زده شده (حدود ۵ تا ۳۰ دقیقه) در پایین همین صفحه همراه پاسخ ارسال می شود.

لذا صفحه را باز نگه دارید.

نام مستعار *

ایمیل *

عنوان *

پیام *

0 + 7 = ?برای جلوگیری از اسپم لطفا به سوال زیر پاسخ دهید *

شاید بهتر باشد آموزش اصول گفتگوی موفق برای حل مشکلات مرتبط با خانواده از دوران کودکی همراه با دیگر دوره های مبتنی بر ابتدایی را بگذرانید.

از آنجا که این مهارت نیاز به ازدواج موفق دارد، و ازدواج موفق پایه و اساس یک خانواده شاد است و بنابراین پیشگامان جامعه ی سالم و شهروندان موفق است.

متأسفانه اکثر زوج جوان مهارت لازم برای صحبت در مورد مشکلات خانوادگی ندارند، بنابراین حتی کوچکترین سوء تفاهم ها با صلح حل نمی شود.

به همین دلیل، وقوع هر مشکلی معمولا آنها را به اختلاف می اندازد و مشکل را نادیده می گیرد و از صحبت در مورد آن جلوگیری می کند.

در زیر، ما درباره عواقب اجتناب از حل فوری مشکلات و راه حل برای جلوگیری از آن بحث خواهیم کرد.

فرض کنید شما و همسرتان می خواهید سفر کنید، اما شما با انتخاب یک مقصد مشکل دارید، و هر شهر دارای یک شهر خاص برای تعطیلات است و دلایل خوبی برای این انتخاب وجود دارد.

به نظر می رسد مشکل بسیار جزئی است، اما بعد از صحبت در مورد مشکل، به طور منطقی و موثر در مورد آن صحبت نمی کنید، شما نمی توانید راه منصفانه ای برای اجتناب از سفر خود داشته باشید.

حالت دیگر این است که در هر موقعیتی، همسر یا شوهر مقصد و آرزوهای طرف مقابل را نادیده می گیرند.

این وضعیت امور ممکن است به طور موقت حل و فصل بدون اختلاف و یا بدون نیاز به یک گفت و گو، اما کسی که اراده خود را رد کرده است قطعا از سفر لذت نمی برد، و کوچکترین مشکل در طول سفر این نارضایتی را افزایش می دهد.

این وضعیت می تواند به کلیه اختلافات در زندگی مشترک متبادر شود و پیامد های ناخوشایندی در برابر این نوع برخورد با مشکلات خانوادگی ایجاد می کند.

توسط کسی که اغلب به اراده حزب مخالف تسلیم می شود، تمایل دارد بیشتر به وقوع این اختلافات حساس باشد و در بعضی مواقع به طور کلی از تسلیم خواسته شریک خود رد می شود و در آن لحظه راه حل اختلاف نظر های موقت دیگر امکان پذیر نیست و مشکلات بسیار کمی به بحث و جدل منجر می شود.

اگر وضعیت فعلی زندگی مشترک شما شبیه آنچه که توصیف شده است، اگر یک کوه از مشکلات حل نشده پشت سر شما باشد یا شما به نقطه ای رسیده اید که دیگر نمی توانید مشکلات خانوادگی را نادیده بگیرید.

تنها راه حفظ زندگی مشترک این است که سریع شروع به صحبت  در مورد مسائل حل نشده کنید و از این واقعیت که دلیل اصلی اجتناب از آلودگی فعلی و یا عدم توانایی در مورد صحبت در مورد آن است جلوگیری کنید که همچنان ارائه راه حل برای تسهیل ان وجود دارد:

هنگامی که مشکلات خانوادگی را برای مدت طولانی نادیده می گیرید و زمانی که مشکل دارید مشکلی را حل نمی کنید، بحث در مورد همه آنها بسیار دشوار است و شاید ترسناک باشد.

چشم انداز واکنش های عاطفی در برخورد با مشکلات خانوادگی قدیمی و مراحل مختلف، مانند ایجاد یک مشکل، صحبت کردن در مورد انتظارات از طرف دیگر، با اشاره به بی احترامی و خشم، ممکن است خیلی دشوار است که هر گونه امید برای حل مشکلات نابود شود.

اولین گام در یک گفتگوی موفق در زندگی مشترک ایجاد یک محیط امن و آرام است.

اگر پیش شرط لازم برای صحبت در مورد مشکلات خانوادگی نداشته باشید، احساسات شما ممکن است رفتار شما را محدود کرده و نتیجه مطلوب را به دست نیاورند.

مزیت بیان مشکلات در قالب یک نامه این است که اگر در هنگام نوشتن احساسات شما بر شما غلبه کند و خشم باعث وارد شدن مطالب به تن شود، پس از آرامش می توانید نامه را ویرایش کنید و کلمات ناگواری را خشن و ناگوار بدانید احساسات در شریک زندگی خود را حذف کنید.

راه حل های بسیاری برای حل مشکلات خانواده شما وجود دارد.

با پیشنهادات خانواده دوستانه ما به روز باشید.

بهترین مرکز مشاوره تلفنی در تهران

نادیده گرفتن نظرات منفی و تمرکز بر روی خوب است.

اگر فردی از اعضای خانواده شما را توهین کند، او ممکن است دچار دشواری شود و واقعا نمی داند که او به شما آسیب می رساند.

همچنین هنگامی که شما تحسین و ستایش می کنید، عشق خود را بپذیرید.

به خاطر داشته باشید که آنها خانواده شما هستند و همیشه به منافع خود در ذهن خود فکر می کنند.

اگر رفتار فردی خانوادگی شما را آزار می دهد با او صحبت کنید، و این یکی از مشکلات خانوادگی است.

اگر به او درباره عواطی که شما دارید و آسیب دیدگی از این رفتار را توضیح می دهید، او رفتار خود را اصلاح می کند.

پس از این، شما می توانید این فرد را از خانواده شادی کنید.

شما ممکن است احساس کنید که خانواده تان را دوست ندارید، دلیل این است که شما با آنها خیلی وقت ندارید.

در برنامه روزانه خود، زمان برای گرفتن یک فیلم، بازی، رفتن و بازی با خانواده داشته باشید.

همچنین، وقت و صحبت با هر عضو خانواده داشته باشید.

اگر والدین شما مشغول هستند و نمی توانند با شما وقت بگذارند، با اصرار خود عصبانی نشوید و برای مدتی آن را به تعویق بیاندازید.

گاهی اوقات شما یک برنامه سرگرم کننده دارید و برنامه را با خانواده خود اجرا می کنید.

صحبت کنید و از خودتان لذت ببرید.

همه موارد گفته شده در مرکز مشاوره خانواده رایگان در تهران به خوبی بررسی می شوند.

در صورت داشتن مشکل می توانید به مرکز مشاوره خانواده رایگان در تهران مراجعه کنید و مشکلات خود را به خوبی طی جلسات مختلف با مشاور خود حل و فصل کنید.

منبع : mmsi.ir

سلام. بله می توانید از مشاوره آنلاین رایگان و بخش پرسش و پاسخ سایت مشاورانه راهنمایی دریافت کنید.

بله. می توانید از خدمات مشاوره تلفنی بهره ببرید.

بله. این امکا نبه صورت مشاوره آنلاین در تمامی صفحات سایت قرار داده شده است که میتوانید با نام مستعار مشاوره رایگان بگیرید.

مشاوره

سلام آیا شما مشاوره تلفنی رایگان هم میدین،؟؟؟

سلام به شما دوست عزیز
مشاوره تلفنی و حضوری میزانی هزینه دارد که می توانید با تمسا با شماره زیر اطلاعات دقیقی بدست بیاورید .
درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰

باسلام و عرض ادب و احترام…اینجانب دختری۳۳ ساله هستم که بتازگی در شرف ازدواج قرار گرفته ام.پس از حدود یکسال و نیم اشنایی ،ماه گذشته به مرحله بله برون و خواستگاری رسید.مشکلی که وجود داره اینه که ماساکن دو شهر مختلف هستیم و بدلیل طولانی بودن مسافت،امکان رفت و امد زیاد وجود ندارد و کرونا هم مزید بر علت این امر شده،مشکلی که وجود داره اینه که موقع بله برون ما سر مسئله عقد و محرمیت به چالش بزرگی خوردیم جوریکه تقریبا همه چی تموم شد و دو خانواده از هم ناراحت شدید شدند اما بعد بواسطه بزرگترهای فامیل اقای… ادامه دیدگاه »

سلام به شما مارال جان قابل درک می باشد که جدایی می تواند برای شما با شرایط روحی سختی همراه باشد اما دقت کنید که مرحله نامزدی برای شناخت می باشد و بهتر بود شما و این اقا به شرایط مسافت و فرهنگ و هنجارهای خانوادگی توجه بیشتری می کردید چون این مسائل از اهمیت زیادی برخودار می باشد و می تواند در زندگی مشترک مشکل آفرین باشد . بهتر است شما نیز سعی کنید در احترام با ایشان برخورد کنید و از ایشان بخواهید که قبل از تصمیم گیری نهایی به صورت حضوری هردویتان مشاوره پیش از ازدواج را… ادامه دیدگاه »

من ۴ساله ازدواج کردم و یک بچه ۸ماهه دارم همسرم از همون اول زود عصبانی میشد الان هم بچه گریه میکنه سرش داد میزنه و سر هر موضوع کوچیکی صداشو بالا میبره و اگه من جواب ندم بیشتر داد میزنه و میگه چرا جواب نمیدی و حتی یقمو میگیره وقتی عصبانی میشه خودشو میزنه میگه به خانوادت نگو یبار چاقو برداشت گفت اگه بگی خودمو میکشم میگه اگه ازم جدا بشی روت اسید میپاشم یبار زده تو صورتم اما داره بدتر میشه میگه نروخونه پدر و مادرت ،با خانواده خودشم دائم درحال جنگ و دعوائه،ازش میترسم نکنه بلایی سرم بیاره… ادامه دیدگاه »

سلام به شما دوست عزیز بسیار برای شرایط شما متاسف هستم. دوست عزیز همونطور که شما شرح دادین همسر شما رفتارهای پرخاشگرانه دارند و اصلا روی رفتارهای خودشون کنترلی ندارن. متاسفانه اینگونه افراد اصلا اشتباهات خودشونم قبول ندارن و نسبت به مشکل خودشون آگاهی ندارن. عزیزم اینکه شما به دلیل ترس از عواقب جدایی و تهدید های ایشون قصد داشته باشی با ایشون زندگی کنی قطعا از نظر روحی آسیب های زیادی خواهی دید. قبل از ناامید کردنتون نسبت به ادامه ی زندگی نیاز هست که یکسری راهکارها رو بهتون توصیه کنم اینکه سعی کنید مواقعی که ایشون از نظر… ادامه دیدگاه »

من چندساله شوهرم اعتیاد داره هرکارمیکنم ترک نمیکنه دخترم۵سالش توزندگیم کم اوردم همش بارفیقاشه نمیدونم بایدچکارکنم تنها چیزی فکرمیکنم طلاق گرفتن و دخترموخودم بزرگ کنم نظر شماچیه خیلی دروغ میگه اصلا بامن درمورد کاراش مشورت نمیکنه الان بخاطر مواد حس میکنم دزدی میکنه

سلام به شما دوست عزیز در این مسیر بسته به اینکه شرایط زندگی و احساسات و مسئولیت پذیری همسرتان و همچنین برنامه ایشان برای ادامه زندگی مشترک چگونه می باشد می تواند متفاوت باشد و در این مسیر بهتر است سعی کنید یک دوره مشاوره حمایتی دریافت کنید تا بتوانیم در این زمینه به شما کمک کنیم تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید. در مورد ترک مواد تا زمانی که خود همسرتان در این مسیر از اشتباه بودن مسیر خود آگاه نباشند و مسئولت رفتار اشتباه خود را نپذیرند و نخواهند در جهت بهبود شرایط خودشان و زندگی مشترک… ادامه دیدگاه »

سه سال پیش ازدواج کردیم شرط ازدواجم فقط ایمان ایشون بودواخلاق. اوایل ازدواج متوجه پیامهای همسرم به خانومهای نامحرم شدم که توجیه کرد وگذشت تاچندماه گذشته که گوشیم رودستشون گرفتن وباتلگرام بنده به چندخانوم پیشنهاد دوستی و ازدواج دادن متاسفانه بسیاردروغگو هستن وسرکوچکترین تا بزرگترین مسائل دروغ میگن انقدراحت دروغ میگن که هیچکس دیگه بهش اعتمادنداره چه برسه به من هرجامیریم بخاطررفتارهای بچه گانه ایشون ازدعوت ما پشیمون میشن دروغهاشون تاجایی پیش رفت که چندوقت پیش مادرم متوجه شدکه پولهاشوگم کرده وبعدازبررسی متوجه شدیم کار ایشونه ازاوایل ازدواج هم پولهای من گم میشدومتوجه میشدم کارایشونه ازحسابم خالی میکردن یا نقدی… ادامه دیدگاه »

با سلام خدمت شما دوست عزیز دقت کنید که بهتر بود در همان دوران عقد و نامزدی با مراجعه به مشاوره پیش از ازدواج این مشکلات را بیشتر بررسی می کردید . دقت کنید که توضیحات شما در مورد بعد شخصیتی ایشان موضوعاتی نمی باشد که تنها با صحبت شما برطرف شود و این مشکلات می تواند بر گرفته شده از سبک شخصیتی ایشان باشد و موضوعات مهمی باشد در این مسیر نیاز است که ایشان پروسه شناخت درمانی و روان درمانی را طی کنند تا بتوانیم در طی پروسه درمانی به ایشان کمک کنیم. درمسیر می توانید با متخصصین… ادامه دیدگاه »

ممنون ازپاسخ شما.. بخاطر مشکلات مالی شدیدی که داریم توان پرداخت مشاور روندارم خیلی دنبال مشاوررایگان یاباوجه کم گشتم ولی پیدانکردم مشاورتلفنی هم تاالان زنگ زدم حتی حضوری هم قبلارفتم ولی هیچکدوم نتونستن راهنمایی کنن..بازهم ممنون ..مشاوره حضوری هست یاتلفنی؟هزینش چقدره؟

با شماره زیر تماس بگیرید اطلاعات کامل نسبت به شرایط شما به شما داده می شود .
درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱-۲۲۶۸۵۸۹۵

سلام من باکسی دوست که بیست سالشه خیلی دوسم داره ولی خیلی عصبیه منم دوسش دارم جایی نمیزاره برم الان خودش به خاطر کار باباش رفته شمال ولی نمیزاره من با دوستام برم بیرون ‌همش بد دهنی میکنه دست بزن داره ما خانواده هامون می دونن می خوایم ازدواج کنیم بعد خودشم خیلی ناراحته از این موضوع همیشه میگه درست میشم ولی درست نمیشه دیگه واقعا نمی دونم چیکار کنم

با سلام خدمت شما دوست عزیز در این مسیر احساسات هردوی شما قابل احترام می باشد اما بهتر است سعی کنید به این رفتارها در همین زمان توجه کنید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید این سبک رفتاری می تواند نشان دهنده مشکلات شخصیتی در ایشان باشد که نیاز به بررسی دقیق دارد اگر شما این موراد را نادیده بگیرید و به این رابطه ادامه بدهید و وارد زندگی مشترک شوید امکان آسیب های زیادی وجود دارد و بهتر است در این مسیر ایشان برای رفع مشکلاتشان در اول به صورت حضوری به روان درمانگر مراجعه داشته باشند تا… ادامه دیدگاه »

مرسی خیلی ممنون

سلام خسته نباشین. من یه خواهر ۱۹ساله دارم که خیلی عصبیه و اصلا حرف گوش کن نیست دوستای جالبی نداره وتازگیا فهمیدم که سیگار میکشه ومشروب هم خورده ما از نظر خانوادگی مشکلی نداریم اهل این برنامه ها هم نیستیم ولی خواهرم کوچیکم نمیدونم چرا اینکارا رو میکنه این چیزایی هم که من متوجه شدم از طریق همسایمون که همسن وسال خودمه فهمیدم چون خواهرم حرفاشو به اون گفته اونم از سر دلسوزی به من گفته که مواظبش باشیم .من و مادرم خیلی باهاش حرف میزنیم و راهنماییش میکنیم ولی انگار تاثیری نداره پدرم ادم سختگیری هست ولی خواهرم اینقد… ادامه دیدگاه »

با سلام خدمت شما دوست عزیز نگرانی شما قابل درک می باشد اما دقت داشته باشید که با تهدید و سرزنش نمی توانید در این مسیر به ایشان کمک کنید و با توجه به شرایطی که شما بیان می کنید مصرف سیگار، مشروبات الکلی ، تهدید به فرار از خانه و… می تواند در این سن برای او خطرات زیادی به دنبال داشته باشد . بهتر است سعی کنید بدون سرزنش و قضاوت با ایشان رابطه برقرار کنید چون ایشان در سن نوجوانی قرار دارد و احساس استقلال بیشتری می کند و رفتارهای هیجانی او بیشتر می باشد نیاز است… ادامه دیدگاه »

جدیدا هم شروع کردن به تهمت زدن مادر خدا بسامرژشون هم قبل مرگ همینکارو میکردن
از تهمت دزدی زده تا تهمت های دیگر
بعضی وقتام با تحقیر میگن نامزدت ولت میکنه یا حتی میگن باهات رابطه جنسی برقرار نمیکنه در صورتی که اصلا همچین چیزی نیست
من واقعا اذیت میشم ازین زفتار در حدی که بعضی وقتا از خودم متنفر میشم
به فکر جدایی میفتم ولی علاقه شدید بهشون دارم
حتی با وجود حرفاشون
نمیدونم چکار کنم
لطفا کمک کنید

سلام دوست عزیز سوال شما جدا از زرگل می باشد وب ه صورت جدا ارسال کنید و به صورت کامل تر و با بیان موارد مورد نیاز مفهوم سوالتان با مشکل روبرو می باشد مجددا ارسال کنید

سلام من فرزند پسری دارم هیجده ساله ایشون بچه باهوش باضریب هوشی ۱۲۰ولی متاسفانه بی هدف بی انگیزه درحالی که فوق العاده باهوش هستن ولی موفق به گرفتن دیپلم نیز نشدن درحالی که یک سال نیز جهش دادن ولی هیچ هدفی برای زندگیش ندارد وبرای پیش بردن کارهایش دروغ زیاد میگه چند وقت پیش گفت من تو خونه نمی تونم درس بخونم بردم وگذاشتم کتابخونه متوجه شدن اونجا سیگار میکشه واصلا مطالعه ای نداره از همه جا استفاده منفی میکنه خیلی هزینه کردم ولی متاسفانه هیچ نتیجه ای نگرفتم چون تمایلی برای همکتری باپدر ومادر نداره واقعا دیگه هم ازدستش… ادامه دیدگاه »

ب سلام خدمت شما دوست عزیز در اول توجه کنید که درس خواندن نیاز به علاقه دارد و داشتن بهره هوشی ملاک این نیست که فرد حتما باید تحصیلات عالی داشته باشد اما با توجه به مصرف سیگار ، بی انگیزگی و.. نیاز است که به صورت حضوری ایشان را به رواننشاس ارجاع بدهید تا مشکلات ایشان شناسایی شود و از نظر روحی در اول به ایشان کمک شود و بعد با بهبود شرایط روحی ایشان می توانند عملکرد بهتری را نیز تجربه کنند. بهتر است سعی کنید از سخت گیری زیاد خوداری کنید تا فرزندتان مجبور به دروغ گفتن… ادامه دیدگاه »

باسلام.من ۳۰ سالمه و یک دختر ۶ ساله دارم. حدود ۱ سال بود به دلیل مشکلات قصد جدایی از شوهرم رو داشتم و خونه پدرم بودم اما بازم مثل همیشه کوتاه اومدم و ۱ ماه میشه برگشتم خونه.الان احساس میکنم چه کار اشتباهی کردم همه حرفایی که زده بود بهم دروغ بود و من و امیدوار کرده بود.شاید ۱ هفته اول خوب بود اما باز زندگیم همونجوری جهنمه.همش یا خوابه یا گوشی دستشه یا دیر میاد.بخدا من و دخترم داریم دیوونه میشیم.وقتی بهش میگم میگه اعتیاد دارم به گوشی نمیدونم چیکار کنم.قبل اومدنم خودش گفت دیگه گوشی دست نمیگیره.من نمیخوام… ادامه دیدگاه »

با سلام خدمت شما دوست عزیز در این مورد تنها قول دادن کافی نمی باشد و شما بهتر است در عمل رفتار ایشان را مورد بررسی قرار بدهید و ایشان نیاز است به صورت حضوری به روانشناس با شما مراجعه داشته باشند تا مشکلات شما مورد بررسی دقیق قرار گیرد تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید . در این مورد دقت کنید که بهتر است فرزندتان را وارد این مشکلات نکنید و اجازه بدهید او مسیر رشدی خود را طی کند اینکه او در این سن وارد این مشکلات شود و به عنوان همرم شما باشد می تواند برای… ادامه دیدگاه »

چرا پاسخ ارسال نمیشه

در جواب مشاور پاسخ را ارسال کنید

متوجه شدم همسرم به من خیانت کرده روز اول به ناراحتی و عصبانیت گذشت و شب شروع به عذرخواهی کرد واینکه فقط چندباردیدتش و چندبارتلفنی حرف زده
من زندگیم و بچه هامو دوست دارم و نمیخوام جداشم ولی نمیخوام با بخشش دوباره این کار تکراربشه
۸سال پیش هم این کارو کرد و من بخشیدم
این بار حق طلاق حضانت بچه ها و خونه و ماشین رو میخوام
ایا کارم درسته؟
اگه قبول نکرد چکارکنم؟
ممنون

با سلام خدمت شما دوست عزیز در مورد مسئله خیانت نیاز می باشد که فرد از رفتار خود پشیمان باشد و در کنار پشیمانی به زندگی مشترک تعهد داشته باشد و در این تعهد ثبات داشته باشد که از بقیه مراحل سخت تر می باشد با این روند اعتماد بازسازی می شود با توجه به تکرار این موضوع به نظر می رسد که مشکلات بین شما و دلیل گرای شایشان به خیانت شناسایی نشده است و نیاز است که این موضوعات به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد. ۱٫ واکنش شما به ایشان چگونه می باشد؟ ۲٫ رابطه عاطفی و… ادامه دیدگاه »

پیام ارسال نمیشد ریپلای کردم. سلام من ۱۹ سالمه دارم دانشگاه میرم خیلی حال روحی خوبی ندارم چون روزانه سه تا قرص فلکستین تری فلوئوپرازین و استراموکس میخورم یه ذره ادم عصبی ام یه برادر ۲۵ ساله دارم که باهاش کنار نمیام فک میکنم نفهمه یه کم با پدر و مادرم زندگی میکنیم پدرم ۵۰ سالش و مادرم ۴۳ سالشه وضع مالی خیلی خوبی نداریم مادر پدرم جفتشون کار میکنن رابطه خانوادگیمون خوبه ولی مشکلات خاص داریم من پدرمو خیلی دوس دارم خیلی کمکم کرده خیلی به گردنم حق داره ولی امشب با مشت و لقد زدمش مشکل از خیلی… ادامه دیدگاه »

با سلام خدمت شما دوست عزیز حساست شما نسبت به مادرتان قابل درک می باشد اما بهتر است سعی کنید فشار عصبی خود را کنترل کنید تا از رفتارهای پرخاشگرانه خوداری کنید و سعی کنید اجازه بدهید ایشان در حالت نرمال قرار بگیرند و بعد با ایشان صحبت کنید تا بتوانید نتیجه بهتری بدست آورید . بهتر است در زمان مناسبی بخاطر رفتارتان از پدرتان عذرخواهید کنید و شرایط مستی را برای ایشان توضیح بدهید . در مورد مادرتان نیز ایشان خودشان باید در مورد جدایی از پدرتان تصمیم گیری داشته باشند و بهتر است سعی کنید در این مسیر… ادامه دیدگاه »

من دوس دارم عذر هوای کنم ولی پدرم خیلی سخت گیره اگه حق به جانب باشم شاید یه فرجی بشه چون یه بار تست کردم هر وقت معذرت خواهی‌کردم بابت اشتباهام بد تر شده ولی وقتی حق به جانب وایسادم بعدش خودش اومده باهام دوست شده حالا چیکار کنم

تصمیم گیری با خود شما می باشد اما بهتر است در هر حالتی احترام ایشان را بخاطر جایگاه پدر بودنشان حفظ کنید تا بتوانید روابط بهتری را ایجاد کنید.

پیام روی اسم مشکل داره و ارسال نمیشه سلام من ۳۲ سالمه شاغلم کامپیوتر خوندم بچه ۴ ام وآخر خانواده به مدت ۴ ماه هست با پسری ارتباط جدی دارم ۲سال و نیم از من کوچیکترن تربیت بدنی خوندن و بچه ۳ ام و آخر خانواده. ایشون روی روابط با دوستان پسر من بسیار حساسن و خط قرمزشونه و میگن باید با اونها قطع رابطه کنم حتی ۱ بحث شدید هم داشتیم و شدت عصبانیتشون زیاد بود!.میخواستم ببینم اصلا دادن یه همچین حقی که من و محدود کنن درسته؟و نذارن من به عنوان انسان خودم تصمیم بگیرم؟ من و خیلی… ادامه دیدگاه »

با سلام خدمت شما دوست عزیز یک رابطه دوستی در آن نیاز است در آن خط قرمزها و توقعات و دیدگاه هر فرد در مورد رابطه دوستی بیان شود تا هر دو طرف بتوانند تصمیم گیری بهتری داشته باشند . مخصوصا اگر روابط شما جهت اشنایی برای ازدواج می باشد نیاز است که به تفاوت سنی و دیدگاهای یکدیگر بیشتر توجه کنید چون تفاوت دیدگاها با توقعات و رفتارهای متفاوت همراه می باشد که نداده گرفتن آن می تواند در آینده هریک از شما را با مشکلات بیشتری روبرو کند. هدف هریک‌ از شما از این رابطه چیست؟ معیارهای شما… ادامه دیدگاه »

سلام وقتتون
بخیر.نامزدم تو اینستگرام عکسای زن های مانکن و خوشگل و خوش اندام رو واسه دوستش میفرسته و در مورد اون عکس حرف میزنن که چقد خوشگله چقد خوش اندامه چقد چقد چقد..من اتفاقی دیدم و خیلی ناراحت شدم و حسودی میکنم و کم کم طرز فکرم نسبت بش میخواد تغییر کنه.آیا حسادت من اشتباهه یا کار نامزدم.به روی خودش نیاوردم‌نمیخوام بدونه حسودی میکنم.خواهش میکنم راهنماییم کنین

با سلام خدمت شما دوست عزیز
در این مورد بهتر است سعی کنید آرامش خودتان را حفظ کنید و در همین مرحله از رابطه مشترک به شناخت بیشتری از ایشان برسید .
۱٫ هریک از شما چند سال دارید؟
۲٫ رابطه عاطفی و جنسی شما رضایت بخش می باشد؟
۳٫ مشاوره پیش از ازدواج را دریافت کرده اید؟
۴٫ رفتارهای جنسی ایشان از نظرتان نرمال می باشد؟
۵٫ دیدگاه شما نسبت به این رفتارهای نامزدتان چیست؟

من ۲۵ سال.و نامزدم ۲۸ سال. بله هم از رابطه ی عاطفی هم رابطه ی جنسی رضایت داریم. بله قبل عقد مشاوره داشتم ولی فقط من نه نامزدم. بله کاملا نرمال. دیدگاه من این هسش که خودم اندام و چهره ی ایده آل دارم ولی با اون حرکتی که انجام داده احساس بدی دارم احساس میکنم شاید بخاطر اینکه من براش جذابیت ندارم اون عکسها رو ردو بدل میکنن و مهمتر ازین بی اعتمادی میشه که بعدا فک کنم الان که اون عکسای خارجیارو میپسنده بلکه با گذشت زمان زن های اطراف خودمون دخترای شهر خودمونم پسندید. بعد ازدواج امکان… ادامه دیدگاه »

دوست عزیز دقت کنید که زیبایی نسبی می باشد و کمالی برای آن وجود ندارد و وقتی یکی فردی را برای زندگی مشترک انتخاب می کند نیاز است که او را با کم و زیادهایش مورد پذیرش قرار بدهد چون به مرور زمان زندگی با شمکلاتی مواجهه می شود که اگر بخواهیم تنها ملاک انتخاب زیبایی و رابطه جنسی باشد این زندگی با مشکلات بیشتری روبرو می شود . در این مورد بهتر است در آرامش و بدون توهین با همسرتان صحبت کنید و بیان کنید که اینگونه رفتارهای ایشان باعث می شود که دیدگاه اشتباهی در مورد ایشان شکل… ادامه دیدگاه »

به گفته ی خودش ملاک فقط زیبایی نیست ولی با این کار اون نظر من کاملا داره عوض میشه.من اگه بهش بگم میترسم بگه چرا گوشیه من سرک کشیدی فلان.ولی محبورم بگم چون خودم دارم عذاب میکشم از شما هم پرسیدم خیالم راحت شد واسه گفتن.هر جوابی داد به شما اطلاع میدم

در این صورت چون تعهد رسمی بین شما وجود دارد ایشان نیاز است که یک سری رفتارهای خود را کنترل کنند و در کنار آن یک سری توضیحات برای شما بدهند تا دیدگاه اشتباهی در شما ایجاد نشود.
موفق باشید

سلام و خسته نباشید. من با دوست پسرم در مورد دوستاش مشکل دارم رابطه ما الان ۲ ساله اس رابطه فوق العاده ای داریم اما دیگه نمیتونم سکوت کنم الانم جفتمون ۲۳ سالمونه و خانواده اون در جریان هستند. . اخیرا سر مسیله ای از این قبیل بحثمون شد و رفتار تندی داشتن و سر من داد زدن این رفتارشون برای من قابل هضم نیست حتی اگه من اشتباه کرده باشم.چند روزیه که باهم حرف نزدیم نه من جلو میرم هم اون عصبانیه به نظر شما من از موضعه ام پایین بیام؟ نمیدونم به نظرم اشتباه اینکه من کوتاه بیام… ادامه دیدگاه »

با سلام خدمت شما دوست عزیز
لطفا اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید تا باهم صحبت کنیم.
۱٫ هدف هریک از شما از این رابطه چیست؟
۲٫ ایشان از نظر اقتصادی، تحصیلی ، فرهنگی، سربازی در چه جایگاهی هستند؟
۳٫ دلیل طولانی شدن این رابطه چیست اگر خانواده ایشان با شما موافق هستند؟
۴٫ مشکلی که باعث درگیری شما شده است چیست و شما چگونه این موضوع را عنوان کردید؟

چرا نمیشه درخواست جدید ارسال کرد ؟ سایت مشکل داره آیا؟

سایت مشکلی ندارد این پیام شما نیز دریافت شده است

در قسمت ثبت اطلاعات مشاوره آنلاین نام مستعار رو نمیپذیره در نتیجه قابل ارسال نیست

در زیر یکی از مقالات دیگر سوالتان را ارسال کنید

سلام خسته نباشید دختری ۲۰ ساله هستم من با خانوادم مشکل زیادی دارم حتی این اواخر دارم ازشون متنفر میشم هزاربار فکر خودکشی و فرار ب صورت جدی ب سرم زده ولی بخاطر آبروی خانوادم اینکارو نکردم واقعا دیگه خسته شدم نمیدونم چیکار کنم ب ظاهر دوسم دارن و بام خوبن ولی در باطن اینجوری نیس چنبار باهاشون صحبت کردم ولی ایراداشونو قبول نمیکنن از نظر عاطفی و مالی رهام کردن واسه رفع نیاز عاطفیم با پسرای زیادی حرف میزنم و دوست میشم ک اونا این حس و برطرف کنن ولی بیشتر از خودم متنفر میشم پیش روانپذشک ام رفتم… ادامه دیدگاه »

لطفا با نام کاربری قبلی و در صفحه قبلی سوالتان را ارسال کنید

نام مستعار رو قبول نمیکنه داخل اون صفحه

مشکلی ندارد شما پاسخ مشاور را بزنید و بعدپیامتان را ارسال کنید

سلام و وقت بخیر. من و اقایی حدود دو سال و نیم هست که جهت ازدواج باهم اشنا هستیم. مهمترین مشکل ما که به توافق نرسیدیم بحث مهریه است. متاسانه در فرهنگ اونا مهریه ۱۹ مثقال طلا هست و در فرهنگ ما ۳۰۰-۴۰۰ سکه. ایشون از روز اول میگفت پدرم مخالف این تعداد منم میگفتم خانواده منم نمیتونن زیر این مقدار بگن چن خلاف فرهنگمون. ولی من باز منوط کردم به توافق بزرگترا. ایشون میگشهت من اگر بخوام سکه قبول کنم نهایتا ۳۰ سکه و منم گفتم خانوادم این رو قبول نمیکنن. تو حداقل عرف جامعه رو قبول کن تا… ادامه دیدگاه »

با سلام خدمت شما دوست عزیز با توجه به اینکه ایشان در زمان رسمی شدن این موضوع مراسم را بهم زده اند اهمیت دارد که شما با دقت بیشتری به این مسائل توجه داشته باشید تا بتوانید تصمیم گیری کنید بهتر است مشاوره پیش از ازدواج را با حضور یکدیگر تجربه کنید تا باورهای ایشان و سبک شخصیت هریک از شما مورد بررسی قرار گیرد و در این مسیر بتوانیم به هردوی شما کمک کنیم . این میزان درگیری برای مهریه و به توافق نرسیدن می تواند در مسائل دیگری نیز تکرار شود که بهتر است شما تفاوت های فرهنگی… ادامه دیدگاه »

من ۳۰ سالم و ایشون ۲۸ سال. الیته از نظر تفاوت سنی با هم مشکلی نداریم ایشون کسی هست که از اول وارد بازار کار شده و هم درس خونده و فرد تقریبا پخته ای هست. ولی تو این مسایل خانوادم میگن بچگانه رفتار کرد. معیار من سلامت اخلاق-کاری بودن- نزدیک بودن اهداف- هم رشته بودن که خودش رسیدن به اهدافمون میتونه کمک کنه و حرف همو میفهمیم و دوستای مشترک داریم. خانوادشم خانواده خوب و سالمی هستن.

دوست عزیز در این مسیر همانطور که قبلا نیز اشاره کردم نیاز است که دیدگاهای ایشان در مورد زندگی مشترک و میزان استقلال روانیشان مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانید تصمیم گیری دقیق تری داشته باشید .
در مورد تفاوت سنیتان نیز در مشاوره پیش از ازدواج با بررسی سن عقلی، عاطفی ، جنسی ، اقتصادی و.. و سن تقویمی هریک از شما در این مورد به هردویتان کمک می شود.
درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱-۲۲۳۵۴۷۶۲

با سلام ۴۵ سالمه و حدود ۲۰ ساله با یکی از بستگانم که فرزند طلاق بوده و پدرش هم اعتیاد داشته ازدواج کردم وضعیت خانوادگی خانومم تقریبا نابسامان بوده و همچنین در زندگی خودم هم همینطور برادر معتاد داشتم ولی از آنجایی که خانومم رو دوستش داشتم باهاش ازدواج کردم و از همون روزهای اول مشکل داشتیم و یه دختر ۱۶ ساله دارم . مع الذلک الان بدلیل شکستهای مالی که من تو زندگیم داشتم به جایی رسیدیم که من از همسرم انتظار محبت دارم و همسرم هم هیچ علاقه ای به من نداره و خودش هم بازگو میکنه و… ادامه دیدگاه »

با سلام خدمت شما دوست عزیز نمی توان بخاطر اینکه خانواده ها شرایط خوبی نداشته اند حق زندگی را از خودتان و همسرتان دریغ کنید شما دو فرد جدا و دارای یک زندگی جدا از آنها می باشید که نیاز است به این موضوع توجه داشته باشید. ۱٫ همسرتان چند سال دارد؟ ۲٫ چند مدت است رفتار همسرتان سرد شده است؟ ۳٫ از زمانی که ازدواج کرده اید آیا مشکلات خانواده ها تاثیری بر زندگی شما گذاشته است؟ ۴٫ روابط عاطفی و جنسی شما با یکدیگر چگونه است؟ ۵٫ در مورد نیازها و زندگیتان با همسرتان صحبت کرده اید نظر… ادامه دیدگاه »

به خاطر مشکل عدم ابراز محبت و سرد بودن همسرم و توقعاتم از جانب ایشان از همان روز اول مشکل بوده با همسرم شروع شد و از طرفی من هم بدلیل اعتقادات ضعیف بعد از ازدواج به انحراف کشیده شدم و اینهم باعث دوری همسرم از بنده شده است البته الان به مدت تقریبا پانزده سال است که خداوند توفیقش را داده است و از گناهان خودم توبه کرده ام و هیچ مشکل اخلاقی نداشته ام ۲ سن همسرم ۴۱ سال ۳ کم و بیش از طرف خانواده من خبر چون برادرم فوت نموده و پدر و مادرم هم همینطور… ادامه دیدگاه »

دقت کنید اینگونه مشکلاتی که بین شما و به دلیل مشکلات خانوادگی و دور شدن شما برای مدتی ایجاد شده است باعث ایجاد فاصله بین شما شده است و چون سعی نکرده اید این مشکلات را با صحبت با یکدیگر و در مسیر درست هدایت کنید این مشکلات بر روی هم جمع شده است و کدورت ها افزایش یافته است. سعی کنید زمانی را که به منزل می روید از نظر بعد عاطفی به همسرتان توجه کنید حتی اگر پاسخی از سمت ایشان دریافت نکنید. بعد از هر محبت انتظار رابطه جنسی نداشته باشید تا ایشان فکر کنند که بخاطر… ادامه دیدگاه »

چشم . ممنونم از راهنمائیتون با اون شماره تماس میگیرم

جسارت نباشه ولی بیشتر آشنا بشید باهاش وبیشتر وقت بگذارید ودلیل اینکه زن اولش طلاق گرفته رو تحقیق کنید ،ممکن است ازدواج زود هنگام پشیمونی بیاره واین فرد تسلط کامل بر شما بخواهد داشته باشد.

سلام خسته نباشید من دختری ۳۵ ساله و مجرد هستم و در مسایل جدی زندگی دارای شخصیت منطقی می باشم و آقایی ۵۰ ساله و مطلقه که دارای یه دختر ۲۴ ساله هستند از من خواستگاری کرده اند که شخصیت کاملا احساسی دارند به طوری که درهمان اوایل آشنایی شدیدا به من ابراز علاقه می کردند و از جملات« دوستت دارم » استفاده می کردند و با نگاه ها و توجهات بی حد من رو کلافه می کردند به طوری که من احساس می کردم رفتارشان متظاهرانه است ولی با تحقیق متوجه شدم این جز شخصیت ایشون بوده است و… ادامه دیدگاه »

با سلام خدمت شما دوست عزیز ۱٫ آیا شرایط سنی ، شغلی ؛ عاطفی و.. ایشان با معیارهای شما برای ازدواج تناسب نسبی دارد؟ ۲٫ شیوع آشنایی شما چگونه بوده است؟ ۳٫ چند مدت طول کشید تا ایشان بعد از آشنایی به شما درخواست ازدواج دادند؟ تفاوت سنی شما با یکدیگر بسیار زیاد می باشد و با توجه به شرایط زندگی و داشتن یک فرزند از سمت ایشان می تواند شرایط سختی را برای شما ایجاد کند و همچنین شما بیان کردید که ایشان از نظر سبک شخصیتی با شما متفاوت می باشد و رفتارهایشان باعث ایجاد کلافگی در شما… ادامه دیدگاه »

من ۲۸ ساله مه و با یه خانوم ۳۸ ساله آشنا شدم حدودا یه ساله. چنین ازدواجی آیا اشتباهه؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز
دقت کنید اختلاف سنی شما زیاد می باشد و بهتر است قبل از تصمیم گیری در مورد این موضوع به صورت حضوری با ایشان به روانشناس مراجعه کنید تا از نظر رشدعقلی هردوی شما مورد بررسی قرار گیرد و با سن تقویمی شما ترکیب شود تا بتوانید نتیجه گیری بهتری در این مورد داشته باشید.

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴
شاد باشید

من ۲۵ سالمه و نزدیک ۴ ساله ک ازدواج کردم از دوران نامزدی تاالان هر چن ماه ی بار میدیدم ک شوهرم تو تلگرام با یکی چت میکنه و وقتی درباره خیانتش حرف میزدم هیچوقت زیر بار نمیرفت بعد ی سال الان خیلی وقت بود ک خیالم راحت بود و تونسته بود اعتمادمو جلب کنه ولی دیشب دیدم ک دوباره تلگرام و نصب کرده و بادخترا چت میکنه و انگار چن دقیقه همو دیده بودن خیلی نگران زندگیمم تورو خداکمکم کنید چون همسرم انتخاب خودم بوده تا حالا تحمل کردم

با سلام خدمت شما دوست عزیز احساسات شما قابل درک می باشد اما بهتر است در اول آرامش خود را حفظ کنید تا بتوانید بهتر تصمیم گیری کنید . با توجه به اینکه شما از دوران نامزدی از این موضوع آگاهی داشتید بهتر بود در همان زمان این موضوع را جدی می گرفتید و جدی تر در مورد آن تحقیق می کردید متاسفانه نادیده گرفتن اینگونه موارد کمکی به بهبود زندگی مشترک نمی کند . بهتر است در آرامش و بدون توهین با همسرتان در مورد این موضوع صحبت کنید و سعی کنید دلیل این رفتارهای ایشان را شناسایی کنید… ادامه دیدگاه »

سلام مدتی شوهرم با کلامش آزارم می ده و بعد از آن حق به جانب بی محلی می کنه چکار کنم؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز اطلاعات بیان شده توسط شما بسیار محدود می باشد با توجه به اینکه شما بیان کرده اید مدتی است پس این موضوع بد صحبت کردن همسرتان از زمان خاصی شروع شده است و به نظر می رسد که دلیل خاصی برای این رفتارشان دارند که از این طریق می خواهند به شما بیان کنند بهتر است در یک محیط امن و آرام با ایشان بدون قضاوت و توهین در مورد این موضوع صحبت کنید تا دلایل این مشکلتان را شناسایی کنید تا زمانی که با همسرتان صحبت نشود و دلایل ایشان از این رفتارها… ادامه دیدگاه »

سوالم ارسال نمیشد اینجا میگم من ی دختر ۱۹ سالم ب همراه پدر مریضم با مادربرزرگم زندگی میکنم مادرم وقتی من ۶ سالم بود از پدرم طلاق گرفت دلیل طلاقشونم خیانتای مادرم بود بعد اون پدرم هم مریض شد هم معتاد من ۴تاعمو دارم عموهایی ک همیشه بهم سرکوفت میزنن مادربزرگ‌من ی پیرزن ۷۰ سالس ک همیشه از همون اول هرکاری میکرد سرم منت میذاشت سرکوفت میزد همیشه چکم میکرد جلوی همه دوستام ضایعم میکرد ۱۰ سال تموم نذاشت من رنگ مادرمو ببینم تااینکه اتفاقی مادرمو تو خیابون دیدم از اون ب بعد رفت وامدم با مادرم قایمکی شروع شد… ادامه دیدگاه »

با سلام خدمت شما دوست عزیز
دقت کنید که در مورد رابطه احساسی با پسرخالیتان هردوی شما نوجوان هستید و این تفاوت سنی بین شما می تواند برای هردوی شما آسیب زا باشد بهتر است از اینگونه روابط خوداری کنید و سعی کنید همه شرایط را مد نظر قرار بدهید تا بتوانید تصمیم گیری داشته باشید.
خاله شما می تواند از شما نگهداری کنند و اینکه نداشتن ارتباط با خانواده پدرتان و پدرتان از نظر اقتصادی و عاطفی برای شما چه میزان اهمیت دارد؟
دیدگاه پدر و مادرتان در این مورد چیست؟

مادرم از ایران رفته و بامن هیچ ارتباطی نداره.خالمم زیاد ب من اهمیت نمیده.پدرمم هم مریضه هم اعتیاد و بخاطر اینکه پول موادشو از مادربزرگم بگیره و بتونه تو خونه بکشه حق دخالت تو هیچیو نداره.از لحاظ عاطفی حس میکنم هیچ کس نمیخواد منو هیچ کس دوسم نداره از لحاظ اقتصادی فقط وفقط وفقط تو خونه پدرم تامین بودم اما از لحاظ عاطفی هیجا مادربزرگم تهدیدم میکنه ک اگه برگردم حق هیچکاری رو ندارم همش سرکوفت مادرمو میزنه همش طعنه کنایه من واقعا خستم

دوست عزیز دقت کنید که خاله شما زندگی مخصوص به خودشان را دارند و مشکلات خودشان ممکن است اجازه ندهد که بخواهند وارد مشکلات شما شوند و در آن دخالتی داشته باشند . بهتر است با خانواده پدرتان صحبت کنید و برای ادامه زندگی مشترک با آنها وارد ارتباط شوید دقت کنید که شما می توانید از امکانتی که در محیط منزل پدرتان دارید استفاده کنید تا بتوانید از نظر شغلی و تحصیلی در موقعیت بهتری قرار بگیرد و در زمان مناسبی استقلال داشته باشید . هم شرایط سنی و هم شرایط اقتصادی شما و مشکلاتی که ممکن است بیرون… ادامه دیدگاه »

سلام وقت بخیر من یه خانم ۲۷ ساله هستم که سه ساله ازدواج کردم و یکسال هم نامزد بودیم. تو زندگیم احساس میکنم بیشتر مادرم تا یه همسر و این منو به شدت زجر میده انگار فقط اومدم مراقب این باشم که غذاش دیر نشه چاییش به موقع باشه وقتی از سرکار برمیگرده حتما میوه بخوره و لباساش مرتب و تمیز باشه اما اون هیچی هیچوقت متوجه لباس جدید من نیست هیچوقت به مدل مو یا رنگ موی من اهمیت نمیده اصلا براش مهم نیست اگه یکسال هم آرایشگاه نرم و این بی تفاوتی ها به شدت منو آزار میده… ادامه دیدگاه »

با سلام خدمت شما دوست عزیز در اول نیاز است که شما ایشان را به عنوان فرد بالغ بشناسید که می تواند یک سری از تمایلات و نیازهای خود را انجام بدهد و بعد سعی کنید که در مورد احساسات و نیازهای خودتان و همچینن دیدگاه ایشان نسبت به زندگی مشترک با یکدیگر صحبت کنید زمانی که شما دیدگاه و توقعات ایشان را بدانید و دیدگاه و توقعات خودتان را نیز با ایشان در میان بگذارید می توانید نتیجه گیری بهتری داشته باشید . رابطه جنسی یکی از نیازهای هر انسانی می باشد که بهتر است رد مسیر درست به… ادامه دیدگاه »

سایت “مشاورانه” به صورت 24 ساعته در زمینه های مشاوره روانشناسی خانواده تلفنی و حضوری در خدمت شماست ۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰ برترین روانشناسان ایران در کنار شما هستند

انجمن روانشناسی آمریکا

کانون مشاوران ایران

انجمن روانشناسی ایران

Medical news

مشاوره تلفنی و رزرو حضوری با برترین روانشناسان ایران۲۲۳۵۴۲۸۲ – ۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰ – ۰۲۱

تست جنسی ، مرکز مشاوره ایران ، مرکز روانشناسی ایران، مشاوره شغلی آنلاین، مرکز مشاوره خانواده ، نوروفیدبک چیست ، تست تفاهم زن و شوهر

رشد روحی کودک از وقتی که به دنیا می‌آید تا زمانی که به درجه انسان کامل می‌رسد، دارای مراحلی است که رسیدن به نقطه اوج

تلاش برای تربیت کودک به نحو احسن یکی ازمهمترین کارهای والدین وخانواده ها بوده وهمواره سعی شده است تادر کناراین موضوع به رشد وبلوغ کامل

اتفاقات مهم دوران کودکی میتواند سرآغاز یکسری مشکلات ومعضلات آینده هرفردی باشد. بنابراین شخصیت و نوع تربیت هرنفر وابستگی بسیاری به این امر دارد. دورانبهترین مرکز مشاوره تلفنی در تهران

کانون مشاوران ایران

مرکز مشاوره وابسته به کانون مشاوران ایران می باشد.

بهترین مرکز مشاوره تلفنی در تهران
بهترین مرکز مشاوره تلفنی در تهران
0

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *