دانلود رایگان مشاوره قبل از ازدواج

 
helpkade
دانلود رایگان مشاوره قبل از ازدواج
دانلود رایگان مشاوره قبل از ازدواج

نسخه
الکترونیک
کتاب آموزش و مشاوره قبل از ازدواج با رویکرد اسلامی
به همراه
هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا
دانلود کنید

اهمیت مشاوره قبل از ازدواج در حدی است که چنانچه از یافته‌های علمی در انتخاب همسر مناسب استفاده شود جوانان دم بخت با لباس عروسی به خانه خود خواهند رفت و تمام عمر را با شادی و سعادت گذرانده و با کفن از آن خارج خواهند شد. اکثر مشکلات و مسائل خانواده‌ها در صورت ریشه یابی علت آن به انتخاب نامناسب در یک یا چند عامل اثرگذار در ازدواج برمی گردد. کتابی که هم اکنون از نظرتان می گذرد دارای ویژگی‌های زیر است:
۱. مطالب به زبان ساده به نحوی ارائه شده که برای جوانان و خانواده‌ها قابل استفاده است و آنان را در امر ازدواج و مسائل خانوادگی، بینش و بصیرت می‌دهد و در همسریابی و همسرگزینی کمک می کند.
۲. مطالب براساس آخرین یافته‌های علمی و تجربی و با توجه به فرهنگ ایرانی و اصول نگارش کتاب‌های درسی تهیه و در تنظیم آن سادگی، روانی و اختصار رعایت و به جنبه‌های عملی و قابل استفاده در ایران توجه شده است.
۳. محتوای کتاب ماحصل سال‌ها تجربه در مشاوره و تدریس است و با توجه به کمبود کتاب در مشاوره قبل از ازدواج، می‌طلبد که سایر متخصصان نیز برای ترجمه و تالیف کتاب دراین زمینه همت گمارند.
۴. با توجه به این که ازدواج مهمترین حادثه زندگی هر فرد است و آگاهی و بصیرت جوانان در این مورد از اهمیت برخوردار می‌باشد لذا، کتاب حاضر و آثار مشابه علاوه بر تدریس در رشته‌های مشاوره، روان شناسی، علوم تربیتی و مطالعات خانواده برای آگاهی خانواده‌ها و در دبیرستان‌ها و دانشگاه‌ها در کلاس‌های فوق برنامه برای کلیه دانش آموزان سال آخر دبیرستان و دانشجویان مفید می باشد.

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب
الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را
مطالعه کنید:

در حال بارگذاری…

فردریک بکمن دانلود رایگان مشاوره قبل از ازدواج

دبرا فاین

سم هورن

دارن هاردی

توماس دبلیو.مک نایت

اکهارت تول

الیف شافاک

اروین یالوم

لیل لوندز

ماری کندو

اسماعیل بیابانگرد

دنیس اوربای

حسن ملکی (قاسم)

استیو استفنز

جورج دابلیو بورنز

لیزا آ.کورتز

ریموند میلتن‌برگر

الهه حجازی، فرزانه نقیب

جمشید جراره

پرویز شریفی‌ درآمدی

حمیدرضا علوی

بو سانچز

زهرا شهابی‌نژاد، معصومه فتحعلی‌زاده ، مهرانگیز شعاع کاظمی

سید حسین سجادی بافقی

نام کتاب، نویسنده، مترجم، ناشر یا هر واژه مورد نظرتان را
بنویسید

iOS

اندروید

ویندوز
https://fidibo.com/book/80167

کتاب مورد نظرتان را درخواست کنید تا در صورت امکان آن را به فروشگاه اضافه کنیم.

نسخه
الکترونیک
کتاب مشاوره‌ی پیش از ازدواج
به همراه
هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا
دانلود کنید

نهاد خانواده یک جزء تاثیرگذار از یک کل را تشکیل می‌دهد. این کل که جامعه نام دارد، سلامت روانی خود را وامدار سلامت روانی تک تک اعضای خود است. هر یک از اعضای جامعه در بستر خانواده رشد پیدا می‌کند. خانواده نیز از یک انتخاب آغاز می‌گردد. با دنبال کردن این زنجیره می‌توان به خوبی به اهمیت نهاد خانواده پی برد. هرچه این نهاد آگاه‌تر باشد، جامعه با ناهنجاری‌های کمتری روبه‌رو می‌گردد. اگرچه این فرضیه تاحدودی ایده‌آل به نظر می‌رسد اما می‌توان با ارائه راهکارهای کاربردی تصمیم‌های اشتباه در شروع این زنجیره را به حداقل رساند. روانشناسان و مشاوران خانواده در مسیر آگاهی بخشی جوانان مسئولیت سنگینی بر عهده دارند. کتاب «مشاوره پیش از ازدواج» بیشتر از آنکه برای زوج‌های جوان نوشته شده باشد، ابزار و راهنمایی برای مشاوران و روانشناسان است. دکتر محسن دهقانی در این کتاب علاوه بر برررسی مسائل چالش برانگیز بین زوجین، یک ساختار مدون برای برگزاری جلسات مشاوره طراحی کرده است.  

شناخت عمیق خود و احساسات کلید ازدواج موفق

شناخت از خود بر پایه عواملی نظیر هیجان‌ها، رفتارها، ویژگی‌های جنسیتی و عوامل اجتماعی شکل گرفته است. این شناخت تاثیر قابل توجهی بر عملکرد شخصی و اجتماعی فرد دارد. زندگی مشترک مجموعه‌ای از انتظارات، فرضیه‌ها، هیجانات و بایدها نبایدها است. هریک از زوجین با بینش و استاندارد مختص به خود وارد زندگی مشترک می‌شود که حاصل تربیت در خانواده، تحصیل در مدرسه و حضور در اجتماع است. افراد با شناخت نقاط ضعف  خود می‌توانند علت بسیاری از رفتارهای هیجانی و نادرست خود را پیدا کنند و در رفع آن بکوشند. آنها از این طریق می‌توانند بیشترین انطباق را با همسر خود پیدا کنند.

یکی از مهم‌ترین مسائلی که می‌تواند ازدواج را تحت تاثیر قرار دهد عدم شناخت احساسات است. بارها پیش آمده است که فردی پس از دوره‌ی کوتاهی آشنایی جمله‌ی «من عاشق او هستم» را به کار می‌برد. روان‌شناس موظف است با دادن آگاهی‌های لازم فرد را متوجه تصمیم‌های هیجانی خود کند و منطق را در کنار احساسات قرار دهد.دانلود رایگان مشاوره قبل از ازدواج

بخش عمده‌ای از اختلافات بین زوجین برگرفته از انتخاب‌های طبیعی است و انسان‌ها نقشی در به وجود آمدن آن نداشته است. آنها تنها با شناخت عمیق این تفاوت‌ها و سازگاری می‌توانند اختلافات را به حداقل برسانند. اما منظور از تفاوت‌های جنسیتی چیست؟ علاوه بر فیزیک منحصر به فرد، تفاوت‌های زیست شناختی و ساختار مغز باعث بروز رویکردهای متفاوت در دو جنس می‌گردد. تفاوت‌هایی در شنیدن و گفتن، تفکر در نگرش و بروز افکار و هیجانات و رابطه‌ی جنسی همگی از نتایج ساختار متفاوت مغز و زیست شناختی است.

تستوسترون و وازوپرسین، هورمون‌هایی مردانه هست که منجر به بروز رفتارهایی پرخاشگرانه و به دنبال آن دفع خطر احتمالی می‌شود. اگر چه در دوران شکارچی-گردآورنده‌ها، این هورمون نقش قابل تاملی در حفظ قلمرو بازی می‌کرد اما اکنون مانند قبل نیازی به ابراز خشونت نیست و این رفتار باید در مردان کنترل گردد. در مقابل هورمون اوکسی توکسین و استروژن متعلق به زنان است. آنها تحت تاثیر این دو هورمون می‌توانند با کسی که علاقه دارند ارتباط برقرار نمایند. هورمون‌ها بدون آنکه خود بدانیم بخش قابل توجهی از اعمال انسان‌ را کنترل می‌کند. در هنگام مشاوره‌ی پیش از ازدواج، مشاور باید کارکرد هورمون‌ها و تاثیر آن‌ها بر هر یک از اعمال را به درستی برای زوجین توضیح دهد.

ارتباط از سه بخشِ گوینده، شنونده و محتوای پیام تشکیل شده است. برای ایجاد یک ارتباط سالم نیاز است زوجین به کیفیت هر 3 بخش توجه کنند. مشاور باید مهارت‌های گوینده و مهارت‌های شنونده را برای زوجین شرح دهد. در رابطه با مهارت‌های گوینده می‌توان به حذف کلمات «هرگز» و «همیشه» در بین گفت‌وگوها اشاره کرد زیرا بار منفی و سرزنش را به شنونده القا می‎کند. زبان بدن مناسب و تغییر زاویه دید نیز از اصول یک شنونده خوب است.

یک مشاور خوب باید در کنار آموزش مهارت‌های حل مسئله عوامل ایجاد اختلافات را شناسایی کند. دیدگاه‌های متفاوت، عدم مهارت مذاکره، سوءتفاهم  و تفکرلات غیر منطقی می‌تواند اختلافاتی عمیق و حل نشدنی را به وجود بیاورد. در این شرایط زوجین هم اشتیاق خود را برای حل تعارضات از دست می‌دهند. در چنین شرایطی مشاور موظف است راهکارهایی برای حل مشکل ارائه دهد.یکی از این  راهکارها می‌تواند تحلیل الگوهای ارتباطی هریک از زوجین باشد. روانشناس باید الگوهای ناکارآمد بین زوجین را شناسایی کند و الگوی ارتباطی موثر را جایگزین نماید. در این رابطه می‌توان لحن نامناسب و سرعت بالا در حرف زدن را یک الگوی اشتباه دانست. استرس و خشم می‌تواند باعث بی احترامی و واکنش منفی از سمت هریک از زوجین شود. علاوه بر آن سریع صحبت کردن موجب کاهش تمرکز بر محتوا و گیج شدن مخاطب می‌گردد و شرایط را پیچیده‌تر می‌کند.

تجربه نشان داده است اغلب افراد زمانی به مشاور مراجعه می‌کنند که آسیب‌های فراوانی در یک رابطه خورده‌اند و زندگی مشترک آنها در آستانه فروپاشی است. دکتر محسن دهقانی در کتاب «مشاوره پیش از ازدواج » تلاش کرده است تجربیات بالینی و پژوهشی را در قالب کتاب «مشاوره پیش از ازدواج » در اختیار علاقمندان قرار دهد. این کتاب علاوه بر راهنمایی مخاطب عام، مرجع کاملی برای مشاوران و روانشناسانی است که در ابتدای راه روانشناسی قرار دارند.

علت اصلی شکایتهای زوجین ناآشنایی آنها با تفاوت های زیست شناختی و ساختار مغزی در دو جنس است. درصورت آشنایی با تفاوت های جنسیتی و تآثیر آن بر عملکرد هر فرد. زوج می توانند انتظارات واقع بینانه ای از یک دیگر داشته باشند و در تعامل با یک دیگر حداکثر انعطاف را نشان دهند. باید به یاد داشت که برخی از این تفاوت ها غیرقابل تغییرند و زوج باید آن ها را بشناسند و بیذیرند. درحالی که برای تغییر برخی دیگر از این تفاوت‌ها می توانند با یک دیگر توافق کنند و با همکاری یک دیگر آن ها را به حداقل ممکن برسانند. از این رودر این فصل به بررسی این تفاوت ها می پردازیم. این فصل مقدمه ای بر فصل آینده است که در آن به معرفی چند مهارت اساسی برای داشتن ازدواج موفق می پردازيم.

براساس یکی از نظریه های روان شناسی تکاملی به نام «شکارچی – گردآورنده» از ابتدای زندگی بشر هر جنس نقش خاصی را برعهده داشته است. مردان مسئولیت شکار را برعهده داشته اند و زنان مسئولیت گردآوری موادغذایی, مراقبت و تربیت فرزندان. هر فرد برای انجام مسئولیت هایش به ساختارهای مغزی و بیولوژیکی خاصی نیاز داشته است. امروزه هرچند مردان برای تأمین مایحتاج خانواده به شکار نمی روند و اغلب زنان نیز به دنبال گردآوری مواد غذایی از طبیعت نیستند. تفاوت های ساختاری در مغز و عملکرد آن همچنان باقی است که برخی از این تفاوت ها با تمرین و درشرایطی خاص قابل تعدیل و تغییرند. با مثالی ساده و روزمره به معرفی این تفاوت ها می پردازیم، مردان به عنوان شکارچی باید چشمانی دوربین می داشتند تا بتوانند شکار را از فاصله ی دور ببینند و آن را تعقیب کنند. از این روء دامنه ی دید آن ها کم تر از زنان است، درحالیکه در مقایسه با زنان مسافت طولانی تری را می‌بینند. این نمونه‌ای از تفاوت‌های دو جنس در زمینه ی دیدن است.

الیف شافاک

دارن هاردی

سم هورن

لیل لوندز

اروین یالوم

دبرا فاین

فردریک بکمن

شیوا مجیدی، غلامرضا عسگری

استفان‌ کاوی

توماس دبلیو.مک نایت

آلن دوباتن

هاینریش بل

محمدمهدی راجی‌

سهراب یزدانی

خسرو شاکری، مصطفی شعاعیان

سیدعلی میرموسوی

علی رضاقلی

احمد ضابطی جهرمی

علیرضا ملائی توانی

حمید عضدانلو

محمدرضا تاجیک

مهدی فدایی مهربانی

محمد چرم‌شیر

فريدريش هايلر

نام کتاب، نویسنده، مترجم، ناشر یا هر واژه مورد نظرتان را
بنویسید

iOS

اندروید

دانلود رایگان مشاوره قبل از ازدواج

ویندوز
https://fidibo.com/book/65259

کتاب مورد نظرتان را درخواست کنید تا در صورت امکان آن را به فروشگاه اضافه کنیم.

برای دانلود قانونی کتاب مشاوره ازدواج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مشاوره ازدواج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

آنچه زوج های جوان درباره یک ازدواج موفق و زندگی زناشویی ایده آل باید بدانند!

یکی از مقوله‌های اساسی که امروزه در علم روان‌شناسی نوین و مشاوره بسیار مورد توجه کارشناسان و مشاوران در تمام دنیا قرار گرفته و می‌گیرد، بحثی با عنوان «مشاوره ازدواج» است.

مقوله‌ای بحث‌برانگیز که تمام افکار، ذهنیات و شالوده‌های اساسی علمی روان‌شناسان، روان‌پزشکان، مددکاران اجتماعی، مشاوران خانواده و به ویژه مشاوران ازدواج را به خود معطوف کرده است!دانلود رایگان مشاوره قبل از ازدواج

آری، در جوامع امروزی با وجود پیشرفت‌های روزافزون تکنولوژی؛ آدمی در مقوله زندگی شخصی خویش گاهی دچار نوعی سردرگمی و بلاتکلیفی می‌شود! چرا و چگونه باید این فرایند از زندگی خود را به‌درستی به سرانجام خوشایندی برساند؟! آیا می‌توان ازدواجی موفق و پایداری داشت؟!

بنابراین می‌توان چنین نتیجه‌گیری کرد که برای داشتن یک ازدواج موفق و پایدار، برای رسیدن به آرامش درونی و گریز از تنش‌ها، فشارهای روانی، استرس‌های حاکم بر زندگی روزمره و خلاصه برای این‌که بتوانیم به آنچه از یک زندگی مشترک ایده‌آل می‌خواهیم برسیم، به «مشاوره» نیاز داریم!

کتاب حاضر حاصل سال‌ها تجربه علمی، عملی و تجربی در مشاوره ازدواج و خانواده است.
در این کتاب سعی بر آن شده تا با رویکردی ساده و در عین حال علمی و به زبان ساده و شیوا، از ابعاد گوناگون به مقوله ازدواج نگریسته شود.

پیش نگار
بخش اول: آشنایی با مفاهیم اساسی، انگیزه‌ها، ملاک‌ها، اهداف، ارکان اصلی و مباحث عمده در مشاوره ازدواج
فصل 1: تعریف و دلایل ازدواج
فصل2: اهداف، ایده‌ها و انگیزه‌های ازدواج
فصل 3: ملاک‌ها و معیارهای ازدواج
فصل 4: انواع عشق و رابطه آن با ازدواج
فصل 5: مشاوره ازدواج
فصل6: انواع ازدواج
فصل 7: مباحث عمده در عهد و پیمان ازدواج
فصل 8: مشکلات و موانع موجود در فراسوی ازدواج
فصل9: ارکان و عناصر اصلی ازدواج
فصل10: تاثیر روابط زناشویی در ازدواج
فصل11: بهداشت روانی ازدواج
فصل 12: عوامل مهم و موثر در سعادت و کامیابی ازدواج
فصل 13: عوامل و پایه‌‌های اساسی تداوم ازدواج عاشقانه
فصل14: آشنایی با انتظارها، نگرش‌ها و بینشهای پسران و دختران از ازدواج
بخش دوم: آشنایی با پیشنهاد، توصیه‌ها، راهکارها، نشانه‌ها و کلیدهای طلایی برای داشتن یک ازدواج موفق و زندگی زناشویی ایده‌آل
فصل 15: بیست‌وپنج پیشنهاد کاربردی مشاوران برای موفقیت و شادکامی در ازدواج
فصل16: سی اصل اساسی برای داشتن یک زندگی زناشویی پایدار
فصل17: بیست عامل اصلی بازدارنده که باعث عدم شکل گیری ازدواج می‌شوند!
فصل 18: سی پیامد و رهاورد اصلی ازدواج از دیدگاه روان‌شناسان، روان پزشکان و مشاوران ازدواج
فصل 19: هشت قاعده طلایی روان‌شناسی که زنان جوان برای افزایش عشق و علاقه شوهران خود باید بدانند!
فصل 20: هشت قاعده طلایی روان‌شناسی که مردان جوان برای افزایش عشق و علاقه زنان خود باید بدانند!
فصل 21: ده رهنمود طلایی روان‌شناسی برای انتخاب کسی که می‌خواهید با او ازدواج کنید!
فصل 22: هفت بینش طلایی روان‌شناسی برای ازدواج
فصل 23: ده نشانه طلایی ازدواج هوشیارانه
فصل 24: بیست دلیل و ایده اشتباه برای ازدواج!
فصل 25: هشت کلید طلایی برای انتخاب همسر ایده‌آل و مناسب
بخش سوم: آشنایی با شرح حال افرادی که برای مشاوره ازدواج به مشاور مراجعه کرده یا با او مکاتبه داشته‌اند!
پرسش و پاسخ
بخش چهارم: آشنایی با چند پرسش‌نامه درباره عشق و روابط زناشویی همسران قبل و بعد از ازدواج!
کلام پایانی
منابع فارسی
منابع انگلیسی
درباره مولف

برای دانلود کتاب مشاوره ازدواج و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

ارسال کتابراه به دوستان از طریق پیامک یا ایمیل

اشتراک در تلگرام

اشتراک در توییتر

اشتراک در فیسبوک

اشتراک در واتس آپ

اشتراک در لینکداین

اشتراک در گوگل پلاس

کتابراه مرجع قانونی دانلود کتاب الکترونیکی و دانلود کتاب صوتی است که امکان دسترسی به هزاران کتاب، رمان، مجله و کتاب صوتی و همچنین خرید کتاب الکترونیک از طریق موبایل تبلت و رایانه برای شما فراهم می‌کند. شما با استفاده از کتابراه همیشه و همه جا به کتاب‌ها و کتابخانه خود دسترسی دارید و می‌توانید به سادگی از هر فرصتی برای مطالعه استفاده کنید. در کتابراه برای همه سلیقه‌ها از داستان، رمان و شعر تا روانشناسی، تاریخی، علمی، موفقیت و… کتاب‌هایی پیدا می شود. همچنین در کتابراه هزاران کتاب رایگان نیز قابل دانلود است. اپلیکیشن کتابخوان کتابراه برای اندروید، IOS و ویندوز در دسترس است.


EPUBDownloads-icon

خانه » دانلود رایگان » اساتید » ایرانی » مهدی میر محمد صادقی » کتاب آموزش پیش از ازدواج – مهدی میر محمد صادقی Pdf

ازدواج یکی از مهمترین تصمیمات زندگی است.اما این تصمیم زمانی باید گرفته شود، که اطلاعات و دانسته های ما و تجربه و پختگی ما در برابر بزرگی این تصمیم اندک و ناتمام است.قبل از ازدواج اختیار و قدرت در تصمیم گیری بسیار است و می توان از تشکیل ساختار های مشکل زا دوری کرد.اما پس از ازدواج،هنگامی که ساختارها شکل گرفت تنها می توان کارکرد های مشکل را کاهش دادو به ندرت می توان در ساختارها تغییر ایجاد کرد.

ضرورت آموزش پیش از ازدواج:نهاد خانواده یکی از نهاد های مهم اجتماعی است که با ازدواج شروع می شود.سنگ بنای نهاد خانواده در ازدواج گذاشته می شود.ما در انتخاب خانواده ای که در آن به دنیا آمدیم اختیاری نداشته ایم،اما معمار خانواده آتی خود خواهیم بود.ازدواج موفق،پایه و بنیان عالی برای ایجاد خانواده ی شاد و مستحکم است.دانلود رایگان مشاوره قبل از ازدواج

پیش زمینه های مورد نیاز پیش از ازدواج: 1-آزمون بینشی برای اثبات کفایت و رشد متناسب بینش فرد در مورد ایجاد یک خانواده.2-گذراندن آزمونی درباره آشنایی با مشکلات و انتظارات ازدواج و قوانین حاکم بر زندگی مشترک.3-گذراندن آزمون عملی در جهت اثبات مهارت های ارتباط مثبت و مهارت های حل تعارض.

آشنایی:فرآیند تبادل اطلاعات و عواطف بین دو نفر از جنس مقابل به منظور تصمیم گیری برای ازدواج است.اولین عنصر محرک برای آشنایی با یک نفر جذابیت اوست.جذابیت در آغاز و گسترش آشنایی زن و مرد تاثیر به سزایی دارد.

نظریه های آشنایی:دو نظریه در این باب وجود دارد:1-همسان همسری 2-ناهمسان همسری

نظریه همسان همسری استوار بر این فرض است که هرچه شباهت ها و همانندی ها بیشتر باشد دو طرف بیشتر مایل به آشنایی با یکدیگر هستند.نظریه ی ناهمسان همسری بیان می کند که ما بیشتر به افرادی علاقمند می شویم که ما را کامل کند.

برای استفاده از بقیه نکات این کتاب پیشنهاد می کنیم این کتاب را دانلود کنید.

 

بله

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

دیدگاه

امروز یکشنبه , ۱۶ شهریور , ۱۳۹۹ شما در تک بوک هستید.

بازدید

این مجموعه تلاشی است برای ارایه اطلاعات وافزایش دانسته های وتوصیه به صبوری برای افزایش تجربه و پختگی به آنهایی که هنوز تصمیم ازدواج را ندارند. قبل از ازدواج اختیار و قدرت در تصمیم گیری بسیار است و می توان از تشکیل ساختارهای مشکل زا دوری کرد .

ازدواج یکی از مهمترین تصمیمات تمام زندگی است . اما این تصمیم زمانی باید گرفته شود که اطلاعات و دانسته های ما و تجربه و پختگی ما در برابر بزرگی این تصمیم اندک و ناتمام است .
ما در انتخاب خانواده ای که در آن به دنیا آمده ایم هیچ گونه اختیاری نداشته ایم ، اما معمار خانواده آتی خود خواهیم بود . هر چند ازدواج همه امر خانواده نیست اما خشت اول و سنگ بنای خانواده است . بنابراین یکی از مهمترین مسائل در نهاد خانواده ، ازدواج و مسائل پیرامون آن است . ازدواج یک نقطه عطف در زندگی انسان است و یکی از مهمترین تصمیمات طول زندگی فرد است . با ازدواج خانواده تشکیل می شود و نظام خویشاوندی شکل می گیرد و نسل بقا می یابد .دانلود رایگان مشاوره قبل از ازدواج

ازدواج در زمره ی پیچیده ترین روابط انسانی است . ازدواج برخوردی شگفت میان فرهنگ و طبیعت یا قواعد اجتماعی و کشش جنسی است .

این کتاب در ۷ فصل تنظیم شده :

 

برچسب ها

مطالب مشابه با این مطلب

دانلود کتاب تحلیل رفتار سازمانی در صنعت هوایی ۴٫۵۷/۵ (۹۱٫۴۳%) ۷ امتیازs مدیریت رفتار سازمانی، مطالعه رفتار انسان در محیطهای سازمانی، ارتباط میان رفتار انسان و سازمان و خود سازمان است.

در این کتاب یکسری از واقعیت های علمی در زمینه های گوناگون است که به صورت مصور ارایه شده . مرجع هر واقعیت علمی در زیر تصویر آن موجود می‌باشد.

در این کتاب یکسری از واقعیت های علمی در زمینه های گوناگون است که به صورت مصور ارایه شده . مرجع هر واقعیت علمی در زیر تصویر آن موجود می‌باشد.

در این کتاب یکسری از واقعیت های علمی در زمینه های گوناگون است که به صورت مصور ارایه شده . مرجع هر واقعیت علمی در زیر تصویر آن موجود می‌باشد.

دانلود کتاب حقایق شگفت انگیز علمی _ جلد سوم ۳٫۰۰/۵ (۶۰٫۰۰%) ۱ امتیاز در این کتاب یکسری از واقعیت های علمی در زمینه های گوناگون است که به صورت مصور ارایه شده . مرجع هر واقعیت علمی در زیر تصویر آن موجود می‌باشد.

دانلود کتاب حقایق شگفت انگیز علمی _ جلد دوم ۳٫۳۳/۵ (۶۶٫۶۷%) ۳ امتیازs در این کتاب یکسری از واقعیت های علمی در زمینه های گوناگون است که به صورت مصور ارایه شده . مرجع هر واقعیت علمی در زیر تصویر آن موجود می‌باشد.

یک جهان تشکرازخدمات موثرتان جهت آگاهی نشرکتوب مختلف تان برای نجات بشریت ازجاهلیت بازهم ممنون وسپاس گذارتان هستم.دوست تان ازافغانستان
امیدوارهستم که این روندادامه پیداکند وکتاب های به روز را به نشربرسانیدتاهمه مستفیدشود
والسلام.

كتاب رمان

كتاب اندروید

كتاب پزشكي

دانلود كتاب تاريخي

کتاب اجتماعي سياسي

دانلود كتاب كودكان

كتاب علوم غريبه

كتاب علمي دانشگاهي

دانلود كتاب موفقيت

كتاب تجارت الكترونيك

دانلود كتاب كامپيوتر

آموزش زبان خارجي

كتاب متفرقه

دانلود كتاب مذهبي

دانلود كتاب شعر

دانلود كتاب ادبيات

دانلود كتاب ورزشي

دانلود كتاب هنر

كتاب جغرافيا و نقشه

كتاب بانوان و زيبايي

دانلود رایگان مشاوره قبل از ازدواج

كتاب نقد و بررسي

فيلمنامه و نمايشنامه

كتاب مديريت

كتاب زبان اصلي

دانلود كتاب صوتي

كتاب گوشي موبايل

كتاب فلسفه و منطق

كتاب رشته برق

فال حافظ

انجمن

بانک مقاله

شطرنج آنلاین

استخاره با قرآن

تست هوش آنلاین

گروه یاهو تک بوک

تست شخصیت شناسی

داروخانه همراه تینا طب

خرید کتاب

خرید گیفت کارت

چت روم

مهاجرت به کانادا

دانلود آهنگ جدید

دانلود فیلم ایرانی

دانلود آهنگ ایرانی

علوم غریبه

اوج یادگیری

داروخانه آنلاین آرتان

دانلود آهنگ جدید

اقدام پژوهی

دانلود آهنگ جدید

تور لحظه آخری

برای دریافت نرم افزار های مورد نیاز مطالعه کتاب ها با لینک مستقیم بر روی اینجا کلیک کنید.

دانلود کتاب اندروید با من حرف بزن ۳٫۲۹/۵ (۶۵٫۷۱%) ۷ امتیازs محتوای کتاب اندروید « با من حرف بزن » شامل موارد زیر است : √ مقدمه √ غبار غروب √ در انزوای جنایت √ کاروان فریاد √ سلام بر عشق √ با من […]

دانلود کتاب اندروید تحجرگرایی ۳٫۶۰/۵ (۷۲٫۰۰%) ۵ امتیازs فهرست کتاب اندروید تحجرگرایی : مقدمه گفتار اول:ماهیت علوم دینی و پیوند آن با اخلاق(۱) گفتار دوم: ماهیت علوم دینی و پیوند آن باخلاق (۲) گفتار سوم: ماهیت علوم دینی و پیوند آن با اخلاق (۳) […]

دانلود کتاب اندروید محبت زنان و کودکان در سیره پیامبر ۳٫۶۴/۵ (۷۲٫۷۳%) ۱۱ امتیازs خانواده یکی از بنیادی ترین نهادهای اجتماعی است. هر چند خانواده جامعه کوچکی به شمار می آید، ولی از آن جهت که هر جامعه بزرگ از مجموعه خانواده ها فراهم […]

عرفا و بزرگان دین دستورالعمل ها و اذکار مختلفی را پیرامون دعا برای رفع مشکلات و گرفتاری های دنیوی و سلوکی و نیز برآورده شدن حاجت بیان نموده اند که در ادامه بررسی می نماییم.

با رعایت یکسری نکات مهم می‌توان به خوشبختی و رضایت از زندگی دست یافت. در این مطلب موانع دستیابی به این هدف معرفی می‌شوند.

تحقیقات جدید نشان میدهد که با افزایش میزان مصرف میوه و سبزیجات در وعده غذایی خود خطر ابتلا به افسردگی و ذهن بالینی را میتوان کاهش داد.

تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید
نقشه سایت


دانلود کتاب با لینک مستقیمDownloads-icon


کتاب pdfDownloads-icon


pdfDownloads-icon


کتاب pdfDownloads-icon

امروز یکشنبه , ۱۶ شهریور , ۱۳۹۹ شما در تک بوک هستید.

بازدید

وقتی برای ازدواج اقدام کنیم که شعور ازدواج پیدا کرده ایم ، شعور به معنی درک ، شناخت درست و آمادگی برای ازدواج …. اگر شما به این سطح از آگاهی رسیده اید که ازدواج موفق نیاز به کسب آگاهی دارد کتاب ازدواج ممنوع مناسب شماست .

كتاب رمان

دانلود رایگان مشاوره قبل از ازدواج

كتاب اندروید

كتاب پزشكي

دانلود كتاب تاريخي

کتاب اجتماعي سياسي

دانلود كتاب كودكان

كتاب علوم غريبه

كتاب علمي دانشگاهي

دانلود كتاب موفقيت

كتاب تجارت الكترونيك

دانلود كتاب كامپيوتر

آموزش زبان خارجي

كتاب متفرقه

دانلود كتاب مذهبي

دانلود كتاب شعر

دانلود كتاب ادبيات

دانلود كتاب ورزشي

دانلود كتاب هنر

كتاب جغرافيا و نقشه

كتاب بانوان و زيبايي

كتاب نقد و بررسي

فيلمنامه و نمايشنامه

كتاب مديريت

كتاب زبان اصلي

دانلود كتاب صوتي

كتاب گوشي موبايل

كتاب فلسفه و منطق

كتاب رشته برق

فال حافظ

انجمن

بانک مقاله

شطرنج آنلاین

استخاره با قرآن

تست هوش آنلاین

گروه یاهو تک بوک

تست شخصیت شناسی

دانلود رایگان مشاوره قبل از ازدواج

داروخانه همراه تینا طب

خرید کتاب

خرید گیفت کارت

چت روم

مهاجرت به کانادا

دانلود آهنگ جدید

دانلود فیلم ایرانی

دانلود آهنگ ایرانی

علوم غریبه

اوج یادگیری

داروخانه آنلاین آرتان

دانلود آهنگ جدید

اقدام پژوهی

دانلود آهنگ جدید

تور لحظه آخری

برای دریافت نرم افزار های مورد نیاز مطالعه کتاب ها با لینک مستقیم بر روی اینجا کلیک کنید.

دانلود کتاب اندروید با من حرف بزن ۳٫۲۹/۵ (۶۵٫۷۱%) ۷ امتیازs محتوای کتاب اندروید « با من حرف بزن » شامل موارد زیر است : √ مقدمه √ غبار غروب √ در انزوای جنایت √ کاروان فریاد √ سلام بر عشق √ با من […]

دانلود کتاب اندروید تحجرگرایی ۳٫۶۰/۵ (۷۲٫۰۰%) ۵ امتیازs فهرست کتاب اندروید تحجرگرایی : مقدمه گفتار اول:ماهیت علوم دینی و پیوند آن با اخلاق(۱) گفتار دوم: ماهیت علوم دینی و پیوند آن باخلاق (۲) گفتار سوم: ماهیت علوم دینی و پیوند آن با اخلاق (۳) […]

دانلود کتاب اندروید محبت زنان و کودکان در سیره پیامبر ۳٫۶۴/۵ (۷۲٫۷۳%) ۱۱ امتیازs خانواده یکی از بنیادی ترین نهادهای اجتماعی است. هر چند خانواده جامعه کوچکی به شمار می آید، ولی از آن جهت که هر جامعه بزرگ از مجموعه خانواده ها فراهم […]

عرفا و بزرگان دین دستورالعمل ها و اذکار مختلفی را پیرامون دعا برای رفع مشکلات و گرفتاری های دنیوی و سلوکی و نیز برآورده شدن حاجت بیان نموده اند که در ادامه بررسی می نماییم.

با رعایت یکسری نکات مهم می‌توان به خوشبختی و رضایت از زندگی دست یافت. در این مطلب موانع دستیابی به این هدف معرفی می‌شوند.

تحقیقات جدید نشان میدهد که با افزایش میزان مصرف میوه و سبزیجات در وعده غذایی خود خطر ابتلا به افسردگی و ذهن بالینی را میتوان کاهش داد.

تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید
نقشه سایت


pdfDownloads-icon


کتاب pdfDownloads-icon

مشخصات کتاب کتاب مشاوره‌ی پیش از ازدواج نوشته دکتر محسن دهقانی فاطمه میرمحمدی نوشته دکتر محسن دهقانی

ناشر: نشر نی
تاریخ نشر:..

دانلود هاتگرام مارکت ویندوز تبلیغات متنی ارزان انجام پروژه متلب سفارش رپورتاژ آگهی خرید رپورتاژ اگهی حذف اکانت اینستاگرام دانلود کتاب از آمازون خرید رپورتاژ اگهی خرید بک لینک ارزان خرید بک لینک ارزان —— خرید بک لینک ارزان گت بلاگز

کاملترین پک روانشناسی و مشاوره

 

قبل ازدواج

30 مشاوره اول رایگان و بقیه درون چرداخت میباشد

دانلود رایگان مشاوره قبل از ازدواج

علل آمار بالای طلاق و راههای جلوگیری از آن توصیه هایی برای باز شدن بخت دخترانراهکارهایی جهت آماده شدن برای ازدواجمجردها همیشه دوست دارند بدانند ازدواج چگونه است و چطور می‌توانند پس از ازدواج تغییر کنند…. آیا عشق در نگاه اول واقعیت داردزن مطلوب مردهای ایرانیمهارت های لازم برای مردانی که قصد ازدواج دوم دارنددر وقت عاشقی مشورت کنید این تعهد بلندمدت را جدی بگیرید داشتن فاصله سنی زیاد خوب نیست همه چیز درباره سوالهای شب خواستگاری رایج ترین باور های غیر منطقی در مورد انتخاب همسر مسئولیت پذیری در زندگی مشترک وقتی تفاوت‌ها جغرافیایی می‌شود آیا بله را بگویم یا نه آیا روش سنتی جوابگوی ازدواج‌های امروزی هست ازدواج در اولویت نیست با روشهای زیر برای ازدواجتان پول پس‌انداز کنید. تلنگرهای قبل از ازدواج را جدی بگیریدمعیارهای ازدواج زنان در سنین مختلفچطور برای ازدواج تان تصمیم درست بگیرید نکاتی مهم برای ازدواج با یک مطلقهرایج‌ ترین باورهای نادرست درباره ازدواجدخترانی که از ازدواج می‌ترسند این مطلب را بخوانندچرا بعضی از دختران هنوز مجردندجواب رد شنیدن دخترها از خواستگارشاناصلی‌ ترین شاخصه‌های بیماری روانی در همسر آینده تانآرایش میکنم تاشوهر پیداکنمبه این مردان با احتیاط نزدیک شویددلایل اصلی شکست خوردنتان در خواستگاریاحساسی که با عشق اشتباه گرفته می شودو…..

 

توضیحات:
جذابیت
معمولا اولین عنصر محرک برای آشنایی با یک نفر جذابیت اوست. جذابیت در آغاز و گسترش آشنایی زن و مرد تاثیر به سزایی دارد. در مطالعات انجام شده این نتیجه بدست آمده است که جذابیت ظاهری بیشترین تاثیر غیرمنطقی را بر اکثریت افراد دارد و یکی از مهمترین شاخصه هایی است که در تعداد افراد خواستار ازدواج با فرد تاثیر دارد. در نگاه اول جذابترین افراد به احتمال زیاد افرادی گرم، حساس، مهربان، به روز و با کفایت هستند. در یک مطالعه بین فرهنگی که سی و سه فرهنگ در نقاط مختلف جهان را در بر می گرفت، ظاهر فیزیکی در همه ی موارد به عنوان جذابترین عامل توسط مردان ذکر شده بود، در حالی که خانمها به دور نمای مالی مردان و بلندپروازی آن ها یا سخت کوشی و جدی بودن آن ها توجه می کردند.

 عنوان کتاب:  ازدواج ( آموزش پیش از ازدواج)

نویسنده: مهدی میرمحمد صادقی

دانلود رایگان مشاوره قبل از ازدواج

موضوع کتاب: موفقیت در زندگی مشترک

 نوع فایل: pdf

 تعداد صفحات: ۱۹

 منبع: کارنیل، مرکز رایگان کتاب موفقیت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

© استفاده از مطالب نیلبوک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت کارنیل است.


دانلود مستقیم و رایگان کتاب ازدواج ( آموزش پیش از ازدواج)Downloads-icon

گیسوم سامانۀ سفارش و پیگیری تهیۀ کتابه. شما سفارش میدین و ما اگر کتاب رو داشتیم یا تونستیم پیدا کنیم، شرایط خرید کتاب رو براتون فراهم می‌کنیم.

دانلود رایگان مشاوره قبل از ازدواج
دانلود رایگان مشاوره قبل از ازدواج
0

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *