دسته‌ها
Uncategorized

دکتر روانشناس نوجوان در مشهد

دکتر روانشناس نوجوان در مشهد
دکتر روانشناس نوجوان در مشهد

یا نام متخصص را جستجو کنید

روانشناس کیست؟

روانشناس کسی است که فرایندهای ذهنی و رفتار انسان‌ها را از طریق مشاهده، تفسیر و ثبت نحوه ارتباط افراد با یکدیگر و محیط پیرامون‌شان، بررسی می‌کند. روانشناسان سعی دارند که سلامت و رفاه ذهنی همه افراد، اعم از خانواده‌ها، گروه‌ها و جوامع مختلف را تضمین کنند.

روانشناس، یک متخصص آموزش‌دیده است که در زمینه تحقیقات، آزمایشات و رسیدگی به چالش‌های عاطفی و روانی بیماران فعالیت می‌کند. مشاور و روانشناس خوب در هر زمینه ای می تواند خدمات خود را در مراکز مشاوره، بیمارستان ها یا مطب متخصص ارائه کنند. برخی مراکز به شکل اختصاصی مرکز مشاوره ازدواج هستند.

روانشناسان خدمات متنوعی را به مردم ارائه می‌کنند:دکتر روانشناس نوجوان در مشهد

تحصیلات و مدرک روانشناسان

اخذ مجوز کار، مستلزم داشتن مدرک دکترا (Ph.D. ،Psy.D. و Ed.D.) و گذراندن یک دوره دو ساله در یک مرکز خدمات بالینی است. روانشناسان، بیش از هر متخصص دیگری در زمینه روانشناسی و خدمات روان درمانی، تحصیل کرده و آموزش می‌بینند. دکتر روانشناس خوب می تواند با تخصص خود مسائل زیادی را حل کند.

از زیرشاخه های اصلی روانشناسی در ایران، می‏توان روانشناسی بالینی و روانشناسی عمومی و روانشناسی کودکان استثنائی را نام برد.

روانشناس بالینی

فعالیت اصلی روانشناسان بالینی شامل تست‏ های روانشناسی، ارزیابی و تشخیص مشکلات روانی، روان درمانی، تحقیق در زمینه کشف راه‌های بهبود سلامتی، تدریس و مشاوره می‌شود. روانشناسان بالینی در اماکن مختلف، از جمله بیمارستان‎ها، کلینیک‌های بهداشت روانی، مطب‌ها، مدارس ابتدایی و متوسطه، برنامه‌های توانبخشی کارکنان و شرکت‌ها فعالیت دارند. روانشناسان بالینی می‏توانند در زمینه های کودک و نوجوان و یا خانواده، آموزش‏ های تخصصی لازم را ببیند و در هر یک از این حیطه ها، تخصصا مشغول به کار درمان شوند.

سایت پزشک خوب با استفاده از بهترین روانشناس در هر شهر، مشاوره روانشناسی را برای حل معضلات و اختلالات مراجعان به کار می گیرد. در همین راستا لیست روانشناسان در هر شهر قابل مشاهده و انتخاب است.

معرفی تخصص روانشناسی و مشاوره نوجوان

اگر در حال خواندن این متن هستید احتمالاً پدر، مادر، معلم یا حتی خود یک نوجوان می‌باشید. هر کدام از این موارد که باشید، احتمالاً رفتارهای غیرقابل پیش بینی و بی‌ثبات، احساساتی که ناگهان مانند طوفان ظاهر می‌شوند و هویت‌های متفاوتی که به سرعت عوض می‌شوند، شما را سردرگم کرده‌اند.

روانشناسی نوجوان چیست؟

روانشناسی نوجوان حوزه‌ای است که در آن روانشناس بالینی یا مشاوره می‌تواند کسب تخصص کند. روانشناسان حیطه نوجوان عموماً به کودکان بین 12 تا 18 سال ارائه خدمت می‌کنند، اما در بعضی موارد کودکانی با سن کمتر یا افرادی پس از دوره نوجوانی را نیز مورد معالجه قرار می‌دهند.

درمان نوجوانان نیازمند درک بالایی از مراحل رشد انسان است. در عین حال باید از آن دسته عوامل اجتماعی و فرهنگی که بر رفتار نوجوان تأثیرگذار است نیز آگاهی داشت و از تأثیرات خانواده و نقش نوجوان در خانواده وی نیز مطلع بود. روانشناسان حیطه نوجوان عموماً بر مشکلاتی تمرکز دارند که در دوره‌ های رشدی رایج هستند. بسیاری از روانشناسان مشکلاتی نظیر مسائل عاطفی یا اجتماعی، آسیب‌های بیولوژیکی، نقایص شناختی و استرس ناشی از تغییرات مربوط به رشد نوجوان را تشخیص داده و درمان می‌کنند. درعین حال، روانشناسان امور نوجوان با معضلات مهمی در حوزه سلامت روان، مانند روان پریشی، اختلالات عصبی و شخصیتی نیز سروکار دارند.

بعضی روانشناسان امور نوجوان به طور ویژه، قشر خاصی را درمان می‌کنند. برای مثال، می‌توان به دانش‌آموزان توان یاب، مبتلایان به اوتیسم، یا نوجوانانی که مورد آزار یا بی‌توجهی قرار گرفته‌اند اشاره کرد.

اهداف روانشناسان نوجوان

هدف اصلی روانشناسی نوجوان، ترویج ضرورت آگاهی یافتن از آن دسته مسائل مربوط به رشد انسان، عوامل اجتماعی-فرهنگی و تاثیرات بیولوژیکی است که باعث می‌شوند سلامت روانی نوجوانان دچار مشکل شود.

روانشناسان نوجوان در صورت کسب این آگاهی می‌توانند راهکارهایی جهت بهبود بهزیستی و رفتار نوجوانان در زمینه زندگی روزمره، تحصیل، و تعامل با خانواده را ارائه دهند.

وظیفه یک روانشناس نوجوان چیست؟

وظایف مربوط به یک روانشناس امور نوجوانان بسته به محیط کار و سطح تحصیلات روانشناس متفاوت است.

برای درمان نوجوانان، روانشناسان در این حوزه تخصصی ابتدا نسبت به سنجش وضعیت روانی و سپس ایجاد راهکارهای مداخله (مثل مدیریت رفتار) و برنامه‌های پیشگیری (مثل پیشگیری از زورگویی و قلدری) اقدام می‌کنند.

به علت چند بُعدی بودن مشکلات عدیده‌ای که در طول سال‌های نوجوانی پدیدار می‌شود، روانشناسی نوجوان عموماً شامل مشاوره و همکاری با دیگر متخصصینی است که با نوجوانان کار می‌کنند.

پزشکان متخصص کودکان، یا دیگر افراد مشغول در حوزه پزشکی، ماموران ناظر بر نوجوانان بزهکار، و مسئولین مدارس دولتی و خصوصی از زمره‌ی این افراد به شمار می‌آیند.

روانشناسان امور نوجوان می‌توانند در چارچوب مدارس به کار گرفته شوند تا برای نوجوانانی که دارای نیازهای ویژه می‌باشند خدمات سنجشی و درمانی ارائه کنند.

در این بافت، روانشناسان می‌توانند به صورت انفرادی با دانش‌آموزان توان یاب کار کنند تا تسلط آنها بر احساسات خود را بهبود بخشیده، مهارت‌های اجتماعی آنان را توسعه داده و یا اختلالات رایج در دوران کودکی مانند افسردگی، بیش فعالی، یا اوتیسم را درمان کنند.

روانشناسان شاغل در مدارس ممکن است با مددکاران اجتماعی، مدرسین، یا دیگر پرسنل مدارس نیز همکاری داشته باشند تا طرح‌های مداخله‌ای یا پیشگیرانه ایجاد کنند و سلامت اجتماعی، عاطفی، یا جسمی دانش‌آموزان را بهبود ببخشند.

بسیاری از روانشناسان امور نوجوانان برای موسسات دولتی یا خصوصی، مثل group home، مراکز اصلاح و تربیت نوجوانان، یا مراکز درمانی کار می‌کنند. روانشناسانی که در این محیط ها کار می‌کنند بر اصلاح و مدیریت رفتار تمرکز دارند.

به نظر می‌رسد اکثریت مراجعه‌کنندگان در محیط های سازمانی متشکل از نوجوانانی هستند که دارای سابقه استعمال مواد مخدر یا الکل، اختلال گوارشی، یا سوءپیشینه قضایی می‌باشند. لذا در چنین بافتی، روانشناسان نوجوان باید آموزش و تخصص ویژه‌ای در زمینه اعتیاد، جرم و یا بدرفتاری نیز داشته باشند.

راه اندازی مطب خصوصی نیز گزینه‌ای دیگر برای آن دسته از روانشناسان بالینی است که در زمینه ارائه خدمات به نوجوانان تخصص دارند.

در این چارچوب، تمرکز اصلی بر حوزه تشخیص و درمان اختلالات روانی می‌باشد. همچنین ممکن است روانشناسان امور نوجوان تست شخصیت یا هوش انجام دهند تا آگاهی بیشتری نسبت به نیاز نوجوان پیدا کنند.

آنگاه بر اساس یافته‌های چنین تست‌هایی، روانشناس بالینی می‌تواند برنامه‌ای درمانی را طراحی و اجرا کند. این برنامه، بسته به نیاز کودک، می‌تواند به شکل درمان انفرادی، گروهی، یا خانوادگی باشد. این نوع درمان به گرایش نظری روانشناس نیز بستگی دارد. در بعضی کشورها، روانشناسانی که هم سطح پزشکان هستند می‌توانند دارو تجویز کنند.

دکتر سیده نرگس گلستان 

دکتر سیده مریم مشیریان فراحی 

دکتر الهام اقراری 

باران دهقان 

دکتر نگار فرهنگ 

حمید سعیدی 

دکتر سحر خیاط باشی 

دکتر روانشناس نوجوان در مشهد

اعظم زوار 

علی اعظم رجبیان 

سیده فاطمه نجفی 

تمامی آدرس ها را بر روی نقشه می توانید مشاهده کنید

loading…

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

وکلیل آباد، بین وکیل آباد 13 و 15، پلاک 239

تلفن : 36013837

آیا اطلاعات اشتباه یا قدیمی است! اینجا کلیک کنید

⚠️اطلاعات درج شده در این صفحه صرفا بازنشر شده از سایت نظام پزشکی و یا جمع آوری شده از اینترنت است و دکتریاب تایید کننده صحت آن نیست و لذا بهتر است کاربر قبل از مراجعه تحقیقات بیشتری جهت اطمینان انجام دهد. قوانین و تذکرات

پسرم نه ماهشه.شب ها نميخوابه.همسرمو از پا در آورده.شب تا صبح اگه بخواد بخوابه ناله و گريه ميکنهدکتر روانشناس نوجوان در مشهد

سلام پسري دارم کلاس اول .خيلي پيش فعاله خيلي اذيت ميکنه نکلت زبان شديد هم گرفته هر سه نوع رو .نميدونم چکار کنم

سلام خانم دکتر سلطاني فر کدوم بيمارستان ويزيت ميکنن؟خيلي سريع لازم دارم

لطفا کمی لبخــند بزنیــد 😉

دکتریاب، درحال پردازش درخواست شما 😍 است

🖐 اگر به دکتر عاطفه سلطانی فر مراجعه داشته اید، لطفا نظـر خود را اعلام کنید

حالت شما بعد از مراجعه به پزشک

لیست مراکز مشاوره مشهد و استان خراسان رضوی را در اینجا بر شما مهاطب عزیز مجله هوش کالا گرد آورده ایم. مراکز معرفی شده از بهترین کلینیک های مشاوره و روانشناسی کودک ، ازدواج ، اعتیاد ، تحصیلی ، مشکلات زناشویی و… می باشد. اگر به دنبال روانشناس خوب در مشهد هستید ، از لیست زیر انتخاب نمایید.

پیشنهاد ما

کلینیک روانشناسی و مشاوره کریمی نسبمدیریت :افسانه کریمی نسب خدمات :خانواده درمانی.زوج درمانی، مشاوره قبل از ازدواج به همراهروان درمانی اختلالات خلقی و اضطرابی”وسواس و…آدرس:بین میدان هاشمیه و پیروزی ۴۰، پلاک۳۲، ساختمان حیات،طبقه۱تلفن پذیرش :۰۹۳۰۸۴۹۹۷۱۵در این مرکز خدمات آنلاین نیز ارائه می گردد.

تاکنون بخشی از مراکز مشاوره مشهد را معرفی کردیم. در ادامه نیز مابقی مطب های مشاوره روانشناسی خوب مشهد شامل مراکز دولتی و خصوصی ، که خدمات مشاوره کودک ، نوجوان ، ازدواج ، روان تنی ، طلاق ، تحصیلی، اضطراب ، افسردگی و غیره را ارائه می دهند معرفی می کنیم.

هم چنین می توانید لیست مراکز مشاوره در تهران را مشاهده نمایید.دکتر روانشناس نوجوان در مشهد

اگر شما روانشناس شاغل در خراسان رضوی و مشهد هستید و اسم و آدرس کلینیک خود را در این لیست مشاهده نمی کنید. بر روی ثبتنام کلیک نمایید.

مرکز روانشناسی سیب

آدرس :

بلوار وکیل آباد ، وکیل آباد ۱۹ ، نبش عدل ۹،

تلفن پذیرش :

۳۶۰۱۷۱۹۳

کلینیک روانشناسی روان پژوه

آدرس :

، بلوار وکیل آباد. ابتدای بلوار هفتم تیر، پ ۱.

تلفن پذیرش :

۰۵۱۳۸۶۴۰۲۱۲

مرکز خدمات روانشناختی صبا

آدرس :

 ،بین وکیل آباد ۱۹ و ۲۱،نرسیده به پل سیدرضی، ساختمان رضا

تلفن پذیرش :

۰۵۱۳۶۰۳۸۷۰۹

کلینیک مشاوره روانشناسی مشهد ( کیمیایی )

آدرس :

، بلوار سجاد، چهارراه بزرگمهر ابتدای بزرگمهرجنوبی، روبروی بانک سپه ،ساختمان سارسل

تلفن پذیرش :

۰۵۱۳۷۶۱۰۱۷۸

از نظر ما بهترین مرکز مشاوره و یا بهترین دکتر روانشناس مشهد مرکز و یا شخصی  است که صرفا توسط روانشناس و یا مشاوربا تجربه  اداره شود. مرکزی که دارای سابقه کار باشد  ، تخصصی فعالیت کند و  مراجعان آن از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشند. ما در لیست مراکز مشاوره مشهد بهترین مراکز روانشناسی  را که همگی دارای تاییده و مجوز  هستند را ذکر کردیم.

مشهد کلان‌شهری در شمال شرقی ایران و مرکز استان خراسان رضوی است. این شهر در زمان افشاریان، پایتخت ایران بود. مشهد با ۳۵۱ کیلومتر مربع مساحت، دومین شهر پهناور ایران بعد از تهران است. براساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ این شهر با ۳٬۰۰۱٬۱۸۴ تن جمعیت، دومین شهر پرجمعیت ایران پس از تهراناست.

انجمن روانشناسی ایران

آخرین تغییرات : خرداد ۲۰, ۱۳۹۹

مجله توانبخشی و مشاوره هوش کالا با انتشار مقالات عمومی ، آگاهی عموم مردم و قشر سلامت  را از خدمات رشته های روانشناسی و مشاوره و همچنین رشته های توانبخشی ( فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی ، بینایی سنجی ، ارتوپد فنی ) بالا می برد.

این وب سایت مسئولیتی در قبال کیفیت مراکز معرفی شده ندارد. لذا قبل از مراجعه بررسی های لازم را به عمل آورید.

بهترین روانپزشک برای نوجوانان که در مشهد مطب خود را افتتاح کرده و به صورت تخصصی و با روش های روز دنیا نوین ترین راه های درمانی را ارائه می دهد.

گاه شنیده ایم که می گویند مسن های این رشته بهتر از نوجوانان. انها بهتر متوجه می شوند زیرا دو تا پیراهن بیشتر پاره کرده اند.

درست است که تجربه بالایی دارند اما تفاوت نسل ها و مشکلات را هم دست کم نگیرید.

نوجوانان این روز ها صدایشان از اینکه کسی متوجه حرف هایشان نمی شود بسیار گله می کنند.

برای درمان و شنیدن این حرف ها مطب روانپزشک مشهد را برای یک بار امتحان کنید تا نوجوانان کشور را از این تفاوت دیدگاهی نجات دهیم.دکتر روانشناس نوجوان در مشهد

پشتیبانی: 09909675313

حقوق مادی و معنوی این سایت وابسته به مرکز روان شناسی آرامش ماندگار می باشد.

در آدرس مرکز مشاوره و روان شناسی مشهد روانشناس بالینی با بررسی وضعیت کودک و نوجوان تان بهترین مدل درمان روانشناختی را برایش پیشنهاد می دهد.

در گذشته اطلاعات (۱۱۸) هر شهر، مهمترین مرجع برای یافتن شماره های مراکز درمانی بود. هر چند مشکلی که در این روش وجود داشت این بود که اطلاعاتی از درمانگر ارائه نمی کرد و تنها آدرس بود و شماره که به جزئیات مرتبط با مرکز پرداخته نمی شد. یعنی اگر می خواستیم به دنبال آدرس بهترین روانشناس کودک مشهد بگردیم، ۱۱۸ قادر نبود بهترین ها را انتخاب کند و تنها نزدیکترین شماره را در اختیارمان قرار می دهد. امروز با توسعه روش های الکترونیک، اکثر کارهای ما به روش های وابسته به اینترنت انجام می گیرند. مراجعه به روانشناسان و پزشکان متخصص نیز از این قاعده مستثنی نبوده و امروزه استفاده از روش های الکترونیک، در تمام دنیا برای معرفی متخصصین کاربرد دارد. سایت با ارائه امکان دسترسی به آدرس بهترین روانشناس کودک مشهد شرایط دریافت درمان را برای مراجعین آسان کرده است.

در مرکز مشاوره و روان شناسی از انواع روش های روز دنیا برای درمان مشکلات کودکان استفاده می شود. شایع ترین اختلالات روانی قابل درمان با کمک روانشناس کودک مشهد عبارت اند از:

روانشناس بالینی در مرکز مشاوره و روان شناسی مشهد بهترین روش های درمان روانشناسی، روان درمانی، نوروتراپی، بازی درمانی، گفتاردرمانی، طرحواره درمانی، دارو درمانی (روانپزشکی) و… را برای حل مشکلات کودک و نوجوان پیشنهاد می کند. نوع درمان با توجه به شرایط کودک تعیین شده و در مرکز خدمات به صورت کامل ارائه می شود.

برای دریافت وقت مشاوره از روانشناس بالینی کودک مشهد می توانید با شماره های مرکز در ارتباط باشید.دکتر روانشناس نوجوان در مشهد

پشتیبانی: 09909675313

حقوق مادی و معنوی این سایت وابسته به مرکز روان شناسی آرامش ماندگار می باشد.

طراحی شده برای کودکان 3 تا 13 سال

اصل مهم در تربیت فرزند آماده کردن او برای وارد شدن به زندگی آینده و مواجه شدن با پستی ها و بلندی های آن است. والدین آگاه به این مهم توجه دارند که هر حرکت و کنش آن ها در شکل گیری و پرورش فکر و رفتار کودک موثر است. به هر میزان که آگاهی و علم والدین برای تربیت کودک بیشتر باشد به همان اندازه در این امر موفق تر خواهند بود.

بهترین روش برای این منظور کمک گرفتن از مشاوران زبده و آگاه در جهت یادگیری و شناخت اصول تربیتی و نحوه صحیح برخورد با کودک در شرایط گوناگون است.

ما در مقاله ای جاهای دیدنی مشهد را به شما معرفی کردیم. در این مطلب به معرفی مراکز مشاوره کودک در مشهد می پردازیم. شاید پیدا کردن مراکز مشاوره ای که در مورد کودک نیز خدمات ارائه دهند کمی مشکل و وقت گیر باشد. لذا در این مقاله سعی شده است تا مراکز زیربط در اختیار شما قرار گیرد:

در این مرکز جمعی از روانشناسان و متخصصان حوزه کودک نیز حضور دارند که در زمینه مشکلات رفتاری کودک و اجرای آزمون های هوش و شخصیت مشاوره می دهند.دکتر روانشناس نوجوان در مشهد

از جمله روانشناسان و روان درمانگران در حوزه کودک در این مرکز:

دکتر پریسا غفوریان نوروزی

دکتر بهمن علیمرادی

آدرس: مشهد، چهارراه آزادشهر، بین معلم ۸ و ۱۰، ساختمان پزشکان برج آبشار، طبقه ۶، واحد ۶۰۳

 

از جمله خدمات ارائه شده توسط روانشناسان این مرکز می توان به مشاوره تحصیلی، درمان افسردگی، اضطراب و وسواس کودک و همین طور بازی درمانی اشاره کرد.

از جمله متخصصین این مرکز:

دکتر مهناز عباس زاده

دکتر سید امیر امین یزدی

دکتر فریبا مفرد

دکتر شیوا زارع زاده خیبری

دکتر حمید ذوالفقاری

آدرس: آدرس: مشهد، بلوار وکیل آباد، خیابان صیاد شیرازی، تقاطع صیاد و پیروزی(به سمت بلوار لادن)، پلاک 17

تلفن: 38944491-051

روانشناسی کودک با تکیه بر روان درمانی و بازی درمانی، درمان اضطراب و مشکلات یادگیری در این مرکز توسط:

دکتر فائزه فکور

دکتر حسین سلیمان پور مقدم

دکتر آزاده عطاری

دکتر سکینه سلطانی

دکتر سپیده پورحیدری صورت می گیرد.

آدرس: مشهد، خیابان سناباد، مقابل خیابان پاستور، ساختمان پزشکان مهر، طبقه دوم

تلفن: 38418626-051

 

خدمات ارائه شده توسط کارشناسان این مرکز شامل: مشاوره و روان درمانی، درمان اضطراب، وسواس، مشاوره گروهی کودکان، بازی درمانی و سنجش هوش می باشد.

روانشناسان این مرکز:

دکتر علی پژوهنده

دکتر فریبا قلعه نوی

دکتر مهناز شیرازی

دکتر مرضیه ذبیحی

دکتر تینا خودی

آدرس: مشهد، بلوار وکیل آباد، ابتدای هفت تیر، پلاک 1، واحد 2

تلفن: 38694055-051

 

این مرکز دوره های تخصصی درمان CBT برای کودکان و بزرگسالان برگزار می کند. همچنین به درمان اختلالات رفتاری، وسواس و همین طور انجام تست هوش می پردازد.دکتر روانشناس نوجوان در مشهد

از جمله روان شناسان این مرکز می توان دکتر پروانه مجد را نام برد.

آدرس: مشهد، بین سناباد 58 و 60، طبقه 2، کلینیک طراوت

تلفن: 38460011-051

 

آدرس: مشهد، پنج راه سناباد، به طرف آبکوه، پلاک 29

تلفن: 38459491-051

روانشناسان این مرکز که در زمینه برنامه ریزی آموزشی و آموزش خلاقیت به کودک فعالیت دارند:

دکتر حمیدرضا یوسفی

دکتر محمدرضا صفاریان طوسی

 

روانشناسان و متخصصان این مرکز که به درمان افسردگی، وسواس و اضطراب کودک می پردازند:

دکتر جواد ناصح

دکتر محمدرضا رفتار

آدرس: مشهد، آزادشهر، امامت7، پلاک 104

تلفن: 36073033-051

این مرکز مشاوره به مدیریت دکتر افسانه کریمی نسب به انجام مشاوره کودک و نوجوان و همچنین درمان اختلالات خلقی و اضطرابی کودک می پردازد.

آدرس: مشهد، بین وکیل آباد 22 و 24، ساختمان پزشکان ابن سینا، واحد 6

تلفن: 38516190-051

 

این مرکز به مدیریت مصطفی مروارید فعال می باشد.

آدرس: مشهد، خیابان چمران، چمران 13، پلاک 21

تلفن: 38521521-051

 

به مدیریت ولی ا… نیکنام دایر می باشد.

آدرس: مشهد، خیابان جلال آل احمد، جلال 30، پلاک 134

تلفن: 38929543-051

 

روانشناسان این مرکز که در حوزه کودک نیز به انجام مشاوره می پردازند:

دکتر فاطمه کوکبی

دکتر علیرضا یوسفی

آدرس: مشهد، خیابان امامت، امامت 1

تلفن: 36080216-051

 

دکتر زهرا جهانبخش

آدرس: مشهد، بین وکیل آباد 19 و 21، نرسیده به پل سیدرضی، ساختمان رضا

تلفن: 36038709-051

دکتر ملیحه رضایی

آدرس: مشهد، خیابان ابن سینا، ابن سینا 6/1، ساختمان آراد

تلفن: 38464555-051

 

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بزرگمهر، ابتدای بزرگمهر جنوبی، روبروی بانک سپه، ساختمان سارسل

تلفن: 37610178-051

 

 

آدرس: مشهد، نبش احمدآباد 7، مجتمع پزشکان گوهرشاد

تلفن: 09150703239

 

این مرکز روانشناسی به مدیریت دکتر احسان زینلی فعالیت می کند.

در این موسسه دوره های تربیتی نیز برگزار می شود. همچنین مشاوره برای درمان افسردگی، استرس و اضطراب به کودک صورت می گیرد.

آدرس: خیابان سجاد، بین بهار و بزرگمهر، مجتمع تندیس، طبقه 4، واحد 403

تلفن: 37664178-051

 

آدرس: مشهد، خیابان احمدآباد، بین بهشت و پاستور، ساختمان پزشکان 85، واحد 204

تلفن: 38420301-051

ارائه مشاوره کودک و نوجوان، انجام مشاوره های گروهی، مشاوره جهت درمان اختلالاتی مثل ترس و وسواس کودک نیز در مرکز روانشناسی بیات انجام می شود.

آدرس: خیابان سناباد، بین سناباد ۵۸ و ۶۰

تلفن: 38460033-051

 

آدرس: مشهد، بین وکیل آباد 16 و 18، شماره 226/1

تلفن: 38833737-051

 

 

انجام مشاوره به کودک و خانواده در زمینه تحصیل کودک، رفع اضطراب و ترس در این مرکز انجام می شود.

آدرس: مشهد، انتهاى امامت١٣، ابتداى آزادى١٤، پلاك٨

تلفن: 36012099-051

 

 

ارائه مشاوره در زمینه کودک و نوجوان، مشاوره تحصیلی، انجام تست های هوش و برگزاری کلاس های آموزشی والدین از جمله فعالیت های این مرکز است.

آدرس: مشهد، بلوار پیروزی، روبروی پیروزی 49، ساختمان پزشکان پریرخ، طبقه اول، واحد 9

 

 

علی آگاهی

آدرس: مشهد، خیابان چمران، چمران 9، پلاک 29، ساختمان نشان سلامت

تلفن: 38383193-051

 

در این مرکز علاوه به انجام مشاوره برای رده سنی کودک و نوجوان، تست های هوش و شخصیت نیز

گرفته می شود.
آدرس: مشهد، احمدآباد، بلوار ماصدرا

تلفن: 38516190-051

 

 

از دیگر روانشناسان در حوزه کودک و خانواده می توان به متخصصین زیر اشاره کرد:

 

سمانه طالبی

آدرس: مشهد، بین پیروزی 78 و میدان لادن، پلاک 28

تلفن: 35024035-051

 

سعید خزاعی آرام

آدرس: مشهد، خیابان معلم، بین معلم 43 و 45، پلاک 673

تلفن: 09152094116

 

 

فرزانه یزدانفر

آدرس: مشهد، پنجراه سناباد، روبروی البسکو، ساختمان پزشکان مهر

تلفن: 38427634-051

 

محمد صابری

آدرس: مشهد، نبش وکیل آباد 9، ساختمان خاتم

تلفن: 36090904-051

 

نرگس سلطانی

آدرس: مشهد، بلوار احمدآباد، احمدآباد7، نبش خیابان قائم

تلفن: 09370805053

 

 

همچنین می توانید برای انجام مشاوره تلفنی در زمینه تربیت کودک با مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق شماره تلفن 9099075228  از هرجای کشور تماس حاصل کنید.

 

امید به اینکه مطلب فوق توانسته باشد نیاز شما را در زمینه آشنایی با مراکز و روانشناسان کودک برطرف کرده باشد.

 

 

به اشتراک بگذارید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرستادن دیدگاه

شهر مشاغل کارالند در طبقه سوم برج اداری آرمیتاژ گلشن، امکان کسب تجربه کار در شرایطی نزدیک به واقعیت و البته با محوریت بازی را برای کودکان 3 تا 12 سال فراهم می آورد.

آدرس : مشهد مقدس، بلوار هفت تیر، نبش خیابان گلشن، برج آرمیتاژ گلشن طبقه سوم

تلفن تماس : 38335300-051

ساعت کاری : 10:30 صبح الی 23

معرفی مشاغل و غرفه های کارالند

قصه صوتی کودکانه

جا های دیدنی مشهد

خرید بلیط

تست هوش چندگانه گاردنر

درباره ما

تماس با ما

کلیه حقوق برای شرکت توسعه بازیهای نوین آفرین(تبنا) محفوظ می باشد © 1396-1397 توسعه : آروسافت

شهر مشاغل کارالند در طبقه سوم برج اداری آرمیتاژ گلشن، امکان کسب تجربه کار در شرایطی نزدیک به واقعیت و البته با محوریت بازی را برای کودکان 3 تا 12 سال فراهم می آورد.

آدرس : مشهد مقدس، بلوار هفت تیر، نبش خیابان گلشن، برج آرمیتاژ گلشن طبقه سوم

تلفن تماس : 38335300-051

ساعت کاری : 10:30 صبح الی 23

معرفی مشاغل و غرفه های کارالند

قصه صوتی کودکانه

جاده های دیدنی مشهد

خرید بلیط

تست هوش چندگانه گاردنر

درباره ما

تماس با ما

کلیه حقوق برای شرکت توسعه بازیهای نوین آفرین(تبنا) محفوظ می باشد © 1396-1397 توسعه : آروسافت

مرکز مشاوره مشهد را در سایت مرکز مشاوره مکث را می توانید کمی پایین تر پیدا کنید. در ادامه به شما مردم عزیز ساکن مشهد خواهیم گفت که چگونه یک مرکز مشاوره خوب در مشهد را پیدا کنید. همچنین چگونه می توانید به دنبال بهترین خدمات از مراکز مشاوره در شهر خود یعنی مشهد باشید. از آنجایی که پیدا کردن بهترین مراکز مشاوره و دسترسی به آنها یکی از دغدغه های مردم مشهد بوده است، از این رو مرکز مشاوره مکث لیست و آدرس مراکز مشاوره مشهد را جهت تسهیل در اختیار شما قرار می دهد.

همچنین برای مشاوره آنلاین یا مشاوره تلفنی با روانشناس در تهران شما می توانید با مرکز مشاوره مکث به این شکل ارتباط برقرار کنید. ابتدا شماره واتساپ 09351671664 را سیو کنید، سپس به این شماره پیام دهید و در آخر وقت مشاوره خود را مشخص کنید. همراه شما هستیم برا حل کردن مشکلاتی که در قسمت پایین ذکر شده است:

مرکز مشاوره مکث در تهران (آنلاین)

مشاوره فردی به تمام مشکلاتی که یک فرد ممکن است در آن حال خوبی را تجربه نکند گفته می شود که درمانگر سعی می کند با دادن بینش و راهکار مشکلات را برای فرد بسیار کمتر از قبل بکند.دکتر روانشناس نوجوان در مشهد

معمولاً افراد در روابط بین فردی خود دچار مشکل می شوند و دلیل آن نبود شناخت کافی از خود و طرف مقابل است، در اینجاست که مشاور یا روانشناس به فرد کمک می کند تا ارتباط موثری با فرد مقابل به دست آید.

یکی از سخت ترین اتفاقات برای یک فرد می تواند تجربه خیانت همسر یا نامزدش باشد که شوک بسیار بزرگی است، ولی امکان خلاصی از این شرایط بد با کمک مشاوره متخصص در زمینه مشاوره خیانت و مداخله در خیانت وجود دارد. پس امید داشته باشید و سعی کنید بدانید که در زندگی هر فردی شوکهای وارد می شود ولی می تواند مدلهای آن متفاوت باشد.

مشاوره کودک می تواند شامل تمام مشکلاتی که یک کودک دارد باشد مانند اضطراب جدایی، بیش فعالی، کمبود توجه و تمرکز، شب ادراری، لج بازی و بسیاری از موارد دیگر.

مشاوره پیش از ازدواج می تواند مهمترین مشاوره زندگی یک فرد در طول زندگیش باشد چرا که وارد یک رابطه بسیار بلند مدت می شود و در صورت انتخاب اشتباه فرد دچار مشکلات بسیار عمیق و شدیدی می شود پس مشاورین ما با انجام تست ها و شخصیت شناسی میزان درصد موفقیت شما در زندگی را برای شما مشخص می کنند.

همیشه قبل از انتخاب طلاق راهی برای جلوگیری وجود دارد و در صورت انتخاب نهایی برای جدایی هم راهکارهای برای بهتر جدا شدن با آسیب کمتر هست، پس بهتر از پیش از طلاق با یک مشاور خوب صحبت کنید.

معمولاً مشاوره های خلقی مثل افسرگی، اضطراب و وسواس نیاز به جلسات مشاوره ای بیشتری دارد پس در صورت درخواست مشاوره باید کمی صبور باشید و همراه با روانشناس خود پیش بروید.

نوجوانان در دوران پر استرس امروز با تفاوت های بسیار که نسبت به گذشته اتفاق افتاده است شرایط خاصی را تجربه می کنند. مشکلاتی مثل خود ارضایی در نوجوانان، پرخاشگری، توجه نکردن به درس، اعتیاد به بازی های آنلاین، مواد مخدر از جمله آسیب های شرایط امروز بعضی از نوجوانان است که می تواند شرایط آتی آنها را به خطر بیاندازد.

این مراکز مشاوره در مشهد امکان برقراری ارتباط حضوری با مراجعین خود را دارند.

مراکز مشاوره ای که اسم مرکزشان ثبت نشده است می توانند با مرکز مشاوره مکث تماس حاصل کنند.

در صورتی که رفت و آمد برای شما سخت می باشد، می توانید به صورت تلفنی یا آنلاین برای گرفتن مشاوره با مرکز مشاوره روانشناسی مکث ارتباط برقرار کنید.

مشاوره تلفنی و یا مشاوره آنلاین دو نوع از راهکارهایی بوده است که در چند سال اخیر به واسطه برقراری روابط اینترنتی و مجازی، پرکاربرد شده است. از این رو مرکز مشاوره مکث میتواند این امکان را برای مردم عزیز مشهد فراهم کند که بتوانند با بهترین مشاوران روانشناس در تهران به صورت تلفنی و یا آنلاین ارتباط برقرار کنند و مراجعین را به مشاوران مجرب در تهران، سراسر ایران و همچنین مشهد و حومه تهران در صورت نیاز به مشاوره حضوری ارجاع دهند. مرکز مشاوره مشهد و مرکز مشاوره مکث در خدمت شما راجعین محترم.

ازآنجایی که دوری راه و هزینه های جانبی یکی از دغدغه های مهم مردم شرق تهران برای دستیابی به یک مرکز مشاوره روانشناسی خوب با درمانگرانی مجرب بوده است؛ از اینرو مرکز مشاوره مکث با برقراری مشاوره های تلفنی و آنلاین، میزانی از هزینه های جانبی مشاوره را می کاهد و همچنین میتواند این ارتباط را در هر فرصتی که برای مراجع بهتر است، برقرار کند. به این منوال که در مراجعه های حضوری، مراجع باید زمان و وقت را از درمانگر دریافت کند و خود را با شرایط کلینیک منطبق کند اما در مشاوره های تلفنی و یا آنلاین، درمانگر ساعت هایی را که امکان برقراری ارتباط با مشاور روانشناس خود دارد را بیان میکند و هر ساعتی از شبانه روز که احساس نیاز به مشاوره گرفتن داشته باشد، میتواند با یک تماس تلفنی به مجموعه روانشناسی هدایت شود.

در درمان های روانشناسی همیشه یک مقاومت در ناخودآگاه هر فردی که میخواهد به درمان بپردازد، وجود دارد که دوری راه میتواند دلیل خوبی برای مقاومت در درمان باشد. همچنین با توجه به این که لازم است افراد هر هفته به روانشناس خود مراجعه کنند می تواند این موضوع به روند درمان آسیب بزند.

اما مشاوره های تلفنی به میزان قابل توجه ایی باعث میشوند مقاومت در درمان کاسته شود و هر زمانی که مراجع احساس نیاز به مشاوره گرفتن، صحبت کردن و نیز راهنمایی گرفتن داشته باشد، بتواند با درمانگر خود به مشاوره بپردازد.

شما در هر حالت روحی که هستید میتوانید از امکانات مشاوره تلفنی بهره مند شوید. اگر پیش از این با درمانگری به مشاوره پرداخته بوده اید، قطعاً با این نکته مواجه شده اید که در فواصل زمانی بین مراجعه اول تا دوم، قطعاً حالت های روحی متفاوتی به هر فرد دست میدهد که در آن لحظه احساس نیاز میکند با مشاور خود صحبت کند.

اما به دلیل آنکه مشاوره های حضوری هفته ایی یک جلسه و با هماهنگی کامل از روزها قبل هستند، مراجع بسیاری از احساسات خود را در طول هفته از یاد میبرد اما در مشاوره های تلفنی، به هیچ عنوان این اتفاق تکرار نمیشود و یکی از مهمترین مزیت های مشاوره تلفنی در این نکته است که مراجع در هر حالت روحی – روانی، اگر اضطراب داشته باشد، اگر شاد باشد و یا اگر غمگین باشد، میتواند ارتباط مستقیم خود را با درمانگر برقرار کند و درمانگر را در جریان دقیق حالات روحی خود قرار دهد

زمان هایی است که هر فردی به دلیل مشکلات خود مایل نیست هیچ کسی حتی از نزدیک ترین افراد خانواده او از احوالات روانی، دغدغه و مشکلات او باخبر شوند؛ از این رو مشاوره تلفنی بهترین مزیت را برای مشاوره گرفتن مراجعین در این شرایط دارد.

هر فردی با این امکان مواجه است که با داشتن یک تلفن، میتواند با حفظ اصول رازداری مطلق بین درمانگر و درمانجو، مشاور خود را مطلع کند، ساعت ها و با روزهای متوالی با مشاور خود در تماس باشد و به درمان و یا بهبود روابط خود پردازد و نیز این اطمینان خاطر را داشته باشد که اصل رازداری میان درمانگر و درمانجو حفظ میشود و راه درمانی به سمت بهبود ا دامه پیدا میکند.

اگر ساکن تهران هستید، میتوانید با این امتیاز که با برقراری یک تماس تلفنی در هر ساعتی از شبانه روز از مشاوره در شهر تهران و ایجاد برقراری ارتباط با مجرب ترین مشاوران تهران به مشاوره بپردازید.

مرکز مشاوره مکث میتواند با ارتباط مستقیم حضوری با شما تست های زیر را از کودک شما جهت شناخت هوس و استعداد های او بگیرد.

گروه سنی: تا 16 سال

داده های آزمون: در ابعاد کلامی، عملکردی و IQ کل قابلیت نمره دهی دارد. همچنین این آزمون بسیار معروف قابلیت ارزیابی مهارتهای اختصاصی را نیز دارد. همچنین آزمون هوشی وکسلر برای بزرگسالان نیز همین قابلیت ها را دارد و از 16 سال به بالا قابل تفسیر است.

گروه سنی: 2 تا 23 سال

داده های آزمون: در مقیاسهای کلامی، بصری، انتزاعی و استدلال کلامی، حافظه کوتاه مدت و هوش کلی قابلیت نمره دهی دارد. آزمون استنفورد بینه به همراه آزمون هوش وکسلر 2 آزمون بسیار پر کاربرد در سطح جهان می باشند.

گروه سنی: 1- 12

داده های آزمون: خواندن، ریاضیات و هجی کردن این آزمون می تواند در این 3 حوزه در مورد کودک به شما اطلاعات مفیدی بدهد.

گروه سنی: 6 تا 12

داده های آزمون: به والدین این امکان را می دهد که مشکلات موجود در توجه تمرکز و یادگیری را شناسایی کنند.

یکی دیگر از خدمات مرکز مشاوره مکث، درمان با نوروفیدبک است.

نوروفیدبک از علوم نوینی است که امروزه در خدمات مشاوره ایی بسیار پر کاربرد و پر اهمیت است. از آنجایی که صرف زمان، هزینه و رفت و آمد در درمان برای هر فردی بسیار پر اهمیت است، می توانیم با علم نوین نوروفیدبک که به نوعی درمان مکمل در درمان های روانشناختی و رفتار درمانگری است اشاره کنیم.

هر فردی میتواند در کنار مشاوره خود به همراه درمانگر خود نوروفیدبک را که تغییرات مثبتی بر روی امواج مغز دارد را امتحان کند و از اثرات مثبت آن در تغییر رفتار و یا ایجاد رفتار های مثبت و جایگزین به صورت عینی ببیند.

که از مهمترین خدمات مرکز مشاوره مکث محسوب میشود.دکتر روانشناس نوجوان در مشهد

1. یک مرکز مشاوره خوب چه ویژگی هایی دارد؟ قابل دسترس بودن، مشاوران مجرب، انواع تجهیزات و رویکردهای روانشناسی و فضای مناسب و راحت.

2. شناخت یک مرکز مشاوره خوب چگونه می تواند صورت گیرد؟ با راهنمایی گرفتن از اینترنت و اطرافیان، سوال در مورد درمانگران و نیز با حضور آزمایشی یک جلسه ایی در یک مرکز مشاوره معتبر.

3. تعیین وقت با دکتر روانشناس چگونه است؟ برای انجام تعیین وقت با دکتر روانشناس شما می توانید با شماره تماس 09351671664 یا 02122006198 تماس حاصل کنید. دکتر روانشناس در انواع مشکلات روحی مانند افسردگی، اضطراب، وسواس و اعتیاد می تواند به شما کمک کند.

4. مشاوره کودک و نوجوان چه کمکی میتواند برای ما انجام دهد؟ برای اینکه به درستی تشخیص دهید که آیا کودک شما به بیش فعالی، اوتیسم و حتی مشکلات بسیار دیگر مبتلا است شما بایستی با روانشناس و متخصص کودک و نوجوان تعیین وقت کنید.

5. مشاوره زناشویی و مشاوره جنسی چگونه است؟ مشاوره سکس تراپی یا مشاوره زناشویی برای درمان انواع اختلالات جنسی و انحرافات جنسی مشکلاتی مثل زود انزالی، خود ارضایی، واژینیسموس و بسیار از موارد دیگر به شما کمک می کند.

6. مشاوره روان درمانی انواع اعتیاد چگونه است؟ برای درمان هر چیزی که به آن اعتیاد یا عادت دارید مانند سیگار یا مواد مخدر نیاز به درمان شناختی توسط متخصص روانشناس دارید.

7. تعیین وقت مشاوره روانپزشک به چه صورت است؟ روانپزشک می تواند در کنار روانشناس مشکلات شما را با تجویز دارو زودتر حل کند. برای تعیین وقت با مرکز مشاوره مکث تماس حاصل کنید.

لطفا جهت مشاوره در مورد «مرکز مشاوره مشهد» با شماره های زیر تماس بفرمایید:

22006198 – (021) 22004925 – (021)

لطفا جهت ارائه خدمات و توضیحات تکمیلی با ما در ارتباط باشید.

آدرس: تهران – جنب مترو قلهک – کوچه خلیل پور – پلاک 21 – واحد 5 – طبقه 3

تلفن: 22006198 – 021

تلفن: 22004925 – 021

همراه: 09351671664

دکتر روانشناس و متخصصین روانشناسی مرکز مشاوره مکث با بررسی نقاط قوت و ضعف مراجعه کنندگان به کمک آزمون های نوین روانشناختی ، تشخیص گذاری کرده و با در نظر گرفتن شرایط فرد برای درمان اثر بخش و یا برنامه ریزی برای ارتقای توانمندی ها در تمام زمینه های مشاوره روانشناسی از جمله مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج اقدام می نمایند. مرکز مشاوره روانشناسی مکث در شریعتی تهران با هدف ایجاد تحول در نحوه انجام خدمات روان درمانی و کسب اطلاعات روانشناسی بروز از طریق اینترنت و مشاوره آنلاین شروع به فعالیت نموده است. با توجه به اینکه مدیران این مجموعه از افراد متخصص و با سابقه کار فراوان در این زمینه هستند؛ لذا سنگ بنای تمامی فعالیت های جاری در این مرکز مشاوره بطور اصولی و مطابق با علم روز دنیا بنا نهاده شده است. ما در محیطی آرام و دل نشین پذیرای شما مراجعه کننده محترم می باشیم.

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز مشاوره مکث می باشد.

دکتر روانشناس نوجوان در مشهد
دکتر روانشناس نوجوان در مشهد
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *