دسته‌ها
Uncategorized

روانشناس نوجوانان در مشهد

روانشناس نوجوانان در مشهد
روانشناس نوجوانان در مشهد

یا نام متخصص را جستجو کنید

روانشناس کیست؟

روانشناس کسی است که فرایندهای ذهنی و رفتار انسان‌ها را از طریق مشاهده، تفسیر و ثبت نحوه ارتباط افراد با یکدیگر و محیط پیرامون‌شان، بررسی می‌کند. روانشناسان سعی دارند که سلامت و رفاه ذهنی همه افراد، اعم از خانواده‌ها، گروه‌ها و جوامع مختلف را تضمین کنند.

روانشناس، یک متخصص آموزش‌دیده است که در زمینه تحقیقات، آزمایشات و رسیدگی به چالش‌های عاطفی و روانی بیماران فعالیت می‌کند. مشاور و روانشناس خوب در هر زمینه ای می تواند خدمات خود را در مراکز مشاوره، بیمارستان ها یا مطب متخصص ارائه کنند. برخی مراکز به شکل اختصاصی مرکز مشاوره ازدواج هستند.

روانشناسان خدمات متنوعی را به مردم ارائه می‌کنند:

روانشناس نوجوانان در مشهد

تحصیلات و مدرک روانشناسان

اخذ مجوز کار، مستلزم داشتن مدرک دکترا (Ph.D. ،Psy.D. و Ed.D.) و گذراندن یک دوره دو ساله در یک مرکز خدمات بالینی است. روانشناسان، بیش از هر متخصص دیگری در زمینه روانشناسی و خدمات روان درمانی، تحصیل کرده و آموزش می‌بینند. دکتر روانشناس خوب می تواند با تخصص خود مسائل زیادی را حل کند.

از زیرشاخه های اصلی روانشناسی در ایران، می‏توان روانشناسی بالینی و روانشناسی عمومی و روانشناسی کودکان استثنائی را نام برد.

روانشناس بالینی

فعالیت اصلی روانشناسان بالینی شامل تست‏ های روانشناسی، ارزیابی و تشخیص مشکلات روانی، روان درمانی، تحقیق در زمینه کشف راه‌های بهبود سلامتی، تدریس و مشاوره می‌شود. روانشناسان بالینی در اماکن مختلف، از جمله بیمارستان‎ها، کلینیک‌های بهداشت روانی، مطب‌ها، مدارس ابتدایی و متوسطه، برنامه‌های توانبخشی کارکنان و شرکت‌ها فعالیت دارند. روانشناسان بالینی می‏توانند در زمینه های کودک و نوجوان و یا خانواده، آموزش‏ های تخصصی لازم را ببیند و در هر یک از این حیطه ها، تخصصا مشغول به کار درمان شوند.

سایت پزشک خوب با استفاده از بهترین روانشناس در هر شهر، مشاوره روانشناسی را برای حل معضلات و اختلالات مراجعان به کار می گیرد. در همین راستا لیست روانشناسان در هر شهر قابل مشاهده و انتخاب است.

معرفی تخصص روانشناسی و مشاوره نوجوان

اگر در حال خواندن این متن هستید احتمالاً پدر، مادر، معلم یا حتی خود یک نوجوان می‌باشید. هر کدام از این موارد که باشید، احتمالاً رفتارهای غیرقابل پیش بینی و بی‌ثبات، احساساتی که ناگهان مانند طوفان ظاهر می‌شوند و هویت‌های متفاوتی که به سرعت عوض می‌شوند، شما را سردرگم کرده‌اند.

روانشناسی نوجوان چیست؟

روانشناسی نوجوان حوزه‌ای است که در آن روانشناس بالینی یا مشاوره می‌تواند کسب تخصص کند. روانشناسان حیطه نوجوان عموماً به کودکان بین 12 تا 18 سال ارائه خدمت می‌کنند، اما در بعضی موارد کودکانی با سن کمتر یا افرادی پس از دوره نوجوانی را نیز مورد معالجه قرار می‌دهند.

درمان نوجوانان نیازمند درک بالایی از مراحل رشد انسان است. در عین حال باید از آن دسته عوامل اجتماعی و فرهنگی که بر رفتار نوجوان تأثیرگذار است نیز آگاهی داشت و از تأثیرات خانواده و نقش نوجوان در خانواده وی نیز مطلع بود. روانشناسان حیطه نوجوان عموماً بر مشکلاتی تمرکز دارند که در دوره‌ های رشدی رایج هستند. بسیاری از روانشناسان مشکلاتی نظیر مسائل عاطفی یا اجتماعی، آسیب‌های بیولوژیکی، نقایص شناختی و استرس ناشی از تغییرات مربوط به رشد نوجوان را تشخیص داده و درمان می‌کنند. درعین حال، روانشناسان امور نوجوان با معضلات مهمی در حوزه سلامت روان، مانند روان پریشی، اختلالات عصبی و شخصیتی نیز سروکار دارند.

بعضی روانشناسان امور نوجوان به طور ویژه، قشر خاصی را درمان می‌کنند. برای مثال، می‌توان به دانش‌آموزان توان یاب، مبتلایان به اوتیسم، یا نوجوانانی که مورد آزار یا بی‌توجهی قرار گرفته‌اند اشاره کرد.

اهداف روانشناسان نوجوان

هدف اصلی روانشناسی نوجوان، ترویج ضرورت آگاهی یافتن از آن دسته مسائل مربوط به رشد انسان، عوامل اجتماعی-فرهنگی و تاثیرات بیولوژیکی است که باعث می‌شوند سلامت روانی نوجوانان دچار مشکل شود.

روانشناسان نوجوان در صورت کسب این آگاهی می‌توانند راهکارهایی جهت بهبود بهزیستی و رفتار نوجوانان در زمینه زندگی روزمره، تحصیل، و تعامل با خانواده را ارائه دهند.

وظیفه یک روانشناس نوجوان چیست؟

وظایف مربوط به یک روانشناس امور نوجوانان بسته به محیط کار و سطح تحصیلات روانشناس متفاوت است.

برای درمان نوجوانان، روانشناسان در این حوزه تخصصی ابتدا نسبت به سنجش وضعیت روانی و سپس ایجاد راهکارهای مداخله (مثل مدیریت رفتار) و برنامه‌های پیشگیری (مثل پیشگیری از زورگویی و قلدری) اقدام می‌کنند.

به علت چند بُعدی بودن مشکلات عدیده‌ای که در طول سال‌های نوجوانی پدیدار می‌شود، روانشناسی نوجوان عموماً شامل مشاوره و همکاری با دیگر متخصصینی است که با نوجوانان کار می‌کنند.

پزشکان متخصص کودکان، یا دیگر افراد مشغول در حوزه پزشکی، ماموران ناظر بر نوجوانان بزهکار، و مسئولین مدارس دولتی و خصوصی از زمره‌ی این افراد به شمار می‌آیند.

روانشناسان امور نوجوان می‌توانند در چارچوب مدارس به کار گرفته شوند تا برای نوجوانانی که دارای نیازهای ویژه می‌باشند خدمات سنجشی و درمانی ارائه کنند.

در این بافت، روانشناسان می‌توانند به صورت انفرادی با دانش‌آموزان توان یاب کار کنند تا تسلط آنها بر احساسات خود را بهبود بخشیده، مهارت‌های اجتماعی آنان را توسعه داده و یا اختلالات رایج در دوران کودکی مانند افسردگی، بیش فعالی، یا اوتیسم را درمان کنند.

روانشناسان شاغل در مدارس ممکن است با مددکاران اجتماعی، مدرسین، یا دیگر پرسنل مدارس نیز همکاری داشته باشند تا طرح‌های مداخله‌ای یا پیشگیرانه ایجاد کنند و سلامت اجتماعی، عاطفی، یا جسمی دانش‌آموزان را بهبود ببخشند.

بسیاری از روانشناسان امور نوجوانان برای موسسات دولتی یا خصوصی، مثل group home، مراکز اصلاح و تربیت نوجوانان، یا مراکز درمانی کار می‌کنند. روانشناسانی که در این محیط ها کار می‌کنند بر اصلاح و مدیریت رفتار تمرکز دارند.

به نظر می‌رسد اکثریت مراجعه‌کنندگان در محیط های سازمانی متشکل از نوجوانانی هستند که دارای سابقه استعمال مواد مخدر یا الکل، اختلال گوارشی، یا سوءپیشینه قضایی می‌باشند. لذا در چنین بافتی، روانشناسان نوجوان باید آموزش و تخصص ویژه‌ای در زمینه اعتیاد، جرم و یا بدرفتاری نیز داشته باشند.

راه اندازی مطب خصوصی نیز گزینه‌ای دیگر برای آن دسته از روانشناسان بالینی است که در زمینه ارائه خدمات به نوجوانان تخصص دارند.

در این چارچوب، تمرکز اصلی بر حوزه تشخیص و درمان اختلالات روانی می‌باشد. همچنین ممکن است روانشناسان امور نوجوان تست شخصیت یا هوش انجام دهند تا آگاهی بیشتری نسبت به نیاز نوجوان پیدا کنند.

آنگاه بر اساس یافته‌های چنین تست‌هایی، روانشناس بالینی می‌تواند برنامه‌ای درمانی را طراحی و اجرا کند. این برنامه، بسته به نیاز کودک، می‌تواند به شکل درمان انفرادی، گروهی، یا خانوادگی باشد. این نوع درمان به گرایش نظری روانشناس نیز بستگی دارد. در بعضی کشورها، روانشناسانی که هم سطح پزشکان هستند می‌توانند دارو تجویز کنند.

دکتر سیده نرگس گلستان 

دکتر سیده مریم مشیریان فراحی 

دکتر الهام اقراری 

باران دهقان 

دکتر نگار فرهنگ 

حمید سعیدی 

دکتر سحر خیاط باشی 

روانشناس نوجوانان در مشهد

اعظم زوار 

علی اعظم رجبیان 

سیده فاطمه نجفی 

تمامی آدرس ها را بر روی نقشه می توانید مشاهده کنید

loading…

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

لیست مراکز مشاوره مشهد و استان خراسان رضوی را در اینجا بر شما مهاطب عزیز مجله هوش کالا گرد آورده ایم. مراکز معرفی شده از بهترین کلینیک های مشاوره و روانشناسی کودک ، ازدواج ، اعتیاد ، تحصیلی ، مشکلات زناشویی و… می باشد. اگر به دنبال روانشناس خوب در مشهد هستید ، از لیست زیر انتخاب نمایید.

پیشنهاد ما

کلینیک روانشناسی و مشاوره کریمی نسبمدیریت :افسانه کریمی نسب خدمات :خانواده درمانی.زوج درمانی، مشاوره قبل از ازدواج به همراهروان درمانی اختلالات خلقی و اضطرابی”وسواس و…آدرس:بین میدان هاشمیه و پیروزی ۴۰، پلاک۳۲، ساختمان حیات،طبقه۱تلفن پذیرش :۰۹۳۰۸۴۹۹۷۱۵در این مرکز خدمات آنلاین نیز ارائه می گردد.

تاکنون بخشی از مراکز مشاوره مشهد را معرفی کردیم. در ادامه نیز مابقی مطب های مشاوره روانشناسی خوب مشهد شامل مراکز دولتی و خصوصی ، که خدمات مشاوره کودک ، نوجوان ، ازدواج ، روان تنی ، طلاق ، تحصیلی، اضطراب ، افسردگی و غیره را ارائه می دهند معرفی می کنیم.

هم چنین می توانید لیست مراکز مشاوره در تهران را مشاهده نمایید.

روانشناس نوجوانان در مشهد

اگر شما روانشناس شاغل در خراسان رضوی و مشهد هستید و اسم و آدرس کلینیک خود را در این لیست مشاهده نمی کنید. بر روی ثبتنام کلیک نمایید.

مرکز روانشناسی سیب

آدرس :

بلوار وکیل آباد ، وکیل آباد ۱۹ ، نبش عدل ۹،

تلفن پذیرش :

۳۶۰۱۷۱۹۳

کلینیک روانشناسی روان پژوه

آدرس :

، بلوار وکیل آباد. ابتدای بلوار هفتم تیر، پ ۱.

تلفن پذیرش :

۰۵۱۳۸۶۴۰۲۱۲

مرکز خدمات روانشناختی صبا

آدرس :

 ،بین وکیل آباد ۱۹ و ۲۱،نرسیده به پل سیدرضی، ساختمان رضا

تلفن پذیرش :

۰۵۱۳۶۰۳۸۷۰۹

کلینیک مشاوره روانشناسی مشهد ( کیمیایی )

آدرس :

، بلوار سجاد، چهارراه بزرگمهر ابتدای بزرگمهرجنوبی، روبروی بانک سپه ،ساختمان سارسل

تلفن پذیرش :

۰۵۱۳۷۶۱۰۱۷۸

از نظر ما بهترین مرکز مشاوره و یا بهترین دکتر روانشناس مشهد مرکز و یا شخصی  است که صرفا توسط روانشناس و یا مشاوربا تجربه  اداره شود. مرکزی که دارای سابقه کار باشد  ، تخصصی فعالیت کند و  مراجعان آن از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشند. ما در لیست مراکز مشاوره مشهد بهترین مراکز روانشناسی  را که همگی دارای تاییده و مجوز  هستند را ذکر کردیم.

مشهد کلان‌شهری در شمال شرقی ایران و مرکز استان خراسان رضوی است. این شهر در زمان افشاریان، پایتخت ایران بود. مشهد با ۳۵۱ کیلومتر مربع مساحت، دومین شهر پهناور ایران بعد از تهران است. براساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ این شهر با ۳٬۰۰۱٬۱۸۴ تن جمعیت، دومین شهر پرجمعیت ایران پس از تهراناست.

انجمن روانشناسی ایران

آخرین تغییرات : خرداد ۲۰, ۱۳۹۹

مجله توانبخشی و مشاوره هوش کالا با انتشار مقالات عمومی ، آگاهی عموم مردم و قشر سلامت  را از خدمات رشته های روانشناسی و مشاوره و همچنین رشته های توانبخشی ( فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی ، بینایی سنجی ، ارتوپد فنی ) بالا می برد.

این وب سایت مسئولیتی در قبال کیفیت مراکز معرفی شده ندارد. لذا قبل از مراجعه بررسی های لازم را به عمل آورید.

مرکز روانشناسی مشهد در محیطی صمیمی و راحت به ارائه خدمات مشاوره ای به نوجوانان می پردازد تا بسیاری از مشکلات روحی آنها در همین سن درمان گردد.

با بررسی روحیه و رفتار نوجوانان می توان با شناسایی مشکلات روحی و یا اختلالات رفتاری در آنها در صدد درمان برآمده و از پیشرفت آنها جلوگیری شود.

تشخیص و درمان در این سن سبب می شود تا او آینده ای بهتر و به دور از اعمال بزهکارانه داشته باشد.

مرکز روانشناسی مشهد بصورت تخصصی زیر نظر روانپزشک مجرب به بستری مناسب را جهت مشاوره ایجاد نموده است.

پشتیبانی: 09909675313

روانشناس نوجوانان در مشهد

حقوق مادی و معنوی این سایت وابسته به مرکز روان شناسی آرامش ماندگار می باشد.

بهترین روانپزشک برای نوجوانان که در مشهد مطب خود را افتتاح کرده و به صورت تخصصی و با روش های روز دنیا نوین ترین راه های درمانی را ارائه می دهد.

گاه شنیده ایم که می گویند مسن های این رشته بهتر از نوجوانان. انها بهتر متوجه می شوند زیرا دو تا پیراهن بیشتر پاره کرده اند.

درست است که تجربه بالایی دارند اما تفاوت نسل ها و مشکلات را هم دست کم نگیرید.

نوجوانان این روز ها صدایشان از اینکه کسی متوجه حرف هایشان نمی شود بسیار گله می کنند.

برای درمان و شنیدن این حرف ها مطب روانپزشک مشهد را برای یک بار امتحان کنید تا نوجوانان کشور را از این تفاوت دیدگاهی نجات دهیم.

روانشناس نوجوانان در مشهد

پشتیبانی: 09909675313

حقوق مادی و معنوی این سایت وابسته به مرکز روان شناسی آرامش ماندگار می باشد.

یک تا سه سالگی سنی است که زبان شکل می گیرد. تلاش های کودک در این سن برای کنکاش محیط به اوج خود می رسد. کودک در حال فراگیری کنترل خویش است و عشق، امنیت و انعطاف شخصیتی از جمله مسائلی هستند که در این سن کودک به

بازی به معنی تلاش و فعالیت لذت بخش و خوشایند است و برای رشد همه جانبه کودک ضرورت دارد. کودک از طریق بازی احساسات و رویاهای خود را بروز می دهد و استعدادهایش را شکوفا می سازد. کنترل به موقع اعمال و حرکات را

اگر چه افسردگی دوران کودکی تنها در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته است ولی افسردگی دوران کودکی به خوبی تعریف نشده است، اما تخمین زده می شود ۶۰ درصد جمعیت کودکان در برنامه های آموزشی تحصیلی ویژه ممکن است،

یکی دیگر از اشتباهات والدین که البته زیاد هم مرتکب آن می شوند، مقایسه کردن کودکشان با کودکان دیگر یا فرزندانشان با یکدیگر است. باید توجه داشت که کودکان نیز همانند بزرگسالان از غرور، احترام و آبرو برخوردارند. هنگامی که والدین

یکی از مهم ترین رفتار های غلط والدین این است که بدون توجه به عواقب منفی آن، در مقابل کودک بر سر قوانینی که برای تربیت او وضع کرده اند بحث و مشاجره می کنند یا به اصطلاح ، پشت یکدیگر را خالی می کنند. در نتیجه کودک اقتدار لازم

روانشناس نوجوانان در مشهد

هیچ گاه به کودک خود دروغ نگویید. تنها یک دروغ کافی است تا کودکمان نه تنها هیچ یک از انتظاراتی که از او می رود را برآورده نسازد، بلکه اعتماد خود را نسبت به والدینش تا ابد از دست بدهد. پس از تولد تا یک سالگی، زمانی است که اعتماد در

در این رویکرد هدف اصلی ایجاد انعطاف پذیری روانی است یعنی ایجاد توانایی انتخاب عملی در بین گزینه های مختلف که متناسب تر باشد ، نه این که عملی صرفا جهت اجتناب از لفکار ،احساسات ، خاطره ها ….
تلفن های مرکز جهت ثبت نام؛ ۳۶۰۱۷۱۹۳ – ۰۵۱ ؛ ۰۹۱۵۹۲۰۰۲۶۹ ؛

در این کارگاه با نحوه رشد کودک و رشد اجتماعی کودک طبق نظریه های رشدی آشنا می شوید، همچنین شیوه های برخورد با کودک و زمان پاسخگویی به سوالات اجتماعی در گروه های مختلف سنی نیز پاسخ خواهید داد،با توجه به پیچیدگی روابط ..
تلفن های مرکز جهت ثبت نام؛ ۳۶۰۱۷۱۹۳ – ۰۵۱ ؛ ۰۹۱۵۹۲۰۰۲۶۹

در این کارگاه به والدین آموزش داده می شود که چگونه مهارتهای زندگی فرزندانشان را بسنجد و از چه مهارتی در چه زمانی و چه موقعیتی استفاده کنند که نتیجه مطلوب برای آنان داشته باشد. و ادامه به شکل صحیح رفتارهای والدینی در این کارگاه ……
تلفن های مرکز جهت ثبت نام؛
۳۶۰۱۷۱۹۳ – ۰۵۱ ؛
۰۹۱۵۹۲۰۰۲۶۹

در این کارگاه آموزشی به والدین شیوه های درست فرزند پروری طبق کتاب 28 اشتباه والدین در تربیت فرزندان آموزش داده می شود و ارائه کتاب به شرکت کنندگان به صورت رایگان می باشد.
تلفن های مرکز جهت ثبت نام؛
۳۶۰۱۷۱۹۳ – ۰۵۱ ؛
۰۹۱۵۹۲۰۰۲۶۹ ؛

در این کتاب به رشد اجتماعی کودک در سطوح مختلف رشد اشاره شده است و بر اساس الگوهای رشدی سطوح اجتماعی مشخص شده است.

در این کتاب به افراد کمک می شود که با استفاده از تکنیک های جالب و جذاب به سطح بالایی از توانایی و حافظه برسند و به رشد مغزی خود کمک کنند.

این کتاب در خصوص سه اصل اساسی در یک ازدواج موفق بحث می شود؛ این اصول شامل ، صمیمت، احترام و قدر دانی می باشد.

در این کتاب به 28 اشتباه اساسی والدین در تربیت فرزندان می پردازد که در ادامه هر اشتباه روش اصلاحی آن آماده است و توضیح داده شده است.

خیلی از نگرش ها و رفتارهای شما در رابطه با خودافشاگری، ریشه در خانواده تان دارد و در واقع شما …

دوست داشتن و ابراز عشق و محبت زن و مرد به یکدیگر، باعث گرمی بیشتر کانون خانواده می شود. اگر می خواهید …

فرزندان هر خانواده گنج های الهی هستند که خداوند به پدر و مادر ارزانی داشته است و یکی از بهترین شیوه های ……

 برای آنكه به همسر خود احترام بگذاریم نخست باید خلق و خو و خواسته های او را در نظر داشته باشید…….

همه ی انسانها شایسته احترام هستند، اما متاسفانه حقیقت این است که برخی از افراد قادر به…..

آزمون واقعی عشق این است که بتوانیم دوست همسر خود باشیم و بدون انتظار متقابل خواسته هایش …..

.

قدردانی باید دقیقاً‌ از افرادی که لازم است انجام گیرد به این معنا که اگر بخواهیم از همسر خود درمقابل عملی …

رایج‌ترین مـشکلی‌ که‌ زوجین بیان می‌کنند ناتوانی در برقراری ارتباط است. بیش از 90 درصد زوجین آشفته این مشکل …

وفاداری یکی از اساسی ترین شروط متعهد ماندن در زندگی زناشویی محسوب می شود، چرا که اصل اساسی زندگی زناشویی …

گاهی توقعات ما آنقدر بالا و غیرواقع بینانه است که ازدواج با هر فرد دیگری هم نمی تواند آن توقع ها را برآورده کند…

سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور

پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

انجمن علمی روانشناسی بالینی

سازمان بهداشت جهانی

انجمن روانشناسی ایران

انجمن علمی روانشناسی خانواده ایران

انجمن روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

انجمن علمی روانشناسی سلامت

سازمان بهزیستی کشور

انستیتو روانپزشکی تهران

انجمن علمی روانشناسی تربیتی ایران

انجمن روانپزشکی کودک و نوجوان

انجمن علمی روانشناسی کودکان استثنایی

 انجمن روانشناسی اسلامی

روانشناس نوجوانان در مشهد

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره سیب دارای مجوز از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران می باشد. این مرکز با مدیریت دکتر بهمن علیمرادی و با همکاری جمعی از اساتید و متخصصان روانشناسی و مشاوره، با هدف ارایه خدمات روانشناسی و مشاوره در زمینه­ مشکلات روانشناختی، مشکلات تحصیلی، اعتیاد و رفتارهای پرخطر، مشکلات رفتاری کودکان و نوجوانان، مسایل زناشویی و خانوادگی، ارایه­ مشاوره پیش از ازدواج، انجام ارزیابی های روانشناختی مانند اجرای آزمون های هوش و شخصیت، آموزش مهارت­های زندگی به افراد مختلف جامعه به منظور ارتقای کیفیت زندگی و پیشگیری از مشکلات روانشناختی و اجتماعی تشکیل شده است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره سیب می باشد

وکلیل آباد، بین وکیل آباد 13 و 15، پلاک 239

تلفن : 36013837

آیا اطلاعات اشتباه یا قدیمی است! اینجا کلیک کنید

⚠️اطلاعات درج شده در این صفحه صرفا بازنشر شده از سایت نظام پزشکی و یا جمع آوری شده از اینترنت است و دکتریاب تایید کننده صحت آن نیست و لذا بهتر است کاربر قبل از مراجعه تحقیقات بیشتری جهت اطمینان انجام دهد. قوانین و تذکرات

پسرم نه ماهشه.شب ها نميخوابه.همسرمو از پا در آورده.شب تا صبح اگه بخواد بخوابه ناله و گريه ميکنه

روانشناس نوجوانان در مشهد

سلام پسري دارم کلاس اول .خيلي پيش فعاله خيلي اذيت ميکنه نکلت زبان شديد هم گرفته هر سه نوع رو .نميدونم چکار کنم

سلام خانم دکتر سلطاني فر کدوم بيمارستان ويزيت ميکنن؟خيلي سريع لازم دارم

لطفا کمی لبخــند بزنیــد 😉

دکتریاب، درحال پردازش درخواست شما 😍 است

🖐 اگر به دکتر عاطفه سلطانی فر مراجعه داشته اید، لطفا نظـر خود را اعلام کنید

حالت شما بعد از مراجعه به پزشک

روانشناس نوجوانان در مشهد
روانشناس نوجوانان در مشهد
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *