روانشناس پونک تهران

helpkade
روانشناس پونک تهران
روانشناس پونک تهران

کسب و کار خود را در بهترینو ثبت کنید و مشتریان خود را افزایش دهید.

با فعالسازی تبلیغات تعداد بازدید‌های روزانه خود را افزایش داده و کسب و کارتان را رونق دهید!


۱۸ . طلیعه صبحدکتر روانشناس ،روانپزشکی و روانشناسیپونک، اشرفی اصفهانی، 35 متری مخبری، نرسیده به میدان عدل، روبروی نمایندگی کیا، پلاک 48، واحد 19Downloads-icon


+ بیشتر …

یا نام متخصص را جستجو کنید

روانشناس کیست؟

روانشناس کسی است که فرایندهای ذهنی و رفتار انسان‌ها را از طریق مشاهده، تفسیر و ثبت نحوه ارتباط افراد با یکدیگر و محیط پیرامون‌شان، بررسی می‌کند. روانشناسان سعی دارند که سلامت و رفاه ذهنی همه افراد، اعم از خانواده‌ها، گروه‌ها و جوامع مختلف را تضمین کنند.

روانشناس، یک متخصص آموزش‌دیده است که در زمینه تحقیقات، آزمایشات و رسیدگی به چالش‌های عاطفی و روانی بیماران فعالیت می‌کند. مشاور و روانشناس خوب در هر زمینه ای می تواند خدمات خود را در مراکز مشاوره، بیمارستان ها یا مطب متخصص ارائه کنند. برخی مراکز به شکل اختصاصی مرکز مشاوره ازدواج هستند.

روانشناسان خدمات متنوعی را به مردم ارائه می‌کنند:

روانشناس پونک تهران

تحصیلات و مدرک روانشناسان

اخذ مجوز کار، مستلزم داشتن مدرک دکترا (Ph.D. ،Psy.D. و Ed.D.) و گذراندن یک دوره دو ساله در یک مرکز خدمات بالینی است. روانشناسان، بیش از هر متخصص دیگری در زمینه روانشناسی و خدمات روان درمانی، تحصیل کرده و آموزش می‌بینند. دکتر روانشناس خوب می تواند با تخصص خود مسائل زیادی را حل کند.

از زیرشاخه های اصلی روانشناسی در ایران، می‏توان روانشناسی بالینی و روانشناسی عمومی و روانشناسی کودکان استثنائی را نام برد.

روانشناس بالینی

فعالیت اصلی روانشناسان بالینی شامل تست‏ های روانشناسی، ارزیابی و تشخیص مشکلات روانی، روان درمانی، تحقیق در زمینه کشف راه‌های بهبود سلامتی، تدریس و مشاوره می‌شود. روانشناسان بالینی در اماکن مختلف، از جمله بیمارستان‎ها، کلینیک‌های بهداشت روانی، مطب‌ها، مدارس ابتدایی و متوسطه، برنامه‌های توانبخشی کارکنان و شرکت‌ها فعالیت دارند. روانشناسان بالینی می‏توانند در زمینه های کودک و نوجوان و یا خانواده، آموزش‏ های تخصصی لازم را ببیند و در هر یک از این حیطه ها، تخصصا مشغول به کار درمان شوند.

سایت پزشک خوب با استفاده از بهترین روانشناس در هر شهر، مشاوره روانشناسی را برای حل معضلات و اختلالات مراجعان به کار می گیرد. در همین راستا لیست روانشناسان در هر شهر قابل مشاهده و انتخاب است.

دکتر مهدی کرمی 

سارا طارمی 

سارا احمدی 

دکتر میترا قاسمی 

لیلا معیر 

آذردخت داوری 

فرامک بوذری 

مریم اولیاییان 

دکتر امیر لشکری 

دکتر نگاه سلطانی طالقانی 

تمامی آدرس ها را بر روی نقشه می توانید مشاهده کنید

loading…

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

مرکز مشاوره در میدان پونک غرب تهران کلینیک راه آرامش مشاوره خانواده در پونک شماره تماس 02146018701 -09354928781 با ما در تماس باشید.

فهرست محتوای مقاله

آیا تابحال به روانشناسی مراجعه کرده‌اید؟ شاید مشکلات شما آنقدر جدی نبوده‌اند که نیاز به مراجعه به روانشناس داشته باشید!؟ اما حد یک مشکل برای جدی بودن کجاست؟ چه موقع نیاز به مراجعه به روانشناس است؟ اگر به دنبال یک مرکز مشاوره خوب هستید، مرکز مشاوره پونک با نام مرکز روانشناسی اکسیر با کادری مجرب آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می‌باشد.

مشاوره بیشتر جنبه سطحی و چگونگی حل یک مشکل و یا برخورد با یک موضوع می‌باشد؛ اما رواندرمانی مرتبط است با چگونگی افکار و اندیشه‌ها و احساسات و رفتارهای یک فرد. در رواندرمانی هدف ایجاد تغییراتی در افکار و احساسات و در نهایت تغییر در رفتار فرد می‌باشد. در رواندرمانی بیشتر با شخصیت و نگرش فرد سرو کار داریم و هدف ایجاد تغییر در طرز نگرش فرد است.

اگر به دنبال متخصص در زمینه درمان های روانشناختی می گردید؛ به مرکز مشاوره پونک به نام اکسیر مراجعه نمایید. اکسیر تمام خدمات روانشناختی خود را به صورت حضوری و غیر حضوری به شما عزیزان ارائه می دهد.

روانشناس پونک تهران

روانکاوی، یک شیوه روان درمانی است که بر این اصل استوار است که بیشتر فعالیت ذهنی و پردازش آن‌ها در ناخودآگاه رخ می‌دهد. در روانکاوی روانشناس با کمک مراجعه به دنبال یافتن ریشه مشکلات فرد می‌باشد که بیشتر تلاش‌ها متمرکز بر دوران گذشته و یا کودکی فرد است.

جهت انجام تست های آنلاین تشخیصی در زمینه اختلالات مختلف مثل افسردگی، اضطراب، وسواس، اختلال دوقطبی و … اینجا کلیک کنید.

مشاوره به معنی ارائه طریق و یا ارائه راه‌حل‌های مختلف با توجه به توانمندی‌ها و شرایط فرد مشاوره گیرنده در مورد یک مشکل خاص و یا می‌توان گفت مشاوره به معنی راهنمایی یک فرد برای حل یک مشکل و یا چگونگی برخورد با آن مسئله است برای مثال راهنمایی یا مشاوره به یک مادر به منظور چگونگی برخورد با کودک لجباز و یا شوهری که پس از پایان کار روزانه‌اش دیر به منزل می‌رود.

در مشاوره و یا به طور کلی در هر روش روانشناسی مسئولیتی متوجه مشاور و یا درمانگر نیست؛ بنابراین فرد مشاوره گیرنده با توجه به درک و استنباط خود باید از برداشتی که از مشاوره داشته بهره بگیرد؛ و البته مشاور و یا روانشناس باید فردی آگاه در علم خود و همچنین دارای وجدان اخلاقی و معتقد باشد و بر احساسات خود در هنگام مشاوره و یا درمان کنترل داشته باشد.

مرکز روانشناسی اکسیر تمام خدمات روانشناختی خود را به افرادی که تحت پوشش بیمه بانک های طرف قرارداد اکسیر هستند رایگان ارائه می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

مشاور خانواده کسی است که دارای تخصص در زمینه روانشناسی و بهتر است مشخصاً در زمینه خانواده آموزش دیده باشد و یا دارای تجربه کافی باشد. فواید مشاوره به اعضاء خانواده بسیار زیاد است. مشاوره و حل مشکلات خانوادگی باعث بهبود کیفیت زندگی اعضاء خانواده، افزایش عمر، بهبود عملکرد افراد خانواده در شغل و تحصیل و در نهایت باعث جلوگیری از اختلالات روانی می‌گردد.

بعضی از فعالیت‌های مشاوران خانوادگی

طبق آماری که در ارتباط با مسائل زناشویی ارائه‌شده، بیشتر کسانی که به دلیل مسائل زناشویی از همدیگر جداشده‌اند، عدم رضایت از رابطه جنسی خود را دلیلی براین امر دانسته و ادامه داده‌اند که شریک زندگی آنان نتوانسته به‌خوبی آنچه را که او از زندگی زناشویی خواسته را برآورده کند.

مشکل بسیاری از روابط زناشویی عدم بیان خواسته طرف مقابل در هنگام روابط جنسی زناشویی است. با دریافت مشاوره‌های جنسی رضایت و امنیت را به خود و همسر خود هدیه دهید.

مقاله مرتبط: نکاتی برای بهبود رابطه جنسی

در جریان کار با زوجین مشاور کارهای ذیل را انجام می‌دهد:

مقاله مرتبط: مرکز مشاوره زوج درمانی

مشاوره روانشناسی ازدواج به مجموعه فعالیت‌هایی گفته می‌شود که به کمک آن بتوان بهترین انتخاب را در زمینه ازدواج کرده و به دور از مشکلات موجود ازدواجی موفق داشت. مشاوره ازدواج نیز با استفاده از بهترین امکانات و راهکارها و با همین هدف و با استفاده از تست روانشناسی ازدواج، مشاوره قبل از ازدواج و همچنین مشاوره بعد از ازدواج سعی شده است تا تمامی مشکلات موجود جوانان چه قبل از ازدواج و چه بعد از ازدواج تحت پوشش قرار داده شود تا در کمترین زمان ممکن بهترین و مفیدترین راهنمایی‌ها به متقاضیان داده شود. تا زمینه‌ساز یک ازدواج موفق باشد.

در زمینه خانواده، ازدواج و … می توانید ویدئوهای آموزشی ما را در سایت مرکز مشاوره و روانشناختی اکسیر مشاهده کنید.

مشاوره شغلی به منظور رفع مشکلات مراجعان در زمینه شغل صورت می‌گیرد.

تعدادی از فعالیت‌های مشاوران شغلی در مرکز مشاوره پونک بدین شرح است.

مشاوره تحصیلی مجموعه‌ی فعالیت‌هایی است که از طرف مشاوره به منظور رفع مشکلات تحصیلی مراجعان صورت می‌گیرد. برخی از فعالیت‌های مشاوران در این زمینه عبارت‌اند از:

در این نوع مشاوره به افرادی که ناتوان از سازگاری با خود، دیگران و محیط هستند کمک می‌شود تا مشکلات آنها رفع گردد.برخی از فعالیت‌های مشاوران سازشی در مرکز مشاوره پونک عبارتند از:

مرکز مشاوره اکسیر says:

مرکز مشاوره اکسیر says:

مرکز مشاوره اکسیر says:

[email protected]

[email protected]

Contents

امروزه به دلیل افزایش ترافیک و سخت شدن عبور و مرور در سطح شهر، اکثر افراد به دنبال یافتن پزشک در اطراف محل زندگی خود می باشند.

افراد زیادی در طول زندگی خود برای حل مسئله ای، کسب راهنمایی های لازم، حل اختلالات عصبی و… نیاز دارند تا به روانپزشک یا متخصص اعصاب و روان مراجعه نمایند.

نکته ی قابل توجه در این موضوع این است که در هر امر دشواری که به تنهایی قادر به حل آن نمی باشیم، بهتر است از یک متخصص کمک بگیریم.

مراجعه به روانپزشک به منزله ی داشتن بیماری خاص و یا حادی نمی باشد. بلکه متخصص اعصاب و روان می تواند جایگاه یک فرد مورد اعتماد برای مشورت های شخصی و کسب راهکارهای لازم برای پشت سر گذاشتن فراز و نشیب ها را در زندگیمان داشته باشد.

روانشناس پونک تهران

شاید شما هم واکنش برخی افراد را دیده باشید که وقتی آن ها را برای مراجعه به مشاوره یا روانپزشک دعوت می کنید؛ ناخودآگاه جبهه می گیرند و با واکنش تندی با شما برخورد می کنند و می گویند مریض خودتی!!!

اما آیا این باور درست است؟؟؟ آیا هر شخصی که به روانپزشک مراجعه می کند بیمار است؟؟؟

چرا برخی افراد با اعتقاد به این باور نادرست، در بسیاری از شرایط دشوار و سخت زندگی خود تک روی می کنند و دچار شکست و یا تجربه های تلخ می شوند؟

بطور مثال بهترین روانپزشک در تهران، نقش بسیار موثر و حائز اهمیتی در موارد زیر ایفا می کند:

دکتر علی کربلائی

شخصی که در محله های غرب تهران ساکن است مطمئنا در اولین قدم در اینترنت به دنبال پیدا کردن دکتر روانپزشک خوب در غرب تهران می گردد. کار منطقی ای می باشد!

اشراف داشتن به محیط زندگی خود و شناسایی پزشکان حاذق و با تجربه باعث می شود تا در مواقع مورد نیاز (چه برای درمان و چه برای پیشگیری) به آن ها مراجعه کرد.

همانطور که متخصص اعصاب و روان مجرب می تواند در تصمیم گیری های حساس و رفع مشکلات موجود کمک بزرگی کند، بالعکس پزشک ناشی و کم تجربه می تواند بر شدت و عمیق تر شدن مشکلات موجود و یا دودلی های مطرح بی افزاید. بنابراین در انتخاب خود محتاط باشید و پس از جستجوی کافی پزشک خود را تعیین نمایید.

document.getElementById(“comment”).setAttribute( “id”, “7f13b5a023040a671bc4c7e384d863cf” );document.getElementById(“481f67e3cb”).setAttribute( “id”, “comment” );

نام*

ایمیل*

Website

لطفا پاسخ را به عدد انگلیسی وارد کنید:

متخصص اعصاب و روان

مرکز مشاوره پونک با هدف بالا بردن میزان آگاهی افراد از مسائل روانشناسی و روانشناختی و برداشتن گامی موثر در مسیر فرهنگ سازی درزمینهٔ سلامت روان، آماده ی برگزاری کارگاه های آموزشی و درمانی در شاخه های مختلف روانشناسی می باشد.

همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۲۳
حتی ایام تعطیل

کلینیک روانشناسی و مرکز مشاوره ” رویسانا” واقع در پونک، کارگاه های متنوع و کاربردی روانشناسی، در جهت ارتقا سلامت روان افراد جامعه، برگزار میکند.

با ثبت نام در سامانه آنلاین با کوتاه ترین زمان با ما در ارتباط باشید

شما را در پیدا کردن انگیزه و ارزش های درونی خویش راهنمایی و یاری می نماید.

روانشناس پونک تهران

با استفاده از دستگاه های مجهز که در مراکز روانشناسی معتبر در کشور های مدرن استفاده می شود

نحوه ی برخورد با مسائل مختلف، تسلط بر خود و آگاهی از جهان درون خود

با استفاده از دستگاه های مجهز که در مراکز روانشناسی معتبر در کشور های مدرن استفاده می شود

جهت تعیین نوبت و دریافت وقت قبلی مشاوره با شماره های   44800917   تماس حاصل فرمایید.
در صورت عدم پاسخگویی شماره های ثابت ، با شماره همراه 09367490060 تماس حاصل فرمایید

روانشناس بالینی و درمانگر
متخصص در زمینه ی اعتیاد و سومصرف مواد و مخدرهای سنتی و صنعتی درمان فردی
گروه درمانی و خانواده درمانی اعتیاد ، آشنایی خانواده ها با مخدرات جدید
نحوه برخورد با نوجوانان در هنگام آسیب اعتیاد ، نویسنده کتاب اعتیاد و مهارتهای زندگی
ژورنالیست و روزنامه نگار ، پژوهشگر در زمینه اسیبهای اعتیاد

روانشناس کودک و درمانگر
بازی درمانگر ، متخصص در زمینه ی کودکان اوتیسم
آسپرگر  ، اختلالات یادگیری ،بیش فعال(ADHD)

روانشناس و درمانگر
متخصص در زمینه مشکلات فردی
افسردگی و طیف اختلالات اضطرابی
با رویکرد درمانی شناختی رفتاری (CBT) و طرحواره (Schema) ، مشاور خانواده و زوج
مشاوره پیش و پس از ازدواج
حل تعارضات زناشویی

مرکز مشاوره پونک درزمینهٔ خودشناسی با بهره مندی از مشاورین و روانشناسان توانمند، شما را در پیدا کردن انگیزه و ارزش های درونی خویش راهنمایی و یاری می نماید. این امر فرد را در تصمیم گیری ها، نحوه ی برخورد با مسائل مختلف، تسلط بر خود و آگاهی از جهان درون خود، یاری می دهد.


ثبت نام

آخرین اخبار به صندوق پستی شما ارسال می شود!

اطلاعات شما محرمانه نگه داشته خواهد شد و هرزنامه ارسال نخواهد شد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

روانشناس پونک تهران
روانشناس پونک تهران
0

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.