مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز

 
helpkade
مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز
مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز

وکیل مهاجرت در شیراز ، معیار های و شرایط انتخاب یک وکیل متخصص و معتمد در امر مهاجرت یا یک دفتر مهاجرتی در شیراز در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. ویژگی های مطلوب یک وکیل مهاجرت در شیراز چیست؟ چگونه می توان به صحت ادعا و تخصص یک وکیل مهاجرت در شیراز پی برد؟ از چه راههای می توان به سطح تخصص و کیفیت واقعی خدمات یک دفتر مهاجرتی آگاهی یافت؟ در این مقاله سعی شده است که به این سوالات و سوالات دیگر در زمینه وکیل مهاجرت در شیراز پاسخ داده شود و ملاک های انتخاب یک وکیل معتمد و متخصص در امر مهاجرت خدمت شما عزیزان تشریح گردد. بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور دارند، از آنجایی که به اندازه کافی با قوانین و حقوق مهاجرت آشنایی نداشته و از روش ها و چگونگی اخذ ویزا و نحوه برخورد با آفیسر آگاهی ندارند؛ طبیعی است که برای پیش بردن پروسه مهاجرت شان از یک وکیل مهاجرت یا یک دفتر و موسسه مهاجرتی راهنمایی ها و خدمات لازم را دریافت نمایند؛ اما سوال اینجاست که در بازار مهاجرت که در سالهای اخیر بسیار داغ تر از گذشته شده، با وجود افراد یا موسساتی سودجو و کلاه بردار چگونه می توان یک وکیل مهاجرت معتمد و متخصص را پیدا کرد؟ این سوالی است که پاسخ آن را در ادامه مقاله به صورت مفصل تشریح نموده ایم. پس از مطالعه این نوشتار در صورت هر گونه سوال یا ابهامی می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور ؛ همکار MIE اتریش تماس برقرار نموده تا راهنمایی ها لازم و تکمیلی را بصورت رایگان در زمینه انتخاب وکیل مهاجرت در شیراز دریافت نمایید.

در ادامه مقاله موضوعات ذکر شده در زیر را مورد بررسی قرار داده ایم :

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

به زعم بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند، مهاجرت یک تصمیم برای آغاز آینده ای بهتر و پربار تر می باشد؛ اما این منوط به آگاهی از قوانین کشورها و انتخاب بهترین مسیر مهاجرت بر اساس شرایط شخصی هر فرد می باشد. برای رسیدن به آینده ای روشن تر و پربار تر ابتدا باید دانست که کشور مناسب برای مهاجرت شما چیست؟ و از چه راهی متناسب با شرایط تان می توانید به آن کشور مهاجرت نمایید؟ پاسخ به این سوال ساده است، در این حالت می بایست یک مشاور متخصص در امر مهاجرت را پیدا کرده و ضمن در میان گذاشتن شرایط شخص تان با او، بهترین راهنمایی ها را از وی دریافت نمایید. این تازه به اصطلاح عامیانه اول کار است و شما تازه وارد مرحله اقدامات عملی نظیر تعیین وقت سفارت، پر کردن فرم های مربوط، مصاحبه با آفیسر، اخذ ویزا و سایر مواردی که در کشور خارجی باید انجام دهید، خواهید شد. بطور طبیعی پروسه پیچیده و طولانی مدت اخذ ویزا و رعایت قوانین مهاجرتی که از هر کشور به هر کشور دیگر متفاوت است، بدون یاری یک وکیل مهاجرت متخصص و متعهد به تنهایی امکان پذیر نخواهد بود. اینجاست که نقش یک مشاور مهاجرتی و یک وکیل متخصص در امر مهاجرت بیشتر روشن خواهد شد. یاد آوری این نکته خالی از لطف نیست که سوای از مسافرت کوتاه مدت به خارج از کشور و اخذ ویزای توریستی، عموما ۶ روش دیگر برای مهاجرت و اقامت طولانی مدت در کشورهای خارجی وجود دارد. این ۶ روش شامل کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج، پناهندگی می باشد. البته از روشهای ذکر شده روش پناهندگی غیر قانونی و پر خطر بوده و به هیچ وجه توصیه نمی گردد. به هر روی پروسه اخذ ویزا از مدارک مورد نیاز و ارائه اسناد لازم گرفته تا نحوه چیدمان مدارک و طرز برخورد با آفیسر در هر کدام از این ۵ روش متفاوت از هم می باشد.

گفتنی است که برخی از وکلای مهاجرت و دفاتر یا موسسات مهاجرتی تنها در یک یا چند زمینه خاص فعالیت دارند؛ مثلا برخی از آنها در زمینه پناهندگی و برخی دیگر در تنها در زمینه مهاجرت تحصیلی و اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی خدمات ارائه می دهند. لذا شما می بایست قصد اولیه تان از مهاجرت مشخص باشد و با رصد دامنه خدمات هر وکیل یا دفتر مهاجرتی آن را از محدوده انتخاب های تان حذف کنید یا به شمار بیاورید. در اینجا لازم الذکر است که برخی افراد و موسسات با استفاده از تبلیغات برای خود نامی دست و پا کرده اند؛ اما در عمل خدمات شایسته ای به مشتریان خود ارائه نمی دهند. در واقع برای این دسته مهم نیست که مشتریان و موکلان خود را به کشوری راهنمایی کنند که به خوشبختی و آینده ای روشن دست یابند، بلکه تنها سود شخصی شان برایشان مهم است. این گونه افراد و به اصطلاح مشاوران و وکلای مهاجرتی را از این برخورد می توان شناخت که در حین مشاوره پای صحبت های شما نمی نشینند و شرایط شما را نمی سنجند تا به شما مشاوره ای مناسب را ارائه نمایند، بلکه از همان اول می خواهند مهاجرت به روش خودشان و کشور مورد نظر خودشان را به شما تحمیل نمایند. تأکید می کنیم که مراقب این دسته از افراد باشید و در صورت انعقاد قرارداد با وکلا و مشاورینی که این ویژگی ها را دارند، تا دیر نشده قرارداد را فسخ نمایید.

مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز

پر واضح است که یک وکیل متخصص و معتمد در امر مهاجرت در هر شهری که وجود داشته باشد، برای ارائه خدمات با کیفیت و بی وقفه به مشتریان و موکلان خود می بایست یک دفتر مرکزی با مجموعه ای از کارکنان جهت رتق و فتق فرآیندهای مهاجرتی مشتریان خود داشته باشد. این کارکنان در واقع تیمی متشکل از مشاورین متخصص، مدیران مشتریان، تیم اخذ ویزا و وکلای بین المللی خارج از کشور می تواند باشد. اما معیار ها و ملاکهای واقعی جهت شناسایی یک دفتر مهاجرتی خوب چیست؟ و چگونه می توان در دام افراد سودجو و غیر متخصص گرفتار نیامد تا در هزینه و زمان مان صرفه جویی شود؟ برای پاسخ به این سوالات در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد وکیل مهاجرت به اروپا

آنگونه که اشاره شد، یک دفتر مهاجرتی برای ارائه مشاوره و راهنمایی های دقیق به مشتریان و موکلان خود می بایست دارای یک یا چند مشاور متخصص در امر مهاجرت باشد. حال چگونه می توان یک مشاور به معنای واقعی کلمه متخصص را از مشاور با دانش و شایستگی های کافی از هم تمیز داد؟ یک مشاور مهاجرتی مجرب و حرفه ای از شرایط و ویژگی های زیر برخودار است:

اینها تنها برخی از ویژگی های شخصی است که قرار است در مورد آینده زندگی خودتان و خانوادتان با او مشورت نمایید. لذا تا می توانید در انتخاب مشاور مهاجرتی تان دقت نمایید؛ زیرا در صورت هر گونه اشتباه در انتخاب مشاور و اقدام به یک روش نادرست مهاجرتی با راهنمایی های وی، متحمل هزینه های مادی و معنوی سنگینی خواهید شد.

در انتخاب وکیل مهاجرت در شیراز ، باید به این نکته نیز توجه ویژه داشت که برخی از کسانی که قصد دارند، مهاجرت کنند؛ بر اساس گفته های دیگران یا هر عامل دیگری، برای خود یک کشور اشتباه و یک مسیر نادرست را انتخاب می نمایند که اگر برای مهاجرت به آن کشور اقدام کنند به آن آینده ای که انتظار دارند، دست نخواهند یافت. در این جا یک مشاور حرفه ای و با اخلاق می بایست مشتری را با ارائه دلایل منطقی از آن روش بازداشته و به مسیر و کشور درست هدایت نماید.

یک وکیل مهاجرت در شیراز یا یک دفتر مهاجرتی از توانایی های ویژه ای برخوردار است و بغیر از ارائه مشاوره صحیح، تخصصی و اخلاق مدارانه قادر است خدمات متنوع و گسترده ای را به مشتریان و موکلان خود ارائه نماید که خلاصه وار آنها را واکاوی می نماییم. پس از تعیین مسیر و کشور مناسب جهت مهاجرت، پروسه اخذ ویزا از تعیین وقت سفارت گرفته تا تکمیل فرم تخصصی درخواست ویزا، تهیه مدارک مورد نیاز و نحوه چیدمان آنها و … از جمله خدماتی است که یک دفتر مهاجرتی خوب ارائه می دهد. خاطر نشان می کنیم که فرآیند گردآوری مدارک و اسناد بطرز صحیح و تکمیل فرم درخواست اخذ ویزا با دقت و صداقت، فرآینده وقت گیر، پیچیده و ظریف می باشد که بدون دریافت راهنمایی و کمک تیم مدیریت مشتریان و تیم اخذ پذیرش و ویزا، این امکان وجود دارد که مشتری اشتباهاتی ولو کوچک در طول این فرآیند انجام دهد که منجر به رد شدن یا به اصطلاح ریجکت ویزا یا پذیرش وی می گردد.

یک وکیل متخصص در امر مهاجرت قادر است که به مانند روشن کننده مسیر پر پیچ و خم و پر از ابهام پروسه اخذ ویزا، مجوز کاری، مجوز اقامت تحصیلی، مجوز سرمایه گذاری در زمینه های متفاوت در کشور های مختلف و اخذ تابعیت و پاسپورت به شما ضمانت دهد که در یک محدوده زمانی مشخص می توانید به نتیجه مورد انتظارتان دست یابید.

تجربه موفق یک وکیل مهاجرتی در پروند های متعددی که به نتیجه رسانده است، یکی دیگر از نشانه های تضمین خدمات و توانایی هایی است که او می تواند از آن برخوردار باشد. پر واضح است که وکیل مهاجرت و دفتر یا موسسه مهاجرتی که پیش از شما توانسته باشد، پرونده مشابه درخواست شما را به کررات به نتیجه برساند، طبیعتا به راحتی می تواند بدون هیچگونه اشتباه و در کمترین مدت زمان ممکن امور مهاجرتی و اخذ ویزای پرونده درخواستی شما را نیز به نتیجه برساند. بنابر این یکی از توانایی های یک وکیل مهاجرتی، اشراف به قوانین مهاجرت و دیگر توانایی چگونگی هدایت مشتریان و مراجعین به سوی بهترین مسیر مهاجرت می باشد.

یک وکیل مهاجرت در شیراز که تخصص کافی را در امر مهاجرت دارد، قادر است در بیشتر طرق قانونی مهاجرتی مانند برقراری ارتباط با مراکز آموزشی، کالجها و دانشگاهها، کارفرمایان و سازمان های مختلف در کشور های خارجی و کنسولگری ها عملکرد موفقیت آمیزی داشته باشد. اشاره کردیم که یکی از مهمترین ویژگی های یک وکیل مهاجرتی تسلط و اشراف بر یک یا چند زبان بیگانه است و همین امر خود تضمینی بر این است که این وکیل قادر است برای مشتریان مختلف خود قراردادهای کاری، سرمایه گذاری و تحصیلی را با سرعت عمل و دقت بالایی نسبت به سایر وکلای مهاجرتی یا خود شخص متقاضی منعقد نماید. اضافه می کنیم که معمولا این دسته از وکلای مهاجرتی از آگاهی لازم طرق مختلف سرمایه گذاری در کشور های مختلف برخوردار هستند و با سادگی هر چه تمام تر با بررسی و تحلیل شرایط موکلین و مراجعین شان، می توانند بهترین گزینه های سرمایه گذاری در کشور های مختلف را به آنها معرفی نمایند.

همانطور که می دانید برای پیدا کردن وکیل مهاجرت در شیراز و سایر شهرستانها اولین ایده ای که به ذهن افراد می رسد، سرچ کردن در گوگل و سایر موتورهای جستجو ست. از بین وکلای مهاجرتی که گوگل یا سایر موتورهای جستجو به ما معرفی می شود، برخی از آنها بواسطه برخورداری از دانش و تخصص کافی در امور مهاجرت و حقوق بین الملل قادرند مشتریان و موکلان خود را به مسیر های درست مهاجرتی رهنمایی نمایند و مع الاسف برخی دیگر از دانش و تخصص کافی به این منظور برخوردار نیستند. لذا به صرف جستجو در اینترنت نمی توان یک وکیل مهاجرت یا دفتر مهاجرتی معتمد و متخصص را در شیراز پیدا کرد. حال مسئله این است که چگونه می توان از طریق اینترنت، فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بهترین وکیل مهاجرت در شیراز یا سایر شهرستان ها را پیدا کرد؟

پاسخ به این سوال نیز چندان مشکل نیست، تنها کافیست که با صرف مدت کوتاهی جستجو در گوگل، خدمات و پیشنهادات دفاتر و موسسات مهاجرتی مختلف را مقایسه نموده و تحلیل کنید. بعنوان مثال دفاتر مهاجرتی متخصص غالبا در زمینه حقوق بین المللی و مهاجرت از تحصیلات دانشگاهی برخوردارند. نکته دیگر این است که وبسایت رسمی یک وکیل مهاجرت در شیراز به طور پیوسته و مستمر به روزرسانی شده و مقالات و مطالبی که ارائه می گردد، مطابق با جدید ترین آمارها، گزارشات و قوانین بین المللی مهاجرت آپدیت می شوند. لذا با مراجعه به وبسایت های مختلف هر یک از دفاتر مهاجرتی می توانید تا حد قابل قبولی به میزان دانش و تخصص مشاوران و وکلای آن دفتر مهاجرتی آگاهی پیدا کنید؛ لازم به ذکر است که هرگونه اشتباه در ارائه پیشنهادات غیرقانونی یا نامعقول در وبسایت یک وکیل مهاجرتی دلالت بر نبود تخصص و اشراف کافی به امر مهاجرت باشد.

برخی از وکلای مهاجرت موفق در وبسایت خود پرونده های مهاجرتی را که در طول سالیان با موفقیت به اتمام رسانده اند را قرار داده اند و بسیاری از مشتریان و وکلای آنها از طریق شبکه های اجتماعی یا وبسایت رسمی به کیفیت خدمات و میزان پیگیری پرونده های مهاجرتی شان توسط آن موسسه یا دفتر مهاجرتی اقرار نموده و از دیگران می خواهند اگر قصد مهاجرت دارند، با همان وکیل مهاجرتی که ما اقدام کرده ایم، اقدام کنند به چیزی که انتظارش را دارند، دست می یابند. طبیعتا این یکی از مهم ترین نکات مثبتی است که می تواند شما را متقاعد سازد که با قوت قلب و اطمینان خاطر بالایی برای امر مهاجرت خود با آن موسسه مهاجرتی اقدام نمایید.

یکی دیگر از شرایط و ملاک هایی که می توانید برای یک وکیل مهاجرت خوب در شیراز در نظر بگیرید، میزان سابقه کار در حرفه مهاجرت می باشد. پر واضح است که هر چه میزان تجربه کاری و سابقه کار یک وکیل مهاجرتی در بازار کار مهاجرت بالا تر باشد، به این معناست که او با خم و چم کار مهاجرت بیشتر از سایر رقبایش آشناست و مجرب تر از سایرین است. علاوه بر طول مدت سابقه کار، تعداد مشتریانی که از وی و خدماتش به نیکی یاد کرده اند، نیز از دیگر شاخصه های یک وکیل مهاجرت خوب بشمار می آید. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه و گردآوری شده است؛ لازم به ذکر است که کپی برداری از آن و انتشار آن بدون ذکر منبع از لحاظ شرعی حرام و از نقطه نظر قانونی قابل پیگیری است.

یک وکیل مهاجرت خوب و کاربلد می بایست با سایر وکلای بین المللی در کشورهای خارجی ارتباط و connection قوی داشته باشد، تا بدین وسیله از تازه ترین قوانین حقوقی و جدید ترین روشها و برنامه های مهاجرتی در زمینه های تحصیل در دانشگاههای مختلف، سرمایه گذاری در زمینه های خرید املاک و مستغلات، ثبت شرکت و امثالهم آگاهی یابد و بر اساس این آگاهی مشاوره درستی به مشتریان خود ارائه نموده و امور مهاجرتی آنها را متناسب با قوانین جدید به پیش ببرد. فرضا شما تمایل دارید که در یکی از کشور های پیشرفته نظیر کانادا در زمینه راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت سرمایه گذاری نمایید تا هم به سود مناسب دست یافته و هم اقامت و تابعیت این کشور را اخذ نمایید. لذا وکیل مهاجرتی مورد نظر شما تا با وکیل کانادایی آشنا به امور حقوق کانادا و متخصص در امور ثبت شرکت ارتباط نداشته باشد، چگونه خواهد توانست شما را از تازه ترین قوانین آن کشور آگاه کند و روشهایی را به شما پیشنهاد نماید که احتمال سوددهی آن بیشتر از ضرردهی اش باشد؟ لذا چنانچه پس از مراجعه به یک وکیل مهاجرت در شیراز یا هر شهرستان دیگری پی بردید که با وکلای خارجی در کشور مورد نظر شما ارتباط ندارد، می توانید به این استناد کنید که این وکیل گزینه مناسبی برای مهاجرت شما نخواهد بود.

تا اینجای مقاله، شرایط و ملاک های انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در شیراز مورد تحلیل و بررسی قرار دادیم ؛ تا شما نیز با در دست داشتن این ملاک ها بتوانید بهترین وکیل مهاجرت مورد نظر خود را انتخاب نموده و با کمک وی این مسیر پر خم و چم را با موفقیت سپری نمایید. موسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE‌ اتریش، مفتخر است که با داشتن شرایط فوق الذکر و ۱۵ سال سابقه درخشان در امر مهاجرت و برخورداری از مشاورین متخصص و وکلای بین المللی در کشور های مختلف، آمادگی خود را برای ارائه خدمات در تمامی زمینه های قانونی مهاجرت به شما عزیزان اعلام دارد. گواه ما مشتری مداری و رضایت مشتریان از سطح کیفی خدمات ماست،‌ مهر اثباتی بر این ادعا را می توانید در بخش گالری و کلکسیون ویزاها و مصاحبه های موکلین همین وبسایت ملاحظه نمایید.

موسسه حقوقی ملک پور از شعبات و دفاتر همکار بسیاری در داخل و خارج از کشور برخوردار است. یکی از شعبات این موسسه در شهر شیراز به تازگی کار خود را آغاز نموده و آماده است تا با کادری مجرب و متعهد به هموطنان این خطه از کشور مان بهترین خدمات مشاوره ای و حقوق مهاجرت را ارائه نماید. شما می توانید بمنظور یافتن پاسخ های خود به صفحه ارتباط با ما مراجعه نمایید یا با استفاده از شماره تماس های درج شده در همین وبسایت، بدون نیاز به پرداخت حق مشاوره، از مشاوره تلفنی برخوردار گردید.

وکیل مهاجرت در شیراز ، ملاکهای یک وکیل مهاجرت و دفتر مهاجرتی متخصص و قابل اطمینان در شیراز ، در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. گفته شد یک وکیل مهاجرت در شیراز در صورتی می تواند گزینه مناسبی جهت اقدام به امر مهاجرت می باشد که در دفتر کاری اش از تیمی متشکل از مشاوران اخلاق مدار و حرفه ای و مدیران مشتریان و تیم اخذ ویزا و وکلای با تجربه بین المللی برخوردار باشد. داشتن سابقه کاری مستمر و طولانی مدت در زمینه مهاجرت و اعتبار درخشان نیز از دیگر ملاکها و شرایط گزینش یک وکیل مهاجرت در شیراز است. ارائه خدمات و اطلاعات آپدیت و موثق در وبسایت رسمی و شبکه های اجتماعی نیز از دیگر ملاکهای یک دفتر مهاجرتی خوب می باشد. شایان ذکر است که ما در موسسه حقوقی ملک پور همواره خود را ملزم به ارائه خدمات واقعی و ارزشمند به مشتریان و موکلان دانسته و در این راه بهترین تلاش مان را برای بهترین بودن در این زمینه بکار گرفته ایم. لذا بر این باوریم که با ارتقاء مستمر تمامی امکانات بالقوه و بالفعل مان توانسته و خواهیم توانست خدمات مشاوره ای بسیار با کیفیت و مطلوبی را به فارسی زبانان عزیز ارائه نماییم. در صورت هر گونه سوال یا ابهامی در خصوص معیارهای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در شیراز می توانید، آن را در بخش پایانی و دیدگاههای مقاله پیش رو مطرح نموده تا در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

دیدگاه

مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز

سلام. سطح علمی ترکیه نسبت ب ایران چجوری هس؟؟؟

سلام دوست عزیز. باید در خصوص داشگاههای مختلف این می توانید تحقیق نمایید

تماس با ما

خط ویژه :۴۹۱۹۶۰۰۰ـ (۰۲۱)

خط ویژه:  49076ـ (۰۲۱)

دسترسی سریع

فرم درخواست تماس مشاوران با شما

تماس با ما

فروشگاه

موسسه مشاوره ای MIE

دفتر مشاوره و امور اقامت سرمایه گذاری، تحصیلی و کاری

شایان ذکر است همه دفاتر به صورت یکپارچه تحت نظر دفتر مرکزی وین و شخص جناب استاد ملک پور فعالیت می نمایند.

وب سایت های ما

malekpourmie.com

miemohajerat.com

miestudy.com

miemalekpour.com

officialmalekpour.com

mielanguage.com

miesuccess.com


دریافتDownloads-icon


دریافتDownloads-icon

چگونه در خارج از کشور کار پیدا کنیم و مهاجرت کاری داشته باشیم

راهنمای جامع انواع روشهای اخذ اقامت در خارج از کشور با بیانی شیوا توسط استاد ملکپور

مجموعه اي از توضيحات و نکاتي که بايد براي موفقيت در زندگي به آنها توجه ويژه اي داشت

محصولی بی نظیر برای کسانی که میخواهند زندگی رویایی خود را بسازند

آموزش دقيق و مرحله به مرحله دريافت اپلاي و ويزاي تحصيلي در اتريش، نکات کاربردي و جامع

مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز

مجموعه اي از آموزش ها و توضيحات کامل پيرامون نحوه و شرايط مهاجرت کاري به کشور کانادا

پکيج آموزش زبان آلماني با تکنيک منحصر به فرد استاد ملکپور به صورت آسان

پکيج دوم آموزش زبان آلماني با تکنيک منحصر به فرد استاد ملکپور

يادگيري آسان زبان با متد منحصر به فرد و مبتکرانه توسط استاد ملکپور

پکیج دوم يادگيري زبان با متد منحصر به فرد و مبتکرانه توسط استاد ملکپور

موسسه مهاجرتی در شیراز، شرایط و معیارهای یک موسسه مهاجرتی قابل اعتماد در شیراز و دلایل انتخاب آن به عنوان یک موسسه معتبر مهاجرتی در این مقاله مورد تحلیل علمی قرار می گیرد. خدمات موسسه مهاجرتی در شیراز چگونه است؟ سابقه کار موسسه مهاجرتی در شیراز در ارائه خدمات آنلاین به چه نحوی است؟ آیا موسسه مهاجرتی در شیراز با وکلای بین المللی در ارتباط است؟ شاخصه های بارز مشاورین متخصص در موسسه مهاجرتی در شیراز کدام است؟ در این مقاله به این سوالات پاسخ داده شده است. همچنین در خصوص شرایط موسسات معتبر مهاجرتی از جمله در شیراز توضیحات لازمه ارائه شده است. شما عزیزان در صورت تصمیم به مهاجرت و اخذ اقامت در سایر کشورها و برای انتخاب یک موسسه مهاجرتی معتبر همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعه مرکزی در وین به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

در خصوص موسسه مهاجرتی در شیراز اینگونه می توان بیان نمود که با توجه به اینکه امروزه امر مهاجرت قانونی به کشورهای دیگر یک امر بدیهی و طبیعی شده است و افراد بسیاری در پی آن هستند که یک مهاجرت درست و منطقی برای رقم زدن و ساختن یک آینده روشن داشته باشند، در شهرهای مختلف از جمله شیراز به دنبال یک موسسه معتبر مهاجرتی هستند که پروسه مهاجرت خود را شروع کرده که در نهایت به یک نتیجه مثبت دست پیدا نمایند. یک موسسه مهاجرتی خوب در شیراز باید به تمام راه های قانونی مهاجرت اشراف کامل داشته باشد که بتواند با توجه به شرایط افراد مختلف و روش های مخنلف مهاجرت، بهترین گزینه را برای افراد انتخاب نماید و متقاضیان به بهترین مسیر سوق داده شوند. مهم ترین توصیه این است که شما متقاضیان عزیز با تحقیق و جستجوی کامل و آگاهانه یک موسسه مهاجرتی معتبر را انتخاب نمایید، موسسه ای که با اعتبار و پیشینه برجسته خود در زمینه حقوق بین الملل پرونده های بسیاری را به نتیجه رسانده باشد. در همین راستا موسسه مهاجرتی در شیراز با همکاری موسسه حقوقی ملک پور (بزرگترین موسسه حقوقی در خاورمیانه) در دست افتتاح است که به هم وطنان عزیز در شیراز خدمات مشاوره حقوقی در زمینه بین الملل ارائه نماید.

یک موسسه مهاجرتی در شیراز باید بتواند خدمات حقوقی را در تمام زمینه های بین المللی ارائه نماید و در همه مسائل بتواند به افراد خدمات مشاوره ای حقوقی ارائه نماید. این خدمات می تواند در زمینه اصلی ترین راه های مهاجرت یعنی مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت و خرید ملک و تمکن مالی (خود حمایتی) برای تمام کشورهای برتر دنیا از جمله کشورهای اروپایی و کشورهای کانادا، انگلستان و… صورت گیرد و به روز ترین اطلاعات در این زمینه ها را در اختیار افراد قرار دهد. همچنین باید بتواند خدمات مشاوره را به صورت اینترنتی و آنلاین نیز در تمام موارد و در همه حال ارائه نماید. در خصوص پروسه های بزرگ از جمله مباحث سرمایه گذاری که افراد می خواهند دارایی و پشتوانه مالی خود را در این راه بگذارند، موسسه باید بتواند با وکلای رسمی و برتر کشورهای دیگر همکاری نزدیک داشته باشد تا موکلین را از به روز ترین قوانین آن کشورها مطلع سازند. بنابراین از دیگر خدمات موسسه مهاجرتی در شهر شیراز همکاری با برترین وکلای کشورهای دیگر در خصوص مبحث مهاجرتی و سایر مباحث حقوق بین الملل است.

یک موسسه مهاجرتی در شیراز باید دارای یک تیم قوی از مشاوران حرفه ایی باشد که از تمامی جوانب خبره و بی نظیر باشند. از جمله شاخصه های بارز مشاوران حرفه ایی داشتن صداقت کلام است که الزاما این ویژگی بسیار مهم و طلایی باید در وجود یک مشاور حرفه ایی نهفته باشد. این موضوع بسیار مهم می باشد که موکلین و متقاضیان اطلاعات دقیق و صادقانه را از یک مشاور حرفه ایی دریافت نماید تا بتواند با لمس واقعیت های مهاجرت و شرایط پیش رو، یک تصمیم درس و منطقی اتخاذ نماید، حتی اگر یک متقاضی شرایط مهاجرت را نداشته باشد، مشاور حرفه ایی در عین احترام و برخورد مناسب، صادقانه این قضیه را بیان نماید و امید واهی به شخص ندهد. ویژگی مهم دیگر داشتن نفوذ کلام و بیان سلیس و روان است که یک مشاور حرفه ایی را از سایرین متمایز نماید. ویژگی دیگر صبوری و متانت شخصیت می باشد که مشاور حرفه ایی باید دارا باشد. این صبوری در تمام مراحل پرونده موکلین و متقاضیان هویدا و مشخص باشد. شاخصه دیگر، داشتن به روز ترین و دقیق ترین اطلاعات در تمام امور و تمام راه های مهاجرت می باشد. ویژگی دیگر آراستگی و خوش پوشی می باشد که یک مشاور حرفه ایی باید از این ویژگی برخوردار باشد. همچنین از مهم ترین شاخصه های مشاوران حرفه ایی داشتن احساس مسئولیت و رعایت عدالت در پروسه مهاجرتی افراد می باشد.

اعتبار موسسه مهاجرتی در شیراز برای افراد و متقاضیان از نکات بسیار مهم می باشد که حتما باید قبل از هر اقدامی از آن مطلع باشند. یک موسسه مهاجرتی در هر شهری از جمله شیراز زمانی می تواند پرونده های بسیاری را به سرانجام برساند که دارای اعتبار و سابقه طولانی باشد. به این معنی که طی سال های زیادی با انجام فعالیت های حقوقی و به نتیجه رساندن آن ها و صدور ویزاهای متعدد برای راه های مهاجرتی مختلف برای اکثر کشورها، اعتبار درخشانی را برای خود به دست آورده باشد. برخی از موسسات مهاجرتی نوپا که تازه وارد امر مهاجرت شده اند و سابقه کاری طولانی نداشته باشند و فاقد شعبات همکار باشد، طبیعتا از نظر اعتبار نیز کم رنگ تر بوده و متقاضیان کم تری نیز خواهند داشت. موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش با سابقه ای درخشان و طولانی که حدود بیش از 15 سال است، خوش نام ترین موسسه حقوقی در خاورمیانه در سالیان متمادی است که به صورت فیزیکی و اخیرا به صورت آنلاین و مجازی خدمات مشاوره ای مهاجرتی ارائه می نماید و از آوازه طلایی و اعتبار محکمی برخوردار است.

یک موسسه مهاجرتی در شیراز باید بتواند به صورت آنلاین و از طریق ارتباط مجازی خدمات حقوقی ارائه نماید. مشاوره های حضوری و فیزیکی به دلیل دوری بسیاری از افراد به دفاتر از محبوبیت کمتری برخوردارند، خصوصا اینکه بسیاری از متقاضیان از شهرهای دیگر هستند و خواهان دریافت خدمات آسان و موثر می باشند. گاهاً به دلیل دوری راه و یا ترافیک های سنگین و ترددهای پرهزینه، حوصله و انگیزه افراد سلب شده و انجام این کار برایشان طاقت فرسا می شد تا جایی که در تصمیم گیری آن ها برای پروسه مهاجرت تاثیر منفی گذاشته و در همان ابتدای کار از عملی کردن تصمیم خود منصرف می شدند و باعث عدم دست یابی به اهداف مهم زندگی شد. 

بنابراین برای راحت تر شدن افراد در رسیدن به اهداف و انجام پروسه مهاجرت خدمات آنلاین مشاوره ای از بهترین تاکتیک های یک موسسه مهاجرتی معتبر در شیراز می باشد. در این راستا مؤسسه حقوقی ملک پور این امکان را فراهم آورده است که متقاضیان بدون هیچ گونه محدودیت مکانی یا زمانی بتوانند به صورت آنلاین با بهترین مشاوران در اروپا و کانادا، مشاوره تخصصی داشته باشند. این مطلب توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه و نگارش شده است و هر گونه کپی برداری از آن شرعا و قانونا مجاز نمی باشد.

همانطور که در بالا ذکر شد یک موسسه مهاجرتی در شیراز باید در زمینه مهاجرت دارای سابقه کار مناسب و حرفه مهاجرتی بالایی باشد و اعتبار درخشانی را کسب کرده باشد. حال سوال این است که صرف سابقه کار در امر مهاجرت کفایت می کند؟ و این سابقه کار دلیل بر اعتبار نیز خواهد بود یا خیر؟ در پاسخ می توان اینگونه بیان نمود که سابقه کار باید با میزان رضایت مندی مشتریان و تعداد ویزاهای دریافتی و پرونده های موفق توأمان باشد. بنابراین دو موضوع سابقه کار و اعتبار و میزان رضایتمندی افراد به صورت دوسویه در موازای همدیگر قرار می گیرند. متقاضیان مهاجرت می توانند با مراجعه به وب سایت های موسسات مهاجرتی در شیراز و یا به صورت کلی وب سایت های مهاجرتی معتبر، به رزومه و پیشینه و سابقه کار و حرفه آن موسسه با توجه به میزان موفقیت های اخذ شده پی ببرند و پس از آن بتوانند با دید بازتر و با آرامش خاطر بیشتری موسسه مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

یک موسسه مهاجرتی در شیراز باید بتواند با وکلای بین المللی و با سابقه هر کشوری ارتباط مستقیم داشته باشند. به این صورت که در خلال اجرای پروسه های مهاجرتی و پرونده های افراد، لازم است که یک وکیل برجسته و معتبر و کارورزیده مربوط به کشور مورد نظر به صورت مستقیم برای به نتیجه رساندن آن پرونده نظارت و مداخله داشته باشد. وکلای بین المللی طبق به روزترین و جدیدترین و مهم ترین قوانین کشورها با موسسه مهاجرتی معتبر در ایران و شهر شیراز مدارک و مستندات لازم را با همکاری مشتریان مربوطه تهیه نموده و چیدمان مدارک را انجام دهند تا به بهترین نحو ممکن آن پرونده را به نتیجه مثبت برسانند. اما در صورتی که موسسه مهاجرتی با وکلای بین المللی در ارتباط نباشند احتمال به نتیجه نرسیدن آن پرونده خیلی بالا می باشد، زیرا این موسسات با قوانین به روز آن کشور آشنایی ندارند و ممکن است به صورت ناقص و نادرست مدارک را ارائه نمایند. در نتیجه این ارتباط با وکلای بین الملل بسیار مهم و حائز اهمیت است. موسسه مهاجرتی آنلاین در شیراز تحت نظر موسسه حقوقی ملک پور در خصوص مهم ترین پرونده ها و پروسه های مهاجرتی با وکلای رسمی همان کشورها همکاری مستقیم دارند که بتوانند به بهترین صورت ممکن آن ها را به نتیجه برسانند.

دلیل انتخاب موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE در کنار موسسه مهاجرتی در شیراز، اعتبار بیش از 15 سال سابقه کار حقوقی و مهاجرتی می باشد که در تمامی زمینه امور حقوق بین الملل بهترین خدمات حقوقی و مشاوره ای را ارائه داده است و متقاضیان با این موسسه به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کرده اند. دفتر مرکزی موسسه حقوقی ملک پور در وین و سایر دفاتر همکار در کشورهای دیگر از جمله کانادا، بلاروس و… می باشد. در ایران نیز دفاتر و شعبات همکار در تهران، شمال، جنوب و … می باشد که در حال حاضر به صورت مجازی و آنلاین به افراد بهترین خدمات حقوقی را ارئه می نمایند. موسسه حقوقی ملک پور ویدیوهای بسیار مفید و به روزی را در زمینه های مختلف مهاجرت تهیه نموده است و در وب سایت های مرجع و بسیار معتبر خود آن ها را قرار داده است که افراد بتوانند با مشاهده آن ها، با آرامش خاطر و کسب اطمینان بالایی بتوانند یک گزینه بسیار خوب را برای مهاجرت خود انتخاب نمایند.

موسسه مهاجرتی در شیراز و خصوصیات مناسب آن در این مقاله به صورت دقیق و مفصل شرح داده شد. با توجه به اینکه افراد بسیاری به دنبال یک راه مهاجرتی قانونی از طریق یک موسسه معتبر مهاجرتی هستند و با توجه به اینکه سالیانه متقاضیان زیادی از شهر شیراز از طرق مختلف مهاجرت می نمایند، بنابراین طبیعی است که به دنبال یک موسسه مهاجرتی در شیراز باشند و پرونده خود را به دست وکلای این موسسه بسپارند. موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE علاوه بر اینکه در کشورهای مختلف از جمله اتریش، کانادا، بلاروس و … خدمات حقوقی به روز ارائه می نماید، در شهرهای مختلف در ایران نیز به صورت آنلاین و مجازی نیز به افراد و متقاضیان در انواع راه های مهاجرت قانونی کمک و مشاوره حقوقی ارائه می نماید. شما عزیزان اگر به دنبال یک دفتر و موسسه مهاجرتی در شیراز هستید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و راهنمایی دریافت نمایید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام

ایمیل

وب‌ سایت

دیدگاه

سلام یه پیام دیدم که از راه اندازی دفتر در شهر شیراز تشکر کردند میشه ادرس یا شماره رو بفرستید

باسلام و عرض ادب شماره های موسسه ثابت است و برای همه دفاتر یکسان است و مشاوره های ما از طریق اسکایپ و غیر حضوری با مشاورین ارشئ دفتر وین ما برگزار می شود.

سلام خسته نباشید لطف میکنید آدرس دفتر شیرازتون رو بدید

مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز

با سلام دوست عزیز دفتر شیراز هنوز راه اندازی نشده است. شما برای استفاده از خدمات موسسه نیازی به مراجعه حضوری به هیچ کدام از دفاتر ندارید. همه خدمات ما به صورت آنلاین قابل استفاده می باشد. می توانید با کارشناسان تماس بگیرید تا شما را به صورت رایگان راهنمایی کنند.

سلام من از موسسه ی حقوقی ملک پور سوال داشتم میشه راهنماییم کنید ایا در تهران این موسسه دفتر دارد ومیشود حضور ی رفت ووقت مشاوره گرفت

با سلام بله دفاتر همکار در تهران نیز مستقر هستند. اطلاعات تماس ما در لینک زیر موجود است، شما می توانید با دفاتر تماس بگیرید تا نحوه رزرو وقت مشاوره را توضیح دهند.

https://malekpour.ir/contact-us/

سلام دکتر جان. من شیرازی هستم و خیلی تشکر میکنم بابت دفتر شیراز امیدوارم همیشه موفق باشید و همه جای ایران دفتر بزنید

با سلام تیم MIE از اظهار لطف شما کمال تشکر را دارد و برای شما آرزوی موفقیت داریم.

موسسه مشاوره ای MIE اتریش

وب سایت حقوقی malekpourlaw

وب سایت پذیرش تحصیلی miestudy

وب سایت officialmalekpour

وب سایت miemalekpour

این وبسایت به لحاظ محتوا در جهان و در خصوص امر مهاجرت بی اغراق برترین سایت مهاجرتی حقوقی فارسی است . در بالای صفحه اگر گزینه مهاجرت به کشورها را انتخاب کنید ، نام کشورهای مورد خدمات ما ظاهر میشود ، به سادگی هر کشور را که مایلید انتخاب کنید و در صفحه کشور مذکور شش تقسیم بندی اصلی دارید . تقسیم بندی های مهاجرتی و اقامتی شامل… ادامه مطلب

malekpourlaw.com

miemohajerat.com

miestudy.com

miemalekpour.com

officialmalekpour.com

mielanguage.com

miesuccess.com

در دنیایی زندگی می‌کنیم که هرکسی بنا بر دلایل
شخصی خودش، قصد دل از خانه خود و شروع زندگی را در جایی دیگر دارد. اینجا یک شهر
دیگر نیست، بلکه کشوری در همسایگی مانند ترکیه یا امارات یا نقطه روبروی کره زمین
مانند کانادا است. مسئله مهاجرت همیشه وجود داشته و مورد بحث بین افراد خانواده
بوده است؛ اما مهم‌تر از مهاجرت، چگونگی رفتن است. هرساله که می‌گذریم، شرایط
مهاجرت سخت‌تر می‌شود. کشوری که تا چند سال پیش مهاجرخیز بوده، حالا مرز کشور خود
را بسته یا قوانین سختگیرانه تری را اعمال کرده است. به هرحال، هیچ کاری نشد دارد.
هرساله، خیلی از افراد مهاجرت می‌کنند؛ اما نه به تنهایی، بلکه با کمک یک موسسه
مهاجرتی در شیراز برنامه خود را تنظیم می‌کنند.

شیراز یکی از کلان شهرهای ایران است که جمعیتی
بالغ بر یک‌میلیون و پانصد هزار نفر را در خود جای داده است. اگر بگوییم که هرسال
درصد نسبتاً بالایی از جوانان و خانواده‌ها با موسسه مهاجرتی در شیراز تماس می‌گیرند
تا کشور را ترک کنند، بلوف نکرده‌ایم. با اینکه در این شهر بزرگ امکانات رفاهی از
جمله آموزشی، بیمارستانی، تاریخی و غیره قرار گرفته است؛ اما باز هم‌خانواده‌ها
بنا به دلایل خاص خودشان اقدام به مهاجرت می‌کنند.

موسسه مهاجرتی در شیراز در واقع مکانی است که به
این عزیزان شیرازی کمک می‌کند تا بتوانند بهترین تصمیم مهاجرتی را بگیرند. اینکه
چگونه مهاجرت و چه کشوری را بر اساس شرایط خود انتخاب کنند. اگر شرایط شما مناسب
باشد، موسسه مهاجرتی در شیراز از اول تا آخر برنامه سفر در کنارتان خواهند ماند.

خدماتی که برای یک موسسه مهاجرتی در شیراز به
عزیزان عرضه می‌کند، شامل:

البته باید این نکته برای هر موسسه مهاجرتی در
نظر بگیرید:

مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز

یک موسسه مهاجرتی خوب باید یک وکیل خبره داشته باشد. وکیلی که به تمامی فرآیندهای مهاجرتی کاملاً آشنا بوده و بتواند از صفر تا صد را آموزش دهد. همچنین مشاور خوبی برای متقاضی مهاجرت باشد. در حالت کلی، یک موسسه مهاجرتی خوب دارای ویژگی‌های زیر است:

بهتر است که شرکتی را انتخاب کنید که به صورت
تخصصی در یک حوزه فعالیت می‌کند. چنین شرکت‌هایی کاملاً بر اساس مسائل آن کشور و
شرایط و روش‌های آن آشنا بوده و بهتر از بقیه می‌توانند شما را راهنمایی کنند.

عزیزانی که در شیراز یا حتی شهرهای اطراف زندگی می‌کنند،
بهتر است که برای مهاجرت خود از یک موسسه مهاجرتی در شیراز اقدام کنند. به هرحال،
شرایط مهاجرتی سخت است. شما هم به سفارت‌های خانه کشور مورد نظر خود دسترسی نداشته
و قادر نیست تا هر روز برای پرسیدن سؤال به درب سفارت مراجعه کنید. متأسفانه برخی
افراد به دلیل همین سختی اولیه قید مهاجرت را زده‌اند.

اما فقط مسئله این نیست. از آنجا که شما هیچ
اطلاعاتی در خصوص مهاجرت و شرایط آن را ندارید، امکان اشتباه انجام دادن فعالیت و
مراحل آن وجود دارد. یک اشتباه کوچک در تشکیل پرونده می تواند باعث عقب افتادن
مراحل شما یا حتی بسته آن شود. موسسه حقوقی مهاجرتی در شیراز این کار را برای شما
بسیار راحت‌تر کرده است. در این موسسه وکیلان باتجربه در حوزه‌های مختلف شما را
راهنمایی می‌کنند تا شما بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. حتی اگر موسسه در
حوزه تخصصی مورد نظرتان فعال نباشد، شما را به یک موسسه معتبر دیگر معرفی خواهد
کرد.

اولین قدم تماس با موسسه است. در تماس، ابتدا مسئول پذیرش که خود او در این خصوص از قبل آموزش‌هایی را هم دیده است، در خصوص نوع کشور مورد نظر، علت مهاجرت، شرایط و غیره سؤالاتی را می‌پرسد. در صورتی که همه چیز مناسب بود، شما را کامل راهنمایی می‌کند. سپس شما را به وکیل مهاجرتی معرفی کرده و در آنجا جلسه اختصاصی با شما گذاشته می‌شود. در این جلسه کامل شرایط ما سنجیده شده تا مشخص شود که آیا شما امکان مهاجرت را دارید یا خیر. همچنین در صورتی که امکان مهاجرت را از یک روش را نداشتید، به شما در صورت امکان، روش‌های دیگر را پیشنهاد می‌کند.

پس از آن، مدارک شما گرفته می‌شود و به سپس مراحل اخذ اقامت و رفتن به سفارت و غیره شروع می‌شود. هزینه دریافت اقامت بسته به کشور مورد نظر دارد. برای همین متفاوت است. برای دریافت هزینه باید با خود موسسه تماس بگیرید. در صورتی که واقعاً هدف نهایی شما مهاجرت است، در اولین ساعت روز کاری با شماره تلفن شرکت تماس بگیرید. با تماس شما، کارشناس به صورت رایگان به مشاوره شما می‌پردازد. اگر شرایط و همه چیز مناسب بود، آنوقت مراحل بعدی گفته شده در بالا انجام داده خواهد شد.

موسسه حقوقی بین المللی تیدی پارس با همکاری موسسه حقوقی SMART اروپا با بیش از یک دهه تجربه در امور مربوط به اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت، تحصیلی و کاری آمادگی دارد تا بدون واسطه بهترین خدمات با مناسب ترین قیمت را برای کلیه هموطنان تضمین نماید. 

تهران

خیابان نلسون ماندلا (جردن)

02122059953

(به علت شیوع کرونا برای مصاحبه حضوری ابتدا تماس بگیرید)

ایمیل:

info@tdpars.com

 

اسلواکیRolnicka  , Bratislava , Slovakia

421944219823+

گرجستانKavtaradze.14a, block A, 1st entrance in parking. 18th floor, Tblisi, Georgia

 

دفتر مهاجرتی شیراز ، موسسه حقوقی آینده سازان مهر ارائه دهنده خدمات در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل ، با داشتن کارشناسان و مشاوران زبردست آماده خدمت رسانی به منظور امور مهاجرت می باشد. مهاجرت به خارج از کشور و در هر کشوری قوانین و شرایط مخصوص به خود را دارد که شرکت مهاجرتی شیراز، موسسه حقوقی آینده سازان مهر در این وبسایت به توضیح آنها پرداخته است. شما عزیزان جهت مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز می توانید با ما تماس بگیرید و یا فرم مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

در این مقاله قصد داریم مطالب کلی در رابطه با انواع مهاجرت را برای شما عزیزان توضیح دهیم تا با آگاهی و اطلاعات کامل تصمیم به مهاجرت به کشور دلخواه خود بگیرید.

 

مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز

 

تحصیل در دانشگاه های بین المللی طرفداران بسیاری دارد. البته ممکن است همه ی دانشگاه های بین المللی دانشجوی خارجی پذیرش نداشته باشند ولی با سپردن کار به موسسه حقوقی آینده سازان مهر، دفتر مهاجرتی در شیراز ، نگران این امر نباشید.

اگر از معدل و نمرات خوبی برخوردار باشید و همچنین با داشتن شرایط دیگر از جمله سن ، مدرک زبان و … می توانید ویزای تحصیلی را اخذ کرده و مهاجرت تحصیلی به بیشتر کشورها و بهترین دانشگاه ها را برگزینید. در بسیاری از کشورها با مهاجرت از طریق تحصیل، راه برای اخذ اقامت دائم آن کشور بسیار هموار خواهد شد. به عنوان مثال با تحصیل در بسیاری از کشورها می توان پس از تحصیل مشغول به کار شده و پس از مدتی نیز اقامت دائم آن کشور را کسب نمود. استفاده از امکانات آموزشی با استاندارد های جهانی و فرصت های شغلی بیشتر از مزیت های مهاجرت از طریق تحصیل می باشد. برای درخواست مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز در زمینه مهاجرت از طریق تحصیل می توانید فرم مربوطه در صفحه اصلی را تکمیل نمایید.

 

مهاجرت از طریق کار نیز طرفداران بسیاری دارد. به دلیل شرایط مطلوب کار و اشتغال در بیشتر کشورها هر ساله متخصصان زیادی مخصوصا به کشورهای اتحادیه اروپا سفر می کنند. شرط اصلی مهاجرت کاری در بیشتر کشورها داشتن پیشنهاد کاری از کارفرمای همان کشور است. متخصصان نیز با داشتن شرایط لازم و معرفی شده توسط کشورها می توانند مهاجرت کاری داشته باشند. برای مهاجرت از طریق کار به کشور مورد نظر خود نیاز به ویزای کار آن کشور دارید. برای اطلاعات بیشتر در زمینه ی مهاجرت از طریق کار با شرکت مهاجرتی در شیراز، موسسه حقوقی آینده سازان مهر تماس بگیرید. همچنین می توانید فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز در صفحه اصلی سایت را پر نمایید.

 

 

نوع دیگری از مهاجرت به سایر کشورها ، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در آن کشور است. سرمایه گذاری می تواند به صورت ثبت شرکت ، خرید سهام ، سپرده بانکی ، خرید ملک و … باشد. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری روش بسیار خوبی جهت اخذ اقامت است که در اکثر موارد اقامت دائم آن کشور را بدون فوت وقت به دست می دهد. اما سرمایه گذاری نیاز به مبالغ بالا و بنابراین ریسک فراوانی دارد و به این منظور باید با متخصصان و کارشناسان خبره ی این امر مشورت کنید. برای درخواست مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز و در زمینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری فرم مربوط به مشاوره در صفحه اصلی را تکمیل کنید تا با شما تماس گرفته شود.

 

 

بسیاری از متقاضیان مهاجرت به انگلستان در شیراز اطلاعات زیادی در رابطه با نحوه مهاجرت به این کشور و همچنین راه ها و قوانین مهاجرتی ندارند. کارشناسان موسسه حقوقی مهاجرتی آینده سازان مهر اینجا هستند تا اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان بگذارند. به این منظور علاوه بر مطالعه ی مقالات موجود در سایت در قسمت مهاجرت به انگلستان ، می توانید با ما نیز تماس بگیرید تا سریع تر و ساده تر راهنمایی تان کنیم.

پرطرفدارترین خدمات موسسه حقوقی آینده سازان مهر :

تحصیل در ترکیه

تحصیل در کانادا

تحصیل در آلمان

سرمایه گذاری کانادا

کار در آلمان

کار در کانادا

سرمایه گذاری در شینگن

تحصیل در شینگن

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به آلمان

 

 

کارشناسان و وکلای با تجربه ی موسسه حقوقی و مهاجرتی آینده سازان مهر برای مشاوره و اطلاعات بیشتر در خدمت شما عزیزان هستند.

برای مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز می توانید فرم درخواست مشاوره رایگان را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

جهت مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز به صورت آنلاین ، همه روزه و از ساعت 8 الی 17 از طریق سامانه گفتگوی آنلاین با پشتیبانی سایت (آیکون ظاهر شده در سمت راست پایین صفحه) اقدام نمایید.

همچنین برای مشاوره رایگان از وکیل مهاجرت در شیراز به صورت حضوری نیز می توانید از ساعت 8 الی 20 و از شنبه تا پنج شنبه به موسسه حقوقی آینده سازان مهر به آدرس خیابان ملاصدرا ، خیابان اردیبهشت، جنب بانک رفاه ، طبقه 3 ، واحد 5 مراجعه نمایید.

 

 

ابر  کلمات کلیدی :

 

تاریخ به روزرسانی 1399/05/28

 

موسسه حقوقی اینده سازان مهر : سلام و درود. لطفا جهت بررسی و راهنمایی دقیق تر با موسسه تماس بگیرید.

مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز

موسسه حقوقی آینده سازان مهر با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی آینده سازان مهر هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.
.

موسسه حقوقی آینده سازان مهر با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی آینده سازان مهر هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس : معالی آباد

 

آدرس : معالی آباد

 

تلفن همراه : ۰۹۰۳۹۰۸۱۲۰۱

               ۰۹۹۱۷۴۶۱۰۸۹

       تلفن دفتر :  ۰۷۱۳۲۳۱۸۱۶۶

تلفن همراه : ۰۹۰۳۹۰۸۱۲۰۱

               ۰۹۹۱۷۴۶۱۰۸۹

       تلفن دفتر :  ۰۷۱۳۲۳۱۸۱۶۶

info@asmehr.ir

info@asmehr.ir

 

 

 

دفتر کانادا : تورنتو ، آنتاریو

 


دفتر ترکیه : آنکارا

 


آلمان : دسلدورف

 


روسیه : مسکو

 

 

 

 

بهترین در امور مهاجرت، اقامت دائم و ویزای تحصیلی

موسسه حقوقی شیراز مهاجر با بهره مندی از کادر با تجربه و با بکارگیری روش ها و قوانین بروزرسانی شده بهترین روش مهاجرتی را متناسب با شرایط و توانایی افراد پیشنهاد می نماید. با توجه به تنوع بسیار زیاد ویزاها، تشخیص مناسب ترین آنها برای هر فرد نیازمند دقت و تجربه می باشد. پس از انتخاب بهترین روش با توجه به حساسیت های موجود در هر پرونده تیم مشاوره می کوشد تا با در نظر گرفتن موارد مد نظر افسران پرونده، پرونده ای بی نقص را تنظیم نماید. آشنایی با موارد کلیدی و حیاتی حاصل سال ها تجربه در این راستا می باشد. قابل ذکر است جهت کاهش هزینه های پروسه های مهاجرت، تیم شیراز مهاجر همیشه شرایط خاص متقاضی را مد نظر قرار داده تا با انعطاف پذیری هر چه بهتر، پروسه ویزا را هموار نماید.

تیم شیراز مهاجر در صدد است تا با ارائه خدماتی در شان موکلین، از اتلاف زمان و هزینه های زاید کاسته و بهترین و ساده ترین روش مهاجرتی را مطابق خواسته و توانایی های هر فرد ارائه نماید.

رضایت موکلین از آغاز تا پایان راه، سرلوحه ی ماست.

ارائه خدمات مشاوره  بهینه در زمینه های کارآفرینی و سرمایه گذاری، نیروی متخصص و تحصیل در کشورهای مطرح با بالاترین کیفیت و رعایت استانداردهای بین المللی، تخصص ماست.

مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز

آگاهی از قوانین بین المللی

بروز بودن در زمینه ی قوانین مهاجرت

ارتباط مستمر با موکلین

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

درباره گرجستان

اقامت در گرجستان

اقامت از طریق خرید ملک

درباره ترکیه

خرید ملک در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

درباره پرتغال

مهاجرت به پرتغال

مدیر

۱۳۹۹/۵/۲ ۹:۲۴:۲۸

۲۳ تیر ۱۳۹۹ |Tags: ادامه تحصیل در کانادا, تحصیل در کانادا, ویزای تحصیلی|

دانشجویان بین المللی کمک های فرهنگی و اجتماعی بی شماری به کانادا می کنند و بیش از ۲۱ میلیارد دلار فعالیت اقتصادی ایجاد می کنند. از زمان شروع این همه […]

مدیر

۱۳۹۹/۴/۲۶ ۵:۵۴:۱۵

۲۰ تیر ۱۳۹۹ |Tags: PEQ, استان کبک, دانشجویان بین المللی, کانادا, مهاجرت به کانادا|

دولت کبک اصلاحات در PEQ را که در ماه می اعلام شد ، تعدیل می کند. این تغییرات بر دانشجویان خارجی و همچنین کارگران موقت خارجی تأثیر می گذارد. نادین […]

مدیر

۱۳۹۹/۲/۱۸ ۱۴:۵۸:۵۸

۱۹ فروردین ۱۳۹۹ |

همراهان شیراز مهاجر با سلام دوستان و همراهان گرامی شیراز مهاجر، همانطور که مستحضر هستید ویروس کرونا و شیوع آن در سراسر جهان موجب اختلال در روال عادی بسیاری از […]

مدیر

۱۳۹۹/۶/۶ ۹:۱۵:۱۴

۶ شهریور ۱۳۹۹ |Tags: ادامه تحصیل در کانادا, تحصیل در کانادا|

تمام تحصیلات دانشگاهی و کالج در کانادا بر عهده استانها و قلمروهای مستقل است. دولت های استانی بیشترین بودجه را به مؤسسات عمومی پس از دوره متوسطه خود برای ادامه […]

مدیر

۱۳۹۹/۵/۳۰ ۷:۴۳:۲۸

۳۰ مرداد ۱۳۹۹ |

آموزش متوسطه در کانادا آموزش متوسطه در کانادا از دو سطح جداگانه تشکیل شده است: دوره متوسطه و دبیرستان آموزش متوسطه هنگامی که دانش آموزان سال پایانی دوره ابتدایی یا […]

مدیر

۱۳۹۹/۵/۲۳ ۹:۲۳:۰۲

۲۳ مرداد ۱۳۹۹ |Tags: ادامه تحصیل در کانادا, تحصیل در کانادا, کانادا|

ساختار آموزش در کانادا همانطور که در مقاله پیشین ذکر شد ، سیستم آموزش کانادا دارای چهار سطح کلی است: آموزش مقدماتی ، ابتدایی ، متوسطه و بعد از دوره […]

مؤسسه مهاجرتی در شیراز، خدمات قابل عرضه توسط مؤسسه مهاجرتی در شهر شیراز و روش های برگزیدن و اعتماد به یک وکیل زبده از جمله موضوعاتی هستند که در این مقاله مورد بحث و تحلیل علمی گذاشته می شوند. چگونه می توان یک وکیل مهاجرتی ماهر در شهر شیراز برگزید؟ از چه راه هایی می توان به یک مؤسسه مهاجرتی در شیراز اعتماد کرد؟ از جمله خصوصیت های مهم یک مشاور و وکیل مهاجرتی به چه مواردی می توان اشاره کرد؟ خدمات قابل ارائه از سوی مؤسسات مهاجرتی شامل چه مواردی می باشند؟ برای یافتن پاسخ این سئوالات به مطالعه ادامه مقاله بپردازید و چنانچه هنوز هم ابهامی در این خصوص داشتید، می توانید با مشاوران متخصص مؤسسه مهاجرتی در شیراز، همکار مؤسسه حقوقی ملک پور در زمینه امور مربوط به مهاجرت تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید. در ادامه مقاله به تفصیل به مطالعه موارد ذیل می پردازیم:

مؤسسه مهاجرتی در شیراز از جمله مؤسسات رسمی مؤسسه حقوقی ملک پور می باشد. جناب آقای ملک پور دارای مدرک وکالت پایه یک دادگستری و بنیانگذار مؤسسه حقوقی ملک پور می باشند و در حال حاضر ایشان در حال تحصیل در مقطع دکترا در دانشگاه های برتر اروپا هستند. از جمله افتخارات وی می توان به تحقیقات وسیع در زمینه های مدیریت، روانشناسی، جامعه شناسی، اقتصاد و به طور تخصصی امور مربوط به مهاجرت اشاره کرد. جناب آقای ملک پور سمینارهای بسیاری را درباره مسائل مهاجرت داشته اند. به جرات می توان گفت که کلیه مشاوران مؤسسه حقوقی ملک پور نیز به عنوان شاگردان برجسته ایشان، به امور مربوط به مهاجرت تسلط کامل داشته و تعهد و صداقت را در ارتباط با موکلین و متقاضیان مهاجرت سرلوحه مشاوره های خود قرار داده اند. بی شک دفاتر مؤسسه حقوقی ملک پور در اقصی نقاط دنیا با سوابق درخشان در طی 15 سال فعالیت صادقانه، قابل اتکاترین و به روز ترین مؤسسات در امر مهاجرت می باشند. 

دفتر حقوقی ملک پور

مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز

پس از تصمیم گیری پیرامون نفس مهاجرت، ۶ روش مختلف مهاجرتی را پیش از انتخاب مسیر باید مورد بررسی قرار داد. سال ها پیش استاد ملک پور، روش های مختلف مهاجرت را به ۶ دسته طبقه بندی کرد که امروزه الگوی بسیاری از مؤسسات و همکاران دیگر در زمینه امور مهاجرتی می باشد. در ادامه مقاله، ما نیز به بررسی هر یک از این روش ها به صورت جداگانه می پردازیم و شما می توانید با خدمات قابل ارائه مؤسسه مهاجرتی در شیراز و شعب مختلف مؤسسه حقوقی ملک پور آشنا شوید. چنانچه بخواهیم به این دسته بندی های اصلی اشاره داشته باشیم، باید گفت که انواع مهاجرت به مهاجرت از نوع کاری، تحصیلی، ازدواج، سرمایه گذاری، تولد فرزند و پناهندگی تقسیم بندی می شوند که مؤسسه مهاجرتی حقوقی ملک پور در شیراز، در تمامی دسته بندی ها به جز مهاجرت از طریق پناهندگی، خدمات عرضه می کند. در ادامه مقاله به بررسی هر یک از این تقسیم بندی ها و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور به صورت مجزا می پردازیم. 

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور راجع به لزوم مراجعه به مؤسسه مهاجرتی

یکی از ساده ترین و منطقی ترین راه های مهاجرت، مهاجرت از طریق کار می باشد. مهاجرت از طریق کار برای اغلب کشورها عموما! نیاز به پیش نیازهایی از جمله تسلط به زبان کشور مقصد، پیشنهاد کاری از سوی کارفرمایی در کشور مقصد و تخصص و مهارت شخص متقاضی مهاجرت، دارد. مؤسسه مهاجرتی در شیراز در باب مهاجرت از طریق کار، مشاوره های تخصصی در اختیار موکلین قرار می دهد. این روش قاعدتا به دلیل عدم نیاز به سرمایه اولیه بالا یکی از پر طرفدارترین روش های مهاجرتی به شمار می رود. در اکثر کشورها در صورتی شخص می تواند از این طریق مهاجرت کند که از یک کارفرمای معتبر در کشور مقصد پیشنهاد شغلی دریافت کند. کارفرمای کشور مقصد پیش از ارسال پیشنهاد کاری به شخص خارجی، در طی چند مرحله آگهی شغل مربوطه به در کشور خویش داده باشد و نتوانسته باشد شخص واجد شرایط برای سمت شغلی را بیابد. در برخی از کشورها مانند آلمان، آفریفای جنوبی و اتریش به اشخاص واجد شرایط ویزای جستجوی کار داده می شود و فرصت دارند به مدت حدود 6 ماه در آن کشورها به دنبال کار باشند و در صورتی که کار مورد نظر را پیدا کنند می توانند به اقامت دست یابند. در صورت نیاز به اخذ اطلاعات تکمیلی در خصوص مهاجرت کاری به کشورهای مختلف می توانید مقالات ما را با کلید واژه ملک پور جستجو کرده و مطالعه نمایید.

یکی دیگر از زیر مجموعه روش های مهاجرتی پر طرفدار، مهاجرت از طریق تحصیل می باشد. مهاجرت از طریق تحصیل به دلیل دسترس پذیری بالای این روش، مورد توجه قرار گرفته است. پس از تماس با مؤسسه مهاجرتی در شیراز این مسئله به شما خاطر نشان می گردد که مهاجرت از طریق تحصیل به تنهایی منجر به اخذ اقامت کشور مقصد نمی گردد و متقاضیان مهاجرت باید پس از اتمام دوره تحصیل، ویزای خود را به ویزای کاری تغییر بدهند تا پس از آن بتوانند نسبت به اخذ اقامت دایم کشور مقصد اقدام کنند. این مقاله توسط مشاوران مؤسسه حقوقی ملک پور به نگارش در آمده و تکثیر از آن به هر نحو از لحاظ شرعی حرام و قابل پیگیری قانونی است. در زمینه مشاوره مهاجرت تحصیلی نیز می توانید با متخصصان مؤسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و از مشاوره های تخصصی آن ها بهره جویید.

اطلاع از نرخ سالیانه تولید ناخالص داخلی کشور مقصد و برخورداری از ثبات و یا عدم وجود ثبات اقتصادی در آن کشور، از جمله اصلی ترین مواردی هستند که پیش از اقدام به مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به هر کشوری باید مورد بررسی قرار گیرند. شما می توانید با تماس با مؤسسه مهاجرتی در شیراز از مشاوره های تخصصی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کارشناسان مؤسسه برخوردار گردید تا علاوه بر دریافت اقامت، اطمینان از نوع سرمایه گذاری و حفظ سرمایه اولیه، به کسب سود بالا از سرمایه گذاری خود، دست یابید. سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه دولتی، سرمایه گذاری از طریق خرید ملک و یا از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی از جمله روش های سرمایه گذاری در کشورهای دیگر به شمار می روند که مؤسسه مهاجرتی در شیراز، قطعا با توجه به پتانسیل مالی شما و شرایط خاص شما، بهترین راهکار را به شما عرضه می دارد. به شما پیشنهاد می شود تا به تماشای ویدیوی گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت بنشینید تا اطلاعات کاملی را در این زمینه و سایر روش های مهاجرتی به کشورهای مختلف به دست آورید و مانند وکیل مهاجرتی مسیر و کشور خود را انتخاب نمایید.

ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

قوانین ازدواج در کشورهای مختلف جهان متفاوت است. تسلط به این نوع قوانین در تخصص مؤسسه مهاجرتی در شیراز است که می توان با دریافت مشاوره در زمینه مهاجرت از طریق ازدواج به طی مسیرخود به هموارترین صورت ممکن دست یافت. علیرغم تفاوت قوانین ازدواج جهت اخذ تابعیت کشور مقصد، می توان به شباهت بین این قوانین در زمینه اثبات حقیقی بودن رابطه بین طرفین اشاره داشت. جهت اخذ تابعیت کشور مقصد، رابطه ازدواج باید حداقل به مدت ۳ سال ادامه دار باشد و به طلاق ختم نشود. در زمان اقدام برای مهاجرت، باید اسناد و مدارک اثبات این رابطه دو طرفه ارائه شود. چنانچه زن و شوهر پیش از ۳ سال، از یکدیگر جدا شوند باید پس از اتمام مدت مجاز اقامت در کشور مقصد، شخص خارجی به کشور خود باز گردد. کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور در مؤسسه مهاجرتی در شیراز، آمادگی خود را در زمینه ارائه مشاوره مهاجرت ازدواج، اعلام میدارند. 

یکی از دسته بندی های دیگر جهت اخذ تابعیت کشور مقصد، تولد می باشد. کشورهای مختلف جهان به منظور اعطای اقامت و تابعیت به فرزند تازه متولد شده، از دو قانون خاک و خون پیروی می کنند. در کشورهایی با حاکمیت اصل خاک، پس از تولد فرزند حتی از پدر و مادر خارجی، کلیه حقوق شهروندی آن کشور به نوزاد تعلق می گیرد. در قانون خون که در مقابل قانون خاک قرار دارد، تنها زمانی که پدر و یا مادر نوزاد تازه متولد شده، تابعیت کشور مقصد را داشته باشند، کودک نیز به تبعیت از پدر و مادر خود، تابعیت کشور مقصد را به دست می آورد و پس از آن شامل قوانین شهروندی آن کشور می شود. مؤسسه مهاجرتی در شیراز آماده ارائه مشاوره در باب قانون اخذ تابعیت از طریق تولد فرزند در کشورهای مختلف می باشد. 

 

این بخش از مقاله صرفا جهت تکمیل اطلاعات شما و آگاهی از خطرات مهاجرت از طریق پناهندگی ارائه شده است و لازم به ذکر است که مؤسسه مهاجرتی در شیراز، همکار مؤسسه حقوقی ملک پور، هیچگونه خدماتی به متقاضیان مهاجرت از طریق پناهندگی ارائه نمی دهد. بی شک یکی از اصلی ترین دلایل این مسئله، مخاطرات زیاد مهاجرت از طریق پناهندگی است. گذر از راه های غیر قانونی، خطرات جانی زیادی را به دنبال دارد. بنا بر قوانین کنوانسیون ژنو، پناهجو لقبی است که به فردی تعلق می گیرد که در کشور خود به دلایل پیوستن به گروه‌ های خاص و یا دین و نژاد خاص، تحت آزار و اذیت قرار می گیرد و مجبور به ترک کشور خود می شود. با توجه به اینکه همیشه بنا بر شرایط شخص متقاضی راه های بهتری برای مهاجرت ممکن است، لذا مهاجرت از این طریق هرگز از سوی کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور به متقاضیان پیشنهاد نمی گردد. بهتر است با توجه به پتانسیل خود، روش های قانونی را برای مهاجرت برگزینید.

در روزگار حال، با توجه به پیشرفت های روزافزون در باب ارتباطات از راه دور، دیگر بعد مسافتی یکی از دغدغه ها در زمینه ارتباط به حساب نمی آید. با توجه به عدم امکان مراجعه حضوری در شعبات مؤسسه جهت برخورداری از مشاوره مربوط به امور مهاجرت برای ساکنین شهرستان ها، مؤسسه حقوقی ملک پور و مؤسسه مهاجرتی در شیراز بر آن شدند تا روشی را که بالاترین میزان اعتماد به مشاور را به موکل با صرف کمترین هزینه و حذف مشکلات مربوط به رفت و آمد حضوری، انتقال دهد، به کار گیرند. بنابراین موکلین و متقاضیان می توانند از طریق تماس تصویری با استفاده از نرم افزار اسکایپ با خود شخص جناب آقای ملک پور یا سایر مشاورین ارشد در اقصی نقاط دنیا که تحت نظارت ایشان قرار دارند، با تعیین زمان قبلی ارتباط مستقیم برقرار کنند تا بهترین و تخصصی ترین مشاوره را با بالاترین میزان کیفیت دریافت کنند. 

مشاوره اسکایپ

 

مؤسسه حقوقی ملک پور با ۱۵ سال سابقه درخشان در امور مربوط به مهاجرت، از شهرت و اعتبار زبانزدی در بین موکلین و افراد پیگیر مهاجرت، برخوردار می باشد. بررسی تعداد پرونده های در دست و تعداد پرونده های منتج به نتیجه و بررسی تعداد ویزاهای اخذ شده از حقوق موکلین متقاضی مهاجرت می باشد که می توانند به سوابق موجود در سایت رسمی مؤسسه حقوقی ملک پور در این زمینه مراجعه کنند. در جایی که موضوع اعتبار یک مؤسسه حقوقی است، باید به موکلین و جایگاه مؤسسه در انظار عموم توجه نمود. نظرات موکلین و میزان رضایت مندی موکلین قبلی از نحوه خدمات ارائه شده مؤسسه، روش مفیدی به شمار می رود. صداقت در ارائه مشاوره و خدمات از سوی اعضای مؤسسه حقوقی ملک پور سرلوحه تیم همکاری مؤسسه مهاجرتی در شیراز می باشد. با سپردن امور مربوط به مهاجرت خود به مؤسسه مهاجرتی در شیراز به عنوان همکار مؤسسه حقوقی ملک پور، می توانید توقع ارائه بهترین خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن را داشته باشید. موارد فوق الذکر از جمله اصلی ترین مسائل در تعیین اعتبار مؤسسه حقوقی ملک پور به شمار می روند. 

گالری ویزاها

نظرات موکلین

کلیه محصولات علمی ارائه شده در زمینه امور مهاجرتی از سوی مؤسسه مهاجرتی در شیراز، همکار مؤسسه حقوقی ملک پور، در سایت رسمی این مؤسسه در دسترس متقاضیان می باشند. از جمله این محصولات می توان به ویدیوی گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، اپلای و ویزای تحصیلی اتریش، آموزش راهنمای اقامت کاری دولت فدرال کانادا و… اشاره کرد که همگی این محصولات در بردارنده اطلاعات مفیدی در زمینه مهاجرت و نحوه دستیابی به موفقیت در مهاجرت می باشند. کلیه این محصولات به صورت فایل های صوتی و تصویری آماده شده اند تا به آسانی در دسترس شما عزیزان قرار گیرند. با مطالعه اطلاعات مربوط به هر یک از این محصولات و پس از انتخاب محصول مورد نظر مرتبط با شرایط شما، می توانید به راحتی با انتخاب گزینه افزودن به سبد خرید، محصول مورد نظر را در کمترین زمان ممکن دریافت کنید. چنانچه علاقمند به فراگیری زبان در مدت زمان کوتاه هستید و امکان شرکت در کلاس های حضوری و یا آنلاین را به دلیل مشغولیت کاری ندارید، می توانید محصول آموزشی دوره فوق فشرده زبان انگلیسی را خریداری فرمایید تا به یکی از موثرترین روش های یادگیری زبان به صورت ویدیویی آموزشی منحصر به فرد دست یابید. چنانچه متقاضی مهاجرت به اتریش از طریق ویزای تحصیلی می باشید بهتر است تا ویدیوی اپلای و ویزای تحصیلی اتریش را خریداری فرمایید تا به اطلاعات جامعی در خصوص مراحل مختلف اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر اتریش دست یابید. ویدئوی متفاوت هنر زندگی نیز از جمله محصولات مؤسسه می باشد که موجب تأثیراتی شگرف در زندگی و شخصیت بیننده می گردد و استاد برجسته موفقیت، جناب ملک پور به تدریس این مباحث می پردازند.

 

_________________________ مؤسسه مهاجرتی در شیراز و سخن پایانی ___________________________

مؤسسه مهاجرتی در شیراز، خدمات قابل عرضه از سوی مؤسسه مهاجرتی در شهر شیراز و بررسی اعتبار مؤسسات مهاجرتی در این مقاله مورد تحلیل و بحث قرار گرفتند. مهاجرت از طرق کار، تحصیل، ازدواج، تولد، سرمایه گذاری و پناهندگی میسر می باشند که به توضیح هر یک از این روش ها پرداختیم. مؤسسه حقوقی ملک پور در زمینه پناهندگی خدماتی ارائه نمی نماید و با بررسی شرایط هر شخص، بهترین روش برای مهاجرت را پیشنهاد می دهد. برخورد حرفه ای، بهره گیری از وکلای به روز و قوانین مستند کشورها، برخورداری از سابقه طولانی و درخشان، از جمله موارد مهم در تعیین اعتبار مؤسسه مهاجرتی در شیراز و در نتیجه دریافت اطلاعات تخصصی و قابل استناد در زمینه مهاجرت به حساب می آیند. چنانچه سئوالی در باب مهاجرت برای شما پیش آمد، می توانید با کارشناسان مؤسسه مهاجرتی در شیراز تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. در بخش پایانی مقاله در قسمت ” ثبت پرسش” نیز می توانید نظرات خود را اظهار دارید، متخصصان ما در کمتر از ۱۲ ساعت نسبت به پاسخگویی به سئوالات و نظرات شما اقدام می نمایند.

مؤسسه حقوقی ملک پور با بهره گیری از تیم متخصص و وکلای حقوق بین الملل در خدمت شماست تا با ارائه خدمات ارزنده در زمینه اخذ پذیرش و ویزا، مشاوره سرمایه گذاری خارجی و سایر مسائل مهاجرتی، اخذ اقامت و پاسپورت دوم، گام به گام شما را در مسیر مهاجرتتان یاری نموده تا با اطمینان در این راه قدم بردارید و با پشتوانه 15 سال تجربه تیم MIE با آسودگی خاطر، مهاجرتی ایمن و آینده ای روشن برای خود رقم بزنید.

 

در موسسه حقوقی …، دفتر مهاجرتی در شیراز سعی بر این است که با اطلاعات به روز و دقیق متقاضیان مهاجرت به کشور های مختلف را به بهترین نحو ممکن یاری کند. دفتر مهاجرتی در شیراز ، موسسه حقوقی … با کادر حرفه ای و کارشناسان مجرب راحت ترن راه مهاجرت به کشورها را در اختیارتان قرار می دهد.

 

 

مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز

در شرکت مهاجرتی شیراز، موسسه حقوقی … راه های مهاجرت فراوانی وجود دارد که با توجه به شرایط و موقعیت خود می توانید از یکی از آنها بهره بگیرید. روش های مهاجرت بدین گونه هستند:

مهاجرت کاری

مهاجرت تحصیلی

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت بدون سرمایه گذاری

در ادامه جزئیات هر یک از روش های مهاجرت را توضیح خواهیم داد.

 

مهاجرت کاری مخصوص متقاضیان مهاجرتی است که از یک شرکت در کشور مورد نظرشان پیشنهاد و دعوتنامه کاری داشته باشند. شرایط دیگری از جمله مدرک تحصیلی کارشناسی، مدرک زبان و سابقه کاری تامین اجتماعی در اخذ ویزای کار موثر هستند. اگر دعوتنامه کاری نداشته باشید از طریق ویزای جستجوی کار نیز می توانید به کشور مورد نظر سفر کرده و کار پیدا کنید. البته ویزای جستجوی کار بیشتر در کشورهای اتریش، آلمان، سوئد و دانمارک صادر می شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه حقوقی …، دفتر مهاجرتی در شیراز تماس بگیرید و یا فرم مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز را در صفحه اصلی تکمیل نمایید.

 

اگر از سن، مدرک زبان و معدل خوبی برخوردار باشید می توانید مهاجرت تحصیلی را انتخاب کنید. مهاجرت تحصیلی در بین اقشار جوان محبوبیت و طرفداران بیشتری دارد. اما احتمال شکست در مهاجرت تحصیلی بدون مشورت و راهنمایی از موسسات حقوقی معتبر فراوان است. اقدامات لازم برای مهاجرت تحصیلی را به موسسات حقوقی کاربلد بسپارید. اطلاعات بیشتر را با تماس با موسسه حقوقی …، شرکت مهاجرتی در شیراز دریافت کنید و یا فرم مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز را در صفحه اصلی تکمیل نمایید.

 

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری خود به چند طریق انجام می گیرد. مهاجرت از طریق خرید ملک،مهاجرت از طریق خرید سهام،مهاجرت از طریق خرید اوراق قرضه،مهاجرت از طریق سپرده بانکی از روش های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری هستند. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ریسک زیادی دارد و بهتر است این امر را به موسسه حقوقی … بسپارید. ماس با موسسه حقوقی …،دفتر مهاجرتی شیراز اطلاعات کامل تری را به شما می دهد. همچنین جهت مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز می توانید فرم مربوطه را در صفحه اصلی کامل کنید.

 

مهاجرت بدون سرمایه گذاری نیز به دو طریق امکانپذیر است که شامل مهاجرت از طریق ثبت شرکت و مهاجرت از طریق تمکن مالی می شود. مهاجرت از طریق ثبت شرکت معمولا با ثبت شرکت با مسئولیت محدود انجام می گیرد. مهاجرت از طریق تمکن مالی به این صورت است که فردی با حقوق ثابت ماهیانه می تواند در کشور دیگری زندگی کند ولی حق کار در آن کشور را نخواهد داشت. تماس با موسسه حقوقی …، شرکت مهاجرتی شیراز اطلاعات دقیق تری را در اختیارتان قرار می دهد. برای درخواست مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز نیز می توانید فرم موجود در صفحه اصلی را تکمیل نمایید.

 

 

در پایان ذکر این نکته خالی از لطف نیست که راهنمایی و مشورت به افراد کارشناس و خبره راه مهاجرت به کشور دلخواهتان را هموار خواهد کرد. برای مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز با ما تماس بگیرید و یا فرم مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز را در صفحه اصلی تکمیل کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

 

 

 

 

موسسه حقوقی … با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی… هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 


Jump to navigation

۰۹:۱۱ – ۱۳۹۹/۰۵/۲۰

دفتر مهاجرت شیراز – لیست بهترین موسسه مهاجرتی شیراز به همراه آدرس و تلفن تماس را در جدول زیر میبینید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره بهترین دفتر مهاجرتی در شیراز و مشاهده شرح کامل خدمات ، آدرس و تلفن دفتر ، لطفا به پروفایل دفتر مهاجرتی مورد نظر مراجعه یا با شماره های درج شده در لیست موسسه های مهاجرتی در شیراز تماس بگیرید.

186. لیست دفاتر مهاجرتی شیراز | موسسه مهاجرتی در شیراز – آنچه در این صفحه در اختیار شما قرار گرفته است لیستی از بهترین موسسه های مهاجرت در شیراز به همراه آدرس و نشانی دفتر مهاجرت میباشد اگرقصد مهاجرت دارید و یا در صورت نیاز به دریافت خدمات مهاجرتی و مشاوره با یک وکیل مهاجرت خوب در شیراز میتوانید با شماره های درج شده در جدول زیر تماس بگیرید . برای آشنایی شما با خدمات هر یک از موسسات مهاجرتی در شیراز به پروفایل دفتر مهاجرت مورد نظرتان مراجعه نمایید.

جدول زیر نمایش دهنده لیست دفاتر مهاجرتی شیراز | موسسه مهاجرت در شیراز به همراه آدرس و شماره تلفن آن ها می باشد؛ ردیف هایی که برچسب VIP دارند دارای صفحه اختصاصی در وبسایت پی جو می باشند. با کلیک بر روی نام آن ها شرح خدمات آن ها را مشاهده نمایید.

مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز

در صورت تمایل به سفارش درج آگهی و قرار گرفتن در لیست فوق با شماره تلفن 07136330130 و یا ایمیل آدرس info@payju.ir تماس حاصل فرمائید.

در صورت تمایل به سفارش درج آگهی و قرار گرفتن در لیست فوق با شماره تلفن 07136330130 و یا ایمیل آدرس info@payju.ir تماس حاصل فرمائید.

دفتر مهاجرت در شیراز – لیست دفاتر مهاجرتی شیراز – مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز – آژانس مهاجرتی شیراز – دفاتر مهاجرتی معتبر در شیراز – موسسه های مهاجرتی در شیراز – اخد ویزا کانادا از شیراز – اخذ ویزا استرالیا از شیراز – اخذ ویزا اروپا از شیراز – اخذ ویزا انگلیس از شیراز – موسسه مهاجرتی در شیراز – دفاتر مهاجرتی در شیراز – لیست دفاتر مهاجرتی در شیراز – دفتر مهاجرتی شیراز – موسسه مهاجرتی شیراز – دفتر مشاوره مهاجرت در شیراز – موسسه مهاجرتی معتبر در شیراز – شرکت مهاجرتی معتبر در شیراز – شرکت مهاجرتی شیراز – بهترین دفاتر مهاجرتی در شیراز – دفاتر مهاجرتی شیراز – موسسات مهاجرتی در شیراز – مشاوره مهاجرت به کانادا در شیراز – مشاوره مهاجرت به اروپا در شیراز – مشاوره مهاجرت به استرالیا در شیرازشرکت مهاجرتی در شیراز – موسسه حقوقی مهاجرت در شیراز – شرکت مشاوره مهاجرت در شیراز – وکیل مهاجرت در شیراز – وکیل مهاجرت شیراز – مشاور متخصص مهاجرتی شیراز – معتبرترین موسسه مهاجرتی در شیراز – دفاتر خدمات مهاجرتی در شیراز – انجام خدمات مهاجرتی توسط وکلای بین المللی – خدمات حقوقی بین الملل و امور مهاجرت – بهترین وکیل مهاجرت در شیراز – مهاجرت به کانادا – معرفی دفاتر معتبر مهاجرتی شیراز – متخصص در کلیه امور مهاجرت و شهروندی تابعیت – مهاجرت از طریق ثبت شرکت – مهاجرت از طریق سرمایه گذاری – اخذ ویزای تحصیلی – مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی – اخذ اقامت دائم – مهاجرت از طریق ویزای کاری – مشاوره مهاجرت در شیراز – دفتر مهاجرتی در شیراز

سایت پی جو با معرفی بهترین دفاتر مهاجرتی در شیراز به شما این امکان را می دهد تا بهترین دفاتر مهاجرتی را پیدا کرده و به صورت آنلاین به شماره تلفن و آدرس آن ها دسترسی پیدا کرده و دفتر مورد نظر خود را انتخاب فرمایید.

اگر به دنبال بهترین وکیل مهاجرت در شیراز می گردید، اگر در انتخاب دفتر مهاجرتی خوب در شیراز دچار سردرگمی هستید ، بهتر است بدانید که پی جو به عنوان مرجع معرفی دفاتر مهاجرتی در شهر شیراز لیست کاملی از دفاتر مهاجرتی را در اختیار شما قرار داده تا با مراجعه به پروفایل دفتر مورد نظر بتوانید با خدمات آن ها آشنایی پیدا کرده و با مقایسه آنها با یکدیگر به دفتر مورد نظر خود براحتی دسترسی پیدا کنید.

شما همچنین میتوانید بیش از صد ها مورد از دفاتر مهاجرتی معتبری که در شیراز مشغول به فعالیت می باشند را در سایت پی جو مشاهده کرده و دفتر مهاجرتی مورد نظر خود که آدرس آن به شما نزدیک تر بوده و یا دارای خدمات مدنظر شما می باشد را انتخاب کنید.

اگر موسسه مهاجرتی مدنظر خود را می شناسید با استفاده از دکمه جست و جو موجود در سایت نام دفتر مهاجرتی مورد نظر خود را وارد کنید تا در صورت داشتن پروفایل در سایت پی جو تمامی اطلاعات دفتر شامل اطلاعات تماس ، آدرس ، شرح کامل خدمات دفتر مورد نظر خود را مشاهده کرده و با اطلاعات کافی به آنها مراجعه فرمایید.

تعداد زیادی از دفاتر مهاجرتی و موسسه مهاجرتی در شیراز ، از صفحه اختصاصی در سایت پی جو برخوردار می باشند. داشتن صفحه اختصاصی vip دفاتر در سایت پی جو ، به مردم کمک می کند که اگر دنبال دریافت اطلاعات کامل از دفتر مهاجرتی خاص یا یک دفتر مهاجرتی معتبر در شیراز هستند بتوانند با مراجعه به سایت پی جو به سادگی به لیست خدمات و هرگونه تخفیف اعلام شده توسط دفتر مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

به طور روزانه ذهن تعداد زیادی از هموطنان به سوالات وکالتی و مسایل مربوط به وکیل مهاجرتی مشغول می شود, متقاضیانی که قصد دارند مهاجرت قانونی داشته باشند و امورات حقوقی خود را به یک دفتر مهاجرتی آگاه که به قوانین کشورها و سفارتخانه ها آشنایی و اطلاعات جامعی دارند بسپارند و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنند. چرا که اصولا انتخاب دفتر مهاجرت امری حساس و تعیین کننده است که می تواند در سرنوشت و آینده شما تاثیر بسیاری داشته باشد.

این مقاله مختص شهروندان شیرازی و دیگر شهرها است که قصد مهاجرت از ایران  را دارند و به دنبال دفاتر مهاجرتی در شیراز و شهرهای مد نظر خود هستند. لذا اگر به دنبال بهترین دفتر مهاجرتی در شیراز هستید پیشنهاد می کنیم که با ما در این مقاله همراه باشید.

موسسه مهاجرتی شیراز

همان دفاتر حقوقی برگزیده جهت مشاوره در امور مهاجرت و اخذ ویزا در شیراز هستند.

مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز

شرکت مهاجرتی رهسپار شیراز

وکیل مهاجرت به انگلستان در شیراز

موسسه مهاجرتی برگزیده اصطهباناتی استان فارس، شیراز

موسسه مهاجرتی امیران استان فارس، شیراز

دفتر مهاجرتی ملک پور

دفتر کاریابی عمان در شیراز

کاریابی آرتا شیراز

دفتر مهاجرتی شیراز

بهترین دفاتر مهاجرتی در شیراز

وکیل مهاجرت به گرجستان در شیراز

ایران مهاجر شیراز

موسسه های مهاجرتی در شیراز

وکیل مهاجرت به انگلستان در شیراز

کاریابی ترکیه در شیراز

موسسه مهاجرتی ویستا استان فارس، شیراز

وکیل مهاجرت به گرجستان در شیراز

موسسه مهاجرتي در شيراز

موسسات مهاجرتی در شیراز

موسسه مهاجرت در شیراز

موسسات حقوقی در شیراز

مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز

موسسه حقوقی مهاجرت در شیراز

موسسه حقوقی مهاجرت شیراز

شرکت مهاجرت شیراز

دفتر مهاجرت شیراز

دفتر مهاجرت در شیراز

دفتر مهاجرت تحصیلی در شیراز

دفتر مهاجرت به کانادا در شیراز

دفتر وکیل مهاجرت در شیراز

دفتر مشاوره مهاجرت در شیراز

ادرس دفاتر مهاجرت در شیراز

دفتر مهاجرت به استرالیا در شیراز

دفتر مشاوره مهاجرت شیراز

دفتر حقوقی مهاجرت در شیراز

دفتر مهاجرتی کانادا در شیراز

دفتر مهاجرتی ملک پور در شیراز

دفتر مهاجرتی در شیراز

دفتر مهاجرتی استرالیا در شیراز

دفتر مهاجرتی معتبر در شیراز

دفتر مهاجرت اصطهباناتی در شیراز

دفتر مهاجرتی ویستا شیراز

دفتر مهاجرتی شایان شیراز

دفتر مهاجرتی ترکیه در شیراز

دفتر مهاجرتی امیران شیراز

دفاتر مهاجرتی شیراز

دفاتر مهاجرتي شيراز

دفاتر مهاجرت شیراز

دفاتر مهاجرتی در شیراز

لیست دفاتر مهاجرتی شیراز

دفاتر مهاجرتي در شيراز

دفاتر مهاجرت در شیراز

دفاتر مهاجرتی معتبر در شیراز

شیراز مهاجرت به استرالیا

شیراز مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت شیراز

مهاجرت به کانادا از شیراز

مهاجرت از شیراز

مهاجرت به عمان از شیراز

مهاجرت به آلمان از شیراز

مهاجرت به استرالیا از شیراز

وکیل مهاجرت در شیراز

وكيل مهاجرت شيراز

وكيل مهاجرت در شيراز

وکیل مهاجرت کانادا در شیراز

وکیل مهاجرت به کانادا در شیراز

وکیل مهاجرت استرالیا در شیراز

وکیل مهاجرت به استرالیا شیراز

وكيل مهاجرت كانادا در شيراز

وکیل مهاجرت به آلمان در شیراز

شرکت مهاجرت شیراز

شرکت مهاجرتی شیراز

شرکت مهاجرتی در شیراز

شرکت های مهاجرتی شیراز

شرکت مهاجرت در شیراز

وکلای مهاجرت شیراز

مهاجرت تضمینی شیراز

مرکز تخصصی امور مهاجرت در شیراز

خرید املاک خارجی در شیراز

اقامت تضمینی اروپا

لیست دفاتر مهاجرتی در شیراز

لیست موسسه های مهاجرتی در شیراز

لیست بهترین دفاتر مهاجرتی در شیراز

لیست بهترین موسسه های مهاجرتی در شیراز

لیست موسسات مهاجرتی شیراز

لیست شرکتهای مهاجرتی در شیراز

لیست بهترین شرکت های مهاجرتی شیراز

لیست وکلای مهاجرت شیراز

لیست وکیل معتبر مهاجرت در شیراز

سرمایه گذاری در کشورهای خارجی یکی از بهترین کاندید ها برای عنوان بهترین مسیر برای مهاجرت است، به این دلیل که در این روش علاوه بر اینکه می توانید اقامت و تابعیت کشور مورد نظر خود را کسب کنید می توانید سرمایه خود را نیز چند برابر کنید. بر اساس آمار اقتصادی سرمایه گذاری هایی نظیر مک دونالد و برگر کینگ بسیار سود آور هستند و می توانند جزء بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری در یک کشور خارجی باشند. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری معمولا از طریق خرید ملک، ثبت شرکت، کارآفرینی و خود اشتغالی صورت می پذیرد. که همه این موارد به طور کامل در ویدئو انتخاب مسیر مهاجرت شرح داده شده است.سرمایه گذاری عادیکشور کانادا چندین نوع سرمایه گذاری را با مبالغ بالاتر از 100 هزار دلار کانادا برای متقاضیان از طیف های متفاوت با تجریه تجارت دارای مدک تحصیلی دیپلم به بالا در نظر گرفته است که همگی منجر به اقامت دائم و تابعیت کانادا از طریق سرمایه گذاری خواهند شد.اقامت کار شرکتاز طریق ثبت شرکت و استخدام در شرکت در کشورهایی مانند آلمان و اتریش می توان به اقامت دائم و سپس تابعیت دست یافت که البته نیاز به داشتن شرایطی دارد که عموم آن در مقاله اقامت کار شرکت ما آورده شده است.خودحمایتیسومین و پر متقاضی ترین روش اقامتی را که نیاز به تحصیلات و خرج کردن سرمایه ندارد و با نمره زبان کم و سن بالا نیز می توان برای آن اقدام نمود، اقامت خودحمایتی یا تمکن مالی است که اقامتی منحصر به فرد با امکان اخذ اقامت دائم و تابعیت است که تنها با نشان دادن سرمایه لازم در حساب شخصی و بدون پرداخت ریالی به کشور مورد نظر قابل اخذ است. این نوع اقامت در کنار تحصیل رایگان فرزندان و امکان اخذ اقامت برای همسر و فرزندان زیر 18 سال، اجازه کار ندارد ولی متقاضی می تواند در کشور مقصد به راه اندازی کسب و کار و تجازت پرداخته و کسب درآمد نماید ولی اجازه گرفتن جای نیروی کار آن کشور را تا 5 سال ندارد. از مهم ترین کشورهایی که این نوع اقامت را اعطا می نمایند می توان به اتریش، فرانسه، اسپانیا، سوئیس، و یونان اشاره نمود.خرید ملکیکی از پر تقاضا ترین روش های سرمایه گذاری را می توان خرید ملک نامید که در برخی کشورها تنها جنبه سودآوری داشته و در برخی دیگر به اقامت و تابعیت منحجر می شود. از جمله کشورهایی که خرید ملک در آنها به اهذ اقامت منجر می شوند می توان به قبرس، یونان، پرتغال، ترکیه و اسپانیا اشاره نمود که هر کدام عموماً به خرید ملکی بالای 250 هزار یورو (کشور ترکیه 250 هزار دلار) نیاز خواهند داشت.خرید پاسپورتروش آخر روش خرید پاسپورت از طریق اهدای مبلغ قابل توجهی پول به کشورهای ضعیف و دور افتاده ای مانند کارائیب و دومنیکا بود که اخیراً دیگر به ایرانیان خدمات نمی دهند و از لحاظ عقلانی نیز در برابر روش خرید ملک به منظور اخذ تابعیت حرف خاصی برای گفتن ندارند.

محتوای این جدول شامل: لیست موسسه مهاجرتی شیراز، دفترهای مهاجرتی در شیراز، آدرس دفتر مهاجرتی در شیراز، بهترین موسسه مهاجرتی در شیراز، دفتر مهاجرتی معتبر در شیراز، دفتر مشاوره مهاجرت و اخذ اقامت در شیراز می باشد.جهت مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز و اطلاعات لازم در مورد مهاجرت، اقامت، ویزا، استرالیا، کانادا، اروپا، آمریکا، مالزی، هند و … شرکت مهاجرتی، موسسه حقوقی مهاجرت، شرکت مشاوره، وکیل مهاجرت در شیراز، مشاور متخصص مهاجرتی، معتبرترین موسسه مهاجرتی در شیراز، دفاتر خدمات مهاجرتی در شیراز، انجام خدمات مهاجرتی توسط وکلای بین المللی، خدمات حقوقی بین الملل و امور مهاجرت، بهترین وکیل مهاجرت در شیراز، مهاجرت به کانادا، متخصص در کلیه امور مهاجرت و شهروندی تابعیت، مهاجرت از طریق ثبت شرکت، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت از طریق ویزای کاری، اخذ ویزای تحصیلی، مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی، اخذ اقامت دائم و سایر اطلاعات با موسسه های مهاجرتی موجود در لیست تماس بگیرید.

لیست کامل موسسه مهاجرتی شیراز که توسط سایت پی جو جمع آوری شده است:

ردیف نام موسسه مهاجرتی شیراز آدرس دفاتر مهاجرت و کاریابی بین المللی در شیراز شماره تماس

1 شرکت مهاجرتی پرشین مهاجرت شیراز، خیابان عفیف آباد، مجتمع اداری حافظ، طبقه 4، واحد 13 36272716 – 36272606 – 36272586

2 موسسه مهاجرتی ویستا شیراز، بلوار ستارخان، ساختمان پیرکاردین، طبقه دوم، واحد 7 36491316

3 موسسه مهاجرتی امیران شیراز، بلوارستارخان، جنب اداره راه وشهرسازی، ساختمان صدف، واحد 5 36490964 – 09179988123

4 موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی شیراز، خیابان عفیف آباد، نبش کوچه 6، ساختمان وکلا، طبقه 1 36292310

5 موسسه نگین مهاجر آسیا شیراز، معالی آباد، ساختمان یونیک، طبقه 2، واحد 6 36364156 – 36362456

6 موسسه آرتا شیراز، بلوار زرگری، کوچه 14، پلاک 127، واحد 2 و 4 36261224

7 موسسه کارن شیراز، خیابان قصردشت، کوچه شماره یک، پلاک 199، ساختمان ثامن، واحد 5 36293520

8 موسسه افق شیراز، چهارراه زند، خیابان سعدی، کوچه پارک هتل، ساختمان جم، طبقه 3، واحد 2 3223130

یک موسسه مهاجرتی شیراز باید در زمینه مهاجرت دارای سابقه کار مناسب و حرفه مهاجرتی بالایی داشته باشد و اعتبار درخشانی را کسب کرده باشد. حال سوال این است که صرف سابقه کار در امر مهاجرت کفایت می کند؟ و این سابقه کار دلیل بر اعتبار نیز خواهد بود یا خیر؟ در پاسخ می توان اینگونه بیان نمود که سابقه کار باید با میزان رضایت مندی مشتریان و تعداد ویزاهای دریافتی و پرونده های موفق همراه باشد. بنابراین دو موضوع سابقه کار و اعتبار و میزان رضایتمندی افراد به صورت دوسویه در کنار یک دیگر قرار می گیرند. متقاضیان مهاجرت می توانند با مراجعه به وب سایت های موسسات مهاجرتی در شیراز و یا به صورت کلی وب سایت های مهاجرتی معتبر ، به رزومه و پیشینه و سابقه کار و حرفه آن موسسه با توجه به میزان موفقیت های اخذ شده پی ببرند و پس از آن بتوانند با دید بازتر و با آرامش خاطر بیشتری موسسه مورد نظر خود را انتخاب نمایند. در جدول بالا تعدادی از دفتر مهاجرتی های خوب در شیراز ذکر شده است که شما می توانید سابقه و اطلاعات آنها را مشاهده نمائید.

یک موسسه مهاجرتی شیراز باید بتواند به صورت آنلاین و از طریق ارتباط مجازی خدمات حقوقی ارائه نماید. مشاوره های حضوری و فیزیکی به دلیل دوری بسیاری از افراد به دفاتر از محبوبیت کمتری برخوردارند، خصوصا اینکه بسیاری از متقاضیان از شهرهای دیگر هستند و خواهان دریافت خدمات آسان و موثر می باشند. گاهاً به دلیل دوری راه و یا ترافیک های سنگین و ترددهای پرهزینه، حوصله و انگیزه افراد سلب شده و انجام این کار برایشان طاقت فرسا می شد تا جایی که در تصمیم گیری آن ها برای پروسه مهاجرت تاثیر منفی گذاشته و در همان ابتدای کار از عملی کردن تصمیم خود منصرف می شدند و باعث عدم دست یابی به اهداف مهم زندگی شد. بنابراین برای راحت تر شدن افراد در رسیدن به اهداف و انجام پروسه مهاجرت خدمات آنلاین مشاوره ای از بهترین تاکتیک های یک موسسه مهاجرتی معتبر در شیراز می باشد. به همین دلیل تعدادی از دفاتر مهاجرت شیراز بدون هیچ محدودیتی این امکان را فراهم نموده که به صورت آنلاین با بهترین مشاوران در اروپا و کانادا، مشاوره تخصصی داشته باشید.

یک دفتر مهاجرتی در شیراز باید بتواند با وکلای بین المللی و با سابقه هر کشوری ارتباط مستقیم داشته باشند. به این صورت که در خلال اجرای پروسه های مهاجرتی و پرونده های افراد، لازم است که یک وکیل برجسته و معتبر و کارورزیده مربوط به کشور مورد نظر به صورت مستقیم برای به نتیجه رساندن آن پرونده نظارت و مداخله داشته باشد. وکلای بین المللی طبق به روزترین و جدیدترین و مهم ترین قوانین کشورها با موسسه مهاجرتی معتبر در ایران و شهر شیراز مدارک و مستندات لازم را با همکاری مشتریان مربوطه تهیه نموده و چیدمان مدارک را انجام دهند تا به بهترین نحو ممکن آن پرونده را به نتیجه مثبت برسانند. اما در صورتی که موسسه مهاجرتی با وکلای بین المللی در ارتباط نباشند احتمال به نتیجه نرسیدن آن پرونده خیلی بالا می باشد، زیرا این موسسات با قوانین به روز آن کشور آشنایی ندارند و ممکن است به صورت ناقص و نادرست مدارک را ارائه نمایند. در نتیجه این ارتباط با وکلای بین الملل بسیار مهم و حائز اهمیت است. تعدای از موسسه مهاجرتی آنلاین در شیراز در خصوص مهم ترین پرونده ها و پروسه های مهاجرتی با وکلای رسمی همان کشورها همکاری مستقیم دارند که بتوانند به بهترین صورت ممکن آن ها را به نتیجه برسانند.

اعتبار موسسه مهاجرتی در شیراز برای افراد و متقاضیان از نکات بسیار مهم می باشد که حتما باید قبل از هر اقدامی از آن مطلع باشند. یک موسسه مهاجرتی در هر شهری از جمله شیراز زمانی می تواند پرونده های بسیاری را به سرانجام برساند که دارای اعتبار و سابقه طولانی باشد. به این معنی که طی سال های زیادی با انجام فعالیت های حقوقی و به نتیجه رساندن آن ها و صدور ویزاهای متعدد برای راه های مهاجرتی مختلف برای اکثر کشورها، اعتبار درخشانی را برای خود به دست آورده باشد. برخی از موسسات مهاجرتی نوپا که تازه وارد امر مهاجرت شده اند و سابقه کاری طولانی نداشته باشند و فاقد شعبات همکار باشد، طبیعتا از نظر اعتبار نیز کم رنگ تر بوده و متقاضیان کم تری نیز خواهند داشت.

یک موسسه مهاجرت خوب در شیراز باید دارای یک تیم قوی از مشاوران حرفه ایی باشد که از تمامی جوانب خبره و بی نظیر باشند. از جمله شاخصه های بارز مشاوران حرفه ایی داشتن صداقت کلام است که الزاما این ویژگی بسیار مهم و طلایی باید در وجود یک مشاور حرفه ایی نهفته باشد. این موضوع بسیار مهم می باشد که موکلین و متقاضیان اطلاعات دقیق و صادقانه را از یک مشاور حرفه ایی دریافت نماید تا بتواند با لمس واقعیت های مهاجرت و شرایط پیش رو، یک تصمیم درس و منطقی اتخاذ نماید، حتی اگر یک متقاضی شرایط مهاجرت را نداشته باشد، مشاور حرفه ایی در عین احترام و برخورد مناسب، صادقانه این قضیه را بیان نماید و امید واهی به شخص ندهد. ویژگی مهم دیگر داشتن نفوذ کلام و بیان سلیس و روان است که یک مشاور حرفه ایی مهاجرت را از سایرین متمایز نماید. ویژگی دیگر صبوری و متانت شخصیت می باشد که مشاور حرفه ایی باید دارا باشد. این صبوری در تمام مراحل پرونده موکلین و متقاضیان هویدا و مشخص باشد. شاخصه دیگر، داشتن به روز ترین و دقیق ترین اطلاعات در تمام امور و تمام راه های مهاجرت می باشد. ویژگی دیگر آراستگی و خوش پوشی می باشد که یک مشاور حرفه ایی باید از این ویژگی برخوردار باشد. همچنین از مهم ترین شاخصه های مشاوران حرفه ایی داشتن احساس مسئولیت و رعایت عدالت در پروسه مهاجرتی افراد می باشد.

یک موسسه مهاجرتی حرفه ای در شیراز باید بتواند خدمات حقوقی را در تمام زمینه های بین المللی ارائه نماید و در همه مسائل بتواند به افراد خدمات مشاوره ای حقوقی ارائه نماید. این خدمات می تواند در زمینه اصلی ترین راه های مهاجرت یعنی مهاجرت تحصیلی از شیراز ، مهاجرت کاری از طریق شیراز، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری از شیراز و ثبت شرکت از شیراز و خرید ملک از شیراز و تمکن مالی (خود حمایتی) برای تمام کشورهای برتر دنیا از جمله کشورهای اروپایی و کشورهای کانادا، انگلستان و… صورت گیرد و به روز ترین اطلاعات در این زمینه ها را در اختیار افراد قرار دهد. همچنین باید بتواند خدمات مشاوره را به صورت اینترنتی و آنلاین نیز در تمام موارد و در همه حال ارائه نماید. در خصوص پروسه های بزرگ از جمله مباحث سرمایه گذاری که افراد می خواهند دارایی و پشتوانه مالی خود را در این راه بگذارند، موسسه باید بتواند با وکلای رسمی و برتر کشورهای دیگر همکاری نزدیک داشته باشد تا موکلین را از به روز ترین قوانین آن کشورها مطلع سازند. بنابراین از دیگر خدمات موسسه مهاجرتی در شهر شیراز همکاری با برترین وکلای کشورهای دیگر در خصوص مبحث مهاجرتی و سایر مباحث حقوق بین الملل است.

۰۹:۱۳ – ۱۳۹۹/۰۵/۲۸

پی جو – در این مقاله قصد داریم درباره مراکز و مشاوران درمان وسواس در شیراز صحبت کنیم پس از توضیحی مختصر درباره علت و انواع وسواس بهترین مراکز، روانشناسان و روانپزشکان فعال در این زمینه را به شما معرفی می کنیم با ما همراه باشید.

۰۴:۲۰ – ۱۳۹۹/۰۵/۲۰

پی جو – در جدول زیر به معرفی بهترین فروشگاه های فروش هارد اکسترنال و فلش مموری در شیراز می پردازیم. برای مشاهده بهترین برند حافظه جانبی در شیراز می تونید به لیست زیر مراجعه نمائید.

۰۶:۳۰ – ۱۳۹۹/۰۴/۳۰

پی جو – در این مقاله قصد داریم درباره بهترین دکتر سرطان طحال در شیراز​ صحبت کنیم پس از توضیحی مختصر درباره سرطان طحال بهترین پزشکان فعال در این زمینه را در شهر شیراز به شما معرفی می کنیم با ما همراه باشید.

۰۷:۴۸ – ۱۳۹۶/۱۰/۲۷

پی جو – لیست بهترین فروشگاه های چرم خام شیراز به همراه آدرس و تلفن تماس را در جدول زیر میبینید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره بهترین فروشگاه چرم خام در شیراز و مشاهده شرح کامل خدمات ، آدرس و تلفن فروشگاه ، لطفا به پروفایل فروشگاه مورد نظر مراجعه یا با شماره های درج شده در لیست تماس بگیرید.

۰۹:۵۵ – ۱۳۹۸/۰۴/۲۴

پی جو – لیست بهترین مراکز فیزیوتراپی در منزل شیراز به همراه آدرس مرکز و تلفن تماس جهت نوبت دهی را در جدول زیر میبینید.

۰۴:۱۸ – ۱۳۹۹/۰۴/۲۶

پی جو – در این مقاله قصد داریم درباره بهترین دکتر درمان رفلاکس معده در شیراز صحبت کنیم پس از توضیحی مختصر درباره رفلاکس معده بهترین پزشکان فعال در این زمینه را در شهر شیراز به شما معرفی می کنیم با ما همراه باشید.

آمار بازدید:

بانک مشاغل برتر پی جو ، معرف کسب و کارهای معتبر در ایران می باشد. در حال حاضر پی جو در شهرهای مختلف از جمله شیراز ، بوشهر ، اهواز ، کرمان ، یزد ، بندرعباس ، اصفهان و سایر شهرها فعال می باشد. همچنین شما میتوانید لیست بهترین پزشکان متخصص شیراز شامل : دندانپزشک شیراز ، متخصص زنان شیراز ، متخصص ارتوپدی شیراز ، متخصص قلب شیراز ، متخصص کلیه شیراز ، متخصص مغز و اعصاب شیراز ، متخصص داخلی شیراز ، متخصص گوارش شیراز ، متخصص پوست شیراز ، متخصص چشم شیراز ، کاشت مو شیراز و مشاوره شیراز را در سایت پی جو بیابید و بصورت آنلاین از پزشکان فوق نوبت بگیرید. اطلاعات دکترها مثل بیوگرافی کامل دکتر، آدرس و تلفن مطب دکتر در پروفایل هر پزشک قرار گرفته است. اگر دنبال خدمات تفریح و سرگرمی یا اقتصادی در شیراز نیز هستید می توانید از لیست های رستوران شیراز ، فست فود شیراز ، کافی شاپ شیراز ، باشگاه ورزشی شیراز ، عینک شیراز ، کارگزاری بورس شیراز ، موسسه حسابداری شیراز ، طلافروشی شیراز ، آتلیه شیراز ، تشریفات شیراز بازدید نمایید.همچنین اگر دنبال خدمات زیبایی هستید میتوانید از سالن زیبایی شیراز ، کلینیک زیبایی شیراز ، جراح بینی شیراز را مشاهده نمایید. اگر نیاز به تغییر دکوراسیون یا خرید ملک دارید لیست دکوراسیون داخلی شیراز ، کاغذ دیواری شیراز ، کفپوش شیراز ، مشارکت در ساخت شیراز و مشاور املاک شیراز را مشاهده نمایید. با مراجعه به پروفایل کسب و کارها از نمونه کار آنها مطلع شوید. پی جو – بانک مشاغل برتر شیراز 1399

یکی از مباحث مهم و مورد بحث امروزه خانواده ها راجع به مهاجرت است. مهاجرت با توجه به مسایل مختلف آن برای ایرانی ها جذابیت هایی زیادی داشته و دارد. موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی با نام تجاری توسعه گران مهر از موسسات بنام و قدیمی مهاجرتی در شیراز آماده ارایه خدمات مشاوره مهاجرت و اخذ اقامت در خارج از کشور می باشد. هدف از این مقاله آشنایی شما با برخی قوانین مهاجرتی و آشنایی با سیستم کاری دفاتر مهاجرتی در شیراز و سایر نقاط کشور می باشد. امید است این مقاله بتواند پاسخگوی سوالات شما در این مقوله مهم باشد.

مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز

همانطور که مستحضر هستید طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران مجوزی یا دفتری تحت عنوان دفتر مهاجرتی یا شرکت مهاجرتی از ارگان خاصی صادر نمی شود. یعنی در واقع برای امور مهاجرت ارگان یا اداره خاصی مجوزی صادری نمی کند و این مسیله سبب شده موسسات و افراد تحت قالب موسسات حقوقی یا دفاتر اعزام دانشجو به خارج و همچنین دفاتر کاریابی خارجی مشغول به فعالیت شوند. موسسات حقوقی با توجه به موضوع فعالیت موسسه آنها دامنه اختیارات وسیع تری نسبت به موسسات اعزام دانشجو و کاریابی خارجی دارند. موسسات و شرکت های اعزام دانشجو در شیراز و سایر نقاط ایران فقط می توانند در حوزه مهاجرت تحصیلی و آن هم در حوزه چند کشور خاص فعالیت کنند یا موسسات و شرکت های کاریابی حق فعالیت فقط در زمینه کاریابی و مقدمات آن مثل اخذ ویزاهای کاری را دارند اما موسسات حقوقی با توجه به انجام امور مشاوره حقوقی خصوصی امکان فعالیت در حوزه وسیع تری را دارا هستند. هم اکنون موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی با همکاری موسسه اعزام دانشجو امور مربوط به مشاوره حقوقی راه های مهاجرتی برای کشورهای مختلف را برای متقاضیان بر عهده می گیرد. این موسسه هم اکنون از بزرگترین موسسات مهاجرتی و حقوقی کشور شناخته شده و بالغ بر ۸۰ نفر کارمند و در سه شعبه شیراز اصفهان و تهران مشغول به فعالیت هستند.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید اصلا در کشور ما وکیلی تحت عنوان وکیل مهاجرت وجود ندارد البته منظور این است که هیچ مرجعی به افراد پروانه ای تحت عنوان وکیل مهاجرت صادر نمی کند و افراد بنا به دلایل مختلف از جمله داشتن تجربیات در این زمینه نام خود را وکیل مهاجرتی می نامند اما عملا درسی در دانشگاه یا مرجعی در ایران مبحثی تحت عنوان وکیل مهاجرت ندارد. در کشورهایی نظیر کانادا یا استرالیا با توجه به حجم بالای مهاجرت به این کشورها دولت تدابیری در زمینه وکلای یا مشاورین مهاجرت در نظر گرفته است ولی در ایران چنین مجوزهایی وجود ندارد. شایان ذکر است که وکلای مهاجرتی که از کشورهای دیگر مجوز اخذ کرده اند نمی توانند با آن مجوز در ایران فعالیت کنند.

همانطور که در ابتدای مقاله ذکر شد یکی از دسته بندی های دفاتر مهاجرتی موسسات اعزام دانشجو هستند. در شیراز هم اکنون حدود ۷-۸ موسسه اعزام دانشجو وجود دارد اما عملا چند مورد محدود از اینها مشغول به فعالیت هستند و مابقی دفاتر غیر فعال هستند. طبق سیاست های وزارت علوم طی سالیان اخیر به افراد یا موسسات جدید مجوزی تحت عنوان اعزام دانشجو صادر نشده است. نکته مهم بابت موسسات اعزام دانشجو این است که بر خلاف تصور برخی این موسسات معمولا همکاری خاصی با سفارت خانه ها و مراکز دیگر ندارند و از نظر متقاضی تفاوت چندانی بین اقدام از طریق موسسات اعزام دانشجو یا سایر موسسات مهاجرتی نیست. حتی بعضا مشاهده شده اطلاعات یک موسسه اعزام دانشجو به مراتب از یک موسسه مهاجرتی بسیار پایین تر است! البته برعکس این مطلب نیز صادق است و از این مطلب چنین برداشتی نمی توان کرد که همه موسسات اعزام دانشجو اطلاعات ضعیفی در مقایسه با سایر موسسات مهاجرتی کشور دارند.

از جمله مباحثی که واقعا قبل از اقدام نیاز به گرفتن مشاوره و مشورت می باشد همین بحث مهاجرت است. یکی از علل اصلی این ضرورت مشاوره عدم اطلاع کافی افراد از قوانین کشورهای مختلف است. بعضا مشاهده شده که شخصی مدت ها دنبال اقدام برای مهاجرت به کشوری بوده در صورتی که شرایط مناسبی برای کشور دیگری را داشته است و یا اصلا شانسی برای اقدام برای آن کشور را نداشته است. از لحاظ دیگر ضرورت مشاوره برای مهاجرت کسب اطلاع از تجربیات زندگی در خارج از کشور است. متاسفانه ایرانی ها به دلیل مسایل مختلف سیاسی و اقتصادی امکان مسافرت به کشورهای اروپایی یا استرالیا و کانادا را به راحتی ندارند و یک سفر کوتاه چند روزه برای آنها دردسر و هزینه های زیادی را در پی خواهد داشت همین مسیله سبب شده افراد از شرایط زندگی در خارج از کشور کمی بی اطلاع باشند در همین زمینه کسب اطلاع از دوستان یا موسسات مشاوره مهاجرتی نیز می تواند برای شما کارساز باشد. البته صداقت آن موسسه مهاجرتی نیز در این امر اهمیت بسزایی دارد چرا که باید حقایق زندگی در خارج از کشور را برای متقاضی شرح دهد و از نشان دادن در سبز جهت بهره مندی مالی صرف نظر کند.

موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی با همکاری مشاورین مجرب این امر را برای متقاضیان تسهیل نموده است. جهت بهره مندی از مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت در شیراز می توانید با مشاورین موسسه در تماس باشید.

در این قسمت از مقاله به بررسی کلی و مختصر راه های مهاجرت به خارج از کشور به اختصار می پردازیم.

یکی از پرطرفدار ترین راه های اخذ اقامت اقدام از طریق ویزاهای کاری یا مهاجرت کاری می باشد. کشورهای مختلف راه های مختلفی برای این نوع مهاجرت در نظر گرفته اند. یکی از راه های مهاجرت کاری که تقریبا بین همه کشورها متداول است داشتن پیشنهاد شغلی از کارفرمایی از کشور مقصد است. طی این روش شخص می تواند پیشنهاد شغلی مربوطه را به همراه مدارک دیگری (که هر کشور مشخص می کند) به سفارت خانه این کشور ارایه دهد و نسبت به اخذ ویزای کاری اقدام نماید. از مهم ترین مشکلات این روش شرایط فعلی ایرانی ها است که معمولا کارفرماهای خارجی به راحتی حاضر نمی شوند به پیشنهاد شغلی صادر کنند اما این مربوط به همه کارفرما ها نمی شود.

راه دیگر مهاجرت کاری اقدام از طریق ویزاهای جستجوی کار است در این روش شخص نیازی به ارایه پیشنهاد شغلی ندارد و می تواند مستقیما نسبت به اخذ ویزا اقدام کند و پس از ورود به این کشور نسبت به اخذ اقامت و پیدا کردن کار اقدام نماید. الان کشورهایی مثل آلمان و اتریش همچین ویزایی را برای متقاضیان صادر می کنند.

راه دیگری که برای مهاجرت کاری وجود دارد اقدام از طریق سیستم های امتیازبندی تحت عناوینی مثل اسکیل ورکر یا همان نیروی کار متخصص است. این قوانین با توجه به نیاز کشورها به نیروی کاری متخصص ارایه شده است و شخص باید طبق یک سیستم خاص به اندازه مشخصی از امتیاز برسد. معمولا چنین سیستم هایی در کشورهایی استرالیا کانادا و نیوزلند وجود دارد.

یکی از متداول ترین روش های مهاجرت اقدام از طریق اخذ پذیرش از کالج ها یا دانشگاه های خارج از کشور به منظور ادامه تحصیل و یا مهاجرت می باشد. در این روش شخص با توجه به رزومه و شرایط تحصیلی و علمی خود اقدام به اخذ پذیرش می کند و طبق آن می تواند نسبت به اخذ ویزای تحصیلی و نهایتا مهاجرت و اخذ اقامت کشور مدنظر اقدام کند.

نکات زیادی درباره مهاجرت تحصیلی وجود دارد از جمله سن سوابق تحصیلی و علمی متقاضی داشتن مدرک زبان و غیره که همگی این پارامترها در انتخاب متقاضی موثر است. به طور مثال شخصی که قصد ادامه تحصیل در رشته پزشکی در خارج از کشور را دارد قطعا نمی تواند هر کشور را انتخاب کند چرا که در برخی شرایط اصلا کشور مدنظر دانشجوی خارجی برای رشته پزشکی نمی پذیرد و موارد مشابه دیگر. نکته دیگری که در زمینه مهاجرت تحصیلی بسیار حایز اهمیت است بحث مربوط به شرایط سفارت خانه ها و روال اخذ ویزای دانشجویی یا تحصیلی است که متاسفانه برخی از کشورها بسیار سخت به ایرانی ها ویزا میدهند و حتی دانشجو به شرایط بسیار مناسب هم مشاهده شده از دریافت ویزای تحصیلی محروم شده است.

در هر صورت معمولا برای مهاجرت تحصیلی دو کار اصلی لازم است اول اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه یا کالج و دوم اخذ ویزای تحصیلی که هر دوی اینها می تواند بسیار حساس باشد. البته این نکته هم باید مدنظر داشته باشید که مقصود ما کشورهای خاص اروپایی کانادا و استرالیا و کشورهایی در این رده می باشد و اگر نه اخذ پذیرش و ویزای کشورهایی مثل روسیه ترکیه مالزی و غیره چندان پیچیده و سخت نیست.

یکی از روش های مهاجرتی که معمولا برای افراد با سن بالا متداول است اقدام از طریق ویزاهای سرمایه گذاری است. روش های مختلفی برای اخذ ویزای سرمایه گذاری وجود دارد. برخی کشورها مهاجرت سرمایه گذاری را تحت عنوان خرید ملک برخی دیگر در قالب اهدای سرمایه و برخی دیگر در قالب روش های کارآفرینی و موارد مشابه در نظر گرفته اند. برخی از روش های مهاجرتی برای افراد دردسر و مشکلاتی ایجاد نمی کند و عواقب چندانی ندارد و متقاضی خود می تواند با کمک راهنمایی هایی که در شبکه های اجتماعی و یا اینترنت کسب می کند اقدام به انجام پروسه مهاجرتی خود شود اما مهاجرت سرمایه گذاری از جمله مواردی است که توصیه می شود حتما از موسسات خبره در زمینه مهاجرت راهنمایی و مشاوره بگیرید.

توصیه ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی این است که این راه را به عنوان  آخرین راه انتخاب کنید یعنی چنانچه راه های دیگری برای مهاجرت برای شما وجود دارد ترجیحا از آن روش ها استفاده کنید و وارد بحث های مهاجرت سرمایه گذاری نشوید.

یکی از راه های راحت مهاجرت اقدام از طریق ویزای های ازدواج و نامزدی می باشد و البته شایان ذکر است طی سال های اخیر به دلیل سو استفاده بسیاری از این روش مقداری سخت گیری به وجود آمده اما همچنان بنظر می رسد یکی از روش های راحت مهاجرت باشد. نکته حایز اهمیت این که مراقب باشید از راه های اشتباه مثل ازدواج سوری استفاده نکنید چرا که دردسرهای زیادی می تواند برای شما ایجاد کند.

معمولا طبق قوانین کشورها پس از ورود متقاضی به کشور مقصد باید مدتی هم این ازدواج پا بجا بماند و زندگی مشترک باید داشته باشند. در برخی موارد پلیس این موارد را رصد و بررسی می کند. پس اگر کیس واقعی و مطمین دارید و هدف شما واقعا ازدواج می باشد اقدام به مهاجرت از طریق نمایید و در غیر این صورت توصیه می شود راه های دیگر را بررسی کنید.

ما در اینجا به طور اکید توصیه می کنیم که از طریق مهاجرت نکنید معمولا طبق تجربیات و اطلاعات ما برای افراد مختلف راه هایی برای مهاجرت وجود دارد و نیاز به توسل به اموری مثل پناهندگی نیست.

پناهندگی بر خلاف تصور بسیاری از افراد راهی بسیار پر دردسر و مشکل آفرین است حتی در بهترین شرایط نیز چنانچه شخصی موفق به اخذ اقامت از طریق شود مدت زیادی امکان سفر به ایران را ندارد و نکته آخر هم اینکه برای اقدام برای پناهندگی باید به افراد یا موسساتی مراجعه کنید که معمولا شرایط قانونی مناسبی ندارند و همین مسیله نیز مزید بر علت برای عدم مناسب بدون اقدام از طریق راه پناهندگی می باشد.

جهت اطلاع از قوانین سازمان ملل در زمینه پناهندگی می توانید کنوانسیون های مربوطه را مطالعه فرمایید. با توجه به طولانی بودن روال و قوانین این مبحث را در اینجا ذکر نمی کنیم.

تبلیغات در زمینه اخذ ویزای شنگن تضمینی یا شینگن بدون ضمانت برگشت معمولا مرتبط با همین روش پناهندگی هستند. در برخی از آژانس های مسافرتی نیز شاهد انجام این امور هستیم که البته مغایر قوانین سازمان میراث فرهنگی و گردشگری است و دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری نمی توانند در زمینه پناهندگی مشاوره دهند.

امید است که مطلب مذکور توانسته باشد پاسخگوی سوالات شما در زمینه مهاجرت و انتخاب صحیح راه مهاجرتی باشد. مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی پاسخگوی شما در زمینه مهاجرت و اخذ اقامت می باشند. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن مشاوره حضوری می توانید با آدرس موسسه واقع در خیابان عفیف آباد مراجعه فرمایید.

سوالات متداول

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

کانال تلگرام مهاجرتی ما را دنبال کنید

امروزه مهاجرت به یکی از دغدغه های افراد برای آینده خانواده ها و یا فرزندان ایشان تبدیل شده است انتخاب یک دفتر مهاجرتی معتبر برای سپردن امور اقامت و سایر موارد مشابه نیز با توجه به حساسیت بسیار زیاد این بحث بسیار دشوار شده است. ما در این مطلب سعی خواهیم کرد نکاتی را راجع به دفاتر مختلف مهاجرتی برای شما ارایه کنیم که در انتخاب شما کمکی هر چند کوچک کرده باشیم.

از نکات مهمی که شاید جالب باشد اطلاع داشته باشید این است که اصولا در کشور ما ایران مجوزی و یا گواهینامه ای و یا درسی در دانشگاه در قالب مهاجرت وجود ندارد یعنی افرادی که خود را وکیل مهاجرت می نامند اصولا هیچ مجوزی از ارگان یا مرکز خاصی دریافت نکرده اند و صرفا با توجه به نوع حرفه خود این نام را برای خود انتخاب کرده اند. بر خلاف کشورهای مهاجرپذیری مثل کانادا استرالیا و غیره که اصلا در دانشگاه یا کالج ها دروسی درباره مهاجرت تدریس می شود و گواهینامه هایی در قالب وکیل مهاجرت تعریف می شود در ایران چنین چیزی وجود ندارد.

در ایران دفاتر مهاجرتی در قالب های دفاتر اعزام دانشجو به خارج دفاتر کاریابی خارجی و همچنین موسسات حقوقی فعالیت می کنند. بالطبع حوزه فعالیتی دفاتر اعزام دانشجو یا کاریابی با توجه به نوع فعالیت و اختیارات آنها محدود است ولی موسسات حقوقی با توجه به همکاری با وکلای دادگستری یا قوه قضاییه می توانند دامنه فعالیت گسترده تری را داشته باشند.

مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز

با توجه به کثرت دفتر مهاجرتی در شهر های بزرگ مثل تهران وشیراز و اصفهان، با دفاتری مشاوره نمایید که دارای مجوز (اعزام دانشجو یا کاریابی خارجی و یا موسسات حقوقی) هستند، نکته قابل بررسی این است که از الزامات یک دفتر معتبر مهاجرتی اطلاع از قوانین کشورها و قوانین اخذ اقامت می باشد. بعضاً متاسفانه مشاهده می شود که با توجه به عدم اطلاع کافی دفاتر مهاجرتی در  شهر های مختلف، افراد را به روش های غیر قانونی مثل پناهندگی و مهاجرت از طریق قاجاقچی ترغیت می نمایند و معمولاً افراد ناخودآگاه گرفتار مشکلاتی می شوند. ما در این وب سایت سعی نموده ایم روش های مهاجرت قانونی را ارائه دهیم، قطعاً برای افراد در سنین و مدرک تحصیل متفاوت روش های بسیار مناسب و قانونی مهاجرت وجود دارد و افراد هیچ نیازی به توسل به روش های مهاجرت غیر قانونی و غیره نیست.

در لیست وزارت علوم که معمولا ماهانه بروزرسانی می شود معمولا نام ۵-۶ موسسه در شیراز و اصفهان وجود دارد اما با بررسی دقیق متوجه خواهید شد که فقط چند مورد از این موارد فعال هستند و مابقی فعالیت چندانی ندارند،البته در لیست وزارت علوم دفاتر دیگری در شهر های دیگر از جمله تهران وجود دارد که میتوانید این لیست را در سایت وزارت علوم دانلود کنید لسیت را در سایت وزارت عل. نکته قابل عرض دیگر این که همه امور اعزام دانشجو یا اخذ پذیرش تحصیلی و یا مهاجرت تحصیلی در یک قالب قرار می گیرند و عملا تفاوتی بین این ها وجود ندارد. نکته دیگر این که بر خلاف تصور بسیاری از افراد تفاوت چندانی بین اقدام از طریق موسسات اعزام دانشجو و سایر دفاتر مهاجرتی از لحاظ انجام کار وجود ندارد و عملا چنانچه موسسه اعزام دانشجوی قوی ای نباشد به تناسب همان دفتر مهاجرتی ضعیف عمل می کند و بارها مشاهده شده که یک دفتر غیر اعزام دانشجو خدمات بهتری را به متقاضیان ارایه داده است و البته این مورد قابل تعمیم برای همه دفاتر نیست.

لازم به ذکر است طبق مجوزی که وزارت علوم به این موسسات می دهد موسسات اعزام دانشجو حق فعالیت فقط حداکثر برای ۲ یا ۳ کشور که از طرف وزارت علوم مشخص شده است را دارند و اجازه مشاوره در امور مهاجرت غیر تحصیلی را تحت هیچ شرایطی ندارند.

سایت وزارت علوم :

مرکز صدور مجوز دفاتر کاریابی خارجی همانطور که از اسم شان مشخص نیست اداره کار و وزارت کار و رفاه اجتماعی می باشد. این موسسات در زمینه اخذ ویزاهای کاری و کاریابی خارجی اقدام می کنند و حوزه فعالیت مهاجرتی این موسسات نیز محدود به ویزاهای کاری و کاریابی خارجی است. در شیراز تعدادی شرکت موفق به اخذ مجوز از اداره کار شده اند ولی با بررسی دقیق تر این شرکت ها متوجه خواهید شد که فقط چند مورد اینها به صورت جدی مشغول به فعالیت هستند. از مزایای کار با این دفاتر این است که زیر نظر اداره کار فعالیت می کنند و بازرس های این نهاد معمولا به اینها سر زده و مسایل و مشکلات را بررسی می کنند.

نکته دیگری که در زمینه موسسات یا شرکت های مهاجرتی باید مدنظر داشته باشید فعالیت شرکت های خارجی در ایران است. همانطور که مستحضر هستید شرکت ها یا وکلای خارجی با داشتن مجوز فعالیت در کشور خود اجازه کار در کشور دیگر را ندارند به عنوان مثال یک وکیل مهاجرتی در کانادا که از دولت کانادا اقدام به اخذ مجوز مشاوره مهاجرت گرفته نمی تواند با همان مجوز در ایران شروع به فعالیت کند و چنانچه قصد فعالیت در ایران را دارد می بایست حتما از نهادی در ایران مجوز اخذ کند. این نکته را نیز در انتخاب یک شرکت مهاجرتی مد نظر داشته باشید که یک شخص یا شرکت با صرف ارایه مدارک و اسناد فعالیت در کشور مطبوع خود نمی تواند اعتماد شما را جلب کند و البته که کار کردن با این شرکت ها و اشخاص با توجه به این که هیچ جایی در ایران ندارند می تواند برای شما ریسک زیادی داشته باشد.

نکته جالب در حوزه فعالیت شرکت ها و دفاتر مهاجرتی این است که شما ممکن است از شخصی راجع به یک دفتر مهاجرتی تعریف های بسیار خوبی بشنوید و دقیقا در همان زمان از یک شخص دیگر نکات منفی زیادی درباره همان دفتر مهاجرتی به گوش شما برسد! به نظر شما علت چیست؟! در واقع پاسخ به این سوال مولفه ها و نکات زیادی دارد یکی از علل می تواند حساسیت بسیار زیاد افراد راجع به آینده خود یا فرزندان باشد طوری که کوچک ترین چیزی که از یک دفتر می بینند آن را بسیار بزرگ تلقی کرده و سبب بروز نگرانی برای آن ها شده طوری که ترجیح می دهند کل پروسه مهاجرتی خود را کنسل کنند. نکته دیگر مشکلات و برخورد سفارت های مختلف با ایرانی است که ارتباط چندانی هم به دفاتر مهاجرتی ندارد به عنوان مثال سفارتی در ماهی به خوبی با پرونده ها برخورد می کند و جواب خوبی از نظر ویزا دریافت می شود و همان سفارت ماه دیگر ترجیح می دهد که ویزاهای افراد را ریجکت کند که همین ریجکتی که شاید هیچ کوتاهی از سمت دفتر مهاجرتی نباشد سبب بروز ناراحتی و دلگیری از موسسه مذکور شود.

پس بنابراین برای انتخاب یک موسسه مهاجرتی معتبر نمی توان چندان به نظرات افراد دقت کرد چون واقعا نظر افراد مختلف قابل ارزیابی دقیق نیست و بهتر است رزومه موسسه یا سابقه ی فعالیت شرکت مهاجرتی را مورد بررسی قرار دهید.

نکته دیگر این است که برخی افراد اصلا نظر مساعدی نسبت به موسسات مهاجرتی ندارند و ترجیح می دهند خود نسبت به انجام امور مهاجرتی خود اقدام کنند که به نظر ما نیز چنانچه شخصی توانایی و تجربه لازم در این زمینه را دارد هیچ نیازی به کار با موسسات مهاجرتی یا اعزام دانشجو نیست. البته برای این موارد سعی کنید احتیاط های لازم را داشته باشید چرا که یک مهر منفی از هر سفارتی می تواند طبعات زیادی برای شما داشته باشد.

از جمله دفاتر حقوقی مهاجرتی معتبر در تهران و شیراز میتوان به موسسه مهاجرین مهر گستر میرداماد اشاره کرد؛

شما میتوانید با شماره های مشخص شده در وبسایت تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

امید است این مطلب هر چند کوتاه توانسته باشد پاسخگوی سوالات شما باشد. این مقاله به کوشش همکاران در موسسه حقوقی توسعه گستران عدالت و مهر میرداماد تهیه و منتشر شده است.

خیر, در کشور ما ایران مجوزی و یا گواهینامه ای و یا درسی در دانشگاه در قالب مهاجرت وجود ندارد یعنی افرادی که خود را وکیل مهاجرت می نامند اصولا هیچ مجوزی از ارگان یا مرکز خاصی دریافت نکرده اند.

بله, کشورهای مهاجرپذیری مثل کانادا استرالیا و غیره در دانشگاه یا کالج ها دروسی درباره مهاجرت تدریس می شود و گواهینامه هایی در قالب وکیل مهاجرت تعریف می شود که در ایران چنین چیزی وجود ندارد.

در ایران دفاتر مهاجرتی در قالب های دفاتر اعزام دانشجو به خارج, دفاتر کاریابی خارجی و همچنین موسسات حقوقی فعالیت می کنند.

بله, حوزه فعالیتی دفاتر اعزام دانشجو یا کاریابی با توجه به نوع فعالیت و اختیارات آنها محدود است.

خیر, موسسات حقوقی با توجه به همکاری با وکلای دادگستری یا قوه قضاییه می توانند دامنه فعالیت گسترده تری را داشته باشند.

دارای مجوز (اعزام دانشجو یا کاریابی خارجی و یا موسسات حقوقی) باشد.

طبق مجوزی که وزارت علوم به این موسسات می دهد موسسات اعزام دانشجو حق فعالیت فقط حداکثر برای ۲ یا ۳ کشور را دارند.

www.msrt.ir

حوزه فعالیت مهاجرتی این موسسات محدود به ویزاهای کاری و کاریابی خارجی است.

شرکت ها یا وکلای خارجی با داشتن مجوز فعالیت در کشور خود اجازه کار در کشور دیگر را ندارند. و چنانچه قصد فعالیت در ایران را دارند می بایست حتما از نهادی در ایران مجوز اخذ کنند.

یک شخص یا شرکت با صرف ارایه مدارک و اسناد فعالیت در کشور مطبوع خود نمی تواند اعتماد شما را جلب کند و البته که کار کردن با این شرکت ها و اشخاص با توجه به این که هیچ جایی در ایران ندارند می تواند برای شما ریسک زیادی داشته باشد.

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز

ادامه مطلب

با سلام
من لیسانس معماری از دانشگاه دولتی با معدل 14 و در حال حاضر ترم 3 رشته طراحی شهری از دانشگاه آزاد هستم. شهریور سال آینده دفاع میکنم و فارغ التحصیل میشم. تا اینجا که معدلم 18.90 بوده. مدرک زبان هم ندارم.
من اگه بخوام در رشته ی گریم سینمایی ادامه تحصیل بدم و ترجیحا بورسیه بشم باید چیکار کنم؟ جایی هم میخوام که هزینه بالایی نداشته باشه. لطفا منو راهنمایی کنید که اقدامات لازم انجام بدم و اگه کلاسی نیاز هست رو برم .
با تشکر.

با سلام
اگر قصد استفاده از بورسیه تحصیلی داشته باشید، در ایتالیا می توانید از بورسیه مقاطع مختلف استفاده نمایید.

سلام
من متاهلم اگر بخوام مهاجرت کنم برای کار و تحصیل باید چکار کنم؟سرمایه ای هم ندارم حالا باید چکار کنم و کدوم کشور برم ؟؟من توی این بحث ها نبودم و چیزی نمیدونم لطفا راهنمایی ام کنید؟؟؟
منتظر جوابتان هستم

سلام و وقت خوش
برای تمام روش های مهاجرت قطعا به سرمایه نیاز است.در برخی روش ها این هزینه ها کمتر است.
شما باید ابتدا در مورد روش ها، در سایت مطالعه فرمایید.عموم روش ها عبارتند از: سرمایه گذاری، تحصیلی، کاری، شرکت در دوره زبان، خرید ملک و ثبت شرکت در کشور مقصد؛ که هر کدام از این روش ها، در هر کشور شرایط متفاوتی دارد.

با عرض سلام و خسته نباشید بنده فارغ التحصیل دانشگاه ازاد با معدل17:19 از رشته عمران هستم
در حال حاضر هم ترم یک دامشگاه سراسری در رشته عمران سازه های هیدرولیکی هستم و خواستم برای کشورهای اروپایی اقدام کنم کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم.09164295786خیلی فوری هست

سلام وقت بخير دوست عزيز برای درخواست پذيرش در كشورهای اروپايی بسته به شرايط تحصيلی كشور مربوطه، ارائه مدرك زبان و رزومه ی تحصيلی شما حائز اهميت است.

سلام من فارق التحصیل لیسانس رشته مرمت هستم اما شغلم طراحی لباس هست (عروس،) بالای 900 ساعت دوره های خیاطی فنی و حرفه ای گذراندم ولی مدرکی با عنوان طراح لباس ندارم، پورتفولیو خوبی دارم و با برندای خوبی کار کردم، سه سال سابقه کار دارم، آیا میتونم در رشته طراحی لباس برای مستر اقدام کنم؟ برای بورسیه هنر یا طراحی لباس استرالیا ؟ برادرم ساکن ملبورن هست، زبانم هم عالیه دبستانم رو در انگلستان تمام کردم و قابلیت گرفتن نمره 8 آیلتس رو دارم. (دیپلم گرافیک دارم و کاردانی هم گرافیک خوندم)

با سلام خدمت شما
بله جهت مستر می توانید اقدام کنید، اما جهت بورسیه شما نسبت به دانشجویان دیگر مورد ارزیابی قرار خواهید گرفت زیرا هر دانشگاه شرایط خاصی خود را دارد. نمی توان گفت که شانس بورسیه به صورت قطعی را خواهید داشت، اما غیر ممکن هم نیست.

شرکت کار مهاجرت به کشور عمان یا قطر هم انجام میده؟

سلام بله انجام می دهیم. جهت کار در کشورهای حوزه خلیج فارس بهتر است که پیشنهاد شغلی از کشور مربوطه داشته باشید، البته باید رزومه شما توسط مشاورین ما ارزیابی شود.

درود بر شما ودست مریزاد
من دربرازجان زندگی میکنم
همسر(خانم) من با فرزندم (پسرسه ساله) اگربرای دوره زبان بخواهند به کانادا بروند امکانش هست ؟ چقدرهزینه اش می شود؟
لطفا راهنمایی کنید . سپاسگزارم

سلام دوست عزيز برای گذراندن دوره زبان كانادا پيش نياز ايلتس ٥/٥ ملاک پذيرش شماست. ميانگين هزينه های زبان در كانادا بسته به سطح و محدوده از ١٠ هزار دلار كانادا به بالا برآورد می شود.

با سلام و خسته نباشید
شرایط گرفتن ویزای کار در سوئد چگونه است؟
آیا همراه ویزای کار شرایط اقامت دائم در سوئد نیز مهیا میشود؟
حداقل هزینه پرداختی برای ۴نفر( یک نوزاد و یک کودک ۳ ساله و دو نفر فرد بالغ) چقدر است؟ با تشکر

سلام شما می توانيد از طريق دوره زبان اقامت خود را در سوئد براي خود رقم بزنيد، اطلاعات در خصوص هزینه متغیر می باشد.

باسلام من ليسانس گفتاردرماني از دانشگاه علوم پزشكي شيراز دارم ورتبه اول رشته خودم شدم لطفا براي اقدامات اوليه تحصيل در رشته داروسازي يا دندان پزشكي خارج از كشور راهنماييم كنيد

سلام وقت بخیر بسته به سن و معدل تحصیلی شما می توانید مدارک خود را مورد بررسی قرار دهید و به نتیجه گیری مطلوب و کافی برسید.

سلام
من لیسانس عمران از دانشگاه آزاد دارم و سه سال بیمه غیرمرتبط دارم و میخواستم به یکی از کشور های کانادا یا استرالیا مهاجرت کنم . شما کدوم کشور رو پیشنهاد میدید ؟
و شما چه راهی پیشنهاد میدید ؟

سلام شما می توانید از طریق دوره های فنی در کانادا پذیرش را دریافت نمایید، که اقامت و‌ورکپرمیت را برای شما رقم خواهد زد.

سلام من یک خانم پنجاه ساله هستم که سه فرزند پایین 18 سال دارم کل سرمایه ی من هم 700 میلیون هستش و دارای مدرک مامائی با 34 سال سابقه ام . و قصد مهاجرت دارم با این شرایط به نظرتون از چه راه قانونی میشه رفت و چه کشوری رو توصیه میکنید

سلام وقت بخیر شما میتوانید از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشورهای اروپایی همچون لهستان اقامت مطلوب و ممتازی را دریافت نمایید.

با سلام ،من سال سوم دبیرستان هستم معدلم ۱۹ هست میخوام قبل از ورود به دانشگاه مهاجرت کنم یکی از دوستانم کانادا هست میخواستم شرایط مهاجرت تحصیلی رو بدونم .ممنون

سلام شما میتوانید در خصوص پذیرش در مدارس این کشور اقدام نمائید و از کیفیت آموزشی بالایی برخوردار شوید.

سلام
من دیپلم تجربی دارم و در حال حاضر دانشجوی سال سوم هوشبری دانشگاه دولتی هستم. به زبان انگلیسی مسلط هستم و کتابی هم در حیطه تخصصی رشته خودم ترجمه کردم که در دست تالیف هست. متاسفانه به دلیل وضع مالی ضعیف قادر به تامین هزینه تحصیل نیستم. راهی هست برای من که بتونم در مقطع کارشناسی یا ارشد بورسیه تحصیلی بگیرم؟
خیلی ممنون

در خصوص بورسیه باید مدارک و مقالات علمی معتبر داشته باشید و همچنین شرایط خاص دیگری هم وجود دارد که بسته به دانشگاه انتخابی متفاوت می باشد، در این زاستا بهتر است که با مشاورین ما در تماس باشید.

سلام و خسته نباشید
من دانش آموز دوازدهم رشته ریاضی و فیزیک هستم وامسال دیپلمم رو میگیرم وانشالا میخوام رشته کامپیوتر و ای تی بخونم میخوام بدونم برای بورسیه تحصیلی ترکیه چه اقدامی باید بکنم و شرایط چیجوریه؟هزینه وکالج رفتن اونجا چجوریه؟

سلام جهت پذیرش در دانشگاه ترکیه مستلزم قبولی در آزمون ورودی یوس و یا SAT می باشید ،علاوه بر این در مقطع لیسانس بورسیه تعلق نمی گیرد.

سلام من لیسانس عمران دانشگاه ازاد شیرازم و ترم اخرم برای ادامه تحصیل مقطع فوق در کشور کانادا باید چکار کنم و چه مدارکی نیاز هست و هزینه به چه صورت هست؟؟؟

سلام در خصوص پذیرش در مقطع ارشد بر اساس رشته ی درخواستی شما بایستی آیلتس 6/5 تا 7 آکادمیک را ارائه نمائید ،علاوه بر این میانگین شهریه تحصیل دردانشگاه 15000 تا 20000 دلار کانادا می باشد

سلام‌ خسته نباشید
منم متاهل هستم با شوهرم دوست داریم به یک کشور مهاجرت کنیم
سرمایه اولیه هم داریم
وتخصصی و هم بلد نیستیم
میشه راهنمایی کنید که چه تخصصی برای کشوری که بهترین خدمات را ارائه میدهند معرفی کنید که همسرم یا خودم بریم یاد بگیریم و همچنین زبان اون کشور
ممنون

سلام شما از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری در لهستان می توانید فیلد اقتصادی مطلوبی را دنبال نمایید و در این خصوص اقامت اروپا را برای خود رقم بزنید.

سلام.
ترم ۳ مهندسی معماری دوره لیسانس در دانشکده هنر و معماری شیراز هستم.
می خواستم بدونم که اگه بخوام در دانشگاه های آلمان معماری را ادامه دهم،امکان تطبیق بعضی از دورس هایی که در اینجا گذراندم هست (با توجه به اینکه دانشگاه شیراز هستم)یا نه باید از اول شروع کنم؟
ممنون.

با سلام
خیر معمولاً تطبیق واحد طبق اطلاعات ما انجام نمیشه و باید از ابتدا بخونید ولی با توجه به اینکه ترم سه هستین، دیگه لازم نیست کالج رو بخونید و میتونید مستقیما پذیرش دانشگاه را بگیرید.

سلام، دارای لیسانس برق،۳۶ سالمه، مجرد، ۹ سال سابقه کار دارم و اینکه مدرک زبان ندارم البته امیدوارم تا سه ماه دیگه آیلتس ۶ رو بگیرم، سوال بنده این است که در حال حاظر که آیلتس ندارم میتونم برای ویزای جستجوی کار اقدام کنم اصلا از کجا باید شروع کنم؟؟؟

سلام، وقت بخیر
بله، ویزای جستجوی کار نیاز به ارائه مدرک زبان ندارد، هرچند تسلط به زبان برای پیدا کردن کار کمک زیادی می کند.

سلام من امسال علوم آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان قبول شدم و معدل دیپلمم 19/84 است میخواستم برای تحصیل در رشته ی دندانپزشکی و یا پزشکی به کانادا یا آلمان مهاجرت کنم.میخواستم بدونم شرایط پذیرش و مدرک زبان مورد نیاز و همچنین شرایط اقامت برای تحصیل چگونه است؟ اگر ممکنه درمورد هزینه های تحصیلی هم توضیح بدین

سلام، وقت بخیر
با توجه به توضیحات برای هر دو کشور می توانید اقدام کنید، البته شرایط و روند کار این کشور متفاوت است و نیاز به دانستن اطلاعات بیشتری از شما است، پیشنهاد می کنم با دفتر موسسه تماس بگیرید و جزییات هر دو را با هم مقایسه کنید و تصمیم نهایی بگیرید.

سلام و خسته نباشید الان حق الزحمه اپلای کالج های کانادا چنده ؟؟؟؟!!!

با سلام
هزینه تحصیل در کالج های کانادا متفاوت می باشد. بسته به رشته تحصیلی و کالج انتخابی شما متفاوت می باشد.

سلام خانمی هستم ۵۳ سالمه تحصیلاتم درسیم کمه ولی مدرک فنی حرفه ای آرایشگری دارم همه روتخصصی مدرک دارم پسرم توآلمان زندگی میکنه ولی فعلا پاس شهروندی رونگرفته حالا منوهمسرم ویه پسر ۱۹ ساله دارم میتونم من اول اقدام برفتن کنم آیا با ویزای توریستی میشه بعد اعلام پناهندگی کنم

سلام و روز بخیر
متاسفانه در زمینه پناهندگی اطلاعاتی نداریم که بتوانیم در رابطه با این موضوع شما را راهنمایی کنیم.

با سلام و خسته نباشید من متاهل هستم و دو فرزند۷ماهه و ۳ ساله دارم به همراه همسرم ۴ نفر هستیم و قصد مهاجرت به یک کشور اروپایی رو دارم (مثل سوئد که بعلت رشد سالانه پایین جمعیتش مهاجر جوان رو راحتتر قبول میکنه) با سرمایه ۶۰- ۷۰ میلیون تومن میتونم مهاجرت کنم؟! حداقل هزینه برای یک خونواده ۴ نفره چقدره؟ و بعد از مهاجرت چه امکانات رفاهی در اختیار مهاجر گذاشته میشه؟

با سلام و احترام
شما می توانید از طریق دوره های زبان سوئد اقدام نمایید و که همسر و فرزندان خود را نیز همراه خود ببرید.

سلام خسته نباشید جوان ۱۹_۲۰ساله هستم افغانی مدرک اقامت موقت سازمان ملل دارم مدرک تحصیلی ندارم تا اول دبیرستان خوندم سابقه کار ثبت شده ندارم یعنی بیرون مشغول کار هستم وغریب به۸ساله خیاطی میکنم آیا اماکنش هست به کانادا مهاجرت کنم اگه اقدامی دیگه هم لازم باشه انجام میدم لطفا راهنمایی کنیدممنون البته قصد رفتن وآموختن رشته دیگه تویه فنی حرفه ای هستم ولی نمیدونم چی رو برم که بهتر باشه خدانگهدار منتظر جواب هستم

با سلام و عرض ادب
برای هاجرت کاری و یا تحصیلی به کانادا باید حتما حداقل مدرک کارشناسی را ارائه دهید.

سلام خسته نباشید من وشوهرم 23سالمونه.من لیسانس حسابداری از پیام نور شیراز دارم و شوهرم دیپلم داره و بخاطر شرایط کاری نمیتونه دانشگاه بره.من دارم برای کنکور فوق میخونم و ایشون هم میخام مدارک بین المللی کامپیوتر رو بگیرن .و عموی من هم در کانادا زندگی میکنن.میخواستم بدونم چطور میتونیم به کانادا مهاجرت کنیم و ایا شرایطش رو داریم؟وایمکه این مدارک بین المللی بدرد میخوره؟.درضمن داریم کلاس زبان میریم ک بتونیم بعد ایلتس بگیریم

با سلام
شما می توانید از طریق تحصیلی برای مهاجرت به کانادا اقدام نمایید. لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید تا شما را به طور کامل راهنمایی نمایند.

با سلام احترام.من خانمی ۳۵ساله و مجرد هستم.فوق لیسانس جامعه شناسی از دانشگاه آزاد رو دارم و ۵ سال سابقه بیمه تأمین اجتماعی(از سال ۹۱ الی ۹۶) در سمت غیر مرتبط با رشته تحصیلی دارم( کارمند دفتری ). کل دارایی بنده ۲۰۰ میلیون تومان است.میخاستم محبت کنید و بفرمایید من برای مهاجرت و کار برای کدام کشور میتوانم اقدام کنم؟سپاس فراوان.

با سلام و احترام
شما می توانید از طریق تحصیل با توجه به شرایط تحصیلی خود اقدام نمایید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سلام من 29سالمه میخاستم با استفاده از روش ها مهاحرت به کانادا مهاجرت کنم چ روشی رو پیشنهاد میکنید که سریع باشه و احتیاج ب مدرک ایلتس نداشته باشه

با سلام و عرض ادب
متاسفانه برای مهاجرت به کانادا نیاز به ارائه مدرک زبان دارید.

سلام من پزشک هستم فارغ التحصیل دانشگاه شیراز . برای مهاجرت به استرالیا باید چیکار کنم و چه مقدار هزینه لازمه ؟ آیا شما جایی رو میشناسید که برای امتحاناتی که در پیش رو هست کلاس بذاره برامون ؟

سلام وقتتون بخیر
برای مهاجرت تحصیلی و یا کاری به استرالیا در ابتدا باید در آزمون تایید مدارک خود شرکت کنید و نمره قبولی را دریافت نمایید. این آزمون در ایران برگزار نمی شود و شما باید به کشور های همسایه مراجعه نمایید.

سلام من کاردانی ازاد الکترونیک بودم . میتونم تو کشوری تحصیلمو ادامه بدم؟؟؟

سلام روزتون بخیر
متاسفانه برای تحصیل در کشور های اروپایی و یا سار کشور ها مقطع کاردانی به رسمیت شناخته نشده است.

سلام من دانشجوی ترم1 رشته علوم آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستم. چطور میتونم بورسیه تحصیلی بگیرم برم از ایران؟

با سلام و احترام
با توجه به شرایط تجصیلی و پژوهشی خود می توانید برای تحصیل رایگان و دریافت بورسیه اقدام نمایید.

به نام خدا
با سلام
من 31 ساله بدون گپ تحصیلی دیپلم کاردانش کاردانی و کاردشناسی دانشگاه آزد تهران جنوب معدل دیپلم 14.12 کاردانی 13.19 کارشناسی 13.18 حسابداری خوندم . ارشد مدیریت امور فرهنگی دانشگاه دوره عالی علوم تحقیقات تهران معدل 18.26 پایان نامه نمره بسیار عالی یا الف . دو مقاله علمی پژوهشی معتبر با نمره بالای 2 البته به همراه استاد راهنما و مشاورم در دو مقاله نفر دوم هستم . 1 مقاله کنفرانس داخلی در مورد هستی شاسی و فضای مجازی با استاد راهنما نفر دوم هستم در هر 3 مقاله . در حال خواندن زبان و ایلتس 6.5 مقدور هست . برای دکتری فاند تحصیلی و زندگی رو میخوام ایا رشته من رو دانشگاه ممتاز کانادا مثل آلبرتا دارن من مرتبط با ارشد میخوام باشه مثل مطالعات فرهنگی . مدیریت برنامه ریزی فرهنگی . و دو توصیه نامه از دو استاد برجسته حوزه مدیریت دانشگاه عالی تهران دارم که هر دو استا من بودن از دروس مدیریت ازشون نمره 20 گرفتم و هر دو در دانشگاه هاروارد و استنفورد مدیریت خوندن . و البته متاهل هستم . و تمام تلاشم مکاتبه با اساتیدی خواهد بود که فاند کامل بدهند . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

با سلام و احترام
با توجه به شرایط شما امکان فاند گرفتن وجود دارد؛ اما مقدار پوشش فاند را استاد راهنمای شما مشخص می کند.

سلام وقت بخیر
میخاستم بدونم من باید چجوری مدارک اصلی رو از دانشگاه و مدرسه بگیرم، چون پایان خدمت ندازم بهم نمیدن و اینکه دانشگاه مقصد اصل مدارک رو میخاد.

با سلام
برای دریافت مدارک خود باید حتما کارت پایان خدمت ارائه دهید.

سلام خسته نباشيد ٢٠سالمه با معدل ديپلم ١٨/٦٦براي تحصيل داروسازي يا دندانپزشكي كدوم كشور رو پيشنهاد ميكنين كه از الان بتونيم اقدام كنيم و مهر اونجا مشغول به تحصيل باشيم؟

سلام وقتتون بخیر
متاسفانه زمان اقدام مقداری دیر است و بسیاری از انتخاب های خود را بابت زمان اقدام از دست داده اید. در حالت کلی با توجه به شرایط شما می توانید برای اکثر کشور های اروپایی و آسیایی اقدام نمایید.

با سلام و احترام
من خانم 33 ساله هستم متاهل دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد با معدل 17.70 و کارشناسی برق و مخابرات و سابقه 13 سال کار در شرکت مخابرات ، مدرک تخصص زبان نداشته اما در حال پیگیری و اخذ آن می باشم در حال حاضر متقاضی مهاجرت از طریق کار یا تحصیل به کشور کانادا و یا یکی از کشورهایی اروپایی می باشم . میشه لطف بفرمائید در این زمینه راهنمایی بفرمائید.
با سپاس فراوان

سلام روزتون بخیر
شما می توانید در صورت داشتن مدرک زبان برای تحصیل در کشور کانادا و یا کشور های اروپایی مانند آلمان و یا غیره اقدام نمایید. لطفا با ما در تماس باشید تا به طور کامل شما را راهنمایی نماییم.

با سلام و احترام
ضمن تشکر از راهنماییتون من ساکن شیراز هستم و جهت راهنمایی حضوری چه زمانی میتوانم مراجعه نمایم؟ ضمناً یک مقاله بین المللی چاپ شده هم دارم .

سام وقتتون بخیر
شما جهت دریافت مشاوره حضوری می توانید با شماره های ذکر شده در سایت تماس حاصل نمایید و وقت مشاوره را مشخص نمایید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

اطلاعات مهم مهاجرتی و تحصیلی در اینستاگرام


اطلاعات مهم مهاجرتی و تحصیلی در تلگرام

موسسه حقوقی توسعه گستران عدالت و مهر میرداماد؛ ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی پیرامون مهاجرت، اخذ اقامت و تحصیل در خارج از کشور

مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز
مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز
0

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *