مشاوره روانشناسی در سنندج

helpkade
مشاوره روانشناسی در سنندج
مشاوره روانشناسی در سنندج

آدرس بهترین مرکز مشاوره روانشناسی سنندج کجا است؟ بسیاری از شهروندان ساکن در سنندج برای مشاوره گرفتن در زمینه های مختلف روانشناسی به دنبال یافتن بهترین مرکز مشاوره روانشناسی هستند اما به دلیل عدم شناخت و آگاهی کافی در مورد بهترین کلینیک مشاوره روانشناسی در سنندج عاجز اند و سردرگم می شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسی هنر زندگی تنها تسهیل و کمک به دسترسی مردم به بهترین مرکز مشاوره روانشناسی سنندج می باشد.

 

در ادامه آدرس کلینیک مشاوره روانشناسی سنندج آورده شده است. شما می توانید با مشاوران مرکز هنر زندگی تماس بگیرید تا به شما در یافتن بهترین مرکز مشاوره روانشناسی شما را یاری نماید.مشاوره روانشناسی در سنندج

برای آگاهی از بهترین کلینک های مشاوره روانشناسی سنندج می توانید با شماره 9099075228 تماس بگیرید.

 

مرکز مشاوره هنر زندگی در سنندج ارتباط تلفنی می پذیرد، مرکز مشاوره حامی هنر زندگی طی همکاری مشترک با خانه روانشناسان قابلیت مشاوره روانشناسی تلفنی را با بهترین مشاوران کشور فراهم آورده است. با توجه به مشکلاتی که مردم برای مراجعه به کلینیک مشاوره روانشناسی در سنندج مواجه هستند و دسترسی افراد به مشاوران متخصص در اکثر شهرستان های دور استان ها سخت، زمان بر و پر هزینه می باشد.

مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی در سراسر کشور شروع به ارائه خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی توسط متخصصین دانشگاه ها و خبره کشور نموده است که مشاوره تلفنی هنر زندگی می تواند جایگزینی مناسب برای مشاوره حضوری برای مردم ساکن در سنندج باشد تا با ارائه مشاوره های صحیح و تخصصی از بار مشکلات افراد بکاهد و به تمامی هموطنان در راستای خود شکوفایی در مسیر بالندگی فردی کمک کند.

 

با توجه به این که دست یابی و وقت گرفتن از مراکز و کلینیک های مشاوره روانشناسی برای مشاوره حضوری از مشاوران خوب و کلینیک مشاوره روانشناسی مشکلات خاص خود را دارد. یک روش جایگزین و مناسب استفاده از مشاوره روانشناسی تلفنی مرکز حامی هنر زندگی می باشد. از سوی دیگر با توجه به اینکه مشاوره روانشناسی حضوری دارای محدودیت های زمانی خاص خود است که مراجعان نه تنها در تمامی ساعات شبانه روز قادر به ارتباط با مشاور نیستند بلکه برای دریافت خدمات مرکز از قبل نیاز به هماهنگی و گرفتن یک وقت ویزیت دارند.

شما می توانید از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی بصورت شبانه روزی در هر ساعتی روز بهره مند شوید. نکته دیگر مقرون به صرفه بودن این خدمات نسبت به مرکز مشاوره سنندج به صورت حضوری این است که نه تنها موجب صرفه جویی در وقت بلکه از نظر هزینه نیز بسیار برای مردم سنندج اقتصادی می باشد؛ چرا که دیگر نیاز به رفت و آمد به کلینیک و هماهنگ کردن وقت نیست. البته این مورد را هم به هیچ وجه نباید فراموش کنیم که در بعضی موارد، بیان مسئله برای مخاطبان به صورت حضوری دشوار می باشد. به همین دلیل مشاوره روانشناسی تلفنی می تواند یک بستر امن برای مشاوره گرفتن را فراهم نماید.

 

از جمله مزایای مشاوره تلفنی مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی می توان به موارد زیر اشاره داشت  :

ارائه خدمات مشاوره روانشناسی توسط مشاوران متخصص و اساتید دانشگاه های پایتخت

 

از جمله خدمات مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی می توان به موارد زیر اشاره داشت :

مشاوره خانواده : از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در زمینه مشاوره خانواده می توان به اختلافات و مشکلات خانوادگی ، مشکلات زوجین ، مشکلات فرزندان و والدین و … برای داشتن خانواده سالم اشاره داشت.

مشاوره ازدواج : زوجین باید قبل از ازدواج اطلاعات خود را در مورد ازدواج و اشکال آن افزایش دهند و اطلاعات کافی در زمینه های مختلف مانند انگیزه ی ازدواج ، نحوه انتخاب همسر مناسب ، آشنایی و دوستی های قبل از ازدواج ، نحوه صحیح رابطه در دوران عقد و ازدواج و … به دست آورند و مهارت های لازم برای ازدواج را بیاموزند.

مشاوره کودک : از جمله مهمترین مسائل موجود در زمینه کودک می توان به رشد کودک در سنین مختلف ، مشکلات کودکان ، تربیت کودک و … اشاره داشت.

مشاوره طلاق و مشاوره خیانت : زوجین در زمان مواجه شدن با مشکل باید قبل از هر اقدامی شرایط را به درستی و به دور از شتاب زدگی مورد بررسی قرار دهند از جمله مهمترین زمینه ها در این زمینه می توان به علائم و نشانه های خیانت، خیانت همسر ، طلاق ، بازگشت به زندگ بعد از طلاق و … اشاره داشت.

مشاوره ارتباط با جنس مخالف : بسیاری از افراد در زمینه برقراری ارتباط با جنس مخالف خود با مشکل مواجه هستند؛ که با کسب مهارت هایی می توانند این مشکل را برطرف کنند. در زمان ارتباط با جنس مخالف افراد ممکن است با مسائل مختلفی مانند شکست عشقی مواجه هستند و نیاز است تا نحوه درمان شکست عشقی و بازگشت به زندگی بعد از شکست عشقی را بیاموزند.

مشاوره جنسی : رابطه جنسی یکی از مسائلی است که باید تمامی زوجین در مورد آن آموزش ببینند. عدم آموزش صحیح زوجین سبب به وجود آمدن نارضایتی آنان شده از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در این زمینه می توان به زود انزالی ، درمان زودانزالی ، مشکل اختلال نعوظ، بی میلی جنسی و … اشاره داشت. توصیه می کنیم تا اطلاعات خود را علاوه بر مشکلات جنسی در زمینه اختلالات جنسی نیز افزایش دهید.

مشاوره ترک اعتیاد : از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در زمینه مشاوره ترک اعتیاد می توان به نشانه ها و علائم اعتیاد به مواد مخدر ، تست اعتیاد ، ترک اعتیاد و … اشاره داشت.

مشاوره افسردگی : تشخیص علائم افسردگی ، درمان افسردگی و کسب اطلاعات در زمینه داور های ضد افسردگی از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در زمینه افسردگی می باشد.

مشاوره فردی : مسائلی همچون درمان اضطراب ، درمان استرس ، فوبیا ، حملات پانیک ، وسواس فکری عملی ، اختلال دو قطبی ، درمان وسواس ، کنترل خشم  و خودکشی … در این زمینه مطرح می گردند.

اختلالات شخصیت : اختلالات شخصیت و نحوه درمان اختلالات شخیصت از جمله مسائل مهم مطرح شده در بسیاری از جنبه های زندگی مانند ازدواج، اشتغال و … می باشد.

مشاوره تحصیلی : یکی از مسائل بسیار مهم برای بسیاری از دانش آموزان برای یافتن استعداد و انتخاب رشته صحیح کنکور می باشد.

مشاوره شغلی : دریافت مشاوره شغلی به شما کمک می کند تا با یافتن استعداد ها و مهارت هایتان بهترین شغل را برای خود انتخاب کنید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مرکز مشاوره روانشناسی سنندج و یا دریافت مشاوره روانشناسی تلفنی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی تخصصی کشور با مجرب ترین مشاوران روانشناسی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در زمینه های مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربیت کودک ، جوانان ، مهارت های ارتباطی ، ترک اعتیاد ، مشاوره روانشناسی ، روان درمانی و … می باشد. به امید زندگی شاد و سالم برای یکایک مردم ایران…

با عضویت در خبرنامه، از جدیدترین و بهترین کتاب ها و مقالات روانشناسی اطلاع پیدا کنید…

© کلیه حقوق برای حامی هنر زندگی محفوظ می باشد. انتشار مقالات با ذکر منبع بلامانع می باشد.

یا نام متخصص را جستجو کنید

روانشناس کیست؟

روانشناس کسی است که فرایندهای ذهنی و رفتار انسان‌ها را از طریق مشاهده، تفسیر و ثبت نحوه ارتباط افراد با یکدیگر و محیط پیرامون‌شان، بررسی می‌کند. روانشناسان سعی دارند که سلامت و رفاه ذهنی همه افراد، اعم از خانواده‌ها، گروه‌ها و جوامع مختلف را تضمین کنند.

روانشناس، یک متخصص آموزش‌دیده است که در زمینه تحقیقات، آزمایشات و رسیدگی به چالش‌های عاطفی و روانی بیماران فعالیت می‌کند. مشاور و روانشناس خوب در هر زمینه ای می تواند خدمات خود را در مراکز مشاوره، بیمارستان ها یا مطب متخصص ارائه کنند. برخی مراکز به شکل اختصاصی مرکز مشاوره ازدواج هستند.

روانشناسان خدمات متنوعی را به مردم ارائه می‌کنند:مشاوره روانشناسی در سنندج

تحصیلات و مدرک روانشناسان

اخذ مجوز کار، مستلزم داشتن مدرک دکترا (Ph.D. ،Psy.D. و Ed.D.) و گذراندن یک دوره دو ساله در یک مرکز خدمات بالینی است. روانشناسان، بیش از هر متخصص دیگری در زمینه روانشناسی و خدمات روان درمانی، تحصیل کرده و آموزش می‌بینند. دکتر روانشناس خوب می تواند با تخصص خود مسائل زیادی را حل کند.

از زیرشاخه های اصلی روانشناسی در ایران، می‏توان روانشناسی بالینی و روانشناسی عمومی و روانشناسی کودکان استثنائی را نام برد.

روانشناس بالینی

فعالیت اصلی روانشناسان بالینی شامل تست‏ های روانشناسی، ارزیابی و تشخیص مشکلات روانی، روان درمانی، تحقیق در زمینه کشف راه‌های بهبود سلامتی، تدریس و مشاوره می‌شود. روانشناسان بالینی در اماکن مختلف، از جمله بیمارستان‎ها، کلینیک‌های بهداشت روانی، مطب‌ها، مدارس ابتدایی و متوسطه، برنامه‌های توانبخشی کارکنان و شرکت‌ها فعالیت دارند. روانشناسان بالینی می‏توانند در زمینه های کودک و نوجوان و یا خانواده، آموزش‏ های تخصصی لازم را ببیند و در هر یک از این حیطه ها، تخصصا مشغول به کار درمان شوند.

سایت پزشک خوب با استفاده از بهترین روانشناس در هر شهر، مشاوره روانشناسی را برای حل معضلات و اختلالات مراجعان به کار می گیرد. در همین راستا لیست روانشناسان در هر شهر قابل مشاهده و انتخاب است.

دکتر عطا شاکریان 

جمال امینی 

محمدرضا مژدهی 

امید مرادی 

شیوا چاردولی 

دکتر محی الدین امجدیان 

آرش نامداری 

فریبا طیری 

دکتر غلامرضا اسفندیاری 

احمد امانی 

تمامی آدرس ها را بر روی نقشه می توانید مشاهده کنید

loading…

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

ما در پایین لیستی از بهترین مراکز مشاوره سنندج ارائه دادیم که  مراکز روانشناس کودک ، خانواده ، ازدواج ، طلاق تحصیلی  از جمله آنها است . نام روانشناس و یا مرکز ، تخصص مربوطه و آدرس و شماره تماس هر کدام آورده شده است. اگر به دنبال مشاوره خوب  یا روانشناس خوب در سنندج هستید از لیست زیر استفاده کنید.

پیشنهاد ما

مرکز مشاوره پویشروانشناس : عطا شاکریانخدمات :مرکز مشاوره تخصصی ازدواج و روان درمانی خانواده ، مشاوره قبل ازدواج و ازدواجمشاوره طلاق ،تعارضات زناشویی ،خیانت زناشویی آدرس : خیابان کشاورز (وکیل )، روبروی اداره زیر ساخت مخابرات، جنب داروخانه بهیار ساختمان پزشکان مدائن، طبقه ۱ ، واحد ۷ تلفن پذیرش : ۰۷۸۳۳۲۴۹۱۰۷ ۰۹۲۱۶۲۸۵۷۲۹

مرکز مشاوره آراد

مدیریت : دکتر امید مرادی

مشاوره روانشناسی در سنندج

آدرس :

خیابان تعریف – ساختمان پزشکان امانیه – طبقه ۴ – واحد ۲

تلفن پذیرش :

۰۸۷۳۳۲۴۹۷۷۶

مرکز روز نو

رواشناس : هادی نقدی

آدرس :

چهارراه صفری – روبروی مجتمع پزشکان ژینا – ساختمان نوید – طبقه دوم

تلفن پذیرش :

۰۸۷۳۳۲۸۹۸

دانشگاه آزاد

روانشناس : دکتر محمود گودرزی

آدرس :

خ پاسداران- سه راه ادب

نلفن پذیرش :

پرتو بامداد

آدرس :

خیابان تعریف (تاج قدیم) روبروی مرکز تصویر برداری شفا ساختمان پزشکان ژیوار ۲ طبقه ۳ واحد ۵

نلفن پذیرش :

۰۸۷۱۳۳۲۸۵۲۰۳

دانشگاه کردستان

آدرس :

خیابان پاسداران- دانشگاه کردستان- گروه مشاوره و روانشناسی – آزمایشگاه خانواده

نلفن پذیرش :

۰۸۷۱۶۶۲۹۳۵۳

دفتر روانشناسی آرام

آدرس :

خیابان پاسداران- دانشگاه کردستان- گروه مشاوره و روانشناسی – آزمایشگاه خانواده

نلفن پذیرش :

مشاوره روانشناسی در سنندج

۰۸۷۱۳۲۸۳۸۵۱

در ادامه نیز مابقی اسامی روانشناسان سنندج را می توانید ببنید. توجه داشته باشید که تمامی لیست منتشر شده از بهترین مراکز مشاوره سنندج می باشند که دارای پروانه از مراجع ذی ربط هستند.

اگر بعنوان روانشناس کودک شاغل در سنندج هستید و یا در دیگر زمینه ها شاغل هستید و هنوز نام خود را درلیست نیم بینید از طریق لینک ثبت اطلاعات مطب ، مشخصات خود را وارد و منتظر تایید بمانید.

اوین

آدرس :

خ پاسداران- پاساژ بهاره طبقه سوم

نلفن پذیرش :

۸۷۱۳۲۳۹۸۲۰

ذهن زیبا

آدرس :

سه راه نمكي- بن بست مؤمن

نلفن پذیرش :

۸۷۱۳۲۳۴۹۲۰

یاران مهر

آدرس :

خیابان فلسطين – جنب مخابرات ك حكمت ۲

نلفن پذیرش :

۳۲۴۲۳۴۲

از نظر ما بهترین مرکز مشاوره سنندج و یا بهترین دکتر روانشناس سنندج مرکز و یا شخصی  است که صرفا توسط روانشناس  با تجربه  اداره شود. مرکزی که دارای سابقه کار باشد  ، تخصصی فعالیت کند و  مراجعان آن از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشند.

مشاوره  مشورت و دریافت کمک اطلاعاتی دربارهٔ یک موضوع است که بین مراجع (کمک‌گیرنده) و متخصص  انجام می‌گیرد. و در موضوعات و زمینه‌های مختلف علمی و برای اهداف گوناگون انجام می‌شود که در میان مردم، بیشتر جنبهٔ روان‌شناختی آن ( روان‌شناسی) معروف است که هدف از آن بهبود وضعیت روحی–روانی و کیفیت‌بخشی به زندگی مراجع از جهت روانی‌است. 

اگر بدنبال مرکز مشاوره خوب در سنندج و یا روانشناس کودک در سنندج و یا مرکز مشاوره خانواده در سنندج هستید حتما از لیست فوق استفاده کنید این لیست خدمات ازدواج ، زوج درمانی ، طلاق ، تحصیلی و بسیاری دیگر از خدمات را تحت پوشش قرار می دهد.

همچنین می توانید مراکز مشاوره تهران ، ،روانشناسان کرج را با کلیک بر روی لینک مشاهده کنید.

منبع :

سازمان بهزیستی استان کردستان

سازمان نظام روانشناسی 

مجله توانبخشی و مشاوره هوش کالا با انتشار مقالات عمومی ، آگاهی عموم مردم و قشر سلامت  را از خدمات رشته های روانشناسی و مشاوره و همچنین رشته های توانبخشی ( فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی ، بینایی سنجی ، ارتوپد فنی ) بالا می برد.

این وب سایت مسئولیتی در قبال کیفیت مراکز معرفی شده ندارد. لذا قبل از مراجعه بررسی های لازم را به عمل آورید.

نوبت دهی مراکز روانشناسی سنندج – روانشناس خوب در سنندج – بهترین روانشناس سنندج – بهترین مراکز روانشناسی سنندج – زوج درمانی در سنندج – دکتر روانکاوی در سنندج – دکتر اختلال میل جنسی در سنندج – درمان نعوظ مردان – انزال زودرس و دیررس – اختلال برانگیختگی جنسی مردان و زنان – دیسپارونی – مقاربت دردناک – اعتیاد جنسی – ترک خودارضایی – دکتر واژینیسموس در سنندج – زوج درمانگر خوب در سنندج – روانشناس عالی در سنندج – مشاور زندگی – مشاوره ازدواج – مشاوره خانواده

لطفا کمی لبخــند بزنیــد 😉

دکتریاب، درحال پردازش درخواست شما 😍 است

پیش از معرفی مرکز مشاوره روانشناسی کردستان بر خود لازم می دانیم نکته ای را در خصوص خدمات جدید مشاوره متذکر شویم. در حال حاضر خدمات جدیدی تحت عنوان مشاوره تلفنی، مشاوره آنلاین و… ارائه می شود. این نوع خدمات به هموطنان عزیز کمک می کند تا بدون نیاز به مراجعه حضوری و در هر زمان از شبانه روز با مشاوران روانشناسی در ارتباط باشند. این شیوه مشاوره، موجب می شود تا کاربران قدرت انتخاب بیشتری در انتخاب مرکز مشاوره روانشناسی داشته باشند. و بدون نیاز به مراجعه حضوری، خدمات مور نظر را دریافت نمایند.

حتماً بخوانید: مشخصات یک مرکز مشاوره روانشناسی خوب

شما به جای مراجعه حضوری به مرکز مشاوره روانشناسی سمنان می توانید از خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید. در مرکز مشاوره روانشناسی صدای رهیاب از متخصصین و روانشناسان مطرح و معتبر شهر تهران استفاده می شود. هموطنان عزیز می توانند به صورتی تلفنی از سراسر ایران، از هر شهر یا روستایی با متخصصان روانشناسی تهران در ارتباط باشند. در این شیوه مشاوره، علاوه بر اینکه نیاز به مراجعه حضوری حذف می شود. هزینه های مشاوره نیز کاهش می یابد.

برای استفاده از خدمات مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب تنها کافی است با استفاده از تلفن ثابت شماره 9099075226 را بدون پیش شماره شماره گیری کنید. و از مشاوره مشاوران زبده مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب استفاده نمایید.مشاوره روانشناسی در سنندج

در استان کردستان شهرهای زیادی وجود دارند. بسیاری از هموطنان ما به دلیل عدم شناخت نسبت به مراکز مشاوره روانشناسی، نمی توانند بیماری یا اختلالات خود را درمان کنند. از این رو در اختیار قرار دادن آدرس مراکز مشاوره روانشناسی استان ها می تواند نقش اساسی در درمان مشکلات و اختلالات روانی هموطنان داشته باشد. در این مقاله آدرس مرکز مشاوره روانشناسی کردستان را در اختیار کاربران قرار داده ایم. تا هموطنان عزیز بتوانند به تفکیک شهر و با توجه به محل سکونت خود، اقدام به دریافت مشاوره روانشناسی نمایند.

بسیار مهم: هدف مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب از ارائه آدرس و تلفن مرکز مشاوره روانشناسی کردستان، صرفاً سهولت و دسترسی بهتر هموطنان به مراکز مشاوره می باشد. لذا مرکز مشاوره صدای رهیاب هیچ مسئولیتی در قبال کیفیت مشاوره یا آدرس مرکز مشاوره روانشناسی کردستان ندارد.

آدرس و شماره تلفن مرکز مشاوره روانشناسی کردستان تقدیم می گردد:

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی کردستان – آرام (ژیران): سنندج – پاسداران ک يغموري ساختمان پزشکي تخصصي مهر شماره تماس: 08733249195

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی کردستان – آرام (ژیران): میدان آزادی (اقبال) – خیابان کشاورز (وکیل) – جنب بانک کارآفرین – بلوک متخصصین – طبقه سوم – واحد شمالی شماره تماس: 3288155

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی سنندج – محمد رضا مژدهی: سنندج – خیابان فلسطین شماره تماس: 09397573600

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی سنندج – دکتر مختارفرهادیان: سنندج – خیابان پاسداران – مجتمع هورام – طبقه سوم – واحد 2 شماره تماس: 33226444

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی سنندج – جمال امینی: سنندج – خیابان پاسداران – پاساژ بهاره – طبقه 3 – واحد 4 شماره تماس: 33239820

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی سنندج – ناسین: سنندج – خیابان پاسداران – کوچه یغموری – مجتمع پزشکان کوثر – طبقه چهارم شماره تماس: 33286798

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی سنندج – ذهن زیبا: سنندج – خیابان آبیدر – چهار راه صفری – کوچه طوطی شماره تماس: 09186622694

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی سنندج – روان پویا: سنندج – بلوار پاسداران – کوچه شب بو (جنب پاساژ عقیق) – ساختمان پزشکان 24 – طبقه اول شماره تماس: 09336972310 – 33282481

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی سنندج – پرتو بامداد: سنندج – خیابان تعریف(تاج قدیم)- روبروی مرکز تصویر برداری شفاء- ساختمان پزشکان ژیوار ۲- مرکز خدمات روان شناختی و مشاوره- پرتو بامداد شماره تماس: –

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی سنندج – دکتر خلیل رنجبر: سنندج – خیابان امام (شاپور) – جنب پاساژ جواهر – کوچه زاگرس شماره تماس: 33172302 – 33163888

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی سنندج – جلیل حسینی: سنندج – خیابان پاسداران- کوچه یغموری- ساختمان پزشکان کوثر- طبقه ۴ – مطب سید جلیل حسینی کارشناسی ارشد روان شناسی بالینی شماره تماس: 08733286798

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی سنندج – لیا: سنندج – سنندج ابتدای خیابان حسن آباد – نبش کوچه هدایت مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی لیا شماره تماس: 33290282

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

جهت مشاوره درباره «شماره تلفن و آدرس مرکز مشاوره روانشناسی کردستان» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

مرکز مشاوره صدای رهیاب در راستای گسترش خدمات روانشناسی و ایجاد امکان دسترسی تمامی هموطنان به خدمات مشاوره و همچنین بهبود خدمات مشاوره تلفنی، فاز اول کار خود را در زمینه های مشاوره تحصیلی، مشاوره خانواده و مشاوره روانشناسی آغاز کرد. به فضل پروردگار مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب با پیشرفت فاز اول خود و در راستای همه گیرتر شدن خدمات مشاوره، با گسترش خدمات مشاوره تلفنی خود، در حوزه مشاوره آنلاین، مشاوره تصویری و مشاوره خارج از کشور با هموطنان عزیزمان نیز فعالیت خود را توسعه بخشیده است. در حال حاضر در مرکز مشاوره صدای رهیاب، شما می توانید از مشاوره روانشناسان زبده در حوزه های مختلف مثل مشاوره تحصیلی، خانواده و روانشناسی بهره مند شوید. امید است که شما کاربران گرامی از خدمات مشاوره صدای رهیاب، کمال رضایت و استفاده را داشته باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

دو رشتۀ فکری بیشترین تأثیر را در ایجاد مشاوره و روان‌درمانگری وجودی بر جای گذاشته است؛ حوزه‌های کاری گوناگونی که درمجموع با عنوان فلسفۀ وجودی شناخته‌شده و فلسفۀ پدیدارشناسی که جویای تعیین چگونگی تجربۀ جهان است.

نخست، ریشه‌های درمان وجودی در فلسفۀ وجودی، به‌ویژه در جستجوی انسان برای درک زندگی و چیره شدن بر بدبختی قرار دارد؛ فلسفه‌ای که یک زندگی انسانی توأم با اصالت را در دنیایی عبث و بی‌معنی ممکن می‌سازد. نگاه وجودی دربارۀ ماهیت انسان با این اندیشه قابل‌درک است که معنای وجود ما یک‌بار برای همیشه تثبیت نشده، بلکه ما خود را، از طریق طرح افکندن‌های نو و مکرر، می‌آفرینیم. انسان‌ها در حالت پیوسته‌ای از تبدیل، تجلی یافتن، شکوفایی و شدن هستند. شخص بودن، بر این دلالت دارد که ما معنای وجود خودمان را اکتشاف کرده، آن را می‌آفرینیم. مطابق با رویکرد وجودی، شرایط انسان مشتمل بر چند بعد است: استعداد خودآگاهی؛ آزادی و مسئولیت؛ ایجاد یک هویت و برقرار سازی رابطۀ معنی‌دار با سایرین؛ جستجوی معنا، مقصود، ارزش‌ها و اهداف؛ اضطراب همچون شرطی برای زیستن و آگاهی به مرگ و نیستی.

مشاوره روانشناسی در سنندج

دوم، دربارۀ پدیدارشناسی که اندیشمندان وجودی در گسترۀ شناخت‌شناسی و روش‌شناسی پذیرای آن هستند، رویکردی به فلسفه و علم است که می‌گوید برای اجازه دادن به این‌که چیزها خود به سخن درآیند، نیاز است بکوشیم از نظریه‌ها، فرضیات و پیش‌فرض‌های ناآزموده اجتناب کنیم. نزد مشاورین و روان‌درمانگران وجودی این بدین معنی است که بدون دیدن اشخاص از طریق برخی لنزهای نظری، بگذاریم واژگان و تجارب اشخاص از سوی خود آن‌ها، خودبه‌خود به سخن درآیند. پدیدار شناختی بودن، گشوده بودن به جزئیات اندیشه، احساس، تخیل و رفتار درمان‌جویان است، آن هم دقیقاً به‌گونه‌ای که در بستر خودجلوه‌گری

[1] آن‌ها برایشان درک می‌گردد.

در روان‌درمانگری و مشاوره، برنامۀ کاربردی پدیدارشناسی توسط ارنســتو اسپینل

[2] در قالب مجموعه‌ای از داستان‌های موردی نشان داده‌شده است. اسپینل سه قاعدۀ اختصاصی روش پدیدار شناختی را به هنگام به کار گرفته شدن در روان‌شناسی و درمان خاطرنشان ساخته است:

1.       

به‌عنوان یک روانشناس یا درمانگر، انتظارات و پیش‌فرض‌ها (تعصبات) خود را معلق کرده، با گشودگی، دنیای ارائه‌شده توسط درمان‌جو را پذیرا باشید.

2.       

از تمامی توضیحات و تمامی تفکرات علی و معلولی دوری‌کنید و تا سرحد ممکن به توصیف جزئیات، آن هم به نحو عینی بپردازید. این قاعدۀ توصیف است. برای مثال، از درمان‌جو بخواهید وضعیت زندگی خود یا احساس امروز یا اکنونش را با ذکر جزئیات توصیف کند، اما از آن‌ها نخواهید که به خاطر بدبختی فعلی خود عوامل علی را با گریه و زاری بیان کنند.

3.       

بایستی هنگام توصیف پدیده‌ای که چندین عنصر را در برمی‌گیرد تا سرحد ممکن از تأکید بر هر یک از عناصر اجتناب کنید. هیچ‌یک از عناصر را به‌نحوی‌که به‌طور ویژه مهم به نظر برسد برجسته نسازید. تا جایی که امکان دارد بگذارید هر یک از عناصر اهمیت یکسانی داشته باشد، مبادا که ناپختگی شما الگویی را بر مسائل قابل‌ذکر آن‌ها تحمیل کند.

بااینکه تمامی مشاورین و روان‌درمانگران وجودی بر سر برخی اصول اساسی توافق دارند، می‌توانند نگاهی متفاوت به آن‌ها اتخاذ کنند. این پویایی و تکثری است که به رویکرد وجودی قدرت، انعطاف‌پذیری و قابلیت ارتجاع می‌بخشد. رویکرد وجودی در کشورهای مختلف با دستورالعمل‌های متفاوتی نمود یافته است. برای مثال هستی کاوی

[3]

که حاصلی از تجمیع انگاره‌های مارتین هایدگر با روان تحلیلگری است در سوئیس رشد یافته است درحالی‌که معنا درمانگری توسط ویکتور فرانکل در اتریش، بر مبنای تجارب او در یک اردوگاه کار اجباری طی جنگ جهان‌گستر دوم، بنیان نهاده شد. در ایالات‌متحدۀ آمریکا، مشاوره و درمان وجودی از طریق تلاش‌های افرادی چون بوگنتال، شیندر و کراگ

[4]

با انگاره‌های انسان دوستانه مرتبط است. طی ده سال اخیر، در اطراف جهان شمار نحله‌های درمان وجودی، همراه با شمار درمانگران وجودی مشغول به کار، به سرعت افزایش‌یافته است. به لحاظ تاریخی، برای اولین بار دربریتانیای کبیر

[5] مفاهیمی از فلسفۀ وجودی درمان اشخاص واجد مشکلات سلامت روانی آمیخته شد؛ این کار توسط لینگ و کوپر

[6] انجام پذیرفت، اشخاصی که گشایشگر انجمنی درمانی برای پناه دادن به کسانی بودند که خواستار پرداختن به مسائل سلامت روانی خود بدون درگیر شدن در مؤسسۀ پزشکی بودند. امی ون دورزن

[7]، روان‌شناس و روان‌درمانگر که مختصراً با لینگ کار کرده است، خواهان تأسیس اولین آموزشگاه درمانگری وجودی در لندن شد و هم‌اکنون آموزشگاه نوین روان‌درمانگری و مشاوره

[8] را رهبری می‌کند، او در آنجا ارائه‌دهنده و آموزشگر برنامه‌های وجودی محور در مشاوره و روان‌شناسی است. آثار ون دورزن (همراه با آثار ارنستو اسپینل

[9])- کسی که به‌طور جداگانه اما هم‌زمان با ون دورزن کار کرده است- از تلفیق انگاره‌های وجودی با رویکردهای درمانی منسجم موجود در بریتانیا حاصل آمده‌اند. در حال حاضر شماری از آموزشگاه ها، دوره‌های آموزش درمان وجودی را فراهم آورده‌اند و بسیاری دیگر درمان وجودی را در دورۀ تحصیلات خود گنجانده‌اند. مجمع تحلیل وجودی

[10]، دوفصلنامه ای با عنوان مجلۀ تحلیل وجودی

[11] منتشر می‌کند و همایشی پرمخاطب را با برنامه‌های کارگاهی با عناوین وجودی برگزار می‌کند که ترغیب‌گر درمانگرانی از همۀ جهت‌گیری‌ها برای آمیختن انگاره‌های وجودی در کار حرفه‌ای خودشان است. تحولات مهم رویکرد وجودی در بریتانیا تا حد زیادی نتیجۀ تلاش‌های امی دورزن است، او در حال حاضر برنامه‌های دانشگاهی و آموزشی در نحلۀ جدید روان‌درمانگری و مشاوره را توسعه می‌دهد.

عرصه‌ای پهناورتر، اتحادیۀ بین‌المللی هستی کاوی است (هستی کاوی شکلی از درمان وجودی است که از فلسفۀ مارتین هیدگر تأثیر پذیرفته است) که شامل درمانگران وجودی و نماینده شماری از کشورهای اطراف جهان، شامل کانادا، یونان، سوئیس، استرالیا و برزیل است. همچنین یک مجمع تحلیل وجودی در چهار کشور وجود دارد و افرادی از نوزده کشور جهان عضو آن هستند. در اروپا، دو شکل از درمان وجودی مسلط است: هستی کاوی و معنا درمانگری. معنا درمانگری یک درمان وجودی متمرکز بر معناست که توسط ویکتور فرانکل ایجادشده است. رولو می تفکر وجودی را از اروپا به ایالت متحده آورد و مفاهیم کلیدی آن را به تمرین‌های روان‌درمانبخش برگرداند. نوشته‌های می (1953، 1961، 1981، 1983) تأثیر معنی‌داری بر کارورزان وجود گرا در سراسر دنیا گذارده است. همراه با می، یالوم دیگر مدافع برجستۀ معاصر درمانگری وجودی در ایالات متحده است. در ایالات متحده تقدم با درمان وجودی- انسان‌گرا یا وجودی- انسان دوستانه

[12] است و دلیل آن به محبوبیت یالوم، برمی‌گردد که پیرو این درمان است. درمان‌های وجودی به کشورهای امریکای جنوبی (تولِدو

[13]، 2011)، کانادا (وونگ

[14]، 2013)، استرالیا (استراسر و استراسر

[15]، 1997) و روسیه (لئون‌تیف

[16]، 2013) نیز پای گذارده است. شهرت یالوم در مقایسه با سایر مشاورین و روان‌درمانگران وجودی بیشتر به نظر می‌آید. او چندین رمان آموزشی نگاشته که جلاد عشق (1987)، وقتی نیجه گریست (1992)، ، مامان و معنای زندگی (2000) و مداوای شوپنهاور (2005) را شامل می‌شود. یالوم یک استاد بازنشستۀ روان‌پزشکی از دانشگاه استنفورد مدیسون است. یالوم به‌عنوان یک روان‌پزشک و نویسنده، از سال 1970 که کتاب تأثیرگذارش با عنوان نظریه و کاربست روان‌درمانگری گروه (1970/2005) انتشار داد در حوزۀ روان‌درمانگری گروه بدل به اصلی‌ترین چهره شده است. این کتاب به 12 زبان ترجمه شده و در حال حاضر به ویرایش پنجم رسیده است. اثر پیشگام او با عنوان روان‌درمانگری وجودی که درسال 1980 نگاشته شد یک متن سنتی و موثق درمان وجودی محسوب می‌گردد. کتاب غیرداستانی او درسال 2008 با عنوان تلألو خورشید؛ غلبه بر دهشت مرگ که رساله‌ای دربارۀ نقش اضطراب مرگ در روان‌درمانگری است، نشان می‌دهد که چگونه مرگ و معنای زندگی مضامین بنیادی مرتبط با کار درمانی عمیق است. آثار یالوم به بیش از 20 زبان ترجمه شده و به‌طور گسترده توسط درمانگران و مردم عامه مطالعه شده است. یالوم کسی است که به تمام درمان‌جویان با حسی از شگفتی به داستانهایی که آشکار می‌سازند رو آورده است. او معتقد است که باید برای هر درمان‌جو یک درمان متفاوت طراحی شود، چه هر یک از آن‌ها داستان منحصربه‌فردی دارد. او طرفدار به کار بستن اینجا و اکنون رابطۀ درمانی برای کاوش دنیای میان فردی مراجعین است. فلسفۀ بنیادی او وجودی و میان فردی است که آن‌ها را برای درمان انفرادی و گروه به کار می‌بندد.

 درمجموع درمانگری وجودی، شامل هستی کاوی، معنا درمانگری

[17] و درمان‌هایی است که نحله‌های درمان وجودی آمریکایی و بریتانیایی را می‌سازد که هر یک خود را به آمیزه‌ای خاص از انگاره‌های فلسفۀ وجودی و پدیدارشناسی و ارائۀ جایگزین‌هایی معتبر برای درمان‌ها مبتنی بر مدل طبی غالب بهداشت روانی رسانده‌اند. البته درمان وجودی نیازی به مجرب بودن در ممانعت از سایر گونه‌های درمان ندارد، اما در عوض از عرضۀ دامنۀ بسیار گسترده‌ای از سایر نحله‌ها به متخصصین برخوردار است. امروزه چالش‌های بسیاری بر سر راه درمانگران وجودی قرار دارد ازجمله چگونگی توضیح و تدریس رویکردی که از دامنۀ اندیشه‌های متنوع الهام گرفته و موضعی شناخت‌شناسی را اتخاذ کرده است و از انتظام یافتن سرباز می‌زند. درواقع این رویکرد برابر نهاد

[18] کاربست خوب

[19] در نظر گرفته‌شده است و درجایی که مردم با آهنگی بسیار سریع زندگی می‌کنند و تشویق می‌شوند تا در یک پیروی کورکورانه از رخدادها و لذایذ، خود را با چیزهایی که حق خود می‌دانند احاطه کنند، هنوز مناسبت کامل انگاره‌های وجودی با دنیای جدید قطعی تلقی نمی‌گردد. در این محیط، درمانی که برای کمک به مردم پرداختن به احساس معنا باختگی و پوچی

[20] را پیشنهاد می‌دهد و به آن‌ها جرئت رویارویی با بدبختی

[21] را می‌دهد و آن‌ها را برای زیستن توأم با اصالت

[22] در مسیری با ارزش‌های خودشان توانمند می‌سازد، تنها درمانی است که می‌تواند نسبت به سایر درمان‌ها مناسب‌تر باشد.

درمان وجودی تمرکز کردن بر انجام دادن فنون حل مشکلی نیست که معطوف به وظیفۀ پیچیدۀ زیستن درست باشد و هدف آن نیز معالجۀ مردم مطابق با طب سنتی نیست. درمانگران وجودی با عمیق‌ترین و رنج‌آورترین مشکل‌های کنونی درمان‌جویان درمان درگیر می‌شوند. در این رویکرد اشخاص همچون موجود مریض نگریسته نمی‌شوند، ولی همچون بیمار ایفای نقش‌های جبری یا زمخت بودن در زندگی در نظر گرفته می‌شوند. درمان‌جویان در زمینه‌یابی میدان عمل یا جولانگاه

[23] به کمک نیاز دارند تا بتوانند تصمیم بگیرند چه راهی را دنبال کنند و درمانگران به درمان‌جویان در کنار آمدن با شرایط زندگی، با همه تناقض‌هایش، کمک می‌کنند. یکی از اهداف درمان وجودی به چالش کشیدن اشخاص برای توقف فریب خویشتن به‌منظور امتناع از مسئولیت‌پذیری در قبال رخدادهای پیش‌آمده برای آن‌ها و مطالبات انبوه

[24] زندگی است. اشخاص از طریق تجربۀ درمان وجودی پندارشان را دربارۀ خود مانند وجودی آزاد برای درگیر شدن در اقدامی که هدف آن تغییر است گسترش می‌دهند؛ تغییر و ساختن خود از طریق خردمندی و تصدیق این‌که ما در جهان «پرت

[25]» شده‌ایم و خالق نیستیم. درمان‌جویان به‌تدریج چگونگی پذیرش زندگی، با تمام پیچیدگی‌ها و معماهای آن را یاد می‌گیرند. این فرایند شامل یادگیری رودررویی با مشکل‌های غیرقابل‌اجتناب، دشواری‌ها، بحران‌ها و ناامیدی‌هایی است که بخشی از زندگی هستند. درمان‌جویان درمی‌یابند که با پاسخ‌هایشان محبوس نمی‌شوند، اما از توان نائل شدن به آزادی صحیح برخوردارند. آن‌ها بهتر می‌توانند با مسلمات

[26] زندگی کنند و به‌جرئت سروکار داشتن با عدم حتمیت

[27] درون خود دست می‌یابند. درمان فرصتی برای آن‌ها فراهم می‌کند تا یک زندگی شایستۀ تعهد را در ذهن خود تجسم کنند.

هدف اساسی مشاوره و روان‌درمانگری وجودی، اصالت است؛ درمان‌جویان در روند مشاوره و درمان چگونگی عدم اصالت کامل زندگی خودشان و چرایی لزوم تحقق قابلیت کامل موجودیت خودشان را می‌آموزند. چنانکه فرانکل بیان می‌کند، «درمان‌جویان باید مقصودی برای زندگی خود یافته و آن را دنبال کنند.» همچنان که یک شخص آگاه می‌گردد که وظیفه دارد چیزی را در زندگی دنبال کند که به نحو بهتری می‌تواند ارزش‌های با اهمیت را متحقق سازد. هدف درمان کمک به اشخاص برای برخورداری از اصالت بیشتر و تشخیص این است که چه موقع خود را فریب می‌دهند. مشاوره و درمان باید به اشخاص کمک کند که ارزش‌ها و عقاید خودشان را درک کنند، به آن‌ها اعتماد کنند و بر مبنای آن دسته از ارزش‌ها و عقایدی که می‌توانند منجر به گشودن مسیر تازه‌ای در زندگی آن‌ها گردند، دست به انتخاب بزنند. هنگامی‌که افراد می‌بینند که زندگی آن‌ها در عوض آمیختگی با وحشت، ملال، نفرت و تعصب

[28]، باعلاقه، خلاقیت، اُمید و لذت همراه است، حسی از سرزندگی

[29] از مشاوره و درمان ایجاد می‌شود.

 

 

 

 

مشاوره روانشناسی در سنندج

منبع

نصیری هانیس، غفار؛ یوسفی، ناصر و صادقی، مسعود. (1396). مشاوره و روان‌درمانگری گروهی با تمرکز بر رویکرد وجودی، چاپ نخست. خرم‌آباد: انتشارات دانشگاه لرستان.
نصیری هانیس، غفار. (1398). مبانی روان درمانگری وجودی، نشریه روزنه؛ نشریه انجمن روان شناسی دانشگاه کردستان، 8 (4):  27-24.

[1]

. self-showing

[2]

. Ernesto Spinelli

[3]

. Daseinanalysis

[4]

. Bugental, Schneider and Krug

[5]

. United Kingdom

[6]

. Laing and Cooper

[7]

. Emmy van Deurzen

[8]

. New School of Psychotherapy and Counselling

[9]

. Ernesto Spinelli

[10]

. Society for Existential Analysis

[11]

. Journal of Existential Analysis

[12]

. xistential-humanistic therapy

[13]

. Toledo

[14]

. Wong

[15]

. Strasser & Strasser

[16]

. Leontiev

[17]

. Daseinsanalysis, Logotherapy

[18]

. antithesis

[19]

. good practice

[20]

. meaninglessness and emptiness

[21]

. adversity

[22]

. authentically

[23]

. in surveying the terrain

[24]

. excessive demands

[25]

. thrown

[26]

. givens

[27]

. uncertainty

[28]

. dread, boredom, hate, and bigotry

[29]

. aliveness. 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجله آسیب شناسی، مشاوره و غنی سازی خانواده می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2020 All Rights Reserved | Family Pathology, Counseling and Enrichment Journal

Designed & Developed by : Yektaweb

مرکز خدمات مشاوره وروان شناسی

 يک مرکز آموزشي، پژوهشي و درماني وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج که دارای مجوز از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره‌جمهوری اسلامی ایران است. اين مرکز با برخورداري از همکاران مجرب و امکانات و تجهيزات مناسب، در فضايي مستعد براي اجراي پژوهش هاي علمي،کارگاه­ها و کلاس­هاي آموزشي و مداخلات عملي باليني در جهت درک پويايي و خدمت­رساني به افراد و سازمان­ها تلاش مي­کند.این مرکز علاوه بر پذيرش مراجعين به صورت خود ارجاعي، پذيرنده مراجعان از نهادهاي دولتي (مدارس، دادگاه­ها، شوراهاي پزشکي، پزشکي قانوني، نظام وظيفه، بانکها و. . . ) و غيردولتي مي­باشد. مراجعان پس از طي کردن مراحل پذيرش، توسط تيم تخصصي درمان مشتمل بر روانشناس، روانپزشک، مشاور،گفتاردرمانگر، مددکار و غيره مورد ارزيابي و درمان قرارمي گيرند. این مرکز به همکاری تنگاتنگ با ديگر مراکز خدمات­رسانی و پشتيبانی، گروه­ها و موسسه­ های علمی، آموزشی، پژوهشی، مشاوره و روان درمانی تاکيد دارد. کمکهای خيرين و موسسات در تداوم و ارتقاء سطح خدمات مرکز بسيار موثر می­باشد. همکاران باتجربه و آشنا به تئوری و اجرای مصاحبه و آزمونهای مورد نياز، قادر به تشخيص، ارزيابی و طبقه­بندی مشکلات و رفع موانع موجود در مسير تحول و رشد مراجعين می باشند.

 

  هدف مرکز خدمات مشاوره وروان شناسی: 

 تلاش در جهت ارتقاء سطح بهداشت روان در قالب پژوهش، آموزش، مشاوره و درمان با رويکردي التقاطي و فراگير و با بهره­گيري از متخصصان و جوانب مختلف نظريه­ها و رويکردهاي علمي جديد ميان رشته­اي است. مشاوره روانشناسی در سنندج

 

  فلسفه مرکز خدمات مشاوره وروان شناسی:

 ارائه خدمات با کيفيت عالي، مطابق با آخرين استانداردهاي علمي و با روشهاي نوين و هزينه متعادل شامل اصول ذيل مي­باشد:

 

  خدمات کلينيک بر پايه مکاتب عمده رشته­هاي مختلف و مرتبط علمي به اشکال زير ارائه مي­گردد:

  آزمونهاي روانشناختي در حوزه خدمات باليني بشرح ذيل اجرا مي­گردد:

© تمامی حقوق برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج محفوظ است © 1397


Jump to navigation

۰۴:۳۳ – ۱۳۹۸/۰۳/۲۷

در جدول زیر لیست بهترین مراکز مشاوره روانشناسی در سنندج، شماره تلفن، آدرس مراکز مشاوره روانشناسی در سنندج، را برای شما عزیزان فراهم آورده ایم. بهترین مراکز را در لیست زیر جستجو کنید.

21. لیست بهترین مراکز مشاوره روانشناسی در سنندج

مشاوره روانشناسی در سنندج

 

 

جدول زیر نمایش دهنده لیست بهترین مراکز مشاوره روانشناسی در سنندج به همراه آدرس و شماره تلفن آن ها می باشد.

در صورت تمایل به سفارش درج آگهی و قرار گرفتن در لیست فوق با شماره تلفن 07136330130 و یا ایمیل آدرس [email protected] تماس حاصل فرمائید.

                                                                                                                                                       با تشکر                                                                                                                                        تیم پشتیبانی وبسایت پی جو

محتوای این جدول شامل: مرکز مشاوره و روان درمانی سنندج، کلینیک مشاوره در سنندج، مرکز تخصصی مشاوره روان شناختی در سنندج، روان درمانی سنندج، زوج درمانی در سنندج، مشاوره زناشویی در سنندج، مشاوره ازدواج در سنندج، مشاوره خانواده در سنندج، مشاوره قبل ازدواج در سنندج، مشاوره جنسی در سنندج، مرکز مشاوره تلفنی در سنندج، مرکز مشاوره رایگان در سنندج، مرکز مشاوره تحصیلی در سنندج، مشاوره نوجوان در سنندج، مشاوره آنلاین در سنندج، بهترین مرکز مشاوره در سنندج، کلینیک بهداشت و روان در سنندج، بهترین روانشناس بالینی در سنندج، روانشناسی کودک در سنندج، درمان ناهنجاری رفتاری در سنندج، روانشناسی خانواده در سنندج، تعرفه جلسه روانشناسی و مشاوره در سنندج، مشاوره تربیت فرزند در سنندج، مرکز خدمات تخصصی روانشناسی در سنندج، مرکز مشاوره دولتی در سنندج

منبع: وبسایت بانک مشاغل برتر شیراز – پی جو

۰۷:۴۷ – ۱۳۹۸/۰۶/۲۸

متحوای جدول زیر شامل لیست کاملی از پزشکان فوق تخصص جراحی دست در سنندج، بهترین دکتر جراح دست سنندج، فلوشیپ جراحی دست در سنندج و … به همراه اطلاعات آدرس و شماره تماس است. جهت کسب اطلاعات بیشتر به جدول زیر مراجعه فرمایید.

۰۴:۲۶ – ۱۳۹۸/۰۵/۱۶

امروز ما در این لیست به معرفی بهترین تالار های پذیرایی سنندج ، مجتمع پذیرایی و باغ تالار در سنندج ، ارزان ترین تالار سنندج میپردازیم .همچنین برای شما عزیران آدرس و شماره تلفن این تالارها آورده شده است.

۰۸:۲۴ – ۱۳۹۸/۰۸/۰۲

در جدول زیر لیستی از بهترین کلید سازی های سنندج ثبت شده است. برای اطلاعات بیشتر به آدرس ذکر شده و یا با شماره تلفن لیست کلید سازی سنندج تماس بگیرید.

۰۷:۰۲ – ۱۳۹۸/۰۴/۰۲

جدول زیر شامل لیست شعب بانک سامان در سنندج، بانک سامان شعبه مرکزی در سنندج و شعب بانک سامان سنندج به همراه آدرس و شماره تلفن می باشد که برای رفاه حال شما گردآوری شده است.

۱۰:۲۹ – ۱۳۹۸/۰۸/۱۴

در جدول زیر لیستی از آدرس و تلفن بهترین باشگاه های سوارکاری سنندج را می بینید. برای اطلاع از هزینه کلاس های اسب سواری در سنندج و ساعت کاری باشگاه های سوارکاری سنندج با باشگاه های سوارکاری زیر تماس بگیرید.

۰۶:۳۰ – ۱۳۹۸/۰۶/۱۱

در جدول زیر لیستی از بهترین مراکز کرایه اتومبیل و اجاره ماشین عروس در سنندج ثبت شده است. جهت کرایه اتومبیل در سنندج به شماره تماس یا آدرس ثبت شده در لیست زیر مراجعه فرمایید.

۰۵:۰۶ – ۱۳۹۸/۰۵/۲۶

در جدول زیر لیست فروشگاه لوازم التحریر در سنندج را به همراه آدرس و اطلاعات تماس آنها، برای شما آورده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های لیست زیر تماس بگیرید.

۰۷:۲۷ – ۱۳۹۸/۰۵/۳۱

جدول زیر شامل لیست پزشکان متخصص داخلی در سنندج، بهترین دکتر داخلی سنندج و مطب متخصص داخلی در سنندج می باشد که همراه با اطلاعات تماس و آدرس برای رفاه حال شما گردآوری شده است .

۰۶:۰۲ – ۱۳۹۹/۰۵/۱۵

پی جو – لیست بهترین فروشگاه های کالای دندانپزشکی سنندج  به همراه آدرس و تلفن تماس را در جدول زیر میبینید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره بهترین فروشگاه کالای دندانپزشکی در سنندج و مشاهده شرح کامل خدمات ، آدرس و تلفن فروشگاه ، لطفا به پروفایل فروشگاه مورد نظر مراجعه یا با شماره های درج شده در لیست تماس بگیرید.

۰۷:۳۰ – ۱۳۹۹/۰۴/۲۶

شرکت آسانسور در سنندج – آسانسور سنندج – بهترین شرکت آسانسور سنندج – طراحی و اجرای آسانسور در سنندج – نصب و سرویس آسانسور در سنندج – تعمیر اسانسور در سنندج – اجرا آسانسور سنندج – پله برقی سنندج – نصب و سرویس پله برقی در سنندج – تعمیر پله برقی در سنندج – طراحی و اجرای پله برقی در سنندج – پیاده رو برقی سنندج – بالابر سنندج – بالابر هیدرولیک در سنندج – تابلو فرمان آسانسور سنندج – تجهیزات آسانسور در سنندج – قطعات آسانسور درسنندج – موتور پله برقی در

آمار بازدید:

بانک مشاغل برتر پی جو ، معرف کسب و کارهای معتبر در ایران می باشد. در حال حاضر پی جو در شهرهای مختلف از جمله شیراز ، بوشهر ، اهواز ، کرمان ، یزد ، بندرعباس ، اصفهان و سایر شهرها فعال می باشد. همچنین شما میتوانید لیست بهترین پزشکان متخصص شیراز شامل : دندانپزشک شیراز ، متخصص زنان شیراز ، متخصص ارتوپدی شیراز ، متخصص قلب شیراز ، متخصص کلیه شیراز ، متخصص مغز و اعصاب شیراز ، متخصص داخلی شیراز ، متخصص گوارش شیراز ، متخصص پوست شیراز ، متخصص چشم شیراز ، کاشت مو شیراز و مشاوره شیراز را در سایت پی جو بیابید و بصورت آنلاین از پزشکان فوق نوبت بگیرید. اطلاعات دکترها مثل بیوگرافی کامل دکتر، آدرس و تلفن مطب دکتر در پروفایل هر پزشک قرار گرفته است. اگر دنبال خدمات تفریح و سرگرمی یا اقتصادی در شیراز نیز هستید می توانید از لیست های رستوران شیراز ، فست فود شیراز ، کافی شاپ شیراز ، باشگاه ورزشی شیراز ، عینک شیراز ، کارگزاری بورس شیراز ، موسسه حسابداری شیراز ، طلافروشی شیراز ، آتلیه شیراز ، تشریفات شیراز بازدید نمایید.همچنین اگر دنبال خدمات زیبایی هستید میتوانید از سالن زیبایی شیراز ، کلینیک زیبایی شیراز ، جراح بینی شیراز را مشاهده نمایید. اگر نیاز به تغییر دکوراسیون یا خرید ملک دارید لیست دکوراسیون داخلی شیراز ، کاغذ دیواری شیراز ، کفپوش شیراز ، مشارکت در ساخت شیراز و مشاور املاک شیراز را مشاهده نمایید. با مراجعه به پروفایل کسب و کارها از نمونه کار آنها مطلع شوید. پی جو – بانک مشاغل برتر شیراز 1399

مشاوره روانشناسی در سنندج
مشاوره روانشناسی در سنندج
0

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.