مشاور روانشناس انلاین

 
helpkade
مشاور روانشناس انلاین
مشاور روانشناس انلاین

مشاوره آنلاین ارائه خدمات تخصصی روانشناسی و مشاوره غیر حضوری به صورت مشاوره اینترنتی می باشد که از طریق انواع برنامه های ارتباطی به صورت صوتی و یا مشاوره تصویری در زمینه بهداشت روان انجام می شود .پیشرفت دانش و تکنولوژی باعث رشد مداوم روانشناسی آنلاین شده است و افراد از طریق مشاوره با واتس آپ ، مشاوره با ایمو و مشاوره با اسکایپ و همچنین مشاوره تلفنی می توانند با روانشناسان خوب تهران در ارتباط باشند .

زمانی که افراد با مشکلی رو به رو می شوند ، خانواده و دوستان و به طور نزدیکان می توانند گزینه مناسب برای صحبت کردن باشند . اما زمانی که افراد با مشکلات خاص و مشکلات روحی و روانی رو به رو شوند ، به یک کمک حرفه ای نیاز دارند که بتواند بینش سازنده و نتایج ماندگار مورد نظر را برای فرد  فراهم کند . این روز ها افراد در زندگی خود با مسائل و چالش های فراوانی رو به رو می شوند برای مثال مسائل مربوط به مشکلات خانوادگی و حل اختلاف های خانوادگی ، مشکلات زوجین ، تربیت فرزند و مشکلات تحصیلی مربوط به فرزندان ، مسائل و مشکلات مربوط به نوجوانان ، مسائل شغلی و ….  همگی مواردی هستند که هر فردی ممکن است در طول زندگی خود آن ها را تجربه کند و آنچه که مهم است چگونگی حل کردن آن ها می باشد زمانی که افراد نسبت به حل این مسائل آگاهی لازم را نداشته باشند تا بتوانند آن ها را به بهترین شکل حل کنند  و وضعیت ایجاد شده را بهبود ببخشند مشورت کردن با مشاور به صورت آنلاین بسیار موثر خواهد بود . مشاور آنلاین در زمینه های مختلف و بر اساس تخصص خود می تواند در زمینه های مختلف گفته شده به افراد به صورت تاثیر گذار کمک کند .

مزایای مشاوره آنلاین چیست ؟

مشاور روانشناس انلاین

در کنار مشاوره حضوری که جلسات مشاوره به صورت حضوری انجام می شود ، مشاوره آنلاین که توسط روانشناس آنلاین انجام می شود ،  نیز می تواند سودمند واقع شود و در مواردی می توان از آن برای بهبود شرایط فرد استفاده کرد در این قسمت به چند مورد از محاسن مشاوره آنلاین می پردازیم .

از اصول اساسی هر جلسه مشاوره راز داری و امن بودن آن می باشد که در مشاوره آنلاین نیز به این اصل دقت می شود و به صورت کاملا محرمانه انجام می شود حتی گاهی اوقات ممکن است افراد نسبت به این موضوع که شناخته نشوند ، حساس هستند و به همین دلیل با این روش می توانند به راحتی از امکانات کلینیک روانشناسی آنلاین استفاده کنند .

افراد بدون مراجعه حضوری می توانند از خدمات مشاوره بهره مند شوند و در صورتی که افراد به دلیل دور بودن مسیر ها یا به دلیل ساکن بودن در خارج از شهر و دسترسی سخت به تهران و یا همچنین به دلیل شاغل بودن و مشغله شغلی و خانوادگی و فرزند کوچک و یا به دلیل داشتن مشکلات جسمانی نمی توانند به صورت حضوری به مرکز مشاوره مراجعه کنند می توانند از مشاوره و روانشناسی آنلاین بهره مند شوند . همچنین افرادی که در خارج از کشور سکونت دارند برای ارتباط با روانشناسان ایرانی که از فرهنگ یکسانی برخوردارند می توانند به صورت آنلاین در ارتباط باشند .

در مشاوره غیر حضوری نیز به صورت کامل استاندارد های مرتبط با شیوه های درمانی روانشناختی  رعایت می شود و درمانگر در ایجاد درمان اثر بخش و مناسب برای فرد در ارتباط با مسئله تلاش خواهد کرد . 

گاهی اوقات ممکن است با شرایط بحرانی رو به رو شده و توانایی و قدرت کافی برای حل آن را نداشته باشید برای مثال زمانی که با همسر خود با مشکل مواجه می شوید و نمی دانید که چه عکس العملی باید نشان دهید و یا زمانی که آگاه می شوید نوجوان شما با همسالان نا مناسب در ارتباط است و یا بسیاری مسائل دیگر که نیازمند راهنمایی سریع می باشد مرکز مشاوره آنلاین بهترین انتخاب خواهد بود .

روانشناسی و مشاوره آنلاین در زمینه های بسیاری نظیر مشاوره فردی آنلاین برای درمان اختلال های روانی ، افسردگی ، اضطراب ، مشکلات فردی و ارتباطی و مشاوره خانواده آنلاین برای حل اختلاف های خانوادگی ، ارتباط زوجین ، ارتباط با فرزندان و به عبارتی کلی تر برای داشتن خانواده سالم و همچنین مشاوره ازدواج آنلاین ، مشاوره شغلی آنلاین و مشاوره تحصیلی آنلاین و…. فعالیت می کند .

تهران، خیابان دولت، بلوار کاوه، نبش اخلاقی غربی، پلاک29، واحد6، طبقه سوم – ساعت کاری: 9صبح تا 10شب

زحمت حضور در صف های طولانی نوبت و هزینه رفت و آمد را به حداقل برسانید

در هر زمان از شبانه روز، حتی ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشکان گفتگو کنید

پزشکان تضمین شده ما تا دریافت کامل پاسخ،شما را همراهی میکنند

برای گفت و گو بهتر و راحت تر،مستندات پزشکی و تصاویر آزمایشات خود را آنلاین ارسال کنید

نگران نباشید! بدون انتظار برای مراجعه حضوری، همزمان با چند پزشک متخصص مشورت کنید

مشاور روانشناس انلاین

در صورت نارضایتی از مشاوره، هزینه شما پس از بررسی به طور کامل بازگردانده میشود

منتظر زمان مناسب تا مراجعه به پزشک نباشید، هر زمان که نیاز داشتید سوالتان را از متخصصان بپرسید

آنچه شما درباره مشاوره آنلاین گفته اید

دریافت مشاوره آنلاین روانشناسی. اگر سوالی در زمینه های مشاوره خانواده، مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره در روابط قبل از ازدواج، درمان شکست عاطفی، زوج درمانی و حل تعارضات زناشویی، مشاوره قبل و بعد از طلاق، مشاوره در بهبود روابط بین فردی، آموزش مهارت های زناشویی، مشاوره در حوزه مسائل هویتی و شخصیت، آموزش مهارت های زندگی، مشاوره آنلاین در حوزه مثبت نگری، شادکامی و افزایش عزت نفس، همسرداری ، روابط زوجین ، تربیت فرزند ، سبک زندگی دارید، می توانید از متخصصین روانشناسی به صورت آنلاین بپرسید.

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به شرکت دانش بنیان نوین فناوران همراه ساینا می باشد.

برای دریافت مشاوره آنلاین رایگان یکی از موضوعات زیر را انتخاب کنید سپس پرسش خود را بیان کنید

چگونه یک مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی پیدا کنم؟ چطور می توانم به مشاوره آنلاین رایگان اطمینان کنم؟ یک مشاور خوب چه ویژگی هایی دارد؟

شما می توانید سوالات روانشناسی خود را در بخش کامنت ها از متخصصان ما بپرسید و اطمینان داشته باشید که تنها هدف ما یاری رساندن به شما برای داشتن زندگی بهتر است.

حال می خواهیم توضیح دهیم که منظور از مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی در کلینیک روان آرام چیست؟ در مشاوره آنلاین روانشناسی ارتباط با مراجع از طریق وسایل ارتباطی الکترونیکی انجام می شود. البته لازم به ذکر است که در مشاوره آنلاین روانشناسی بیشتر موضوعاتی همچون روابط بین فردی و چالش ها و مشکلات مورد درمان قرار می گیرد و دیگر مشکلاتی که شامل بیماری ها و اختلالات روانی است بایستی از طریق مراجعه حضوری صورت گیرد.

مشاور روانشناس انلاین

در این نوع مشاوره متخصصان کلینیک روان شناسی روان آرام با تکیه بر تجربیات چندین ساله خود راهکارهایی عملی را به شما ارائه می دهند تا بتوانید هر چه بهتر مشکلات خود را حل کنید. در این بین متخصصان ما اقدام به آموزش تکنیک ها و مهارت هایی می کنند که شما را در برابر چالش های پیش آمده یاری می کنند.

علاوه بر این کلینیک روان شناسی روان آرام سعی می کند تا با معرفی مقالات و کتاب هایی در این زمینه نیز در جهت رفع مشکلات شما را یاری دهد.

مشاوره آنلاین روانشناسی مزیت های زیادی که دارد که با توجه به شرایط شخص مراجع قابل بررسی است. در ادامه اشاره ای به انواع مزیت های این نوع مشاوره می کنیم.

عدم علاقه به جلسات حضوری : بسیاری از افراد به دلیل شرایط روحی خاصی که دارند از جلسات حضوری ابا دارند. در برخی از موارد نیز مشکلات افراد به صورتی است که از بیان آن به صورت رو در رو اکراه دارند. به همین دلیل است که مشاوره انلاین برای این قبیل از افراد بهترین راه پیش روست. البته این امکان وجود دارد که در جلسات مشاوره آنلاین روند یاری به شما به صورتی پیش رود که دیگر نگرانی از بابت جلسه حضوری نداشته باشید. می توان گفت با یک تیر دو نشان زده اید.

عدم توانایی حضور در جلسات : بسیاری از افراد به دلیل دور بودن نمی توانند از جلسات حضوری مشاوره استفاده کنند. از جمله این موارد می توان به ساکنین شهرستان ها و یا هموطنان مقیم خارج از کشور هستند که می توانند از خدمات مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی بهره ببرند.

هزینه کمتر : جلسات مشاوره آنلاین نسبت به جلسات حضوری هزینه کمتری را در بر می گیرد و از این جهت می تواند مناسب کسانی باشد که می خواهند هزینه های کمتری متحمل شوند.

مشکلات سطحی : برخی از افراد دارای مشکلات سطحی در زمینه روانشناسی هستند که آن ها را از حضور در جلسات باز می دارد. این افراد ترجیح می دهند به جای آنکه زمان صرف جلسات حضوری کنند با مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی این مشکلات سطحی را حل کنند.

 

برای مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی کلینیک روان آرام می توانید در قسمت کامنت ها سوالات خود را بپرسید تا روانشناسان و متخصصین ما به سوالات شما پاسخ دهند. دقت کنید که برخی از مسائل و مشکلات نیازمند درمان طولانی مدت هستند و در این مورد متخصصین ما کمک می کنند تا مشکلاتتان را حل کنید.

 

مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی در موضوعات مختلفی انجام می شود که به فراخور موضوعات ممکن است تعداد جلسات متفاوتی را در بر گیرد.از جمله این موضوعات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مشاوره روانشناسی ازدواج آنلاین : ازدواج همواره یکی از مهم ترین اتفاقاتی است که در زندگی شخصی ممکن است رخ دهد و دلیل آن تعهد و پیوندی است که برای یک عمر می پذیرید. اهمیت ازدواج باعث شده است که استفاده از مشاوره ازدواج امری انکار نا پذیر و کاملا ضروری باشد.

مشاوره ازدواج ممکن است در مقاطع مختلفی رخ دهد که بهترین زمان آن پیش از ازدواج است. مشاوره ازدواج یکی از مسائلی است که می توانید در مراحل اولیه با استفاده از مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی به نتایجی دست یابد که در صورت ریشه دار بودن برخی از مسائل ممکن است به جلسات حضوری ختم شود. روانشناسی ازدواج می تواند شما را در انتخاب مناسب تر و همچنین ادامه زندگی با فرد مورد نظر یاری دهد.

مشاوره تحصیلی آنلاین : تحصیل یکی از مسائلی است که بخشی از آینده افراد به وسیله آن تعیین می شود. از آن روست که مشاوره تحصیلی می تواند به خوبی فرزندان شما و حتی خود شما را در انتخاب رشته و راه تحصیلات یاری دهد. از جمله این مسائل می توان به چند راهی هایی که در طی انتخاب رشته دبیرستان، دانشگاه و … برای افراد پیش می آید اشاره کرد.

این در حالی است که بسیاری از افراد حتی پس از ورود به دانشگاه متوجه می شوند مسیر طی شده را اشتباه آمده اند و باید تصمیمی جدید بگیرند. به همین دلیل است که استفاده از مشاوره تحصیلی در هر سنی لازم است تا بتوان به فرد کمک کرد استعداد و علائق خود را بشناسد و با توجه به آن ها قدم در راه تحصیل بگذارد.شما می توانید با استفاده از مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی به راحتی با مشاوره تحصیلیتان در ارتباط باشید البته دقت کنید که در برخی مواقع شرایط مراجعین به صورتی است که بایستی از خدمات طولانی مدت مشاوره استفاده کنند، اما در بیشتر موارد این مشکلات با چند سوال و جواب کوتاه در حال حل است.

مشاوره کودک و نوجوان آنلاین : مشاوره کودک و نوجوان برای همه والدین و کودکان امری ضروری است . این مشاوره تنها محدود به کودکان و نوجوانی نیست که دارای مشکلات رفتاری هستند بلکه بسیاری از آن ها برای آنکه استعدادهای خود را کشف کنند نیز نیاز به مشاوره دارند.

دوره نوجوانی نیز یکی از دوره هایی است که والدین بیشترین تنش را با فرزندان خود دارند به همین دلیل مشاوره برای والدین و نوجوانان به آن ها کمک می کند تا بتواند روابط سالم تری را در کنار هم تجربه کنند. همچنین استفاده از این مشاوره می تواند روابط نوجوانان و والدین را در آینده نیز تحت تاثیر قرار دهد. دقت کنید که در بسیاری موارد والدین بایستی آموزش هایی در رابطه با برقرار ارتباط با نوجوانان خود ببینند، در اینصورت پیشنهاد میکنیم هر چه سریعتر نسبت به این مسئله اقدام کنید.

این موضوع از آن جهت اهمیت می یابد که مسائل و مشکلات دوران نوجوانی ممکن است اثرات دائمی روی زندگی نوجوانان بگذارد و بی توجهی به این دوران موجب پشیمانی همیشگی شما شود.

مشاوره فردی آنلاین : حتما برای شما پیش امده است که از کمبود اعتماد به نفس خود شکایت دارید یا از ناتوانی در برقراری ارتباط با اطرفیان خسته شده اید. مشاوره فردی به شما کمک می کند تا نگاه تازه ای به خود و روابطتان داشته باشید. گاهی اوقات به کارگیری بسیاری از راهکارها برای رسیدن به اعتماد به نفس و دیگر مشکلات فردی بسیار آسان است اما نیازمند کمی تلاش است.

کلینیک روانشناسی روان آرام با مشاوره آنلاین رایگان فردی و یا مشاوره حضوری این فرصت را در اختیار شما قرار داده است تا به راحتی به بهترین شرایط خود دست یابید.

مشاوره انگیزشی آنلاین : مدت هاست که ایده شروع کار جدیدی را در ذهن خود دارید و همواره از انجام آن فرار می کنید؟ پس باید به شما بگوئیم نیاز به کمی انگیزه دارید. در کلینیک روان شناسی روان آرام جلسات مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی انگیزشی برگزار می شود تا به این ترتیب به شما کمک کند تا انگیزه خود را بازیابید و به سراغ تمام ایده ها و کارهایی بروید که مدت هاست در سر دارید ولی از انجام آن سرباز می زنید.

در بسیاری از مواقع شما تنها نیاز به یک راهنمایی کوتاه دارید تا به خودتان بازگردید و انگیزه لازم را پیدا کنید پس معطل نکنید و مشکل خود را با ما در میان بگذارید.

مشاوره جنسی آنلاین : مسائل جنسی یکی از موضوعاتی است که بسیاری از افراد به دلیل زندگی در ایران و فرهنگ موجود به سختی می توانند در رابطه با آن با دیگر افراد صحبت کنند. از این رو مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی یکی از بهترین راه ها برای مشاوره جنسی است.

در این نوع مشاوره اطلاعات شما کاملا محرمانه باقی می ماند و امکان دسترسی آن به دیگر افراد وجود ندارد. دقت کنید که بسیاری از مشکلات جنسی نیازمند درمان های بلند مدت هستند، اما نگران نباشید همکاران ما در کلینیک روان آرام تمام تلاش خود را برای کمک به شما می کنند.

مشاوره خانواده آنلاین : خانواده ها از اصلی ترین پایگاه های زندگی هر فردی است که ایجاد تزلزل در هر کدام از بخش های آن ممکن است زندگی افراد را دچار مشکلات زیادی کند. مشاوره خانواده یکی از خدماتی است که توسط کلینیک روان شناسی روان آرام به تمامی افراد ارائه می شود.

در این نوع مشاوره شما می توانید روابط سالم تری را با خانواده خود تجربه کنید.

سوالات رایج :

مشاوره آنلاین به طور معمول با استفاده از تلگرام و واتس اپ انجام می شود.

در تمامی مسائلی که شما دچار مشکل شده اید می توانید از مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی استفاده کنید. برخی از مسائل در صورتی که اهمیت بیشتری داشته باشند و نیاز به جلسات حضوری داشته باشند به شما اعلام می شود.

روانشناسانی که اقدام به ارائه مشاوره آنلاین می کنند، همکاران کلینیک روان آرام هستند که به صورت حضوری نیز به مراجعین مشاوره می دهند.

مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی روان آرام هیچ تفاوتی با جلسات حضوری آن ندارد و تنها تفاوت در حضور نیافتن شماست. مشاوران شما متخصصین کلینیک روان شناسی روان آرام هستند و به همین دلیل می توانید اطمینان داشته باشید که متخصصان ما  با شما جلسه را اداره می کنند.

مشاور روانشناس انلاین

کلینیک روان شناسی روان آرام با توجه به سابقه فعالیت خود و همچنین بهره گیری از روانشناسان و متخصصین مجرب و با سابقه یکی از بهترین انتخاب ها در زمینه مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی است.

شما می توانید برای دریافت مشاوره آنلاین با مشاورین و متخصصان مجرب کلینیک روان آرام در تماس باشید.

مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی

تلفن:

88216100

88216200

آدرس:

تهران، میدان ونک ،خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی ،نبش کوچه شهریار  ،پلاک 181، طبقه 3، واحد 16

 

سلام 35ساله هستم من نزدیک 8سال هست ازدواج کردم و حاصل زندگی من و همسرم یک فرزند پسر 4/5ساله هستش من از زمان مجردیم تنوع طلب بودم و هر روز با یکی بودم حتی در یک روز به چند نفر سکس داشتم واز زمانی که ازدواج کردم همشونو گذاشتم کنار و به زن وزندگی ام چسبیدم ولی الان یکسالی هست که از همسرم سرد شدم و با دو تا خانوم دیگر خودم را تخلیه میکنم و هیچ حسی به خانومم ندارم از انجای که همسرم نسبت به این دوتاخانوم خیلی سرتر هستش هم از لحاظ قیافه و اندام ولی من… بیشتر بخوانید »

سلام حتما به یک مشاور خانواده برای مسایل زندگی مراجعه کنید برای درمان زودانزالی نیز میتوانید به یک روانشناس سلامت جنسی مراجعه کنید

سلام من شوهر شکاکی دارم با دست بزن پولی ام ندارم که برم مشاوره چیکار باید بکنم

سلام دوست خوبم امیدوارم که حالتون خوب باشه شکاکی متاسفانه اختلال سختیه و این فردی که با فرد شکاک زندگی میکنه متاسفانه خیلی بهش سخت میگذره و این رو ما کاملاً می توانیم درک کنیم اما برای بررسی و برای درمان این موضوع حتما باید به روانشناس مراجعه بکنید برای این کار هم میتونید به کلینیک های دولتی مراجعه کنید

سلام دوست عزیز ، پیشنهاد میکنیم به روانشناس سکستراپیست مراجعه فرمایید.

نمیشه بگی که زنت و دوس داری ولی بهش خیانت میکنی.از نظر من تو یه مریض روانی هستی تنوع طلبی خوب زنتو طلاق بده نمیدونم چرا شما مردا شعور اینو ندارید که زن با تمام وجود حس مرد زندگیشو میفهمه ولی به روی خودش نمیاره این تو خود ریختنا منجر به پرخاشگری و افسردگی میشه اونوقت میگید زنم پرخاشکره و میل جنسی نداره خوب به نظرت چجوری باید حس بهت داشته باشه.این رابطه ها میتونه دو جانبه باشه فرقی بین زن و مرد نیست ولی تو خودت میتونی قبول کنی که زنت هر روز با یکی باشه ولی ازت جدا… بیشتر بخوانید »

همين كارو شوهر من باهام كرد به خاطر بچم ازش جدا نشدم فقط

افرین عالی بهش گفتی

واقعا لایک داری .نمیدونم مردا چی فک میکنن که این رفتارا ازشون سرمیزنه

دقیقا. امیدوارم که همین بلا سر خودشون بیاد تا بفهمن ما چه حسی داریم موقع خیانتشون

واقعا راست میگی شما زنها همتون از یه قماشیت نمیدونم چرا بعضی مرد ها شعور این رو ندارن که همتون یه ….

واقعا متاسفم

عالی بود

پرخاشگری شما واسه استفاده از ترامادل و مخدر هایی هست ک استفاده میکتی نکن برادر من ب فکر بچه ات و همسرت باش

اولا زود قضاوت نکنید،وقتی کامل از زندگی ومسائل کسی باخبر نیستید،به جایی زودقضاوت کردن،به اصل موضوع وکمک فکری درست بیان کنید،نه احساسی برخوردکنید،هرکس در شرایط وموقعیت خواص قرار میگیرد که عالم ودانشمند وفیلسوف نیست صحیح تصمیم بگیرد،باید کمک کرد بهترین کارو انجام بدهد نه بدتر شود

تنوع طلبی مثل یک درپوش میمونه واسه پنهان کردن خطای شما به نظر مشکل جنسی دارین و دست خودتون نیست بهتره درمان بشین البته بهتر بود قبل از ازدواجدرومان میشدین تا زندگی چند نفر دیگه هم درگیر نمیشد

سلام خسته نباشید برادر من تاحالا ۳بار قرص حورده واسه خودکشی و ب خودشم اسیب زیاد میزنه کسی بهش میگه کاری نکن قرص میخوره مارو تحدید میکنه خودشو میندازه پایین از پنجره روانپزشکم قبلا بردیم ولی دیگه قرص نخرد و چندساله میگه منو بستری کنین تیماریستان با توجه ب رفتارش و امکان اسیب رسوندن شما چ راهی رو پیشنهاد میکنید مشاوره و دکترهم نمیره فقط میگه تیمارستان

سلام با توجه به مشکل به برادر توصیه می کنم که یک مشاور روانپزشک مراجعه فرمایید و هرجا که دکتر روانپزشک گفت آن را انجام بدید و در صورت نیاز باشه و بستری انجام بدن

سلام کسی که قصد خودکشی داشته باشه تهدید نمی کنه حتما اون باری هم که قرص خورده کاری کرده که شما متوجه بشین واسه به کرسی نشوند ن حرفشون این کار و میکنن امیدوار م از مشاور کمک بگیرین

سلام برادر شما هم باید پیش روان پزشک برای دارو درمانی برود و هم پیش رواندرمانگر روانشناس برای دریافت خدمات روان درمانی همزمان با دارو درمانی . دارو سطح آرمانها را تنظیم می کند و روان درمانی باعث بهبود رفتارش میشه ولی طولانی مدته شاید دو تا سه سال طول بکشد .

خانومت و زندگیت رو دوست میداشتی، سعی میکردی مشکل رو حل کنی، نه هم بستر شخص دیگه ایی بشی.. نمیدونم این چه فرهنگیه ما داریم اگر خانوم شما با مرد دیگه ایی میخوابید رگ گردنت میشد چنین و چنان و باید سنگسار میشد، اما مردهای سرزمین من ، با پنهان شدن پشت اون قسمت از احکام که به نفع خودشونه هرکاری میکنن و انگار نه انگار‌.. انسان باش

این ناعداتی در حق زنهاست وقتی فاحشه ب زن گفته میشه با وجود این ک مردهاهم خطا کارند وقتی مرد خیانت میکنه کسی سنگ سارش نمیکنه ولی اگ زن اینجوری باشه سرشو میبرند مرد اگه خیانت کرد محبت کن ولی زن خیانت کرد حق داری سرشو ببری نمیدونم واقعا چی میشه گفت ب نطر من هنوزم دختران و زنهایی در دنیا هستند ک اینگونه زنده ب گور میشن با تفکرات اشتباه با یک طرفه بودن قانون بنطر من خوشبهال مجردها همون تااخر عمر مجرد بمونن بهتر از این ناعداتی هاست ک در حق زنها دخترها میشه

شما اگه زنتو دوس داشتی نمیرفتی دنبال این کارا فردی که تنوع طلب هسش درست نمیشه

تو ک گفتی هیچ حسی به زنت نداری و در اخر گفتی زنتو دوست داری

سلام آقا شما هر چقدر هم تو زنگیتون مشکل داشته باشید حق خیانت ب همسرتون رو ندارید…اقای حسن خودتون نوشتید که برای خیانت نکردن همسرتون باهاشون رابطه برقرار میکنید…این یعنی که میدونید چقدر خیانت سخته پس چرا خودتون این کار رو انجام میدید؟خودتون و همسرتون ب درک ب فکر طفل معصومی باشید که شما ب این دنیا دعوتشون کردید،فکر میکنید با این شرایط میتونید بچه تون رو درست تربیت کنید…خیر …نمیتونید…میدونید چقدر سخته برای یه بچه که بفهمه اولین مرد زندگیش ،پدرش یه خائن یه آدم ضعیفه که نمیتونه جلوی شهوته لعنتیشو بگیره…اقای حسن منتظر عواقب کار اشتباهتون باشید…من این… بیشتر بخوانید »

حتما باید به یه روان شناس مراجعه کنی بعد از این که تونستین زن های دیگه رو بذارین کنار با همسرتون برین روان شناس به نظر من بهتره بهش بگید اگرم طلاق خواست واقعا حق داره

سلام روزتون بخیر من دخترم ۲۱ سالمه .نزدیک دوساله که با پسری دوستم از همون اوایل رابطه من به ایشون علاقه پیدانکردم ولی همچنان رابطرو ادامه دادم چندباری میخواستم با بهونه تمومش کنم اما از ناراحتی عذاب وجدان نتونستم چون بهم گفت تنهاش بزارم حتما خودش رو میکشه ..و همینجور ادامه پیداکرد . آدم بدی نیست و بمن خیلی توجه میکنه اما هیچ حسی بهش ندارم خیلی اصرار به ازدواج داره و مدام تکرار میکنه که کی برای خواستگاری بیاد. از طرفی هم من خیلی سخت زندگی کردم تو نوجوانیم با ترک تحصیل شروع به سرکار رفتن کردم و قشر… بیشتر بخوانید »

سلام دوست عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه و در این مورد به هیچ عنوان ما پیشنهاد نمی کنیم که از محیط خانواده با کلی هم مشکل دور بشید .و یک انتخاب اشتباه داشته باشید حتماً قبل از اینکه تصمیم به کاری بگیرید بهتره که با مشاوره پیش از ازدواج صحبت کنید

سلام عزیزم سعی کن دیدتو نسبت بهش بازتر کنی که بتونی نقاط مثبتشو پیدا کنی به توجه هاتش توجه نشون بدی به محبت کردنش نصبت به خودت اونوقت میتونی بهش علاقمند بشی کم کم دو سال کم نیست! این سرچشمه میگیره از خودت ک نخواستی خوب ببینیش دیدت و بستی بهش..

سلام.اینکه شما گفتین خانومم رو دوست دارم و نمیخوام زندگیم خراب بشه،این خودش میتونه یه برد باشه و امید به اینکه حتما مشکلتون حل میشه! من برای اینکه فرمودین حسی به زنم ندارم و باهاش فقط بلاجبار سکس دارم از ترس خیانت،یه پیشنهادی براتون دارم،خصوصیات خوب خانومتون رو بنویسیدو هر روز بخونیدش،و از ته دلتون خدارو بخاطر داشتن چنین همسری شکر کنید! برای اینکه تکرار این کار خسته کننده نباشه روزی یک خصوصیت جدید خوب خانومتون رو اضافه کنید. بهش بگید خیلی دوسش دارید و پیام عاشقانه براش بگذارید؛مثلن کاغذی رو بردارین و مطلب و شعر عاشقانه براش بنویسید همراه… بیشتر بخوانید »

ببخشید دور از ادبه که اینطوری با صراحت و بی حاشیه بهتون بگم ولی این قدر بعد از خوندن این متن حالم بد شد که ناچار به بیانش هستم. به نظر من شما به بلوغ جنسی رسیدین ولی متاسفانه به بلوغ عقلی خیر! ودر سر شما چیزی به عنوان مغز وجود نداره و تمام شما رو اندام تناسلیتون کنترل میکنه! باعث تاسفه جوونایی که از هر لحاظ به بلوغ رسیدن و قادر به ایجاد رابطه توام با محبت برای همسران خود هستند به دلیل مشکلات اقتصادی نمیتونند ازدواج کنند بعد امثالی مثل شما… برای خودم متاسفم در نسلی زندگی میکنم… بیشتر بخوانید »

داداش من درکت میکنم ایراد از تو نیس خانومت باید بدونه تو چی میخوای تو سکس همونی که بقیه واست انجام میدن ولی خانومت اکراه داره از انجامش به نظر من راهش اینه رک و راست حستو بهش بگی من انجام دادم اونم قبول کرد و درست شد فقط شانس بیاری درک کنه وگرنه خودتو به هزارتا چیز متهم میکنه زیر بار هم نمیره مثل همین خانم هایی که کامنت گذاشتن برات.به این خانم های محترم هم میگم قبل اینکه زندگیتون خراب شه واسه خودتون قانون نزارین وگرنه اون خانم هایی که قبلا مثل شما بودن و الان زندگیشونو از… بیشتر بخوانید »

قسمت میدم به خدااوندی خدااا،جااان عزیزترین کست،برو پیش یه مشاوره وکمک بگیر،فقققط به بچه ات فکرکن،گناااه داره،آینده اش رو نااابووود نکن،اگررر نمیشه نمیتونی از همسرت جداشو اما تامینشون که آسیب نبینن،من شمارو قضاوت نمیکنم قاضی خداست،فقط برای شما وهمسرتون وفرزندتون آرزوی آرامش دارم

سلام خسته نباشید من امسال تعیین رشته کردم و رفتم تجربی ولی بعد یه مدت پشیمون شدم الانم خیلی توسط دیگران تحت فشارم دیگه نمیتونم تحمل کنم پدر و مادرمم میگن هر چی خودت میخوای چند تا دوست دارم که بیشتر من رو در معرض فشار قرار میدن مخصوصا یکی از اونها که هم تو خانواده اش مشکل داره و هم افسرده هست خیای تا حالا بهم ضرر رسونده امروزم مدرسه نرفتم حالا امروز تصمیمم رو برای رفتن به تجربی گرفتم میخوام درست برنامه ریزی کنم و ارتباطم رو با دنیای بیرون قطع کنم ولی متاسفانه نمیتونم موفق بشم چون… بیشتر بخوانید »

برای دست و پنجه نرم کردن با این مسایل حتما از یک روانشناس کمک بگیرید

دوست عزیز سلام ، خوشحالیم که به سلامت روان خودتون اهمیت میدین . پیشنهاد میشه به مشاور تحصیلی مراجعه کنید .

شما كه فقط مشاور توصيه ميكنيد شايد يكي پول نداره بره مساوره

ببینید دوست عزیزم توصیه‌های مشاوره ما در مواردی است که واقعاً راه حلی برای وجود یک حال خوب وجود نداشته باشد در این صورت ما فقط می‌گوییم که برای مشاور مثل چی مثل اینکه مثلاً دارویی توسط یک پزشک نیاز به تجویز داره اما پزشکان مطمئن نیست و این فرد و معاینه نکرده نمیتونه همینجوری براش دارویی تجویز بکن و ایشالله این کار را انجام بده ایشالا خوب شد که نیاز نداشته باشید ولی در مواردی که مسئله خاصی وجود ندارد یعنی در حقیقت مورد خاصی نیست که احتیاج به معاینه داشته باشه ما می‌بینیم که مورد خواست این مسئله… بیشتر بخوانید »

سلام بهزیستی شهرستانها مشاوره تلفنی رایگان دارند شما می تونید در شهر خودتون از این خدمات استفاده کنید و فقط هزینه تلفن براتون دارد .

موافقم

با سلام اگر شما علاقه و استعداد این رشته را در خودت می بینید دنبالش برو و سعی کن تحت فشار دیگران هیچ گاه کاری را انجام ندید . انسان موجودی اجتماعی است و باید با دیگران در ارتباط باشد ولی این به این معنا نیست که هر کاری را اونا می کنند منم باید همون کار را بکنم باهاشون باش تفریح کن ولی برای زندگی شخصیت اهداف و برنامه ها و علایق خودت را داشته باش و دنبال کن . انشالله که موفق باشید .

سلام چند وقتی هست ک بیکار شدم و خیلی فشار عصبی رومه خیلی جاها هم دنبال کار رفتم ولی پیدا نمیشه بخاطر همین همش با پدر ومادرم دعوا میکنم چیکار کنم واقعا حال روحیم بده کمکم کنید

سلام خودتون منشا حال بد خودتون رو میدونین کاری که نباید انجام بدین برون ریزی مشکل تون رو دیگران هست و کاری که باید انجام بدین پیدا کردن شغل مناسب.خوشحالم که به مشکل تون بینش دارید.

سلام وضعیت روحی شما قابل درکه و شرایط سختیه و هر کس دیگری هم به جای شما بود همین شرایط روحی را داشت . ولی شما برای آرام کردن خودتون می تونید در خانه ورزش کنید مثلا یوگا و یا پیاده روی … لرای اینکه از این فشار روحی بیاید بیرون و ذهنت برای این سوال که در شرایط الان با توجه به مهارتی و توانایهایی که دارید و امکانات چیکار می تونید بکنید باز میشه .

سلام خیلی خوابم کم شده چیکار کنم شبا اصلا نمیتونم بخوابم همش ب چیزای بیهوده فک میکنم چیکار کنم راهنمایی کنین

سلام به یک روانشناس بالینی مراجعه کنید. منشا این علایم.مدت زمان بروز علایم و …. باید بررسی شود.

سلام . باید برسی بشه کم خواب یا از کی شروع شده . آیا پس از اتفاقی خاص بوده و آیا این فکرهای بیهوده مربوط به آن اتفاق خاص است ؟ …. حتما پیش روانشناس بروید .

قرص خواب بخور منم همینطوری بودم الان قرص میخورم زود میخوابم

سلام پسر 13ساله دارم اصلا حواش ب درس خوندن نیس بعد مدرسه هم همش با تبلتی ک براش خریدیم بازی میکنه چند باری هم قایمش کردم بهش ندادم ولی میدونم این راه حل درستی نیس میشه راهنمایین کنین مرسیییی

محدود سازی مثلا چند ساعات خاص در هر روز در یک ساعت مشخص شده پس از انجام تکالیف مدرسه و نهایتا مراجعه به یک متخصص کودک

سلام وقتتون بخیر مدت پیش با یک پسری در اینستاگرام اشنا شدم و بعد از مدتی اصرار کرد ک بخاستگاری بیاید من هم قبول کردم و با خانواده ام قرار گزاشتم ک اخر هفته ب خانه ما بیایند بعد مراسم همه چی خوب پیش رفت بعد دوهفته نامزدی فهمیدم ک به یه دختر دیگه پیام میده و با اون در ارتباط هستش ازش جدا شدم ولی هنوزم میاد میگه منو ببخش منم نمیتونم این فرصتو بهش بدم لطفا بگین در چنین مواقعی فرد باید چکاری انجام بده

با سلام دوست عزیز. شما می توانید انتخاب کنید که شخص مقابلتان را ببخشید یا نبخشید اما دقت کنید در صورتی که وی را بخشیدید بایستی تمام مسئولیت خیانت دوباره ایشان را بپذیرید چون شما از این موضوع آگاه شده اید. با توجه به این موضوع تصمیم بگیرید. آیا می توانید در صورت خیانت دوباره ایشان مسئولیت تصمیم را بر عهده بگیرید یا خیر؟

عزیزم اصلا این اشتباه نکن . کسی یک بار اونم اول رابطه که واسش کلی هیجان داره خیانت میکنه پس چند ساله که بگذره و از هیجان اولیه بیوفته بیشتر خیانت میکنه

کاملا موافقم

اميدوارم اسن اشتباهو نكرده باشي و بهش فرصت دوباره نداده باشي چون بدجور پشيمون ميشي

اشتباه نكن فرصت نده من دادم ولي زندگيم الان نابوده منم اويل نامزديم فهميدم هرروز حس ميكنم بهم خيانت ميكنه

سلام شما بایستی در انتخاب دقت بیشتری میگردید الان که ما در دوری هستیم که هر چقدر شما پاک نجیب باشی محیط و جامعه تحصیر گذار است ببخشید خیانت کردن از هر طرف یا طرفین مسئولیت همیشه از طرف خیانت کار نیست و شما بایستی خودتان را بسنجید و ببینید به عنوان یک زن یا عشق تمام خواست جنسی و روحی کلام فرد مقابل خود را تعمین کردیند چون انسان همیشه دنبال کم بود زندگی خود هست در اولین درج بعد از این که دیدین واقعا شما از هر لحاظ به عنوان شریک جنسی و زندگی واقعا نیاز فرد مقابلتان… بیشتر بخوانید »

سلام چند وقتیه ک عروسی کردم ولی مدام اختلاف داریم با همسرم کوچک ترین چیز ها بینمون تبدیل ب دعوا مشه چجوری مشکلمونو حل کنیم

حتما به یک زوج درمانگر مراجعه کنید.

سلام خیلی اعتماد بنفسم پایینه اصلا نمیتونم مهمونی های شلوغ یا عروسی برم همش استرس میگرم لطفا راهنمایین کنین چون این موضوع خیلی داره ازارم میده

سلام بنظر می آید که شما درگیر ویژگی های هراس اجتماعی اجتماعی باشید.باید مشکل شما دقیق تر بررسی شود.چیز شایعی است و به مرور زمان با تمرین و تکرار و در موارد حاد با دارودرمانی درست میشود.به یک روانشناس بالینی مراجعه کنید.

ما اگه میتونیسم که از شما مشورت ننیخواستیم که همش میگین برین نشاوره

در مورد مسایلی که بدون مراجعه تشخیص علت یابی و راه حل و بررسی اون ها احتیاج است و این مسئله زمان بر است یک کامنت و یک جواب نمیتونم جوابگو باشه

سلام من کاکولد هستم یعنى دوست دارم ارتباط جنسی همسرم رو با مردان دیگه ببینم، اما خانمم اجازه نمیده ولی به اصرار من همسرم اجازه میده ازش عکس برهنه بگیرم برای اشتراک گذاری با مردان دیگه البته بدون چهره، از اینکه مردان دیگه بدن لخت همسرمو ببینن لذت میبرم و این موضوع باعث اختلافات زیادی بین ما شده چه طورى این حسو در خودم کمرنگ کنم؟

سلام حتما به یک مشاور متخصص سلامت خانواده و جنسی مراجعه کنید.این حالت شما مناسب نیست

یا ابببببر فضللللللل😨😨😨

سلام من 5ماه پیش با یه آقا پسر24 دوست شدم دو هفته پیش گفت میخواد چند روز منو تنها بزاره منم بهشون توهین کردم ايشون منو از تلگرام بلاک کرد چیکارکنم برگرده به رابطه‌ بامن لطفا کمکم کنید ?

سلام دوست عزیز در رابطه با تنها گذاشتن شما خب مسلما هیچ کس دوست نداره تنها گذاشته بشه اما در رابطه با توهین کردن هم همین صادق مهارت کنترل خشم را همه انسان های کره زمین نیاز دارند یاد بگیرند،حتی خود روانشناسان. این هم بدرد شما میخوره هم بدرد شریک عاطفی رابطه شما. اگر شما را دوست داشته باشد احتمال دارد که برگردد،بداخلاقی سم رابطه است مخصوصا از طرف زنان در ارتباط با مردان.مرد شما نمیتواند به شما احساس داشته باشد.

از کلینیک روانشناسی روان آرام

کلینیک روان آرام با دارا بودن جمعی از مشاوران خبره، اساتید دانشگاه و درمانگران مفتخر است در خدمت شما عزیزان باشد. لازم به ذکر است که کلیه خدمات این مجموعه توسط متخصصان دوره دیده در زمینه های مختلف روانشناسی عرضه میگردد.

تهران، میدان ونک خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی نبش کوچه شهریار پلاک 181، طبقه 3، واحد 16

ravanaramvanak@gmail.com

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به روان آرام
کلینیک می باشد طراحی و سئو توسط لومین

برای “مشاوره آنلاین رایگان” یک دسته بندی را انتخاب کنید و مشکل خود را با روانشناس مطرح کرده و راهنمایی رایگان دریافت کنید.

بیش از ۱۰ هزار چت مشاوره آنلاین در بخش پایانی صفحه مشاهده کنید.

بیماری های روان شامل:

مشاوره خانواده شامل:

مشاوره جنسی و سکستراپی زوجین شامل:

مشاور روانشناس انلاین

شامل موارد زیر است:

شامل موارد زیر است:

مشاوره خانواده شامل:

در دهه گذشته، خدمات روانشناسی آنلاین با شور و شوق مردم در کشورهای توسعه یافته آشنا شده است.

خدماتی که به سبک زندگی افراد انسانی متصل می شوند و به طور فزاینده ای به درمانگران روزمره در حرفه روانشناسی کمک می کنند.

روانشناسان همیشه از اثرات مضر فناوری در شیوه زندگی ما سخن گفته اند.

در سیستم جدید مشاوره یعنی مشاوره آنلاین رایگان امکان استفاده از این تکنولوژی برای ایجاد تغییرات سازنده در زندگی وجود داشته است.

آیا امکان ایجاد اتحاد درمانی در فضای آنلاین به عنوان چت همزمان با مشاور وجود دارد

هدف اتحادیه های درمانی این است که وقتی با یک مشاور صحبت می کنید، احساس می کنید که شما درک را می کند، او را درک می کنید و با شما همدردی می کند.

از سوی دیگر، کار آنلاین که با مشاوره ایمیلی آغاز شده است و در حال حاضر مشکلی برای مشاوره در تقریبا تمام سیستم های پیام رسانی مانند تلگرام، فیس بوک و اسکایپ است.

بنابراین، این سرویس در هر راه ممکن در دسترس است، هرچند ممکن است یک ایده خوب به نظر برسد، اما مهمترین چیز در زمینه خدمات، به خصوص روان درمانی و مشاوره، اثربخشی آن است.

****توجه*****

بجای فرم زیر سوالات خود را در بخش دیدگاه ها بپرسید و سریعا توسط متخصص روانشناسی مرتبط با موضوع شما پاسخ داده می شود.

نام مستعار *

ایمیل *

عنوان *

1 + 2 = ?برای جلوگیری از اسپم لطفا به سوال زیر پاسخ دهید *

به همین علت، متخصصان بهداشت روان در دهه گذشته تحقیقات زیادی را برای بررسی اثربخشی مشاوره آنلاین رایگان انجام داده اند.

آیا مشاوره آنلاین رایگان به عنوان مشاوره موثر است؟

آیا می توانید از مشاوره آنلاین نیز برای درمان مشکلات خانوادگی که نیاز به بیش از یک عضو خانواده دارید استفاده کنید؟

در طول دو سال و نیم گذشته که من به طور خاص به روان درمانگری آنلاین اختصاص داده ام، در این فضای بسیار شگفت انگیز دیده ام که از انتظاراتم فراتر رفته است.

در بسیاری از اختلالات مشترک مانند اختلالات اضطرابی، افسردگی و خلق و خوی، اثربخشی مشاوره روانشناختی آنلاین به خوبی مستند شده است و در حضور مشاوره تفاوت وجود ندارد.

در برخی از اختلالات مانند اضطراب اجتماعی، اثر بخشی مشاوره آنلاین رایگان بسیار خوب است.

افراد زیادی هستند که با حمله هراس و حتی افسردگی مشکل دارند و یکی از علائم و نشانه های اختلال آنها این است که بیرون رفتن و دیدن یک روانشناس برای آنها بسیار دشوار است.

مشاوره روانشناختی آنلاین رایگان با فناوری می تواند به طور چشمگیری طول مدت اختلال را کاهش دهد .

حتی با ترکیب با مشاوره آنلاین به ویژه برای کسانی که نمی توانند خارج از خانه را به علت مشکل خود انتخاب کنند بهترین نوع درمان ارائه شده برای آنها است.

روانشناسی ایران اساسا مبتنی بر روانشناسی آمریکایی است.

درمانگران در ایران بعنوان درمانگران در ایالات متحده عمل می کنند و بنابراین ممکن است برخی از ملاحظات فرهنگی نادیده گرفته شود.

به عنوان مثال، مردم ایران تقریبا از مطالعه جنسیتی محروم هستند، در حالی که در ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر این آموزشها بخشی از سیستم آموزشی و پرورشی است.

در دو سال و نیم گذشته، من با زوج هایی که مشغول ذهنشان هستند مبارزه می کنم، اما به دلایل فرهنگی، آنها نمی توانستند با راحتی سوالات را مطرح کنند.

بسیاری از زوج ها معتقدند اگر فضای آنلاین یا حتی ناشناس وجود نداشته باشد، مشخص نبود که چه مدت آنها با این سوالات مواجه خواهند شد.

این مسئله ممکن است برای بسیاری از مردم و کشورهای دیگر بیش از حد نباشد، گرچه در همه جا در جهان احساس شرمساری وجود دارد، اما وقتی که این بخشی از آموزش جهانی است و برای همه قابل دسترسی است، ممکن است حتی یک نیاز باشد.

این موضوع نیست سوال و آموزش مشابه کافی است.

مشاور روانشناس انلاین

آیا مشاوره آنلاین در سایت مرکز مشاوره مشاورانه رایگان است؟
بله. تمامی خدمات مشاوره آنلاین و چت با مشاور به صورت کاملا رایگان است.

آیا مشاوره به صورت محرمانه صورت می گیرد؟
بله. شما می توانید نام مستعار وارد نمایید و ایمیل وارد شده هم نمایش داده نمی شود.

زمان پاسخگویی به سوالات چقدر است؟
در اسرع وقت و فوری توسط برترین مشاوران به صورت تخصصی پاسخ داده شود. ممکن است در برخی تعطیلاتو ساعات شلوغ، به دلیل افزایش تعداد مراجعین و کاهش تعداد مشاوران، مشاوره آنلاین رایگان کمی با تاخیر رخ دهد.

آیا مشاوره تخصصی خانواده، ازدواج، فردی، روانشناسی و غیره ارائه می شود؟
بله. با برترین مشاوران ایران و به صورت آنلاین رایگان، تلفنی و حضوری صورت می گیرد.

بسیاری از متخصصان مدتها با درمان از راه دور مخالف بودند.

شاید اولین گروهی که در ارائه خدمات مشاوره راه دور تخصصی روانکاوی بودند.

روانکاوانها بیش از نیم قرن از تلفن برای روانکاوی استفاده کرده اند.

در تمام این سالها، بسیاری از آنها با چنین ارائه خدمات مخالفت کرده اند، اما جالب است که توجه داشته باشیم که در طول زمان، تعداد آنها کاهش یافته است، و در طول زمان، آنها متوجه شده اند که چه چیزی باعث درمان می شود، ماهیت ارتباطات انسانی است و این رابطه می تواند حتی در نوشتن انجام شود.

امروز، درمانگران احتمال بیشتری دارند که بتوانند با استفاده از صدا، ویدیو، متن و حتی عکس، ویدیو با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند.

در مشاوره اینترنتی آنلاین بدون هماهنگ، مقامات فرصت دارند که مشاور خود را از تجربیات عمیق خود مطلع کنند.

به عنوان مثال، درمانگران اغلب از مشتریان خود می خواهند که رویای خود را بنویسند و آنها را در جلسه بعدی برگردانند.

در مشاوره آنلاین، ممکن است که ارجاعات حتی رویای خود را با درمانگر به اشتراک بگذارند، حتی پس از ان فیلم ضبط می کنند.

به این ترتیب، ممکن است موضوع را فراموش نکنند.

درمان آنلاین، همچنین به عنوان درمان الکترونیکی (درمان الکترونیک) و یا مشاوره آنلاین شناخته شده است، چالش های منحصر به فرد، مانند محرمانه بودن اطلاعات ارجاع، در مورد مناسب بودن استفاده از این سبک درمان برای طیف وسیعی از اختلالات روانی را ایجاد کرده است.

درمان آنلاین می تواند یک ابزار مهم برای افراد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سلامت روان باشد.

حتی اگر شما از نظر روان شناختی سالم احساس کنید، درمان آنلاین می تواند به شما در افزایش قدرت روانی کمک کند.

شما می توانید در مورد رفتارهای سالم و مکانیسم های سازگاری که منجر به سلامت روانی بهتر می شود بیشتر یاد بگیرید.

منبع : حقیقت شهپر , انصاری مریم,  یونسیان مسعود,  اکبری محمداسماعیل , ابراهیمی ماندانا,  علیجانی محسن , منتظری علی. مقایسه مشاوره تلفنی و معاینه حضوری در تشخیص سرطان پستان. بیماریهای پستان ایران :   بهار ۱۳۸۸ , دوره  ۲ , شماره  ۱

سلام. بله تمامی مشاوره آنلاین در سایت مشاورانه به صورت رایگان صورت می گیرد. تیم مشاوره و روانشناسی به صورت رایگان در تمامی روزهای هفته و در تمامی ساعات در کنار شما هستند.

هزینه مشاوره آنلاین در سایت مشاورانه رایگان است. ولی به صورت عمومی در سایر اپلیکشن ها و بستر ها اینترنتی از 25 تا 70هزار تومان است.

این یک سوال کلی است. بی شک که مشاوره از هر نوعی اثر بخشی دارد ولی برخی مشکلات و چالش های روانشناسی نیاز به دارو درمانی و یا حضور اعضای خانواده دارد و مشاوره آنلاین به تنهایی پاسخگوی شما نیست.

بله شما می توانید از اطلاعات و نام مستعار استفاده کنید.

بله. تمامی خدمات مشاوره آنلاین و چت با مشاور به صورت کاملا رایگان است

سلام من ۱۹سال دارم و دختری محجبه هستم من نمیدونستم که آشنایی با یک پسر نامحرم گناه حساب میشه البته در چت و مکالمه من از چت و گپ و دنیای مجازی هیچ چیز نمیدانستم و واسه اولین بار پارسال اسفند ماه روبیکا را نصب کردم و رفتم گروه و گپ خیلی احساس بدی داشتم که با پسر غریبه صحبت کنم یعنی حس میکنم روبه روی من صحبت میکنه نه پشت گوشی بعد یه اتفاقی افتاد که با یه پسر آشنا شدم تا حدی که احوال پرسی و در مورد متولد چه ماهی و چه چیزایی دوست داری حرف میزدیم… ادامه دیدگاه »

سلام به شما دوست عزیز احساسات و نگرانی های شما قابل احترام هست اما عزیزم دقت داشته باش که با سرزنش کردن خودت کمکی نمی توانی به بهبود شرایط روحی و تصممی گیری داشته باشی .شما در سن نوجوانی قرار داری و در این سن گرایش به جنس مخالف بیشتر می شود و چون نوجوان تمایل بودن بیشتری با جنس مخالف را تجربه می کند باعث می شود که زمان بیشتری را برای این روابط صرف کند بدون در نظر گرفتن شرایط سنی خود . دقت کنید که روابط مجازی روابطی بر مبنای شناخت ناقص می باشند که طولانی شدن… ادامه دیدگاه »

سلام
من ۲۵ سالمه و از نظر مالی وضعیت تقریبا خوبی دارم
و دوست دارم ازدواج کنم ولی شدیدا میترسم نمیدونم ترس از چیه ولی خیلی میترسم نکنه زوده یا دارم اشتباه میکنم

سلام. خسته نباشید بابت خدمتتون به مردم من یک جوون ١٨ ساله هستم که ١ سال و سه ماه هست که با یک دختری هم سن خودم توی اینستا آشنا شدم. من در مقابل اون بسیار ضعیف بودم. زود میزدم زیر گریه توی بحث و دعوا. و واسه از دست دادنش میترسیدم. من خیلی ادم مغروری هستم ولی جلوی اون غرورم صفر بود. من به خاطر داشتن و خواسته ی او تحصیل رو ادامه دادم با این که هیچ علاقه ای نداشتم ولی به خاطر اون علاقه دادم به درس. من دیوونه ی اون بودم و فکر میکنم الان هم… ادامه دیدگاه »

سلام به شما میلاد جان در این مورد نیاز هست که به شرایط سنی خودتون توجه کنید، شما در سن نوجوانی قرار دارید در سنین نوجوانی فرد از نظر شخصیتی به بلوغ کامل نرسیده و تا زمانی که به ثبات شخصیتی برسد دچار تغییر و تحولات زیادی می شود به همین دلیل توصیه میشود که در زمان نوجوانی در مورد ازدواج تصمیم گیری صورت نگیرد، بنابراین بهتر هست که از سرزنش کردن خودتون خودداری کنید و به خودتون فرصت بدین تا در مورد موقتی بودن یا پایدار بودن این احاساستتون مطمئن بشین و البته از اونجایی که میفرمایین تفاوت های… ادامه دیدگاه »

سلام خانمی ۳۲ساله هستم،۹سال ازدواج کردم وصاحب یک فرزند ۵سال ونیم هستم.ازابتدای زندگی همسرم عکسهای پورنو را میدید ووقتی بهش می گفتم یکسری توجیهات میاورد که اصلا منطقی نبوددرزمان بارداریم این حالات بیشترشد وتادوسالگی فرزندم ادامه داشت.یکسال پیش مجددباردارشدم که در۶ماهگی زایمان زودرس برام اتفاق افتاد و بچه ام مرددرزمان زایمان بعلت خونریزی زیاد دچار کم خونی شدید شدم درآن شرایط واقعا دوست داشتم همسرم کنارمی بودولی ایشون متاسفانه بازنداداشم که ایشون درهمان زمان بارداربود بصورت یکطرفه پیام میداد وابراز علاقه به ایشون میکرد ودیدن عکس هم ادامه داشت.نگاه هاشون به خانمهابه شدت افزایش پیداکردوبهم می گفت خانمها بهش درخواست… ادامه دیدگاه »

سلام به شما سارا جان ببین عزیزم قابل درک هست که این شرایط برای شما نیز با سختی زیادی همراه هست اما تنها تغییر رفتتر شمت کافی نیست و همسرتان نیاز دارند که به اشتباه بودن مسقر خود اگاه باشند و بدون دلیل تراشی بدانند که این رفتارها و ارتباطات خیانت محسوب می شود در کنار اینکه دیدن این فیلم های پون اعتیاد جنسی و انحرافات زیادی را می تواند به دنبال داشته باشد . در این مسیر نادیده گرفتن این شرایط به شما کمکی نمی کند بهتر است در کنار احترامی که برای ایشان قائل هستید به خیانت های… ادامه دیدگاه »

سلام وقت بخیر،من ۱۹ سالمه و در دوران جوانی بهم تجاوز شده و اصلا حالت روحی درست نداشتم و رابطه جنسی داشتم،و ۱۷ سالگی ازدواج کردم و در طول زندگیم به همسرم خیانت کردم و حالم از خودم بهم‌میخوره و خودمو حتی تو آیینه نمیتونم ببینم و اگر هم ببینم به خودم عحش میزنم و با القاب بد خودمو صدا میکنم،طاقت حرف کوچیکیو ندارم و سریع عصبانی میشم و بدنم منقبض میشه و خودمو میزنم،حس میکنم بدترین انسان وگناهکار ترین انسانم ،لطفا کمکم کنید ،حالم اصلا خوب نیست دلم میخواد انقدر درگیری فکری نداشته باشم چون همش تو خودمم و… ادامه دیدگاه »

سلام به شما دوست عزیز داشتن رابطه در دوران نوجوانی و همچنین تجاوز می تواند برای شما آسیب های زیادی را به دنبال داشته باشد و این تاثیرات روحی باعث شود که شما در زندگی مشترکتان نیز با مشکلات زیادی روبرو شوید . در این مسیر با توجه به اینکه اقدام به خودکشی داشته اید و همچنین بارها به همسرتان با وجودمتعهد بودن و اینکه آگاه به اشتباه بودن مسیر خود هستید خیانت کرده اید بهتر است برای بررسی شرایط روحیتان و طی کردن پروسه درمانی به روان درمانگر مراجعه کنید تا بتوانیم در این زمینه به شما کمک کنیم… ادامه دیدگاه »

من ۱۷ سالمه و تقریبا چند ماهی هست که عاشق یکی از دوستانم شده ام و نمیدونم باید چه کار کنم،این علاقه در زندگی روزمره ی من اختلال ایجاد کرده و مشکل بزرگ اینجاست که او همنجنس من است و من نمیتوانم با او باشم و از یک طرف هم نمی‌دانم او هم به من همان میزان علاقه داره یا نه

سلام به شما آقا امیر دقت کنید که گرایش و علاقه به همجنس تا زمانی که یک علاقه معمول باشد مشکلی ایجاد نمی کند اما اگر این علاقه گرایش جنسی به همراه داشت و یا به میزانی بود که بر عملکردهای دیگر شما و یا تمرکزتان تاثیر داشته باشد در این حالت نیاز است که شما برای بررسی تمایلات جنسی خود و میزان وابستگی به صورت حضوری به روانشناس مراجعه داشته باشید تا بتوانیم به شما کمک کنیم تا نتیجه گیری بهتری داشته باشید . دقت کنید که شما در سن نوجوانی قرار دارید و در این سن نیازهای جنسی… ادامه دیدگاه »

بیشتر از یک سال هست که به شخصی علاقه مند هستم اما به دلیل اینکه روابط ما در گروه دوستانه شکل گرفت و ایشون قصد مهاجرت داشتن سعی کردم احساسم رو به ایشون بیان نکنم و به عنوان دوست در کنار خودم نگهشون دارم چون هرگونه ابراز علاقه و نزدیکی میتونه اکیپ دوستانمون رو خراب کنه. در حال حاضر به دلیل مشغله های کاری و درسی خیلی کمتر با هم در ارتباط هستیم. مدتی بود که خیلی راحت با مساله دوری ایشون کنار اومده بودم و زندگی خیلی راحت و شادی داشتم و فقط بر روی آینده و اهدافم تمرکز… ادامه دیدگاه »

سلام من خیلی دچار استرس و اضطراب هستم و الان نمیدونم برای آیندم چه تصمیمی بگیرم من پارسال کنکور قبول شدم و تقریبا یک ماهی دانشگاه رفتم بعد مریض شدم و چند روزی نتونستم برم دانشگاه و همین باعث شد که استرس شدید بگیرم بطوری که نمیتونستم غذا بخورم نمیتونستم بخوابم همش توو سرم پر از صداهای مختلف بود حالم خیلی خیلی بد بود برای همین نتونستم ادامه بدم و ترممو حذف کردم و ترم بعدیم مرخصی گرفتم باخودم گفتم شاید استراحت کنم بهتر بشم سال دیگه بتونم ادامه بدم (دلیل استرس و اضطرابم هم مربوط ب سال های دبیرستان… ادامه دیدگاه »

سلام به مشا بهار جان با توجه به میزان اضطرابی که شما تجربه می کنید و تاثیری که این میزان از اضطراب بر کارکرد درسیتان و عملکرد اجتماعی شما داشته است استراحت به تنهایی کافی نمی باشد و بهتر است که شما به صورت حضوری به روانشناس مراجعه داشته باشید تا افکار و احساساتی را که تجربه می کنید را بررسی کنیم و بتوانیم در این زمینه به شما کمک کنیم . کاهش عملکرد درسی و این افکاری که دارید می تواند نشان از افسردگی باشد اما برای اینکه تشخیص گذاری دقیق داشته باشیم نیاز به مصاحبه حضوری می باشد… ادامه دیدگاه »

salam khedmt tim moshaverane. man 18 salme o 2roz dige konkor drm. hmin chnd saat pish b twr etfaqigoshi babamo baz krdm motsfne motvjh shdm film porn mibine o in mno khyli bhm rikht bad az on dbre b soorat etfqi goshi khalamo didm k chatash ba y mrde zan dar bod k mesl inke bhm rbte drn man khyli bhm rikhtm az trfiam ngrnm nkne bbm b mmnm khiant mikone asln tamarkoz ndrm drs bkhonm asabm bhm rikhte ntonstm rje b in mozo ba kC hrf bznm trkhda kmkm knin mn 2roz dige konkor drm rvnm koln bhm rikhte.

سلام به شما الناز جان قابل درک هست که روبرو شدن با این شرایط برایت خلاف باورهایت بوده است در اول اینکه چه پدر شما و چه خالیتان هردو دو فرد بالغ می باشند و می توانند برای زندگی خود تصمیم گیری کنند و دقت داشته باش که در مورد خالیتان این موضوع به شما ارتباطی ندارد و بهتر هست که از هرگونه کنکاش در مورد ایشان خوداری کنید در مورد پدر نیز دیدن فیلم پورن به معنای خیانت نمی باشد هرچند که این یک مسیر اشتباه می باشد اما پدر شما فرد بالغی می باشند و بهتر است سعی… ادامه دیدگاه »

سلام من ۳۴ سالمه و ۲ساله که ازدواج کردم مشکل من اینکه موقع سکس باشوهرم وقتی میخوام ارضا بشم باید حتما به فیمای پورن فکر کنم تا ارضابشم همینطوری بصورت عادی ارضا نمیشم درصورتی که قبلش یه ربع تا۲۰دقیقه معاشقه داریم وآمادگی کامل پیدامیکنم برای سکس این موضوع خیلی منو اذیت میکنه وشوهرم هم ازاین موضوع خبر نداره .چیکار کنم که این موضوع در من خوب بشه و بصورت طبیعی ارضا بشم؟

سلام به شما باران جان در این مورد نیاز هست که شما افکاری و فانتزی های جنسی را که در این فیلم های پورن تجربه کرده اید را با متخصص در میان بگذارید تا بتوانید رابطه جنسی بهتری را تجربه کنید چون این افکار و احساساتی که شما تجربه می کنید تاثیر زیادی بر روابط شما و همسرتان دارد . نیاز است که این فانتزی های جنسی بررسی شود تا در صورت امکان شما در دنیای واقعی بتوانید با همسرتان آن را تجربه کنید و دقت داشته باشید که دیدن فیلم های پورن می تواند برای شما با انحرافات و… ادامه دیدگاه »

بیشتر از یک سال هست که به شخصی علاقه مند هستم اما به دلیل اینکه روابط ما در گروه دوستانه شکل گرفت و ایشون قصد مهاجرت داشتن سعی کردم احساسم رو به ایشون بیان نکنم و به عنوان دوست در کنار خودم نگهشون دارم چون هرگونه ابراز علاقه و نزدیکی میتونه اکیپ دوستانمون رو خراب کنه. در حال حاضر به دلیل مشغله های کاری و درسی خیلی کمتر با هم در ارتباط هستیم. مدتی بود که خیلی راحت با مساله دوری ایشون کنار اومده بودم و زندگی خیلی راحت و شادی داشتم و فقط بر روی آینده و اهدافم تمرکز… ادامه دیدگاه »

سلام به شما دوست عزیز احساس دوست داشتن شما قابل احترام هست اما دقت کنید که قرار نیست هر دوست داشتنی به ازدواج و یا رابطه ختم شود به گفته خود شما ایشان قصد مهاجرت دارند در کنار اینکه شما در یک گروه قرار دارید و این آقا اگر هدف و احساسی داشتند می توانستند در این مورد با شما صحبت کنند پس اینکه بخواهید خود را سرزنش کنید ، فرار کنید ، احساسات را نادیده بگیرید و یا حتی بخواهید به فردی که موقعیت ازدواج ندارد ابراز احساسات کنید خودتان را در معرض آسیب بیشتر قرار می دهید در… ادامه دیدگاه »

ممنون از پاسخ دقیق تون

مشاوره

ببخشید من کامنتم رو نمیبینم میشه لطفا لینک رو بدین ممنون میشم مرسی باتشکر

سلام شما در لینک زیر با نام پرتو سوالتان را قبلا مطرح کردیدhttps://moshaveraneh.com/%da%86%d8%aa-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%a2%d9%86%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%86-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86-%d8%a7%d8%b2-%d8%b7%d8%b1%db%8c%d9%82-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%b4/

سلام وقت بخیر
من دختر ۱۵ ساله ای هستم عاشق پسر داییم که ۱۹ سالشه شدم ولی نمیدونم اون بهم چه حسی داره ما از بچگی خیلی باهم صمیمی بودیم و همبازی بچگیم بود ولی الان دیگه باهم صمیمی نیستیم و باهم حرف نمیزنیم من خیلی دوسش دارم نمیدونم چیکار کنم پدر و مادرمم بو بردن برای همین میترسم کاری کنم یا حرفی بزنم میترسم اگه بهش بگم برام بد بشه .چیکار کنم؟ لطفا کمکم کنید .

سلام به شما زهرا جان احساساتی که داری قابل احترام هست اما عزیزم بهتر است در کنار احترام به احساسات خودت توجه داشته باشی که حتی بیان این احساس در سن شما کمکی به شما و این آقا نمی کند و تنها باعث می شود که در صورت پذیرش و یا حتی در شما تمرکز بیشتری بر این رابطه و احساس داشته باشید در کنار آسیب های دیگری که می تواند برای هردویتان از سمت خانواده ها و تصمیم گیری های هیجانی ایجاد شود . بهتر است اجازه بدهید در آینده در شرایط سنی و رشدی بهتر در مورد این… ادامه دیدگاه »

سلام
من تازه نامزد کردم و یه مشکل بیماری دارم و به نامزدم گفتم تازه فهمیدم که بیماری ام ۵۰ درصد امکان دارد به بچه انتقال پیدا کند چطور باید مطرح کنم

سلام من ی چیز تو زندگیم نرمال نیست خیلی بدبختی دارم ولی الان چندتا چیزو می‌گم من وسواس فکری دارم مجبورم می کنن کارهای تکراری و مسخره انجام بدم خیلی اذیتم تمرکزم پایینه خیلی سخت حفظ میشم این درس و اینا تو مخم نمیره خلاقیتم افتضاح هیچ ایده ای برای هیچ کاری ندارم فقط فکرای تکراری و مسخره حتی فیلم و کتاب هم ک تنها خوشی زندگیم بود شده مشکل احساس می کنم هرچی نمیفهمم ازشون و واقعا هم اینجوری روابط اجتماعیم افتضاح اصن هم دست خودم نیست شاید باورتون نشه ولی حتی خجالت می کشم سلام بدم ب بعضیا… ادامه دیدگاه »

سلام به شما آیدای عزیز در مورد وسواس فکریتون که حتما نیاز به مراجعه به روانشناس دارید که با شروع روند درمانی به راحتی برطرف میشه، البته این شروع وسواس بسیار وابسته به استرس و شرایط روحی است که با توجه به شرایطی که از خودتون شرح میدین میشه گفت که شروع افکارهای وسواسی شما متاثر از حال فعلیتون هست. در مورد مشکلاتی هم که بیان کردین میشه گفت شما دچار دید و شناخت بسیار منفی از زندگی و شرایط فعلی خودتون هستید و به همین دلیل نسبت به خودتون، خانوادتون، دوستاتون و به طور کل محیط زندگیتون احساس منفی… ادامه دیدگاه »

سلام دیشب پیام دادم خیلی به کمکتون نیاز دارم

سلام به شما دوست عزیز سوالی با این نام و ایمیل رسال نشده است

سلام من دختری ۲۰ ساله هستم و در جایی که کار میکنم صاحب مغازه بقلی یک پسر ۳۰ ساله هستش که با پدرم هم اشنا هست و یه مدت افکارم ریخته بهم چون احساس میکنم که این اقا نسبت به من حس داره و ما فقط باهم سلام و خدافظ میکنیم تاحالا هیچ حرف دیگه ای باهم نزدیم اما یه رفتار هایی داره مثلا موقعی که دارم باهاش احوالپرسی میکنم احساس میکنم حول میشه استرس میگیره یا موقعی که دارم میرم سر کار از دور میبینم که دار نگام میکنه بعد سریع نگاهشو ازم میدزده یا میره اونور یا یسری… ادامه دیدگاه »

سلام به شما مینا جان احساسات شما به این آقا قابل احترام هست اما عزیزم دقت داشته باش که اگر بخواهی به رفتارهای این آقا معنا دهی کنی بدون اینکه ایشان صحبتی انجام بدهند می تواند برای خودت آسیب زا باشد و درگیری فکری زیادی را ایجاد کند پس بهتر است در کنار احترام که برای احساسات خودت قائل هستی دقت کنی که این آقا فردب الغی می باشند و اگر احساسی داشته باشند و هدفی از این احساس دنبال کنند می توانند در مسیر مناسبی آن را بیان کنند تا شما نیز بتوانید تصمیم گیری داشته باشید . شما… ادامه دیدگاه »

سلام پیامم رو جواب ندادید

سلام به شما
عزیزم سوالی با این نام کاربری ارسال نشده است لطفا سوالتون رو مجدد ارسال کنید.

سلام‌من‌دوساله‌ازدواج‌ کردم و شوهرخداروشکرخوبه ازهمه‌لحاظ ،فقط من دوست دارم همش منو دوست داشته باشه حتی وقتی ب خانوادش محبت میکنه‌حسودی میکنم‌و فکرمیکنم منو دوست نداره و اصلادوست ندارم به‌کسی غیرارمن محبت کنه واقعادارم اذیت‌میشم

سلام به شما بهار جان احساسات شما به همسرتان قابل احترام می باشد اما عزیزم دقت داشته باشید که همسر شما جز جایگاه همسری که با شما دارد به عنوان یک فرزند ، به عنوان یک دوست ، برادر ، همکار و… نیز نقش های زیادی دارد که تجربه احساس دوست داشتن و دوست داشته شدن در آن کاملا طبیعی می باشد و اگر شما بخواهید در اینگونه موارد و روابط ایشان وارد شوید زندگی مشترک خود را در معرض آسیب قرار می دهید . در این مسیر نیاز است که طرحوارهای شما که شامل افکار بنیادین شما می شود… ادامه دیدگاه »

سلام من ۲۲ سالمه ، میخواستم درمورد ارتباطم با همکلاسیم صحبت کنم ، دوساله که ایشونو میشناسم و خیلی صمیمی بودیم باهم ، از همون روزای اول حس کردم ایشون از من خوشش میاد ولی خب نمیومد جلو تا این که ۶ ماه پیش حسشو بهم گفت ، منم تقریبا بهش حس داشتم ولی چون رابطه های قبلیش اشتباه بود یکم ترسیدم و مستقیم نگفتم حسمو ولی واقعا خیلی باهم خوب بودیم و حس خوب میدادیم بهم تا این که حدود ۱۰ روز پیش من از دست ایشون عصبی شدم و گفتم دیگه باهم صحبت نکنیم ولی ایشون اصلا قبول… ادامه دیدگاه »

سلام به شما دوست عزیز قابل درک هست که این تصمیم ناگهانی برایتان با افکار و احساسات ناخوشایند همراه هست اما عزیزم دقت داشته باش که وقتی فردی به این راحتی از رابطه خارج می شود به نظر می رسد که تصمصمات هیجانی می باشد و هدف خاصی از این روابط وجود ندارد. شما خودتان تصمیم به جدایی از این رابطه گرفته اید پس بهتر است به خودتان فرصت بیشتری بدهید تا بتوانید شرایط بهتری را تجربه کنید و بتوانید برای رابطه هدفمند دیگری اقدام کنید . سعی کنید از روابط بدون هدف خوداری کنید چون تنها مدت زمان طولانی… ادامه دیدگاه »

بله درسته ، ولی من بیشتر حس میکنم یه دوست از دست دادم تا یه رابطه احساسیو و واقعا این فرد هنوز برای من ارزش داره و حتی حس میکنم از نظر روحی خیلی نرمال نیست به خاطر این رفتاراش و با وجود این که ضربه بدی بهم زده ولی دلم میخواد کمک بشه بهش ، به نظرتون با توجه به این که گفتین ایشون هیجانی تصمیم میگیره ممکنه از رابطه با دوست دختر سابقشم پشیمون بشه و یک دفعه خارج بشه ؟؟

ببین عزیزم ایشان فرد بالغی می باشند و می توانند برای خودشان تصمیم گیری کنند پس بهتر است شما از ناجی بودن برای ایشان خوداری کنید چون ایشان خودشان این مسیر ارتباطی را انتخاب کرده اند و تمام عوارض آن نیز بر عهده خودشان می باشد اینکه در این رابطه جدید ایشان چه چیزی را تجربه خواهند کرد را نمی توانیم پیش بینی کنیم اما بستگی به دلایل انتخاب ، هدف ، مسیر ، نوع تعامل و … نتیجه متفاوت می باشد . بهتر است شما در کنار احترامی که برای ایشان قائل هستید دقت کنید که رابطه دوستی باید… ادامه دیدگاه »

ممنون میشم اگه پاسخ منم بدید 🙏

سلام آرام جان سوالی با این ایمیل و نام کاربری ارسال نشده است

سایت “مشاورانه” به صورت 24 ساعته در زمینه های مشاوره روانشناسی خانواده تلفنی و حضوری در خدمت شماست ۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰ برترین روانشناسان ایران در کنار شما هستند

انجمن روانشناسی آمریکا

کانون مشاوران ایران

انجمن روانشناسی ایران

Medical news

مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی یک راه مناسب برای بیان مشکلات و دغدغه های افراد با مشاوران مد نظر خود می باشد.

در روش مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی افراد به راحتی از طریق آنلاین می توانند با مشاور خود در ارتباط باشد.

همچنین رایگان بودن این روش مزیت بسیار بزرگی است که می تواند افراد بسیار زیادی را برای استفاده از این روش ترغیب نماید.

در ادامه مقاله به بررسی ابعاد مختلف مشاوره های روانشناسی و نیز روان درمانی ها می پردازیم تا تفاوت آنها را به خوبی تبدیل نماییم.

زیرا بسیاری از افراد با وجود مراجعه به مراکز مشاوره جهت مشاوره های مختلف هنوز تفاوت‌های میان آنها را و نحوه ی عمل هر کدام از آنها را به خوبی نمی دانند.

مشاور روانشناس انلاین

مثلا نمی دانند که در زمینه مشکلی که دارند آیا بایستی به روان درمانی بپردازند یا مشاوره مربوطه می‌تواند راهگشا باشد.

همچنین در استفاده از انواع مختلف مشاوره آماده مشاوره خانواده، مشاوره زناشویی، مشاوره پیش از ازدواج و موارد مشابه دچار تردید و اشتباه می شوند.

نام مستعار *

ایمیل *

عنوان *

سوال خود را با توضیحات بنویسید *

3 + 5 = ?برای جلوگیری از اسپم لطفا به سوال زیر پاسخ دهید *

در گذشته، مشاوره تعریف شد و خصوصیات آن بیان شد.

حالا روان درمانگری را تعریف می کنیم و تمایز بین مشاوره و روان درمانی را توصیف می کنیم:

والبرگ روان درمانی را درمانی توصیف می کند که هدف آن درمان مشکلاتی است که ماهیت عاطفی دارند.

در این درمان، یک فرد آموزش دیده به طور آگاهانه یک رابطه حرفه ای با بیمار ایجاد می کند.

هدف او ایجاد چنین رابطه ای با اصلاح، اصلاح الگوها و الگوهای رفتاری و کمک به توسعه مثبت و تعالی شخصیت بیمار است.

از روان درمانی، تعاریف دیگری وجود دارد که ما به خاطر طولانی شدن کلمه به آن اشاره نمی کنیم.

راجرز و پترسون و بسیاری از مشاوران و روانپزشکان بر این باورند که بین مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی و روان درمانی تفاوت وجود ندارد و این دو اصطلاح می توانند جایگزین استفاده شوند.

اما بعضی نیز بیان می کنند که بین دو روش در دو طرف تفاوت وجود ندارد اما این دو در مورد آماده سازی و برنامه ریزی تهیه شده حداقل متفاوت هستند.

آنها این تفاوت ها را از لحاظ هدف، نوع ارجاعات، روش و مکان استفاده از این دو روش مطرح می کنند.

برخی از نظرات طرفداران اختلاف بین مشاوره و درمانگر به شرح زیر است:

منبع : سلطانی بناوندی الهام, خضری مقدم نوشیروان, بنی اسدی حسن. کنکاش در سازه های روانشناسی مثبت نگر: پیش بینی سرزندگی تحصیلی بر اساس معنای زندگی. راهبردهای آموزش (راهبردهای آموزش در علوم پزشکی:   مهر و آبان ۱۳۹۶ , دوره  ۱۰ , شماره  ۴

ارائه خدمات مشاوره روانشناسی به صورت آنلاین و کاملا رایگان در سایت مشاورانه صورت می گیرد. مشاوره روانشناسی به منظور درمان افسردگی، اضطراب، وسواس، فوبیا و ساییر اختلالات صورت می گیرد و در صورت نیاز می توانید به صورت تلفنی و حضوری نیز با متخصصان ما در ارتباط باشید.

وارد سایت مشاورانه شوید و در بالا صفحه کلیدواژه مورد نظر را جستجو کنید و در هر صفحه از سایت امکان مشاوره آنلاین روانشناسی رایگان قرار داده شده است.

بله. راهنمایی تخصصی در زمینه های مختلف به صورت آنلاین وجود دارد.

لطفا با من تماس بگیرید

روانشناسی

چرا سوال من و تایید نکردید میشه بفرمایین مشکلش چی بود من در مورد کنکور مجدد پرسیده بودم😐

سلام به شما سارا جان سوال شما با این موضوع عنوان شده است (سلام من پشت کنکوریم سال سوممه اضطراب و احتمالا افسردگی هم دارم امسالم نخوندم بازم ودلیل نخوندنمم شاید بیرمق و بی حوصله روحیه رقابت و انگیزه مو از دست دادم بنظرتون من بمونم برای سال چهارم یا ن؟) و دیروز به این سوال پاسخ داده شده است در صفحات دیگری ممکن است وجود داشته باشد صفحات را ورق بزنید سوال شما مشخص می شود . جواب سوال شما این می باشد : سلام به شما دوست عزیز افسردگی و اضطراب دو موضوع مهم در عملکرد فرد هستند… ادامه دیدگاه »

خیلی ممنون ببخشید دیر تایید شد متوجه نشدم
درست میفرمایین باید رواندرمانی شم

سلام من پشت کنکوریم سال سوممه اضطراب و احتمالا افسردگی هم دارم امسالم نخوندم بازم ودلیل نخوندنمم شاید بیرمق و بی حوصله روحیه رقابت و انگیزه مو از دست دادم
بنظرتون من بمونم برای سال چهارم یا ن؟

سلام به شما سارا جان کنکور بخشی از زندگی هستش که نیاز به علاقه و پشتکار بالایی داره و در عین حال بسیار اضطراب زا هستش و میتونه تاثیرات منفی زیادی بر روان شما بزاره، شما سه سال از تایمتون رو برای کنکور گذاشتین و برای اون تلاش کافی نکردین و همین امر باعث میشه که حتی در حین استراحت و تفریحم آرامش خاطر نداشته باشید و از نظر روانی دچار آسب بشین بنابراین بهتر هستش که اگر به نظر خودتون انگیزه ی کافی برای در س خواندن در شما وجود نداره برای خودتون جبر و فشار برای شرکت در… ادامه دیدگاه »

مرسی از راهنماییتون من خیلی فک کردم ولی حتا اگه برم و رشته دیگه ای رو بخونم اون حسرت رشته مورد علاقم و اینکه یه بار از جون و دل خوندن و حداکثر تلاش ته قلبم میمونه
میدونم چند سال دیگه به فکر کنکور مجدد میوفتم چون ته قلبم ه
بمونم همزمان رواندرمانیم بشم؟
چون ذهنم درگیرشه، ارزش داره بمونم؟

سلام من ٢۶ سالمه پنج ساله با مردی دوستم ک از همسرش جداشده و حضانت دخترش رو هم داده به همسر سابقش ، الان بعد چندسال اشنایی قصد خواستگاری ازم و ازدواج باهام داره ولی من واقعا نمیتونم بچشو فراموش کنم ، همش به بچش فک میکنم ک قراره بعدها بیاد تو زندگیمون ، ولی اون همش میگه اشتباه میکنی من زندگی جدید میخوام شروع کنم ، من هم دوسش دارم هم اینکه از ازدواج باهاش خیلی میترسم ، 😭 لطفا جواب بدید بهم خیلی ممنون میشم واقعا زندگیم سیاه شده ازین فکر و خیالا 😭

سلام به شما سارا جان نگرانی شما قابل احترام می باشد اما عزیزم در این مورد بهتر است دقت کنید و به این سوال برای خودتان پاسخ بدهید که هدف شما از این ارتباط چه بوده است در هر حال شما سالهاست شرایط این آقا را می دانید و ماندن در این رابطه هم می تواند برای خودتان آسیب زا باشد و موقعیت های دیگرتان را از دست بدهید و هم اینکه باعث ایجاد وابستگی می شود که تصمیم گیری را برای شما سخت می کند و این آقا نیز وابستگی و ممکن است هدف ازدواج را از این رابطه… ادامه دیدگاه »

سلام دکتر بنده خانومی ۲۷ ساله هستم ۷ سال هست ازدواج کردم علاقه ای به همسرم ندارم و واقعا از دستش خسته شدم تو زندگی خیلی از دستش حرص خوردم واقعا دلم پره نمیدونم از کجا شروع کنم بارها خواستیم جدا شیم ولی خانوادشون نزاشتن و مشاوره رفتیم چندروز خوب بودیم مجددا مثل سابق شدیم از نظر جنسی گرایشی بهشون ندارم مخصوصا از زمانی که فهمیدم به فیلم های پورن علاقه دارن و خودارضایی میکنن بسیار چاق هستن و نظافت شخصیش زیاد براش مهم نیست.اصلا به فکر اینده نیست و میگه ادم باید حال و بچسبه یک خونه داریم دادیم… ادامه دیدگاه »

سلام به شما مهسا جان قابل درک هست که رد شرایط روحی سختی قرار داری اما عزیزم ادامه زندگی تنها به دلیل اصرارهای خانواده دلیل کافی نمی باشد چون نیاز است که اگر شماها می خواهید بعد از اختلاف و مشکلات به زندگی مشترکتان ادامه بدهید مشکلاتی که با هم داشته اید برطرف شود تا بتوانید مسیر متفاوتی را تجربه کنید در غیر این صورت بازهم نتایج سری های گذشته را بدست می اورید . استفاده از فیلم های پورن ، نداشتن آینده نگری کافی ،خیانت های مکرر، نداشتن قدرت بیان احساسات ، نداشتن نظافت و رسیدگی لازم به خود… ادامه دیدگاه »

مشاور روانشناس انلاین

اینکه یکی خیانت کنه و بیاد بگه ازدواج!!!دقیقا باید چ عکس العملی نشون داد؟؟

سلام به شما عزیزم تصمیم گیری در اینباره به خودتون بستگی داره و اینکه نیاز هست شخصیت ایشون رو نیز در نظر بگیرید، اینکه ایشون فردی هستن که اشتباهشون رو حاشا می کنن و اون رو نمی پذیرن یا اینکه نسبت به رفتارشون توضیح میدن و ابراز پشیمانی میکنن، اینکه زمانی که ایشون به شما خیانت کردن رابطه ی شما چطور بوده و اینکه به طور کلی شخصیا ایشون چطور هست. ولی به طور کلی اینکه اعتماد شما نسبت به ایشون از بین رفته بسیار میتونه تاثیر بدی روی رابطتون بزاره و تصمیم گیری برای ازدواج با ایشون بسیار باید… ادامه دیدگاه »

سلام خسته نباشید من ١٩ سالمه و دانشجو هستم از ١۵ سالگی با اقا پسری که تقریبا فامیل بود دوست شدم و ما این دوسال اخر تماما درحال دعوا و قهر هستیم چیزی که منو ناراحت میکنه رفتار منه من ادمیم که خیلی مغرورم و جدیدا حوصله حرف زدن با کسیو ندارم و اجازه این موضوعم به اطرافیانم نمیدم یه جور خودمو تو دایره رابطه م با اون اقا حبس کردم و این موضوع ارادی نیست اون اقا خیلی کارایی کرده که من باید میرفتم و خیلی چیزای دیگه برای مثال حدود سه ماه پیش ما شیش ماه قهر بودیم… ادامه دیدگاه »

سلام به شما عزیزم احساس شما قابل درکه ولی دقت کن که ماندن در یک رابطه ی یک طرفه بسیار میتونه برای شما آسیب زا باشه همونطور که در حال حاضر تلاش های یک طرفه ی شما برای اجتناب از دعوا کردن و ماندن در رابطه باعث شده که دچار حالت های عصبی بشید و دست به کارهای خطرناک بزنید. اینکه این رابطه برای شما بسیار مهم هستش قابل درکه ولی سعی کن تمام جوانب رو بسنجی و این نکته را در نظر بگیری که ایا ماندن در این رابطه برای شما بهتر است یا تمام شدن آن. سعی کنید… ادامه دیدگاه »

سلام و خسته نباشید؛ من به کمک سایت و مشاوره های شما نیاز دارم، چون فکر می کنم تنها راهی که می تونه کمی افکارم رو نظم بده کمک شماست! من یه کلاس نهمیم، یه دختر که فقط جنسیتم مونث. علایقم، گرایشاتم، افکارم، پوشش دلخواهم، همه و همه توی یه قالب پسرونه قرار گرفتن، از بچگی عروسک بازی و دوست نداشتم، طرفدار فوتبال بودم، از لاک و پیراهن دخترونه متنفر بودم، الان که اینا رو میگم شاید به نوعی یه تبعیض جنسی باشه و بشه گفت که من دارم میگم (مثلا) فوتبال فقط برای پسراست، موی کوتاه فقط پسرونس و… ادامه دیدگاه »

سلام به شما عزیزم احساسات شما قابل درکه و متاسفانه در کشور ما و در خانواده ها مقاومت زیادی نسبت به این مسئله وجود داره و ممکن هست که خانواده ی شما هم در این مورد برخورد بدی نشون بدن ولی قبل از هر چیز نیاز هست که شما به روانشناس مراجعه کنید تا هویت جنسی شما به طور دقیق مشخص بشه و این مسئله بررسی بشه که آیا شما واقعا هویتی پسرونه دارید یا این یک فانتزی و تخیل ذهنی است و اگر هویت پسرونه ی شما تایید شود روانشناس میتونه به شما در پذیرش خانوادتون کمک کنه، در… ادامه دیدگاه »

سلام.اول باید کامل و واضح اون چیزی که هستیو بفهمی،گاهی اوقات پیش میاد که ادما فک میکنن اون چیزی که هستن،نیستن.ولی بعد از مدتی میبینن که نه اینا همش یه توهم بوده.
تام بوی بودن فقط یه ظاهره که دوسداره مث پسرا تیپ بزنه.اول خودتو بشناس از بچگی تا الان،تازه برو پیش یسری دکترا و روانشناسای حرفه ای که با نگاهه اول بهت میگن تو ترنسی یا نه.

سلام خسته نباشید من ۱۴ سالمه با پسری در مجازی آشنا شدم با هم دوست شدیم عکس میدادیم ویس دوبارهم زنگ زدیم و تماس تصویری کلا رابطه ما شد ۱ ماه تا اینکه از من درخواست کس قسمتی از بدنم و کرد من باهاش دعوام شد و قهر کردیم اما دوروز بعد آشتی کردیم بعد چند روز در خواستشو دوباره کرد من به شدت بهش وابسطه بودم اما فکر میکردم دوسش دارم اینطوری نبود چون مجازی بود خلاصه عکسو دادم که گفت فیکه بعد گفت یک فیلم بده دادم اما حذفش کردم بعد از چند روز فهمیدم همه حرفاش دروغ… ادامه دیدگاه »

سلام به شما عزیزم سوال شما در همین لینک با نام سمانه به انگلیسی پاسخ داده شده است

سایت “مشاورانه” به صورت 24 ساعته در زمینه های مشاوره روانشناسی خانواده تلفنی و حضوری در خدمت شماست ۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰ برترین روانشناسان ایران در کنار شما هستند

انجمن روانشناسی آمریکا

کانون مشاوران ایران

انجمن روانشناسی ایران

Medical news

تست های روانشناسی می توانند گزینه مناسب برای شناخت مناسب افراد باشد.

در این راستا تست ها به دلیل استفاده از سوالات استاندارد مطابق با اصول روانشناسی افراد می‌توانند به راحتی به مشکلات و شناخت مناسبی از مشکلات فرد دست یافته و آنها را به گونه ای مناسب تحت نظر روانپزشک یا روانشناس خود درمان نمایند.

روانشناسی به طور کلی به مطالعه رفتار و نیز مطابقت آن با فعالیت‌های انسان از نظر ذهنی و مغزی می‌پردازد در واقع تصورات و تفکرات انسان پرداخته و در صورت وجود مشکلاتی در آن سعی در شناخت آن و نیز برطرف نمودن مشکلات رفتاری و فعالیتی فرد از نظر ذهنی دارد.

بنابراین تست روانشناسی نیز که بر افراد مختلفی تهیه می شوند می‌تواند به شناختی مناسب است نحوه رفتار و نیز تفکرات ادمی بپردازد و در صورت وجود مشکل آنها را به خوبی شناخته تا فرد بتواند با شناخت مناسب از مشکلات و دغدغه های روحی و روانی خود جهت درمان هرچه بهتر دست یابد و تحت نظر روانشناس و مشاور خود اقدام نماید.

مشاور روانشناس انلاین

انواع گوناگونی از تست های روانشناسی این روزها در دسترس افراد بوده و می‌توانند از آن‌ها برای شناخت هرچه بهتر ابعاد مختلف ذهنی و فکری و رفتاری خود استفاده نمایند.

مثلاً برخی از تست روانشناسی مربوط به شخصیت افراد است تلاش می‌کند ابعاد مختلف شخصیت انسان را مورد بررسی قرار داده است.

با استفاده از پاسخ دادن به سوالات مربوطه که به صورت استاندارد در زمینه شناخت شخصیت طراحی شده‌اند ابعاد گوناگون شخصیت انسانی را به دست آورده و آن ها را برای فرد مورد نظر مشخص نماید تا بتواند مشکلات و ایرادات شخصیت فرد را پیدا نموده و به یک شخصیت نرمال دست یابد.

سایت “مشاورانه” به صورت 24 ساعته در زمینه های مشاوره روانشناسی خانواده تلفنی و حضوری در خدمت شماست ۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰ برترین روانشناسان ایران در کنار شما هستند

انجمن روانشناسی آمریکا

کانون مشاوران ایران

انجمن روانشناسی ایران

Medical news

با وجود افزایش روز افزون مشکلات خانوادگی مشاوره خانواده این روزها نقش بسیار مهمی را در کاهش مشکلات در آن خانواده افراد ایفا می‌کند و آمارهایی که توسط ارگان های مختلف منتشر شده است مشکلات خانوادگی به خصوص در شهرهای بزرگ بسیار زیاد شده است.

مشاوره ها می توانند نقش بسزایی را در کاهش دغدغه های افراد در زمینه مشکلات مختلف ایفا نمایند .

چرا که خانواده به عنوان پایه و بنیان و کوچکترین عضو یک جامعه می تواند نقش بسیار مهمی را در طی این چند روز آینده و ثبت و جهت زندگی اخلاق و نیز سلامت فردی و اجتماعی استوار در آینده ایفا نماید در محیط خانواده رشد عاطفی و نیز سلامت روحی و روانی افراد می‌توانند در آینده جامعه و نیز خود خانواده نقش بسیار مهمی را ایفا نمایند.

بسیاری از خانواده ها و مشکلات بسیار زیادی از جمله افسردگی عدم ارتباطات مطلوب بین یکدیگر و صحبت کردن با یکدیگر ارتباط و نیز همدلی و نیز مشکلاتی از این دست مواجه هستند که می‌توانند روزبه‌روز بنیان خانواده را سست تر نموده است.

مشاور روانشناس انلاین

مشکلات بسیار زیادی را در این زمینه برای آنها به وجود آورد و وظیفه مشاوره خانواده نیز شناخته این مشکلات و اقدام برای ریشه یابی دقیق آنها در جهت حذف و حل هر چه بهتر مشکلات و دغدغه های آنها می باشد. مشاوره خانواده می‌تواند به طرق مختلفی انجام شود.

مثلاً یک نوع مشاوره خانواده مشاوره خانواده ای است که در آن مسائلی مانند روش های پیشگیری از بارداری مد نظر است اما در مشاوره خانواده در مورد اشخاص افراد تلاش به تصمیم گیری و انتخاب روش درست و مناسب برای داشتن یک خانواده موفق و سالم می کند.

هرگونه مشکل و اختلالی که در خانواده به وجود می آید می تواند بسیار تاثیر گذار بوده و به حالات روحی و روانی افراد در آینده تاثیرگذار باشد.

نظام خانواده را می توان به عنوان بنیان و منشا اصلی رفتارهای فردی و اجتماعی افراد در نظر گرفت و تعارضاتی که در بسیاری از خانواده ها بین رفتارهای والدین و همچنین رفتارهای فرزندان و روابط میان آنها وجود دارد سبب به وجود آمدن مشکلات بسیار زیادی در آینده برای افراد جوان می شود و ممکن است آنها را در شرایطی قرار دهد که خانواده و دیگر اعضای ان  را ترک نموده و تمایلی به برقراری ارتباط با آنها نداشته باشند.

یکی از مشکلاتی که همواره در خانواده ها وجود دارد تفاوت قائل شدن در میانه فرزندان می باشد که می‌تواند نقش به سزایی را در آینده روحی و روانی آنها داشته باشد.

چرا که تفاوت قائل شدن میان اشخاص مختلف در خانواده سبب تغییر طرز فکر آنها نسبت به خانواده و والدین و به وجود آمدن مشکلات بسیار زیادی در این زمینه از نظر روحی و روانی و نیز شخصیتی برای آنها می‌شود و آینده آنها را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد.

این زمینه نیز مشاور خانواده می‌تواند نقش بسزایی را در کاهش و بهبود مشکلات افراد در درون خانواده داشته باشد و آنها را برای داشتن زندگی بهتر و مناسب ‌تر و شاد تر در کنار یکدیگر راهنمایی نمایند.

یکی دیگر از مشکلات مهم و اساسی که این روزها تمامی خانواده ها با آن دست و پنجه نرم می کنند مشکل تربیت فرزندان نوجوان و در سنین بلوغ است.

چرا که در این سه حساسیت های بسیار زیادی که برای دختران و چه برای پسران وجود دارد و خانواده ها باید تلاش کنند تا به گونه ای فرزندان خود را تربیت کنند که در این دوران حساس کمترین مشکلات برای آنها به وجود آمده و آنها را در مسیر آینده بهتر و وقتی بیشتر قرار دهد که در این زمینه نیز مشاور خانواده می‌تواند با شناخت مشکلات و ریشه یابی دقیق روابط بین فرزندان نوجوان و والدین آنها را در جهت حل هر چه بهتر مشکلات راهنمایی نموده و آینده ای بهتر را برای آنها رقم بزند.

چرا که در این دوران حساس عدم توجه به فرزندان نوجوان می تواند سبب انحراف خانوادگی و اجتماعی و شخصی آنها شده و آنها را به انواع مشکلات مانند اعتیاد روابط نامشروع و نیز شخصیت های اجتماعی بد سوق دهد که در آینده می‌تواند سبب به وجود آمدن دغدغه‌ها و ناراحتی های بسیاری چه برای خود افراد و چه برای خانواده آنها و نیز برای جامعه باشد.

یکی دیگر از مشکلاتی که بسیار مهم بوده و می تواند نقش بسزایی را در روابط بین خانواده‌ها داشته باشد مشکل آنها با افراد آشنا و یا فامیل ها است که این روزها مشکلات بسیار زیادی را در زمینه های مختلف برای یکدیگر به وجود می آورند و از دلایل اصلی و مهمی که افراد به مشاوره خانواده مراجعه می‌کنند را نیز می‌توان همین مشکل دانست که البته چندان مشکل جدی هم نیست و کافی است افراد با ریشه یابی دقیق مشکلات گوشه‌ای از دغدغه‌های خود را در این زمینه برطرف نمایند و با شناخت دقیق علت اصلی مشکل آن را حل نمایند.

چرا که در بسیاری از موارد تنها یک اتفاق کوچک و بدون اهمیت سبب به وجود آمدن مشکلات بسیار زیادی در درون خانواده‌ها می‌شود بعضاً مشاهده می‌کنیم که افرادی به مرکز مشاوره خانواده مراجعه می‌کنند و می‌گویند که مشکلاتی را در این زمینه خاص دارند.

پس از بررسی مشاور و روانشناس در این زمینه متوجه می‌شود که یک مشکل بسیار ساده و قابل حل بوده و چندان حائز اهمیت نیست.

اما به دلیل حل نکردن آن و فقدان تجربه و مهارت در افراد برای حل آن کمک نکردن به مشکل کوچک به  یک مشکل بزرگ در درون خانواده تبدیل شده و آنها را در جهت مشکلات بیشتر سوق داده است.

لذا در صورت داشتن هرگونه مشکلی در زمینه های مختلف درون خانواده بایستی سریعا به مشاوره خانواده مراجعه نموده تا از پیشرفت مشکل و سرایت ان به سایر ابعاد خانواده و روابط جلوگیری نمود و به قول معروف مشکل را در نطفه خفه نماییم که می‌تواند تأثیر بسیار زیادی را در آینده روابط افراد در درون خانواده و در میان آشنایان و فامیل ها به عنوان خانواده بزرگ تر داشته باشد.

مرکز مشاوره ما در زمینه مشاوره خانواده با بهره گیری از انواع مشاوران مجرب و کارکشته در این زمینه توانسته است گام مهمی را در جهت حل مشکلات خانواده ها بر دارد و این روزها بسیاری از افرادی که به مشاوره خانواده ما مراجعه می‌کنند می‌گویند که از این شرایط راضی هستند.

نحوه بهبود مشکلات آنها به گونه ای خوب و مطلوب پیش می‌رود.

لذا اگر کسی در زمینه خانواده و روابط میان خانواده و والدین و فرزندان دچار مشکل بود و از شما در این زمینه درخواست کمک نمود شما می توانید به راحتی با معرفی مرکز مشاوره خانواده خوب ما به او گوشه ای از دغدغه‌ها و مشکلات او را به گونه‌ای مناسب حل نموده تا او بتواند با استفاده از ملاقات و نیز گفتگو با مشاوران مجرب مشکلات خود را در میان گذاشته و به صورت گام به گام و جلسه به جلسه در جهت حل و بهبود مشکلات و دغدغه های خود اقدام نماید.

از این طریق آینده‌ای بهتر و مطلوب‌تر را برای خود و خانواده خود و فرزندان خویش رقم بزند.

لازم به ذکر است که مرکز مشاوره ما در زمینه مشاوره خانواده و برای انواع گوناگون مشکلات موجود در خانواده ها مشغول به فعالیت است که از مهم ترین آنها می توان مشکلات میان والدین و فرزندان و نیز رفتار فرزندان در دوران کودکی و نوجوانی و همچنین مشکلات اخلاقی و رفتاری خانواده ها و نیز مشکلات آنها با افراد آشنا و فامیل به عنوان مهمترین مشکلاتی که همواره در مراکز مشاوره از آن یاد می‌شود و به آن اشاره می شود را نام برد.

سایت مشاورانه : مرکز روانشناسی مشاوره آنلاین در زمینه های تخصصی خانواده درمانی و مشاوره خانواده در زمینه دعوای زناشویی و خیانت و طلاق ، مشاوره جنسی و آموزش های پیش از ازدواج، دوره نامزدی و عقد و اولین رابطه جنسی ، اختلال روانی و بیماری هایی همچون افسردگی ، اضطراب ، سایکو ، وسواس، مشاوره ازدواج در دروه پیش  از ازدواج و مشاوره روانشناسی با استفاده از تست روانشناسی روایی شده به صورت حضوری ، مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین می پردازد. شماره تماس ۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰ و ۰۲۱۲۲۳۵۴۲۸۲ جهت رزرو وقت و مشاوره حضوری ، تلفنی می باشد.

منبع: مشاورانه ، تمامی حقوق اثر متلق به سایت مشاورانه می باشد و گذاشتن مطلب با لینک و نام مشاورانه بلامانع است.

سلام وقت بخیر دارم دیوونه میشم یه بچه هفت ماهه دارم دلم براش میسوزه.شوهرم خیلییییی لجبازه نمیشه یک کلمه من بگم و جواب نده فقطططط تیکه میندازه جلودیگران بعدشم میگه شوخی کردم دیگه باهات شوخی نمیکنم خسته شدم دارم خفه میشم تواین زندگی دوس دارم دادبزنم دوس دارم از زندگیم پرتش کنم بیرون دوس دارم فرار کنم دلم ازین وضع بهم میخوره تپش قلب گرفتم انقد حرصم میده الکی دروغ میگه الکی مثلا میگه امروز یکنفربهم گفت بچه ی زشتت چطوره.فقط میخادمنو حرص بده خانوادشم همینن مادرش خیلی دروغگویه.خسته شدم خط قرمزمن برای ازدواجم دروغ بود اون نتونست پای قولش… ادامه دیدگاه »

سلام به شما دوست عزیز قابل درک هست که شما رد فشار روحی زیادی قرار دارید و این میزان از فشار روحی باعث می شود که هم خود شما با مشکلات بیشتری مواجهه شوید و هم فرزندتان و هم زندگی مشترکتان در این مسیر با توجه به اینکه شما در شرایط روحی مناسبی ندارید و زندگی مشترکتان نیزبا درگیری زیادی زیادی همراه شده است نیاز است که بجای درگیری مداوم ، بحث ، قهر و یا سرزنش کردن یکدیگر برای بررسی مشکلاتی که باهم دارید و همچنین بررسی سبک رفتاری و شخصیتی و توقعات و دیدگاهایی که دارید به زوج… ادامه دیدگاه »

با عرض سلام و خسته نباشید، خانمی ٣٨ ساله هستم که حدود ١٣ سال هست که ازدواج کردم و در این مدت زندگی زناشویی احساس خوشبختی می کردم و صاحب دختری ١١ ساله هستم، همسرم مرد بسیار خوب و متشخصی هستمد و از نظر مالی و عاطفی هم مشکلی با هم نداشتیم همه چیز خوب و عالی بود تا اینکه متاسفانه حدود هشت ماه پیش از طریق بازی کوییز، با پسری آشنا شدم که از خودم نه سال کوچکتر بود و پسر تیزهوشی بود و خارج از کشوردر حال تحصیل بودن و مجرد بودن و چند بار به من درخواست… ادامه دیدگاه »

سلام به شما مهدیه جان برای اینکه بتونید رفتار درستی در این شرایط داشته باشید نیاز هستش که در ابتدا بتونید احساسات همسرتون رو درک کنید و برای اینکه احساسات همسرتون رو درک کنید نیاز هست که خودتون رو جای همسرتون بزارید و ببینید که اگر شما همچین رابطه ای رو از همسرتون میدیدید چه برداشتی داشتید و چه عکس العملی ازتون سر می زد، عزیزم نیاز هست که شما مسئولیت کارتون رو بر عهده بگیرید و از هرگونه توجیهی خودداری کنید و همسرتون رو متوجه این موضوع بکنید که اشتباهتون رو پذیرفتید، البته نیاز است که به این نکته… ادامه دیدگاه »

ممنون از پاسختون، بخدا خودم خیلی خیلی پشیمونم و همون لحظه که متوجه شد و از من توضیح خواست من داستان رو صادقانه گفتم و اعلام کردم که کارم اشتباه بوده و هیچ توجیهی نداره. ایشون هم به من لطف داشت ولی من خودم رو نمی تونم ببخشم. در این مدت زندگی بزرگترین اشتباه زندگیم رو مرتکب شدم از اینکه جواب منو دادید بی نهایت سپاسگزارم.

عزیزم این خیلی خوبه که شما اشتباه خودتون رو پذیرفتین ولی دقت کنید که برای اینکه بتونید عملکرد خوبی داشته باشید و این بحران رو به خوبی پشت سر بزارید نیاز هست که قبل از هرچیز از سرزنش کردن خودتون خودداری کنید و فقط سعی در بهتر کردن اوضاع و جلب مجدد اعتماد همسرتون رو داشته باشید. نیاز هست که با توجه به حساس بودن همسرتون از سختی شرایط آگاه باشید و آمادگی این شرایط سخت رو داشته باشید بنابراین ممکن هست که از نظر روانی تحت فشار باشید، در این مسیر کمک گرفتن از مشاور خانواده و در صورت… ادامه دیدگاه »

سلام وقتتون بخیر ی سوال داشتم راجع به حقوق مادی خودم آیا این ددسته ک هروقت حقوق گرفتم بریزم تو کارتی ک دست همسرمه؟؟ در صورتی ک خودم میتونم مدیریتش کنم من هر وسیله ای ک ببینم برای خونه نیازه بی دریغ میخرم یا وسایلی ک نیاز خودمن اما به خورد و خوراک خونه کاری ندارم و به عهده همسرم گذاشتم ولی از طرفی میبینم همسرم زیر بار مشکلاته و به سختی امرار معاش میکنه دلم میسوزه از طرفی دوس دارم خودم مدیریت کنم اخیرا هم بحثمون شد ک حساب من از خونه جداست اما واقعا اینطور نیست از نظر… ادامه دیدگاه »

سلام به شما نسرین جان در این مورد نمی توان نظری بیان کرد چون دیدگاهای شخصی هر فرد در مورد مدیریت مالی و مدیریت مالی در زندگی مشترک متفاوت می باشد اما در این مورد موضوع مهم این است که شما و همسرتان بتوانیددر این مسیر باهم به توافق برسید چون اگر بخواهید هریک از شما مسیر متفاوت با دیگری را برود دلخوری های بینش ماها افزایش می یابد و بر روند زندگی مشترکتان تاثیر می گذارد . بهتر است بدون سرزنش کردن یکدیگر در مورد دیدگاهای مالی که دارید و همچنین توقعایتی که نسبت به یکدیگر دارید باهم صحبت… ادامه دیدگاه »

سلام من ۱۸ سالمه و امسال کنکور دارم.من به دیل دخالت های مادر و خواهرم تا حالا با دوستام بیرون نرفتم و هر وقت بخوام برم همش میگن اسمشون چیه ؟ عکسشونو ببینم؟ و اگر برم و برگردم میگن چیکار کردید؟ چیشد؟ عکس نگرفتی؟ و من دوست ندارم هر چیزی که اتفاق می افته رو تعریف کنم .مامانم فکر میکنه من مثل خواهرم هستم و باید همه چیز رو تعریف کنم ولی نمیدونه پسر ها با دختر ها فرق دارند.
به نظر شما باید چیکار کنم؟

سلام ۲۸ ساله هستم و به اسرار خانواده و بقای نسل با دختر بسیار نجیب و خانواده دار زیبا و… که ایشونم ۲۸ سال دارد اشنا شدم و در سن ۲۶ سالگی ازدواج کردیم . بنده با ایشون بسیار احساس خوشبتی میکنم اما چند ماهی هست که با دختری ۲۰ ساله آشنا شدم که بر خلاف سن کمشون درک بالایی از زندگی دارند احساس میکنم آرامش بیشتری در زندگی به من میده و در انتخاب خودم و ازدواجم عجله کردم و من نباید با هم سن خودم ازدواح میکردم . (با اینکه زندگی خوبی دارم اما احساس میکنم این زندگی… ادامه دیدگاه »

سلام به شما دوست عزیز علی جان در ابتدا این نکته را در نظر بگیرید که شما فردی متاهل هستید و نیاز هست که در حین متاهل بود متعهد نیز باشید، شما خودتون این نکته را بیان می کنید که همسرتون فردی زیبا و نجیب و خوب هستن و زندگی آرومی با ایشون دارید. آیا تابحال از خودتون این سوال رو پرسیدین که با وجود داشتن زندگی خوب چرا یک رابطه ی دیگه رو شروع کردین؟ خب پاسخ سوال شما این هستش که شما با هر فردی هم که زندگی کنید قطعا بهتر از اون فرد نیز وجود خواهد داشت… ادامه دیدگاه »

سلام روز بخیز,سطح درآمد پدرم خوب بود تا حدود ۱۰ روز پیش که برعکس چندسال گذشته کم اوردیم.امروز من و برادرم متوجه شدیم پدر افتاده تو فاز شرط بندی رو بازی های فوتبالی و تمام این مدت داره میباز واسه همینه که حقوقش خیلی زود تموم میشه و کم میاریم,حتی پساندازی هم که داشتیم داره تموم میشه,خیلی مذهبی نیستسم ولی از بچگی بهمون حلال و حروم رو یاد دادن خود پدرم.الان که فهمیدیم این شرط بندی باعث این مشکلات شده نمیدونیم به مادرم بگیم یا نه؟(مادر سابقه حملات پنیک و تپش قلب دارن و این جور موقیت ها معمولا باعث… ادامه دیدگاه »

مشاور روانشناس انلاین

سلام به شما دوست عزیز با توجه به شرایط مادر بهتر است در زمان فعلی در این مورد با ایشان صحبت نکنید و سعی کنید در زمان مناسبی بدون توهین و سرزنش کردن پدر در مورد اگاهی از این انتخاب مسیر توسط پدر باهم صحبت کنید و سعی کنید که صحبت های ایشان را نیز بشنوید و دیدگاها ی خودتان را نیز بیان کنید تا بتوانید در یک تعامل موثر با همفکری هم تصمیم گیری داشته باشید . این مسیرهای شرط بندی اعتیاد آور هست و می تواند فرد را به مدت زمان زیادی درگیر خود کند و اگر برای… ادامه دیدگاه »

سلام من پدر و مادرم باهم قهر هستند چه کنم

سلام به شما
عزیزم دعوا و اختلافات بین زن و شوهر امری کاملا طبیعی هستش و نیاز هست که شما از دخالت کردن در اختلاف های پدر مادرتون خودداری کنید و اجازه بدین که مسئله ی بینشون رو حل کنن.

سلام خانمی هستم ۲۸ ساله و همسرم ۳۵ سالشه ۱۰ ساله که ازدواج کردیم و همسر من مکرر به صورت چت با زنان دیگر ، چتهای خصوصی به من خیانت میکنه دخترم ۶سالشه و دلم نمی‌خواهد طلاق بگیرم ولی متنهای چت هایی که دیدم از ذهنم پاک نمیشه کمکم کنین توروخدا

سلام به شما عزیزم متاسفانه همسر شما در حال خیانت کردن به شما هستن و قطعا خیانت همسر مسئله ای نیست که بتوان آن را نادیده گرفت، بنابراین اگر شما قصد ادامه ی زندگی با ایشون رو دارید نیاز است که جهت جلوگیری از آسیب روحی سعی کنید از داشتن نقش منفعل خودداری کنید و سعی کنید به صورت فعالانه در این مورد برخورد کنید. عزیزم قطعا که خیانت همسر شما قابلیت توجیه نداره و رفتار ایشون نادرست هست ولی گاهی مواقع شما با رفتارتون میتونید باعث تقویت یا جلوگیری از یکسری رفتارهای همسرتون از جمله خیانت ایشون بشید. بنابراین… ادامه دیدگاه »

سلام وقت بخیر.خانمی هستم ۳۹ ساله و دارای سه فرزند دختر که دختربزرگم حدود۱۶ سالش هست ودخترکوچیکم ۴.۵ هست ومیخواستیم از طریق تعین جنسیت برای فرزندپسراقدام کنیم میخواستم ببینم ایا این کار درست هست یااینکه نه؟
ناگفته نماند که همسرم تک پسرهست

سلام به شما دوست عزیز
در این مورد نیاز است که به متخصص زنان مراجعه داشته باشید تا به شما راهنمایی لازم صورت گیرد و بتوانید در این مسیر تصمیم گیری داشته باشید .

سلام من یه دختر ۲۰ ساله هستم ما یه خانواده ۵ نفری هستیم پدرم آدم خوبی هستش و تا به امروز من هیچ وقت بهش شکی نداشتم اما از حدود یک ماه پیش اختلافاتی بین مادر و پدرم پیش اومد و از اون روز تا به الان اتفاقای ناخوشی رخ داده مامانم مچ بابامو گرفت که خیانت میکنه ولی بابام هی از زیرش در میره تا اینکه چند روز پیش یک نفر چندین بار به پدرم زنگ زد و درم رنگش پرید و گوشی رو گذاشت سایلنت مامانم شماره رو از رو گوشی پدرم برداشت و فهمیدیم یه خانومه مامانم… ادامه دیدگاه »

سلام به شما عزیزم احساس و نگرانی شما برای شما مادرتان قابل درکه ولی این مسئله را در نظر بگیر که شما نباید در کارها و مسائل خصوصی پدر مادرتون دخالت کنید به دلیل اینکه دخالت های شما نتیحه ی مثبتی در پی نخواهد داشت و به دلیل اینکه کاری از دست شما ساخته نیست باعث میشه به مرور از نظر روانی آسیب ببینید. این رو هم در نظر بگیرید که اگر پدر شما قصد خیانت داشته باشن به کارشون ادامه میدن و اگر در حال حاضر این کار رو نمی کنن به دلیل تصمیم شخصی خودشون است و احتمال… ادامه دیدگاه »

سلام، خانمی ۳۴ ساله هستم، ۱۴ سال هست که ازدواج کردم، سه فرزند دارم، همسری دارم که همه میگن خوبه، ولی خیلی کم حرف هست، توجهش به من خیلی کمه، به زنهای دیگه خیلی توجه داره، جدیدا همش بهش شک میکنم، همش فک میکنم داره بهم خیانت میکنه، اصلا نمیدونم باید چه کار کنم، همش فکر و خیال تو سرمه، دارم دیوونه میشم

سلام به شما زیبا جان داشتن نیاز به توجه و مراقبت از سمت همسرتان کاملا یک نیاز طبیعی می باشد و نیاز است که زوجین به علایق و نیازها و احساسات هم نوجه کنند و به آنها پاسخ بدهند اما عزیز در این مورد بی توجهی همسرتان را نمی توان به معنای خیانت برداشت کرد مگر اینکه شما مدرک لازم در این زمینه داشته باشید شما چه دلیلی برای خیانت و یا شک کردن به همسرتان دارید؟ ۲٫ تا به حال در مورد نیازها و خواسته هایتان با ایشان صحبت کرده اید؟ ۳٫ منظور شما از اینکه ایشان به زنان… ادامه دیدگاه »

باسلام دختری ۳۷ ساله هستم کارمند با مدرک کارشناسی ارشد که از ده سال پیش تا کنون خاستگاران متعددی داشتم که هیچ کدام ملاک های اولیه من نظیرتحصیلات و بعضا شغل قابل قبول من را نداشتند … به تازگی خاستگاری دارم که هم از نظر فرهنگی خانواده ای بسیار موفق دارد هم اینکه تحصیلات و شغل ایشان مورد قبول می باشد اما دو مسئله وجود دارد یکی اینکه ۷ سال از من کوچکتر هست و دیگر اینکه مشکل پوکی استخوان دارد که ممکن است ایشان را ملزم به استفاده از ویلچر نماید…. لطفا راهمایی بفرمایید. باتشکر

سلام به شما بهاره جان در این مسیر بهتر است دقت کنید که شرایط سنی شما از اهمیت زیادی برخودار می باشد و این اختلاف سنی نیاز است که در جلسات مشاوره پیش از ازدواج مورد بررسی قرار بگیرد تا با مصاحبه بالینی و انجام یک سری تست ها بتوانیم با بررسی سن تقویمی و رشدی هردوی شما در این مورد نظری را بیان کنیم در کنار اینکه شما با آگاهی از شرایط بدنی ایشان و اینکه ولیچر استفاده کردن ایشان از نظر شغلی و اجتماعی و حتی اقتصادی می تواند چه محدودیت هایی در زندگی مشترک برای هردوی شما… ادامه دیدگاه »

سلام. بنده پسری بیست و سه ساله هستم. چند سالی هست که به دخترا خاله کوچکتر از خودم علاقه مند شدم. ما عاشق هم دیگه هستیم و توی این چند سال به معنای واقعی برای رابطه مون تلاش کردیم و در کنار اون مطالب روانشناسی خوندیم و تست قبل از ازدواج دادیم که نتیجه خوبی داشته. اما در کنار مشکلات زندگی، ما یه مشکلی داریم که به دست خودم.ن قابل حل نیست. چند سالی هست که خانوادده هامون به خاطر دعوای خانوادگی با هم قهرن و با ازدواج ما موافق نیستن. این رو هم بگم که ما هنوز شرایط ازدواج… ادامه دیدگاه »

سلام به شما عزیزم با توجه به اینکه در حال حاضر قصد ازدواج ندارید و با توجه به اختلاف خانواده هاتون بهتر هست که این مسئله را به یکباره با خانواده هاتون مطرح نکنید چون احتمال اینکه با مخالفت شدید خانواده ها روبرو بشید بسیار زیاد است بنابراین نیاز است که از همین حالا هرچند وقت یکبار از قصدتون برای خانواده هاتون به صورت سربسته صحبت کنید تا به مرور از نظر ذهنی این آمادگی رو پیدا کنن هرچقدر که خانواده هاتون از نظر ذهنی با این مسئله آشنا باشن بهتر میتونن با ازدواج شما دو نفر کنار بیان. ضمن… ادامه دیدگاه »

سلام من ۳۵ سالمه ویه دختر دارم ولی یه مدته شوهرم مدام بهم میگه برو چیزی که من میخاستم تو نیستی ولی خودم کوتاه اومدم وبا قربون صدقه شوهرم به خاطر بچم کوتاه میام ولی دیگه روانی شدم که کجا برم وایا برم بزی طلاق؟

سلام به شما زینب جان قابل درک هست که روبرو شدن با این صحبت ها از سمت همسرتان برایتان با افکار و احساسات ناخوشایندی همراه می باشد اما عزیزم تنها با محبت کردن شما این موضوع بر طرف نمی شود و نیاز است که شما و همسرتان در مورد این موضوع و دلایل همسرتان و توقعاتی که نسبت به هم دارید باهم صحبت کنید تا بدانید این صحبت های همسرتان از چه افکاری از سمت ایشان نشعت می گیرد. چون اگر بخواهید مشکلات اصلی را نادیده بگیرید بازهم این اتفاقات و صحبت ها تکرار می وشد . در زمان مناسبی… ادامه دیدگاه »

سلام . من ۱۱ ساله ازدواج کردم و یه پسر ۴ ساله دارم . طی این سالها هر بار یه چت یا کامنت یا دوستی های مجازی با جنس مخالف از همسرم میدیدم که گاهی انکار میکرد گاهی میپدیرفت و توجیه میکرد یکی دو بار هم کارمون به روانشناس و مشاوره کشید ..‌ و همسرم بعد چند ناه مشاوره رفتن دیگه قول داده بود که اینکارو نکنه و من در تمام این اتفاقات خیلی داعون شدم اما تحمل کردم و بخشیدمش اما نشد که فراموش کنم تا اینکه دوباره بصورت اتفاقی یه سری کامنتهای ناجور لابلای کامنتهای یک پیج در… ادامه دیدگاه »

سلام به شما دوست عزیز قابل درک هست که این اتفاقات و خیانت ها می تواند برای شما با فشار روحی زیادی همراه باشد . اما عزیزم در اینگونه مسایل خیانت و سبک‌های رفتاری نامناسب و نداشتن تعهد لازم فرد به زندگی مشترک تنها قول گرفتن کافی نمی باشد نیاز فرد از اشتباه بودن مسیر خود اگاه باشد و عواملی را که باعث ایجاد اینگونه رفتارها و بی تعهدی می شود را بررسی و درمان کند تا بتواند شرایط بهتری را ایجاد کند . در این مسیر با توجه به شناختی که از همشرتان دارید تصمیم گیری نهایی با خود… ادامه دیدگاه »

سلام ،من ۳۲ سالمه ، ۱ ساله ازدواج کردم،همسرم اخلاقاش خیلی بده،پرخاشگر و عصبیه،بد دهنه خیلی،داد و فریاد زیاد میزنه ،و جدیدا هم فهمیدم خاله زنکه،تمام مسائل زندگی منو مادرش میدونه،پیش مادرش از من بدگویی میکنه،از اخلاقای بد من میگه،من الان قهرم خونه ی پدرم هستم،همین موضوع باعث اختلاف شدید ما شده،از پدرم پیش مادرش بدگویی میکنه،چون پدر و مادرش از هم جدا شدن ایشون و برادرش وابستگی زیادی به مادرشون دارن،البته مادرش دخالتی تو زندگی ما نداره و منو دوست داره ولی گوش شنوا برای فضولیا و بدگویی های پسرش داره که همین آتیش تو زندگیمون انداخته،از لحاظ مالی… ادامه دیدگاه »

سایت “مشاورانه” به صورت 24 ساعته در زمینه های مشاوره روانشناسی خانواده تلفنی و حضوری در خدمت شماست ۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰ برترین روانشناسان ایران در کنار شما هستند

انجمن روانشناسی آمریکا

کانون مشاوران ایران

انجمن روانشناسی ایران

Medical news

مشاوره جنسی یک نیاز برای هر زن و شوهر است.

یکی از مشکلاتی که این روزها بسیار مهم و حائز اهمیت بوده و سبب به وجود آمدن مشکلات بسیار زیادی برای خانواده‌ها و افراد می‌شود و خانواده های بسیار زیادی را در معرض نابودی و فروپاشی قرار داده است مشکلات جنسی است.

که در زمینه های مختلف و برای سنین مختلف بروز می‌کند و جنسیت های مختلف به نوعی می‌توانند با آن درگیر شده و دچار اختلالات و مشکلات متعدد جنسی شود که از آنجایی که نقش این مورد بسیار مهم و حائز اهمیت است.

به عنوان یک اصل اساسی و پایه در جهت شکل گیری خانواده ها نقش دارد.

بنابراین همین مشکل می‌تواند سبب به وجود آمدن مشکلات بسیار زیاد بعدی در خانواده ‌ها شده و در صورت برطرف نشدن حتی سبب فروپاشی بسیاری از خانواده‌ها می‌شود در این زمینه مشاوره می ‌تواند نقش بسیار مهمی ایفا نماید.

مشاور روانشناس انلاین

در گذشته های نه چندان دور افراد برای بیان مشکلات جنسی خود مشکلات زیادی داشته و این کار را به خوبی انجام نمی‌ دادند و از انجام آن شرم داشتند.

اما امروزه مشاوره‌ های جنسی می‌تواند نقش بسیار مهم و حائز اهمیتی را در کاهش مشکلات جنسی افراد ایفا نموده و آنها را در جهت داشتن زندگی جنسی بهتر و مطلوب ‌تر و بهتر سوق دهد.

مشاور جنسی در واقع فردی است که تلاش می‌کند تا با شناخت دقیق فرد و مشکلات و اختلالات جنسی او بتواند راهکارهایی را جهت روانشناسی هرچه بهتر و بهبود مشکلات فرد ارائه دهد که در واقع این مرحله به عنوان شناخت مطرح می شود.

در واقع مشاور جنسی به بررسی اختلالات و حالات روحی و روانی فرد و مشکلاتی در زمینه جنسی می‌پردازد و پس از شناخت مطلوب ممکن است او را به روانشناس جهت درمان های رفتاری و روانی و یا حتی به روانپزشک جهت درمان دارویی ارجاع دهد.

بنابراین این مرحله به عنوان مرحله شناخت می ‌تواند نقش بسیار مهمی را در جهت درمان هر چه بهتر در مراحل بعدی نزد روانپزشک یا روانشناس رفته و بایستی به خوبی انجام گردد. مشاوره جنسی باید حتما با ابعاد گوناگون و انواع اختلالات جنسی آشنا بوده تا بتواند فرد را به خوبی برای درمان و بهبود مشکلات یاری نماید.

یکی از انواع مشکلات جنسی که بسیار رایج بوده و افراد بسیار زیادی را به مشاوره جنسی می‌کشانند مشکل نعوظ در مردان است که شاید بتوان آن را رایج ترین مشکل جنسی چه در میان زنان و چه در میان مردان دانست که مشکلات متعددی را از نظر روحی و روانی برای زن و مرد ایجاد می کند و البته بیشتر در سنین میان سالی به بعد در مردان و می دهد و در میان مردان جوان کمتر رایج است.

یکی از دلایل این امر را می‌توان مشکلات و اختلالات روحی دانست.

در واقع سطح استرس اضطراب و افسردگی و نیز مشکلات خانوادگی در این زمینه بسیار حائز اهمیت بوده و سبب به وجود آمدن این مشکل در بسیاری از موارد می‌شود که قابل درمان این کار را راحت تر نموده و با استفاده از درمان های روانشناسی و مشاوره فرد می تواند به درمان شرایط خود بپردازد اما در مراحل حاد ممکن است اختلالات جسمی و جنسی در فرد وجود داشته باشد.

بنابراین ممکن است پزشکی یا روانپزشکی بتواند موثرتر واقع شده تا فرد را درمان نماید و به هر حال نقش مسائل جنسی در این میان بسیار حائز اهمیت بوده چرا که می‌تواند با شناختی مطلوب از فرد او را به استفاده از هر کدام از موارد ذکر شده راهنمایی و ارجاع نماید.

یکی دیگر از مشکلات بسیار مهم جنسی که همواره در مشاوره جنسی توسط زنان و مردان گفته می شود مشکل کمبود میل جنسی این مشکل به حدی رایج است که افراد بسیار زیادی را به استفاده از داروهای غیر مجاز و تبلیغی سوق می دهد و در واقع بساطی را برای استفاده کنندگان تبلیغ ایران این حوزه در زمینه های مختلف نموده است.

چرا که اکثر مواردی که به عنوان دارو در این زمینه معرفی می‌شوند به غیر از داروهای گیاهی و مجاز صرفاً تبلیغی بوده و جهت موارد تجاری مورد استفاده قرار می گیرند و حتی در بسیاری از موارد می ‌توانند مشکلات بسیار زیادی را از نظر جسمی و جنسی برای فرد به وجود بیاورد.

بنابراین استفاده از آنها حتما بایستی تحت نظر پزشک بوده و نباید از استفاده خود سرانه از آنها به شدت پرهیز نمایید.

چرا که در بسیاری از موارد مشاهده شده است که استفاده از آنها سبب به وجود آمدن اختلالات متعددی برای افراد شده است.

از آنجایی که بسیاری از افراد در زمینه های ذکر شده از بیان مشکلات خود خودداری می‌کنند و یا حتی از بیان آنها شرم دارند و خجالت می کشند انواع مشاوره های گوناگون می تواند راهکاری مناسب برای کاهش این دغدغه افراد باشد.

مثلاً مشاوره های تلفنی که فرد در آنها حضور رودررو ندارد می تواند یک راهکار مناسب برای افرادی باشد که از بیان این مشکلات شرم دارد و به راحتی در این راه افراد می توانند با استفاده از مشاوره تلفنی با مشاور جنسی خود در ارتباط بوده و مشکلات خود را با او در میان بگذارد.

البته قطعاً در این راه به دلیل اینکه حضور رو در رو و چهره به چهره صورت نمی گیرد در نتیجه ممکن است روانشناس و مشاور به شناخت کمتری از حالات و وضعیت های روحی و آنی فرد دست یافته و طبیعتاً شناخته کمتر می تواند سبب درمان نامطلوب تر برای فرد شود.

پس بایستی تا حد امکان سعی نمود که از مشاوره های حضوری در این زمینه استفاده کرد.

همچنین مشاوره جنسی تلفنی و مشاوره با سکستراپ و یا سایت مرکز مشاوره ما می‌تواند به این افراد به عنوان راهکاری مناسب پیشنهاد گردد که همانطور که ذکر کردیم استفاده از راه حضوری می‌توانند نتایج بهتری را به دنبال داشته باشد.

اما اگر به هر دلیلی امکان استفاده از مشاوره حضوری در این زمینه ها برای شما وجود ندارد به راحتی می توانید از طریق تلفنی و یا آنلاین و سایت ما به مشورت با مشاور خانواده مورد نظر خود مبادرت ورزیده و مشکلات خود را در این زمینه یکی پس از دیگری حل نمایید.

بایستی این نکته را دوباره ذکر کنیم که در صورت حل نکردن این مشکلات، مشکلات بعدی می‌تواند برای شما به وجود بیاید.

بسیاری از افرادی که مراجعه می‌کنند یا از طریق مشاوره تلفنی و آنلاین با مشاوران در ارتباط هستند مشکلاتی را ذکر می‌کنند که از نظر آنها بسیار مهم و بزرگ و غیر قابل حل است.

اما در واقع این مشکلات عمده روحی و روانی می باشند و فرد پس از بررسی دقیق خود می‌تواند با ریشه‌یابی مشکل اصلی به راحتی اقدام به درمان و حل ان ها نموده و مشکلات جنسی که ناشی از آن مشکل اصلی را به خوبی و به راحتی درمان نماید.

بنابراین ریشه یابی و شناخت دقیق وضعیت روحی و روانی و اختلالات ذهنی و روحی روانی فرد می‌تواند در این زمینه بسیار مهم و حائز اهمیت باشد و پیش از آنکه فرد از دارو برای درمان مشکلات خود استفاده کند شناخت مناسب می ‌تواند سبب شود که نیازی به استفاده از دارو نباشد و فرد تنها با بهبود شرایط و حالات روحی و روانی خود به درمان اختلالات جنسی خود اقدام نماید.

مثلا استرس و اضطراب یکی از دشمنان اصلی و مصوبه به وجود آمدن مشکلات متعدد جنسی برای افراد و خانواده ها هستند که افراد زیادی از این موضوع مطلع نیستند.

بنابراین شناخت عوامل اضطراب و استرس می‌تواند سبب این شود که افراد به راحتی این مشکلات را از پیش رو بردارند و به تبع سبب بهبود شرایط جنسی خود شود تا بتوانند آینده ای بهتر را از این لحاظ برای خود و همسر خود و یا شریک جنسی خود رقم زده و مشکلات خود را در این زمینه حل نمایند.

در این مورد نیاز است اطلاعات بیشتری داشته باشیم دلیل همسرتان برای این موضوع چیست ؟ واکنش خاصی در زمان ایجاد معاشقه یا رابطه جنسی دارند ؟ دیدگاه ایشان در مورد رابطه جنسی چگونه می باشد؟ رابطه عاطفی شما با یکدیگر رضایت بخش می باشد؟

دوست عزیز قابل درک است که شما دیدگاه خوبی در این مورد نداشته باشید اما نیاز است که به نیازهای جنسی یکدیگر حتی در دوارن بارداری و یا بعد زا آن نیز از راهای دیگر جز دخول توجه داشته باشید تا از نظر جنسی نیز بتوانید آرامش بیشتری داشته باشید . در این مواقع بهتر است آرامش خودتان را حفظ کنید و بدون توهین به ایشان بیان کنید که نیاز جنسی ایشان را درک می کنید ولی ترجیح می دهید که در مورد این نیاز با خود شما صحبت کنند تا از راهای دیگری جز دخول نیاز یکدیگر را برطرف کنید . هرچقد که شما بخواهید با عصبانیت بیشتری نسبت به مشکلات برخورد کنید ایشان از شما دور تر می شوند و امکان دروغ گفتنشان افزایش می یابد اما اگر شنونده خوبی باشید و در یک محیط آرام در مورد موضوعات مختلف با یکدیگر صحبت کنید می توانید هم به نتایج بهتری برسید هم ایشان کمتر به پنهان کاری و قهر کردن روی می آوردند.

دقت کنید که شما در این روابط لذتی را تجربه می کنید که قبلا از آن بهرمند نبوده اید اما نیاز است که در کنار این کسب لذت به موارد دیگری از جمله آسبی های جسمی و بیماری هایی که یم توانند به شما انتقال بدهند و هم به تنوع طلبی که این روابط برای شما ایجاد می کنند و کاهش تمرکز بر موضوعات دیگر زندگیتان و همچنین از دست دادن سرمایه نیز توجه داشته باشید. سعی کنید نیاز جنسی را برای خودتان تعریف کنید و یک سری محدودیت ها در رفع این نیاز برای خودتان قرار بدهید تا بتوانید عملکرد بهتری را تجربه کنید. ترک کردن این روابط به دلیل لذتی که در آن تجربه کرده اید سخت می باشد اما اگر شما برای زندگیتانب رنامه ریزی داشته باشید تمرکزتان بر این موضوع کاهش می یابد و در کنار آن سعی کنید نسبت به مشکلات و نیازتان نیز بیشتر بینش پیدا کنید. ۱٫ فکر می کنید اینکه می توانید این افراد را بخرید برای شما لذت بخش می باشد؟ ۲٫ در این روابط چیز غیر معمولی را از این افراد درخواست می کنید؟

عوارض زیادی از جمله عوارض روحی چون افسردگی ، کاهش تمرکز ، احساس گناه و… و از نظر جسمی : کاهش ایمنی بدن ، زوذ انزالی، کاهش بینایی در بعضی افراد و..

دوست عزیز به نظر می رسد که شما دچار نوعی انحراف جنسی به نام پارافیلیا، یادگارخواهی یا فتیشیزم شده ایدکه در این اختلال فرد با دیدن اجسام بی‌جان مثل جوراب، کفش، مو، لباس، لوازم آرایش و… دچار برانگیختگی جنسی می‌شود و عموما ارتباط با جنس مخالف برای فرد سخت می باشد . وجود این انحراف دلایل مختلفی دارد که نیاز است شما به صورت حضوری به روان درمانگر مراجعه داشته باشید تا به صورت دقیق مشکل شما مورد بررسی قرار گیرد و به شما در این زمینه کمک شود و پروسه درمانی خود را برای عملکرد بهتر طی کنید. درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید

سلام خسته نباشید.من ی دختره ۱۸ ساله هسم.
ب نظره شما هفته ای دوبار خودارضایی مناسبه یا زیاد از حده؟
و اینکه من ی سری دونه های سفید دوره نوکه سینم دارم ک فشارشون بدم ی چیزه سفید میاد بیرون میدونین چی هس؟عادیه?

سلام به شما عزیزم‌ با توجه به اینکه شما سن کمی دارید و در دوره ی نوجوانی به سر می برید نیاز هست که جهت جلوگیری از آسیب کنترل بیشتری روی رفتار جنسی خود داشته باشید، بنابراین سعی کنید میزان خودارضایی رو در خودتون کنترل کنید تا از تبدیل آن به رفتار اعتیادی جلوگیری کنید، بنابراین سعی کنید از قرار دادن خود در شرایط تحریک زا جلوگیری کنید و تا زمانی که خودتون رو ملزم به خود ارضایی نمی بینید به این کار رو نیاید، البته که در حال حاضر این رفتار به صورت اعتیادی در شما وجود ندارد و… ادامه دیدگاه »

با سلام
هنگام رابطه جنسی خانمم چشماش رو می بنده و میگه حس میگیرم تمرکز میگیرم ولی به نظرم داره به کسی فکر میکنه نظر شما چیه

سلام به شما
دوست عزیز علت اینکه چنین تفکری در مورد همسرتون دارید چه چیزی هستش؟ مبنای بی اعتمادی شما به همسرتون چیست؟ آیا تابحال خیانتی از ایشون دیدید که موجب به وجود امدن چنین تفکری در شما شده؟

سلام وقت بخیر من دوهفته میشه ازدواج کردم اما به دلیل ترس اجازه دخول به همسرم ندادم تا جایی که ببخشید در حین رابطه ماهیچه های بدنم منقبض میشود و اجازه کاری رو به ایشون نمیدهد البته باید بگم کاملا تحریک میشم اما نمیدونم چرا این اتفاق می افتد خیلی تلاش کردم عادی باشم و طبیعی برخورد کنم اما دراخر باز بهم میریزم لطفا بهم کمک کنید ممنونم

مشاور روانشناس انلاین

سلام به شما
عزیزم انقباض غیر ارادی عضلات ناحیه ی واژن اختلالی است که به آن واژینیسموس می گویند، کسانی که به این اختلال مبتلا باشن موفق به برقراری رابطه ی جنسی نیستن، اغلب واژینیسموس علت روانشناختی داره که نیاز به ارزیابی بالینی توسط یک سکس تراپیست هست. اگر علت روانشناختی این مسئله بررسی و رفع بشه مشکل شما هم از بین خواهد رفت. بنابراین برای رفع این مشکل نیاز هست که به صورت حضوری به یک سکس تراپیست مراجعه کنید و روند درمانی خودتون رو طی کنید.
روانشناس
۰۲۱۲۲۳۵۴۲۸۲

سایت “مشاورانه” به صورت 24 ساعته در زمینه های مشاوره روانشناسی خانواده تلفنی و حضوری در خدمت شماست ۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰ برترین روانشناسان ایران در کنار شما هستند

انجمن روانشناسی آمریکا

کانون مشاوران ایران

انجمن روانشناسی ایران

Medical news

گفتاره

فضای مشاوره امن و محافظت شده

مشاوران با تجربه و تحصیل کرده

هزینه مناسب و به صرفه

گفتاره

مشاور روانشناس انلاین

پنج سال

۳۷۰۰۰ +

مراجعه کننده

۶۰۰۰ +

اشتراک خریداری شده

۱۴۰۰۰ +

جلسه مشاوره برگزار شده

مطالعه بیشتر در مورد مشاوره آنلاین

من از روانشناسم واقعا راضی بودم . کارشون عالی بود

مراجعه کننده ناشناس 1

روانشناس من خیلی خوش برخورد و با حوصله بودن. واقعا ممنونم از راهنمایی هاشون

مراجعه کننده ناشناس 2

روانشناس من بهترین دکتر دنیا و درمان گری هستن که واقعا برای مریضش وقت میذاره .اینقدر ایشون خوبن که کلمات قابل توضیف ایشون نیستن

مراجعه کننده ناشناس 3

مشاهده سایر نظرات

زندگی شادتری را تجربه کنید

مشاوره آنلاین در زمینه های افسردگی، اختلال های روانی، اعتماد به نفس، عزت نفس و سایر مسائل فردی.

مشاوره فردی بگیرید

خانواده بهتری با هم بسازید

مشاوره آنلاین در زمینه های ارتباط زوجین، حل مشکلات خانوادگی، ارتباط موثر با فرزندان و سایر مسائل خانوادگی.

مطالعه بیشتر در مورد مشاوره خانواده

مشاوره خانواده بگیرید

آگاهانه ازدواج کنید

مشاوره آنلاین در زمینه های انتخاب همسر مناسب، مشاوره قبل از ازدواج، اطلاعات و آگاهی های لازم قبل از ازدواج.

مشاوره ازدواج بگیرید

ایرانیان خارج از کشور می تونن به راحتی با مشاوران ایرانی که فرهنگ یکسانی دارند مشاوره آنلاین بگیرند و به راحتی پرداخت انجام بدن.

مطالعه بیشتر در مورد مشاوره برای ایرانیان خارج از کشور

مشاوره بگیرید

درگاه پرداخت بین المللی

روانشناسان ایرانی

ثبت نام

با وارد کردن نام مستعار و ایمیل ثبت نام می کنید.

صحبت با کارشناس

کارشناس شما را به روانشناس مناسب حال شما وصل می کند.

خرید اشتراک

مشاور روانشناس انلاین

بعد از خرید یکی از اشتراک ها به روانشناس وصل می شوید.

هماهنگی زمان جلسات

پس از هماهنگی، جلسات در زمان تعیین شده برگزار می شود.

دو جلسه

۳۰,۰۰۰ تومان

زمان هر جلسه ۳۰ دقیقه

مشاوره به صورت چت آنلاین

چهار جلسه

۶۰,۰۰۰ تومان

۵۵,۰۰۰ تومان

زمان هر جلسه ۳۰ دقیقه

مشاوره به صورت چت آنلاین

شش جلسه

۹۰,۰۰۰ تومان

۸۵,۰۰۰ تومان

زمان هر جلسه ۳۰ دقیقه

مشاوره به صورت چت آنلاین

گفتاره

همیشه همراه شما

با نرم افزار موبایل گفتاره، به راحتی و همه جا مشاوره بگیرید

همین الان

جلسه مشاوره خود را رزرو کنید

مشاوره در قالب جلسات سی دقیقه ای است، که به صورت چت آنلاین با روانشناس برگزار می شود

روی دکمه آبی رنگ در صفحه بزنید و اطلاعات را پر کنید تا به صفحه کارشناس منتقل شوید. سپس کارشناس مسئله شما را تشخیص داده و روانشناس شما را انتخاب می کند. با خرید اشتراک به روانشناس وصل خواهید شد

در حال حاضر سه بسته مشاوره داریم: دو جلسه 30 هزار تومان، چهار جلسه 55 هزار تومان، شش جلسه 85 هزار تومان

بله امکان پرداخت برای کاربران خارج از کشور وجود دارد و همچنین می توانید از کارت بانکی یکی از آشنایان در ایران استفاده کنید

مشاهده همه سوالات

گفتاره

مشاوره آنلاین روانشناسی

خدمات

مشاوره آنلاین

مشاوره خانواده

مشاوره ازدواج

ایرانیان مقیم خارج

سایر

مشاوره آنلاین چیست؟

سوالات متداول

تماس با ما

درباره ما

قوانین

:گفتاره در شبکه های اجتماعی

برای موارد اضطراری با اورژانس اجتماعی به شماره ۱۲۳ تماس بگیرید


8,710 سوال


11,601 پاسخ


7,475 دیدگاه


2,582 کاربر

من با پسر نوجوانم سر یک سری مسائل به مشکل برخورده بودم و توانستم با راهنمایی‌های مشورَپ رابطه بسیار خوبی را با پسرم ایجاد کنم و مشکلاتمان را برطرف کنم. مشورَپ شرایط خیلی خوبی رو برای کاربر و مشاور بوجود آورده تا با صرفه‌جویی وقت و هزینه با هم ارتباط سالمی داشته باشند.

اگه بخوام تو یه کلام بگم مشوِرَپ برام چکار کرد؛ رسیدن به آرامش بعد از یه مدت زمان طولانی هست.

به نظرم مشوِرَپ، آخرین امید کسیه که نمیدونه راه درستش چیه، من تو این موقعیت بودم و مشوِرَپ به دادم رسید.

تجربه مشاوره گرفتن از مشوِرَپ، عالی بود

تجربه مشاوره گرفتن از مشوِرَپ، عالی بود

مشاور روانشناس انلاین

حرف های مشاور مشوِرَپ برام قرص آرامشه دقیقا

اگه بخوام تو یه کلام بگم مشوِرَپ برام چکار کرد؛ رسیدن به آرامش بعد از یه مدت زمان طولانی هست.

من به یه مشکلی برخورده بودم که براش هیچ راه حلی پیدا نمی کردم. با مشاوره مشوِرَپ مشکلم حل شد
مشوِرَپ بی نظیره ممنووووون

من بخاطر روابط عاطفی مشاوره گرفتم و واقعا خوب بود و راضی ام، ممنون و خسته نباشید

ارسالی توسط راهنما در دسته بندی مشاوره آنلاین, مشاوره آنلاین فردی | 4 پاسخ

در زمانهای گذشته خدمت های روانشناختی آنلاین با استقبال مردم در کشورهای توسعه یافته مواجه شد.

خدماتی که به تناسب شیوه زندگی در دنیای امروزی به وجود آمد.

و هر روز نفوذ فراوانی در میان معالجه شدگان در حرفه روانشناسی پیدا کرده است.

مشاور روانشناس انلاین

که با همین تکنولوژی برای به وجود آمدن تحولات سازنده در زندگی خود آن را به کار ببریم.

آیا ممکن می باشد که در محیط آنلاین به طور نوشتار همزمان یا ناهمزمان بتوان اتحاد معالجه‌ ای را به وجود آورد؟

منظور از اتحاد درمانی این می باشد که هنگامی که شما با یک مشاوره به گفتگو کردن می پردازید.

این احساس برای شما ایجاد شود که شما را می‌فهمد و حرف شما را  گوش کرد.

و با شما به همدلی کردن می‌پردازد و از طرف دیگر کار کردن در محیط آنلاین از مشاوره .

با ایمیل آغاز شد و اکنون تقریباً در تمام پیام رسان ها مثل:

از همین روی خدمات رسانی از هر راهی ممکن است اگرچه که امکان دارد.

ایده ایده‌آلی به نظر بیاید ولی پر اهمیت ترین امر در زمینه خدمت کردن.

و خصوصاً روان درمانی و مشاوره اثربخشی آن محسوب می‌ش

آیا از مشاوره آنلاین برای معالجه مشکلات خانوادگی که احتیاج به حاضر شدن.

بیش از یک بار را دارا می باشد نیز می توان از آن استفاده کرد؟

در زمانهای گذشته که به طور خاص به روان درمانی آنلاین پرداخته شد.

شگفتی های فراوانی را در این فضا مشاهده کرده‌اند.

که از سطح انتظارات اولیه بسیار فراتر محسوب می‌شده است.

اشخاص فراوانی موجود می باشند که با مشکل هایی مانند حمله وحشتزدگی .

و حتی افسردگی دست به گریبان آنها شده است و یکی از عوارض.

و علائم های اختلال آنها خارج شدن از منزل و رجوع کردن به روانشناس برای آنها بسیار سخت می باشد.

مشاوره روانشناسی آنلاین با استفاده کردن از تکنولوژی می تواند.

طول مدت مبتلا به اختلال را به نحو چشمگیری کم کند .

و حتی با ترکیب شدن با مشاوره حضوری بهترین نوع معالجه را برای آنها ایجاد کنند.

مسئله پر اهمیت دیگر بحث فرهنگی می‌باشد .

که روانشناس ایرانی اساساً بر طبق روانشناسی آمریکایی بنیانگذاری شده است.

سامانه پرسش و پاسخ مشاور و ” مشاوره آنلاین “وابسته به کانون مشاوران ایران.

بیشتر متخصصان از زمان‌های گذشته نسبت به انجام دادن معالجه از راه دور به مخالفت کردن پرداخته اند .

و شاید اولین گروهی که به طور تخصصی اقدام به انجام دادن خدمات مشاوره از راه دور را آغاز کرده‌اند.

روانکاوها بوده‌اند و روانکاو ها بیشتر از نیم قرن می باشد.

که از طریق تلفن برای انجام دادن روانکاوی از آن استفاده می کنند .

که در همه این سال‌ها بیشتر افراد مخالف چنین گونه خدماتی بوده‌اند .

ولی جالب این می باشد که با گذر زمان تعداد مخالف کاهش پیدا کرد.

و به مرور مورد توجه افراد قرار گرفت که آن چیزی که معالجه را امکان پذیر می‌کند.

ذات ارتباطات انسانی می‌باشد و این ارتباط می‌تواند حتی به طور نامه‌نگاری انجام شود.

در دنیای امروز امکانات فراوان تری در اختیار درمانگران واقع شده است.

که آنها می‌توانند با استفاده کردن از تماس صوتی و همینطور تصویری  متن.

و ارسال عکس و تصویر با رجوع کنندگان خود در رابطه و ارتباط باشند.

مشاور روانشناس انلاین

با ضبط کردن ویدیوهای از خود درست بعد از بیدار شدن رویاهای خود را با درمانگر به اشتراک گذاشتن بپردازند .

بدین صورت امکان فراموش شدن آن یا قسمتی از رویاها بر روی حافظه بسیار کم خواهد شد.

مشاوره آنلاین شیوه تازه از درمانگری و مشاوره نمی‌باشد.

بلکه صرفا راه تازه ای برای ارائه دادن خدمات می باشد.

یعنی چه شما به یک روانکاو مراجعه کنید و چه از راه اینترنت با او در ارتباط باشید.

می‌توانید از تکنیک‌ها و شیوه‌های معالجه یکسانی برخوردار شوید وفقط راهتان تغییر کرده است.

سلام خسته نباشید من مدت چند سالی هست با یک خانم مطلقه صیغه شدم ایشون یک دختر ۱۵ ساله داره ومن به ایشون خیلی علاقه دارم و در حال حاضر صیغه ۹۹ ساله هستیم و من قصد عقد کردن با این خانمو دارم اما مشکل اینجاست که من مجردم و سننم از خانم کمتره حدود ۱۳ سال و اینکه پدرم هم راضی نیست تحت هیچ شرایطی و این مسئله باعث شده پدرم خواهرم و مادرمو تهدید کنه که اگه من با اون خانم ازدواج کنم هم منو میکشه هم خواهرم و بعد مادرم همشم خواهر و مادرمو تهدید میکنه که ال میکنم بل میکنم حالا من موندم چیکار کنم میخاستم ازتون خواهش کنم راهنماییم کنید و بگید چطوری رضایت پدرمو جلب کنم ممنون از شما

با سلام خدمت شما دوست عزیز
در این مورد بهتر است قبل از فکر کردن برای راضی کردن پدرتان به صورت دقیق تر به رابطه خودتان با این خانم توجه داشته باشید . اختلاف سنی ۱۳ سال یک اختلاف سنی می باشد که از یک ده نیز رد شده است و نیاز است که شما به کمک مشاور این موضوع را بررسی دقیق تری کنید و در کنار آن توجه داشته باشید که چه دلیلی باعث گرایش شما به این خانم می شود .
۱٫ در زمان فعلی هریک زا شما چند سال دارید؟
۲٫ بین شما رابطه جنسی وجود دارد؟
۳٫ معیارهای شما برای انتخاب این خانم چه ویژگی هایی می باشد؟
۴٫ میزان تحصیلات و شغل هریک از شما چیست؟
۵٫ مشاوره پیش از ازدواج را دریافت کرده اید؟
۶٫ روابط شما با پدر و مادرتان چگونه می باشد؟
۷٫ دلیل اینکه صیغه ۹۹ ساله را که معنی عقد دائم دارد را انتخاب کرده اید چیست و این صیغه به صورت رسمی و قانونی ثبت شده است؟
۸٫ دیدگاه این خانم در مورد ازدواج و اختلاف سنی و مخالفت خانوادیتان چیست؟

سلام وقت بخیر.من یه ساله ک با فرد مورد علاقم ازدواج کردم و از همسرم هم راضیم.ولی متاسفانه خونوادم از همسرم راضی نیستند ومداوم زخم زبان میزنن.ولی من از هرجهت ک ب همسرم نگاه میکنم مورد قبولم هست. ولی خونوادم منو درک نمیکنن و تو زندگیم دخالت میکنن.و اینکه هنوز نامزدم.با اینکه خونوادم صلاحمو میخان ولی نمیتونم طبق میل اونا رفتار کنم و منو بی عرضه خطاب میکنن. حرفایی ک میزنند منو خیلی اذیت میکنه.با اینکه خودمو بی خیال نشون میدم ولی خب بازم حرفاشون تاثیر گذاره و باعث میشه من با همسرم بحثم بشه. میشه لطفا راهنماییم کنید.

با سلام خدمت شما دوست عزیز
در این مورد نیاز است که شما مدیریت لازم را داشته باشید و برای انتخابتان دلیل قانع کننده داشته باشید و سعی کنید زندگی مشترک را از زندگی خانوادگی جدا کنید.
۱٫ هریک از شما چند سال دارید؟
۲٫ دلیل مخالفت آنها چیست؟
۳٫ واکنش همسرتان در این موارد چگونه می باشد؟
۴٫ شما در مقابل آنها چگونه واکنش نشان می دهید و حرفهای آنها بر روند رابطه شما تاثیر منفی دارد و دلیل بحث شما با همسرتان چیست/

با عضویت در خبرنامه ایمیلی مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید. مطمئن باشید به هیچ وجه از ایمیل شما استفاده تبلیغاتی نمی شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به سامانه پرسش و پاسخ مشاور می باشد.

 

 

 

درخواست مشاوره آنلاین

جلسه مشاوره را از بین یکی از پکیج ها رزرو و پرداخت کرده و سپس مشخصات فردی و موضوع مشاوره را در پنل کاربری وارد نمایید.

مشاور روانشناس انلاین

دوستان پشتیبانی سیمیآروم در کمتر از 24 ساعت با شما تماس می گیرند و بهترین مشاور توسط تیم تخصصی سیمیآروم انتخاب می شود.

اولین جلسه ویدئویی امن شما به مدت 45 دقیقه تشکیل می شود.

در بسیاری از موارد، تاثیرگذاری جلسات مشاوره نیازمند استمرار آن است. در چنین شرایطی پیشنهاد ما استفاده از پکیج های زیر است.

در اولین سفارش (مشاوره تک جلسه ای) با استفاده از کد تخفیف firstorder می توانید از ۵ دلار تخفیف استفاده نمایید.

در بسیاری از موارد، تاثیرگذاری جلسات مشاوره نیازمند استمرار آن است. در چنین شرایطی پیشنهاد ما استفاده از پکیج های زیر است.

خبر خوب اینکه در اولین سفارش (مشاوره تک جلسه ای) با استفاده از کد تخفیف FirstOrder میتونید از تخفیف ۲۰٪ استفاده نمایید.

دکتر مهدی بیناروانپزشک و استاد دانشگاه

دکتر سامرند سلیمیفوق تخصص روانپزشکی

دکتر فرشاد شیبانیعضو هیئت علمی  دانشگاه علوم پزشکی ایران

دکتر شهریار شهیدیاستاد دانشگاه

دکتر سمیه باباییدکترای تخصصی روانشناسی

دکتر مونا چراغیاستاد دانشگاه

دکتر آسیه اناریاستاد دانشگاه

دکتر علی اصغر اصغرنژاداستاد دانشگاه

دکتر مصطفی زارعاناستاد دانشگاه

دکتر حمیدرضا رحمانیانفوق تخصص روانپزشکی

دکتر سعید ایمانیاستاد دانشگاه

دکتر محمدباقر صابری زفرقندی روانپزشک و استاد دانشگاه

دکتر عباس رمضانیاستاد دانشگاه

دکتر مهدیه معیناستاد دانشگاه

مشاور روانشناس انلاین

دکتر لادن فتیاستاد دانشگاه

دکتر میترا حکیم شوشتریاستاد دانشگاه

دکتر جعفر بوالهریروانپزشک و استاد دانشگاه

دکتر فرشته موتابیاستاد دانشگاه

دکتر حمید مهرابیروان درمانگر جنسی

دکتر فریبا زرانیمتخصص روانشناسی سلامت و استاد دانشگاه

خود ارضایی در مردان جز رفتارهای شایع و سالم به شمار می‌رود، اما در عین[…]

میل جنسی زیاد مردان و کلیشه‌های زیادی که  وجود دارد آنها را به شکل ربات‌های[…]

دکتر روانشناس خوب دارای ویژگی‌های خاصی است که اثربخشی درمان را بیشتر می‌کند. این ویژگی‌ها[…]

حرف هایی که خانم ها دوست دارند بشنوند چیست؟ بیان حق مطلب اهمیت و قدرت[…]

علائم و نشانه های افسردگی که یکی از اختلالات خلقی است که باعث بروز احساس[…]

چرا باید رابطه جنسی داشته باشیم ؟ رابطه جنسی در یک رابطه عاشقانه و خوب،[…]

مشاوره روانشناسی می‌تواند راهگشای بسیاری از مشکلات باشد. طیف وسیعی از مسائل شخصی، خانوادگی، فرزند[…]

اختلال شخصیت و بررسی 5 نوع آن. مطالعه شخصیت انسان به دوره باستان بازمی‌گردد. تئوفراستوس،[…]


همه مطالب وبلاگ

سیمیاروم در چند سال گذشته موفق به جمع‌آوری مجموعه ای عظیم از ویدیوهای آموزشی طراز اول با همکاری مشاوران، روانشناسان و روانپزشکان برتر ایرانی شده است. در این ویدیوهای آموزشی و شناختی،  هدف اصلی توضیح و ارائه راه حل هایی  برای رفع مشکلات روزمره و پرتکرار پارسی زبانان  سراسر جهان است!

 

 

از میان  هزاران سوالی که هر روز با آن درگیر می شوید،‌ تعداد کمی از این سوال ها  به شما و بهداشت سلامت شما توجه می کند. شما با استفاده از تست های سلامت روان سیمیاروم می توانید خودتان را بهتر بشناسید ، مشکلاتتان را راحت تر تشخیص دهید و سریعتر به راه حل آن ها دست پیدا کنید.

در بخش پرسش و پاسخ روانشناسی، سوالات خود را با مشاوران متخصص سیمیآروم مطرح کرده و منتظر پاسخ آنها باشید.

همچنین می توانید از پاسخ مشاوران به سوالات سایر کاربران نیز استفاده نمایید.

سوالت رو از مشاور بپرس

تماس با سیمیا

ایمیل: Info@simiaroom.com شماره تماس: ۰۰۹۸۲۱۸۸۵۶۲۶۱۵ پیام رسان تلگرام:@maryamkhazraee پیام رسان واتساپ: 00989302672054

شبکه های اجتماعی سیمیا

حوزه های مشاوره


اختلال شخصیت


مشاوره ازدواج


درمان اضطراب


وسواس فکری


مشاوره جنسی


مشاوره روانشناسی

درباره سیمیا

اگر از مشاوره روانشناسی آنلاین اطلاعات کمی دارید توصیه می کنیم راهنمای مشاوره های آنلاین روانشناسی را در لینک زیر مشاهده نمایید:

مشاوره آنلاین یکی از بهترین روش های مراجعه به متخصص در دنیای کنونی است. با استفاده از مشاوره آنلاین پزشک خوب می توانید با بهترین متخصصان در سراسر ایران گفتگو کنید.

برای شروع، از گزینه‌های زیر متخصص موردنظرتان را جستجو کنید. پس از ثبت درخواست، تایید رزرو و پرداخت، متخصص در زمان مشخص شده با شما ارتباط خواهد گرفت.

یا نام متخصص را جستجو کنید

حسین داداش زاده

دکتر بهروز دولتشاهی

مشاور روانشناس انلاین

ژاله فرتاش

دکتر فرید سهراب بیگی

دکتر فرانک رحیمی

دکتر مرضیه پاکباز

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

مشاور روانشناس انلاین
مشاور روانشناس انلاین
0

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *