مطب دکتر بیتا حسینی روانشناس

helpkade
مطب دکتر بیتا حسینی روانشناس
مطب دکتر بیتا حسینی روانشناس


مرکز مشاوره خانم دکت…

روانپزشک و روان شناس و مشاوره پزشکی

در محله
تهران – سعادت آباد


اطلاعات مکان


۰۲۱۲۲۰۸۸۱۹۷

مطب دکتر بیتا حسینی روانشناس

تهران، سعادت آباد، خیابان شانزدهم شرقی، بین علامه شمالی و فرهنگ، پلاک ۳۸، طبقه ۵، واحد ۵/۷

آخرین بروزرسانی اطلاعات:


تصاویر کاربران

نظرات کاربران

۲
نظر

مکان‌های مشابه نزدیک این مکان

مزایای دانرو برای مالکین کسب‌وکار:


مالک این کسب‌وکار هستید؟


پیشنهاد ویرایش


عنوان کسب و کار


آدرس

موقعیت جغرافیایی


شماره تلفن

دسته بندی

افزودن دسته‌بندی


کد پستی


لینک وبسایت


آدرس ایمیل

ساعات کاری

ویرایش ساعات کاری

امکانات و خدمات

ویرایش


موقعیت جغرافیایی


انتخاب دسته‌بندی

حداکثر ۳ دسته‌بندی قابل انتخاب است.


دسته‌بندی‌ها


ویرایش ساعات کاری

هنوز ساعت کاری‌ای برای این مکان ثبت نشده است.


افزودن ساعت کاری

جهت افزودن ساعات کاری مشترک در روزهای هفته، ابتدای روزهای مشترک را با یکدیگر انتخاب، ساعت مد نظرتان را وارد کنید، و سپس تایید نمایید.

لطفا ساعت را وارد کنید.۰۰:۰۰

۰۰:۳۰

۱:۰۰

۱:۳۰

۲:۰۰

۲:۳۰
مطب دکتر بیتا حسینی روانشناس

۳:۰۰

۳:۳۰

۴:۰۰

۴:۳۰

۵:۰۰

۵:۳۰

۶:۰۰

۶:۳۰

۷:۰۰

۷:۳۰

۸:۰۰

۸:۳۰

۹:۰۰

۹:۳۰

۱۰:۰۰

۱۰:۳۰

۱۱:۰۰

۱۱:۳۰

۱۲:۰۰

۱۲:۳۰

۱۳:۰۰

۱۳:۳۰

۱۴:۰۰

۱۴:۳۰

۱۵:۰۰

۱۵:۳۰

۱۶:۰۰

۱۶:۳۰

۱۷:۰۰

۱۷:۳۰

۱۸:۰۰

۱۸:۳۰

۱۹:۰۰

۱۹:۳۰

۲۰:۰۰

۲۰:۳۰

۲۱:۰۰

۲۱:۳۰

۲۲:۰۰

۲۲:۳۰

۲۳:۰۰

۲۳:۳۰۰۰:۰۰

۰۰:۳۰

۱:۰۰

۱:۳۰

۲:۰۰

۲:۳۰

۳:۰۰

۳:۳۰

۴:۰۰

۴:۳۰

۵:۰۰

۵:۳۰

۶:۰۰

۶:۳۰

۷:۰۰

۷:۳۰

۸:۰۰

۸:۳۰

۹:۰۰

۹:۳۰

۱۰:۰۰

۱۰:۳۰

۱۱:۰۰

۱۱:۳۰

۱۲:۰۰

۱۲:۳۰

۱۳:۰۰

۱۳:۳۰

۱۴:۰۰

۱۴:۳۰

۱۵:۰۰

۱۵:۳۰

۱۶:۰۰

۱۶:۳۰

۱۷:۰۰

۱۷:۳۰

۱۸:۰۰

۱۸:۳۰

۱۹:۰۰

۱۹:۳۰

۲۰:۰۰

۲۰:۳۰

۲۱:۰۰

۲۱:۳۰

۲۲:۰۰

۲۲:۳۰

۲۳:۰۰

۲۳:۳۰


امکانات و خدمات

کدام‌یک از برچسب‌های زیر در مورد این کسب‌وکار درست است؟

آیا مطمئنید می خواهید انصراف بدهید؟

خانم دکتر روانشناس در حالی که در مطبش به بیمار خود مشاوره خانوادگی میداد با هجوم شوهرش غافلگیر شد . این خانم دکتر  مشاور خانواده به گزارش پارس ناز ناگهان از سوی شوهر خشمگینش مورد حمله قرار گرفت و تا آستانه فلج شدن پیش رفت.

 

ماجرا ازین قرار بود که ظهر دوشنبه 16 شهریور ماه سال جاری ، فوریتهای پلیس 110 در جریان درگیری در یک مرکز مشاوره خانواده قرار گرفت .زمانی که تیمی از مأموران کلانتری 134 شهرک قدس خود را به این مرکز مشاوره رساندند؛زن و شوهر جوان را همراه شخصی که برای مشاوره به مرکز درمانی مراجعه کرده بود، به کلانتری منتقل کردند .خانم دکتر که زیر ضربات مشت و لگد آسیب بدی دیده بود بسختی حرکت می‌کرد و نیاز به درمان داشت.

 

مطب دکتر بیتا حسینی روانشناس

در ابتدای تحقیقات مامورین انتظانمی مشخص شد خانم دکتر روانشناس از شوهر مهندسش بشدت کتک خورده ! پس ازبررسی‌های ابتدایی مشخص شد که محمدرضا با مراجعه به دفتر کار همسرش سمیرا از منشی خواسته که ورودش را اطلاع دهد و به گزارش پارسناز وقتی منشی می‌گوید که سمیرا در محل کار حضور ندارد، با باز شدن در اتاق، همسرش را پشت میز می‌بیند که به سمت دفتر کارش هجوم می‌برد و شروع به کتک‌کاری با سمیرا می‌کند و وقتی همکاران و کسی که برای مشاوره به دفتر مراجعه کرده بود دخالت می‌کنند، با هم درگیر می‌شوند که بلافاصله همکاران سمیرا با پلیس 110 تماس می‌گیرند.

 

این دعوای زن و شوهری که یک سمت آن دانشجوی دکترای رشته روانشناسی و سمت دیگر مهندس عمران بودند، به دادسرای ناحیه 2 تهران کشیده شد و دادیار مهدی صفریان از آنان خواست تا انگیزه خود از این درگیری جنایی را بیان کنند.

 

سمیرا گفت: روز حادثه نیم ساعت بعد از ورود به محل کارم منشی به من اطلاع داد که شوهرم به محل کارم مراجعه کرده است، چون با هم اختلاف داشتیم، گفتم بگوید من در دفتر نیستم که ناگهان به سمت اتاقم آمد و من را پشت میز به باد کتک گرفت و آنقدر به گردنم مشت زد که من بی‌حرکت ماندم و روی زمین افتادم. اگر همکارانم و بیمارم که در اتاق بودند دخالت نمی‌کردند، حتماً قطع نخاع می‌شدم و تا آخر عمر باید فلج می‌ماندم، حتی پزشکی قانونی به این مورد اشاره کرده که حمله شوهرم خیلی بی‌رحمانه بود.

 

وی ادامه داد: شوهرم بیمار است. به همه چیز گیر می‌دهد، نسبت به من بدبینی دارد. به علت ندادن نفقه، من کار می‌کردم و او ناراضی بود. من تحصیل کردم تا با مدرکم کار کنم اما محمدرضا بهانه‌های مختلف می‌آورد و مدام به من تهمت می‌زند. او حتی به گذاشتن عکس در فضای مجازی و رفت و آمد با همکارانم و تماس‌هایشان حساسیت نشان می‌دهد و دعوا راه می‌اندازد، تا جایی پیش رفت که من درخواست جدایی هم کردم، اما باز کوتاه آمدم و حالا با این کارش دیگر از خواسته‌ام عقب نمی‌کشم و دیگر نمی‌توانم زیر یک سقف با او زندگی کنم.

 

این مهندس عصبانی که محمد رضا نام داشت در مورد علت عصبانیت و حمله اش به این خانم دکتر حرفهای جالبی زد.محمدرضا پس از صحبت‌های همسرش به دادیار صفریان گفت: ماجرا از جایی شروع شد که سمیرا به بهانه ورزش به باشگاه بدنسازی شهرک غرب رفت، پس از مدتی توجه او به من و پسر 14 ساله‌ام روز به روز کم‌تر شد تا اینکه به دلیل نامشخصی روز 10 فروردین ماه با پسرم خانه را ترک کرد و پنهان از من جدا زندگی کرد. بعد از دو ماه پدر سمیرا به خانه من آمد تا مقداری لباس بردارد. هرچه سؤال کردم سمیرا کجاست، کسی به من جواب نداد تا اینکه روز حادثه چون باشگاه همسرم را بلد بودم، به آنجا مراجعه کردم و پس از تمام شدن ورزش رفتم جلوی مطبی که کار می‌کرد، از دور دیدم سمیرا از یک خودروی شاسی بلند سیاه با شیشه دودی پیاده شد و به مطب خودش رفت. پس از حدود نیم ساعت چون مشکوک شده بودم، به مطب رفتم که منشی ادعا کرد از سمیرا خبری ندارد. در همان حال در یکی از اتاق‌های مطب باز شد و همسرم را پشت میز دیدم. در حال وارد شدن به اتاق معاینه بودم که سمیرا جیغ و داد کرد که با هم درگیر شدیم و…

 

محمد رضا ادامه داد: من با کار کردن سمیرا مشکل دارم، حتی خودم گذاشتم ادامه تحصیل بدهد و با رفتن به دانشگاه با اینکه در شهرستان بود هیچ مشکلی نداشتم اما با کار کردن او مخالف هستم و نمی‌خواهم همسرم عکس‌های خصوصی‌اش را در فضای مجازی بگذارد اما او گوش نمی‌دهد و ادعای روشنفکری دارد. من هم تحصیلکرده هستم اما این باعث نمی‌شود پا روی اعتقادات و مسائلی که کانون خانواده را به خطر می‌اندازد، بگذارم.بنابر این گزارش، پرونده دعوای این زن و شوهر تحصیلکرده پس از صدور کیفرخواست به دادگاه جزایی عمومی تهران ارجاع داده شد تا تصمیم‌گیری نهایی صورت گیرد.

 

مطالب مرتبط:

کتک‌زدن عروس بدست داماد در شب عروسی 

کتک کاری عروس و مادرشوهر هردو را راهی زندان کرد

اگر همسرم مرا دوست دارد چرا مرا کتک میزند

درمان بیماری این مرد چینی با کتک کاری

انتشار تصویر جنجالی کتک خوردن آزاده نامداری از فرزاد حسنی +عکس

 

 

مطب دکتر بیتا حسینی روانشناس
مطب دکتر بیتا حسینی روانشناس
0

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.